Od kiedy można zacząć się martiwć?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Falangista_Madrid
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.09.15 13:06    Temat postu: Od kiedy można zacząć się martiwć? Odpowiedz z cytatem

Cóż, sezon 2008/2009 zaczyna się w sposób nader przewrotny dla Realu Madryt CF. Zwycięstwo z Valencią, ale przegrana z Deportivo i osiągnięta z wielkim trudem wygrana nad Numancią. Wyrównany skład, pełen weteranów i młodzieży, ale bez typowej gwiazdy. Niby spokój w kadrze, ale szaleństwa z C.Ronaldo i Robinho zapewne wpłynęły na piłkarzy. Iker wielki i Iker jakby wpuszczający zbyt wiele bramek w ostatnich dniach. Wystarczająca ilość napastników w składzie, czy może brak wsparcia dla Van Nistelrooy`a, przy słabości Raula... można tak pytać w kółko. Ja jestem ciekaw, czy warto już dziś przytaczając tradycyjne powiedzenie dzielić skórę na niedźwiedziu, (sam daleki jestem od tego, ale może tylko dlatego, że właśnie zaczął się piętnasty sezon od chwili, gdy zakochałem się w Realu więc jest to w pewnym sensie mój jubileuszowy sezon kibicowania i napełnia mnie to dziwnym spokojem). Pytanie jest proste, czy należy się już martwić i rwać włosy z głowy, czy może Real tylko rozkręca się? :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Paweu.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.09.15 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wydaje mi się, żebyśmy mieli jakiś wielki powód do zamartwiania się w tej chwili...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
adraul
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.09.22 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, to dopiero początek sezonu. Poczekamy zobaczymy. Myślę że będzie dobrze!

Powrót do góry
donlove
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.11.17 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Od kiedy można zacząć się martiwć?

No to się zdaje, że to już.

...why so serious?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Paczi
Clandestino

PostWysłany: 2008.11.17 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sie zobaczy co to będzie w grudniu. Jak damy rade, to nie powodów do zmartwień , jak nie to łuhuhu.

Powrót do góry
_vakabayashi
mahomoda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.11.17 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od kiedy sie martwić? a nie martwisz sie jeszcze :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
zuro
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.11.17 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3
2
1
0
martw się...
można to nazwać pechem kluczowi zawodnicy zawodzą lub są kontuzjowani... albo nierozsądną polityką w okresie przygotowawczym

Powrót do góry
CzarO11
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.11.19 16:55    Temat postu: nie ma sie co martwic Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie nie ma się za bardzo czym martwic ,bo przecierz wiekszosc europejskich klubów miało lub ma podobny kryzys do naszego np. Roma, niby z lidze Włoskiej na końcu tabeli a w lidze mistrzów 3:1 z Chelsea, później 1:0 nad niesłabym Lazio.A wracając do naszego kryzysu nie martwmy sie bo to jest tyko chwilowy zawrót.Real Madryt to wielka dróżyna i już nie raz udowadniała nam że potrafi wyjśc z najgłębszego dołka.Więc bądźmy spokojni i uwierzmy w "Królewskich".

Powrót do góry
LatinSnake
The Pride Of Merseyside

PostWysłany: 2008.11.19 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to Realowi brakuje skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia. Chociażby takiego Beckhama którego by wszyscy cisneli ale ten by dograł pare piłek na RVN czy kogoś innego i zawsze te pare bramek więcej by było.

Liverpool miał podobny problem. Niby świetny środek , niezła obrona , na napastników narzekać nie było trzeba ale nadal nic nie ugraliśmy... W tym sezonie się to nieco zmienia i jak narazie nawiązaliśmy walkę z czołówką... wg. mnie dzięki skrzydłom , a w zasadzie lewemu gdzie Riera i Babel grają dobrze ,potrafią dryblować i odciągaja rywali.

W Realu niby jest Robben który posiada cechy wybitnego skrzydłowego , ale co z teg jak jest wiecznie kontuzjowany ? To jest dokładnie ta sama sytuacja co w The Reds z Kewellem. Niby cały czas mieliśmy zawodnika z dużymi umiejętnościami a jednak nic to nie dawało.

Real powinien powalczyć o graczy na prawą i lewą pompe. Zamiast starać się o Villę należało powalczyć o Silvę i problem lewego skrzydła by zniknął. Granie VDV czy Snejderem na flance do mnie nie przemawia , podobnie jak Kuytem w Liverpoolu....

Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie...
Powrót do góry
ziomalek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.11.22 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no teraz można się już martwić, obrona gra fatalnie, pomoc bez pomysłu, a jedynym napastnikiem w formie jest Higuain <ściana> Zobaczymy jak będzie z awansem do 1/8 LM no i ważne będzie kogo kupią w zimowym okienku transferowym Tongue

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2008.11.22 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po dzisiejszym meczu naprawdę jest się o co martwić a mianowicie czy sprzedać Drentwego za 10 czy 40 euro ;)

Powrót do góry
Idziol
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.11.23 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już się nie martwimy <jupi>

Powrót do góry
xsior
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.11.23 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomalek napisał:
a jedynym napastnikiem w formie jest Higuain <ściana>

juz nie ma w Realu napastnika w formie ;p. A nawiasem mowiac w meczu z Białorusinami nasz atak i pomoc beda mialy wartosc porownywalna do ceny Cristiano Ronaldo :P To prosty przyklad jak z Galaktikos w 3 lata zrobic Zadupietikos :P

Powrót do góry
Xandir
Inżynier

PostWysłany: 2008.11.23 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadupietikos xD

Idź spać dziecko.

Powrót do góry
wiktvr
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.11.30 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu zauważam,że,gdy nie ma na stronie w Kalendarium "żadnych notatek" - Real gra słabo i często przegrywa.
Zaś,gdy jest notatka - Blancos odżywają.

Wczorajszy dzień był potwierdzeniem reguły - próżnia w Kalendarium,pustka na boisku.

Nie śmiejcie się od razu - najpierw sprawdźcie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: