Real Betis Balompié - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2008.09.27 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadam na chatę (z autobusu od dziewczyny, a kompletnie nie znałem wyniku), wchodzę na livescore, patrzę - 87 minuta, 1:1, jakieś czerwone kartki, niewykorzystany rzut karny przez Betis, myślę - wygra to Real, ktoś wciśnie w końcówce... no i Ruud mnie nie zawiódł! :*

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.09.27 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MADRYT!

Pięknie. Iker crack, Robben crack, RvN CRACK! Świetna akcja na koniec, teraz widać, jak ważne są treningi bramkarzy.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.09.27 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ramos też crack! Wyjął z bramki piłeczkę ;*

jasper
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.09.27 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Druga połowa-mała padaka. Na szczęście końcówka pomyślna. Ruud nie zawodzi w takich momentach.

Nienawidzą mnie - nienawidzę ich, chcą dojebać mi - ja dojebie im...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
jack-sub
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.09.27 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten gość jest kurwa niesamowity. Przez cały mecz, pamiętam jego strzał w odbyt któregoś z obrońców i obecność przy stałych fragmentach po obu stronach boiska.

A tu dostaje podanie w 90 minucie i bez niczego pakuje na 2-1. <serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.09.27 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nam się udało. Pierwsza połowa bardzo mi się podobała. Chłopaki grali swoje, ale druga częśc była jak dla mnie żenująca. Tak jakby dwa oblicza w jednym meczu. 3 pkt najważniejsze, ale patrząc na przekrój całego spotkania jakoś nikt zbytnio nie zachwycił. Brawo dla Ruuda za zwycięskiego gola :-)

Naturalnie cieszy dobra postawa Ikera. Pisząc nikt nie zachwycił myślałem o graczach z pola Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Nazim dnia 2008.09.27 21:57, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Piwwwko
So I do
So I do

PostWysłany: 2008.09.27 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gierek. napisał:
niewykorzystany rzut karny przez Betis

Nie do końca niewykorzystany. Sergio García uderzył, Iker obronił, ale przy dobitce był bez szans.

Generalnie, to pierwsza połowa bardzo dobra, kilka okazji, szkoda, że tylko jedna wykorzystana. Mogło się to zemścić w drugiej połowie, kiedy zaczęliśmy grać piach totalny, bynajmniej do rzutu karnego i parę minut po nim. Problemy techniczne trwały do 90 minuty, kiedy udało mi się odzyskać obraz i prawie dostałem zawału. Brawo :].

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

Ależ się ciesze z tego zwycięstwa, bałem się cholernie tej potyczki. Udało się wygrać i myślę, że ta wygrana doda nam sił przed meczem z Zenitem.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

Oby jeszcze Espanyol wygrał i już na początku sezonu odskoczymy Barcelonie Smile

last.fm
Powrót do góry
_vakabayashi
mahomoda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.09.27 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten faul Marcelo to widzial tylko sedzia :] Drenthe przeprowadzil taki rajd, ze gdyby nie faul S.Garcii (na 2 zolta) to sam Royston mogl strzelic.

Gralismy bardzo dobrze do czerwonej kartki potem cisnal Betis. Natomiast brawa dla Schustera za zmiany. Odwazyl sie scianac Raula, postawil na J.Garcie i pomyslal z wprowadzeniem Drenthe. Bernd chcial grac na remis w koncowce , az tu RVN zapewnil 3pkt Very Happy

E: w relacji LIVE sa bledy. Przy golu Heinze, dosrodkowywal - Van Der Vaart. Ktory znowu zanotowal asyste Twisted Evil

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.09.27 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie te brawa od Ciebie dla Schustera uratował Ruud. Inaczej byłoby nieciekawie jak dla mnie.

jack-sub
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.09.27 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza połowa dobra. Dopóki nie strzeliliśmy bramki graliśmy pewnie i Betis niewiele mógł zrobić.
Posypaliśmy się po karnym i czerwonej dla Marcelo. Swoją drogą, nie był to na pewno faul na czerwoną kartkę, bo gdyby napastnik nie chciał przyaktorzyć, to spokojnie utrzymałby się na nogach i mógł to jeszcze wykończyć. Sędzie gwizdnął jednak dopiero w sytuacji, jak Sergio zjebał setke, a Iker miał już piłkę w rękach. Skoro zastosował przywilej, to równie dobrze mógł po tej sytuacji puścić grę dalej.

Powrót do góry
Murekd
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.09.27 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cieszą 3 punkty, ale co do stylu to mam drobne zastrzeżenia. Gra nawet mi się podobała do momentu kiedy Real strzelił pierwszą bramkę. Później jakoś się nastawiliśmy głównie na ataki z kontry (takie było moje wrażenie). Kartka dla Marcelo z dupy, naewt jeśli faul był to nie należała się za niego czerwona kartka tylko żółta. Brawo dla Ikera za wspaniałą interwencję przy obronie karnego, no ale wobec dobitki był już bez szans. Dobrze, że Sergio Garcia dostał również czerwoną kartkę bo nie wiem czy dalibyśmy radę strzelić. Końcówka super, świetne zagranie Robbena i to w najlepszym momencie, bo patrząc na niektóre jego zagrania z wcześniejszych faz meczu to grał trochę samolubnie, ale w końcówce podał elegancko. No i wkońcu Ruud, wie gdzie się znaleźć na boisku.

Ogólnie podsumowując styl gry średni, musimy się poprawić bo inaczej z Zenitem może być ciężko. Należy wyróżnić Ruuda, Diarrę, podobał mi się także De la Red.

Powrót do góry
_vakabayashi
mahomoda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.09.27 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jack-sub dokladnie tak

EL Jarek

Schuster zrobil zmiany zeby utrzymac wynik. Co bylo rozsadne Betis cisna, a my nie wygladalismy na takich ktorzy moga strzelic jeszcze gola. Wygrana dal nam blysk geniuszu RVN i frajerstwo Betisu.

Gdyby nie gol Ruuda, to remis bylby sukcesem. Dlatego ze sedzia oslabil nas nieslusznie a 2 polowie to andaluzyjczycy byli blizej wygranej. 1:1 ostatecznie z przebiegu meczu nie byloby zlym rezultatem. Gdyby nie sedzia (ktory zaprezentowal sie slabo) to utrzymujac tempo z 1-polowy moglibysmy wygrac z 3:1.

Pora cieszyc sie ze sa u nas gracze ktorzy sami wygrywaja mecze Very Happy

e: Murekd
bez przesady. W takich meczach jak ten styl nie jest najwazniejszy. Pokusze sie o stwierdzenie ze do czerwonej dla Marcelo, styl byl super. Potem nic procz 3pkt mnie nie interesowalo.

Nie przesadzajmy z tym Zenitem. W lidze graja cienko, Juve zostawiali takie hektary wolnego miejsca z tylu ze az wstyd ze wlosi strzelili tylko 1 gola. Jestesmy od Zenitu lepsi na kazdej pozycji, spokojnie powinnismy w rosji co namniej nie przegrac.

Ostatnio zmieniony przez _vakabayashi dnia 2008.09.27 22:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.09.27 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się cieszę, bo już na ircu pisałem 5 minut wcześniej "nie ma cracka, nie ma 3 pkt.". Ale jednak chyba bym zaryzykował z Igłą na miejscu trenera. ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: