Eliminacje Mistrzostw Świata 2010 w RPA
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.09.06 20:33    Temat postu: Eliminacje Mistrzostw Świata 2010 w RPA Odpowiedz z cytatem

Większość drużyn w europejskiej strefie dopiero dziś rozpoczęły swoje zmagania, mające rozstrzygnąć, które z drużyn zagrają w Mistrzostwach Świata za 2 lata. Jak na razie brak sensacji, niespodzianką dla mnie jest wygrana Macedonii ze Szkocją. Jak na razie przegrywają także Francuzi (właśnie wpadł drugi gol dla Austrii, znowu po stałym fragmencie i rykoszecie). Nieco dziwią męczarnie Włochów na Cyprze.

W strefie afrykańskiej, eliminacje do MŚ są jednocześnie eliminacjami do Pucharu Narodów Afryki, dlatego gra tam także gospodarz MŚ - RPA (choć awans do MŚ mają oczywiście zapewniony).

Nie było takiego tematu, więc zapraszam do dyskusji Smile

Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2008.09.07 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek w Europie sypnęło niespodziankami, szczególnie w grupie 7, gdzie Francuzi przegrali z Austrią, a Litwini rozbili na wyjeździe Rumunów. Ostatnie Euro i ten wynik mogłyby sugerować, iż to na razie koniec wielkiej reprezentacji Trójkolorowych. Tych nieoczekiwanych rezultatów było jeszcze troszkę więcej, chociażby Szkoci przegrywający z Macedonią, Szwedzi remisujący z Albanią, no i niestety Polacy. Po pierwszej kolejce nie można nikogo skreślać bądź być pewnym czyjegoś awansu, ale kilka wyników pokazało, że sytuacja w wielu grupach może być naprawdę ciekawa, i to niekoniecznie faworyci muszą na koniec znaleźć się na dwóch czołowych pozycjach.
A poza Europą najbardziej interesuje mnie Ameryka Południowa, i co ciekawe, Brazylia radzi sobie na razie niezbyt dobrze. Choć ja osobiście na tę chwilę nie wierzę, by mogli się oni nie zakwalifikować do mundialu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mozdok
el mártir

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.09.07 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Afryce też się trochę zamieszało... Algieria pokonała Senegal, Libia wygrała z Ghaną. Argentyna tylko zremisowała z coraz słabszym ostatnimi czasy Paragwajem. Najbardziej i tak zszokowała mnie Francja <wow> Może Austria powoli wróci na poziom, powiedzmy, z około 98 r. ? ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2008.09.07 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie Paragwaj co raz słabszy, dziwne, że po siedmiu meczach jest liderem grupy.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.09.07 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozdok miał raczej na myśli nie ostatnie miesiące, ale ostatnie lata. Ale rzeczywiście Paragwaj teraz idzie w górę, odbił się od dna Smile

linkin
Znikający punkt
Znikający punkt

PostWysłany: 2008.09.10 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkania, to mam nadzieję, że Chorwaci skopią tyłki Anglikom. To byłoby coś. Podobno żadna drużyna nie wygrała z Anglią trzech meczy z rzędu.

Delvin
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.09.10 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Szwajcarzy przegrywają z...Luksemburgiem. A Niemcy 3:2(też przegrywają) z Finlandią Tongue

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.09.10 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

linkin napisał:
Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkania, to mam nadzieję, że Chorwaci skopią tyłki Anglikom. To byłoby coś. Podobno żadna drużyna nie wygrała z Anglią trzech meczy z rzędu.
A ja trzymam kciuki za Anglików. Jednak ich brak na EURO był odczuwalny i jestem pewny, że dostarczyliby kibicom więcej emocji niż Chorwacja.

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2008.09.10 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem Leszczu, ja tam Chorwatów lubię. No ale dostali w pupkę. Walcott 3 brameczki, Bośnia & Hercegowina wrzucila 7 brameczek Estonii., Luxemburg wygral ze Szwajcaria :lol2: . Dużo niespodzianek i dobrze w sumie ;)

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2008.09.10 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja braku Anglików jakoś nie odczułem :] Jeśli by zagrali, to w miejsce Rosji, a chyba każdy się zgodzi, że akurat oni sporo wnieśli do tego turnieju, zresztą Chorwaci również.

No i jak na razie wygląda na to, że mamy w pewnym sensie eliminacje niespodzianek :-)

Powrót do góry
gutihaz
32

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.09.10 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francuzi odżyli? Po skrótach wnioskuję,że grali pięknie,szybko i z pomysłem. Świetny mecz Anelki.

Powrót do góry
garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2008.09.10 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz Portugalii z Danią? Nie mam pytań. Najpierw wyrównanie Duńczyków, później w końcówce ponowne wyjście na prowadzenie Portugalczyków po wykorzystanym karnym Deco... i w 90 minucie Poulsen i Jensen wyjaśnili sprawę Very Happy

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.09.10 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie. Turcja i Portugalia akurat zjebały kupony na eliminacje... O ile Turcja nie była wyraźnym faworytem i specjalnie nie przeważała w swoim meczu, to Portugalia miała dwie sam na sam, Simao i Danny...

ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2008.09.11 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie meczu Portugalii z Danią. Cytując jeden z portali "zwycięskiego gola strzelił Daniel Jensen. Piłka po jego strzale odbiła się od jednego z obrońców i zmyliła Quima". Czy ktoś mógłby mi powiedzieć od którego (pytam serio)? Bo nie wiem czemu, ale od razu przyszedł mi na myśl nasz Peposłwa...

Powrót do góry
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2008.09.11 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem teraz skrót, i faktycznie to był Pepe.

Link

Najlepiej to widać na ostatniej powtórce.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 1 z 21
Skocz do: