Mario Balotelli [Olympique Marsylia]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.22 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azzaris napisał:
Szczerze mówiąc umiejętności piłkarskie Bario i Suarez podobne

Sorry, ale Ballo nigdy nie jest w stanie zastąpić Suareza. Różnica klasy wyraźnie widoczna, Bario może potrafi zaskoczyć jakimś konwencjonaly zagraniem, ale ogólnie jest troche przereklamowany. Najlepiej świadczy o tym jego bilans bramkowy w dotychczasowej kariery. Jak na napastnika jakiegoś wielkiego szału nie ma.

acmilan93
Rossoneri
Rossoneri

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.22 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balotelli jest mocno przereklamowany. O ile zastąpiony zostanie w miarę godnie np. Jacksonem Martinezem to będzie to bardzo dobry transfer Milanu. Mario 90% meczu potrafił przeczłapać nie wnosząc nic do gry. Przebłyski, wolne i karne to troche za mało, choć niektóre jego akcje i strzały robiły wrażenie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.22 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już pomijając umiejętności piłkarskie, nie wiem czy to dobry ruch Liverpoolu. Grają dobrze, mają fajną pakę, a taki koleś może im bardziej zaszkodzić niż pomóc. Balo trochę stylem gry mi Zlatana przypomina... w zasadzie stylem bycia również. Ja bym takiego piłkarza u nas na pewno nie chciał.

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2014.08.22 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acmilan93 napisał:
Balotelli jest mocno przereklamowany. O ile zastąpiony zostanie w miarę godnie np. Jacksonem Martinezem to będzie to bardzo dobry transfer Milanu. Mario 90% meczu potrafił przeczłapać nie wnosząc nic do gry. Przebłyski, wolne i karne to troche za mało, choć niektóre jego akcje i strzały robiły wrażenie.

Czy mi się wydaje, czy to Ty tak bardzo się jarałeś transferem Balo do Milanu? Jackson Martinez? Przecież Porto zażąda za niego pewnie ze 40 milionów. Milan ma takie pieniądze? Nie sądzę. Podobnie z Falcao.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
acmilan93
Rossoneri
Rossoneri

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.22 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może sie jarałem, bo oczekiwałem od niego więcej. Zobaczymy czy sie uda z Jacksonem, jesli nie, to są podobno inne opcje, które jednak już mi się tak nie podobają.

Powrót do góry
Buju Lion
Jesus, did I say that? Or just think that?

PostWysłany: 2014.08.22 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackson, jeśli gdzieś trafi to stawiam, że do Valencii, ewentualnie każdy inny kierunek, ale nie Milan. Galliani, jak szczerbaty na sucharki, rzuca się na każdą promocje czy ludzi z wolną kartą, którzy lata świetności mają za sobą. Martinez takim typem nie jest i zwyczajnie ich na niego nie stać, a kolejnymi próbami wypożyczenia z jakimiś śmiesznymi klauzulami się tylko kompromitują. Lim w Valencii ma przeznaczyć na transfery 50 mln plus to co uzyska się ze sprzedaży, niby Enzo Perez jest już zaklepany za 25 mln, kolejny w kolejce ma być Jackson, który niedawno przedłużył kontrakt do 2017 roku z klauzulą 35 mln od sezonu 2015/16, więc pewnie do tego czasu trzeba się o niego licytować według starej klauzuli, czyli 40 mln.

Co do Bario, dla mnie będzie to jego ostatni dzwonek na pokazanie w końcu czegoś ekstra i dorośnięcie. Gość już nie ma nastu lat, żeby ciągle o nim mówić wielki talent, zaraz odpali, itp. Prawie pół kariery za nim, ani razu nie przekroczył bariery 20 goli w sezonie, mnóstwo wybryków, wycieczki do mafii z Neapolu, fajerwerki w łazience, bójka z trenerem, itd. Brendan pokazał, że potrafi wyciągnąć z niektórych to co najlepsze, ale też nie zawsze mu się to udawało. Zobaczymy czy z Bario się to uda.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

xD

Ostatnio zmieniony przez Buju Lion dnia 2014.08.22 11:44, w całości zmieniany 1 raz

Maestro Bravo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.22 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemik napisał:
Czy mi się wydaje, czy to Ty tak bardzo się jarałeś transferem Balo do Milanu? Jackson Martinez? Przecież Porto zażąda za niego pewnie ze 40 milionów. Milan ma takie pieniądze? Nie sądzę. Podobnie z Falcao.

Martinez podpisał nowy kontrakt z Porto i klauzula została zmniejszona do 35milionów. Ja bym widział go w Valencii, to byłoby kapitalne wzmocnienie ligi hiszpańskiej.

Co do Mario. 20mln euro za zawodnika, który ma taki potencjał wydaje się być promocją, ale równie dobrze może to być koń trojański. Milan nie zrobił na nim takiego interesu jakby chciał, bo oni raczej liczyli na sprzedaż ze sporym zyskiem a tu ledwo wyjdą na"0". Liczyłem, że do LFC trafi Cavani, ale w grze o Urugwajczyka został już chyba tylko Wenger :(

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2014.08.22 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co nie zmienia faktu, że to pewnie i tak za dużo na Milan, który przecież niedawno oferował za Ramiego i Cissokho w pakiecie 7 milionów.

last.fm
Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.22 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balotelli ma taki potencjał że trzy duże kluby, w których do tej pory występował oddały go bez żadnego żalu. Rzeczywiście istna perła, tutaj będzie tak samo, to nie jest maszyna w której można przełączyć pstryczek, czy dokręcić śrubki i nagle dostaną uosobienie profesjonalizmu. Ciekawi mnie tylko jak długo będą się znajdowali na niego kolejni chętni.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.22 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma w sobie takie cos, cholera wie co, ze pomimo ze nie potrafi utrzymać stałego poziomu, ze jest idiota to i tak ludzie go wyżej stawiają niz właśnie takiego Sturridge, Mandzukica czy tam jeszcze kogoś. Moze to przez ta głupotę wyrobił sobie markę? Ma na pewno umiejętności i błysk geniuszu ze potrafi nagle zrobic cos takiego ze wszystkim szczęki opadną, jednak są to bardzo rzadkie epizody. To już nie chodzi o samo ogarnięcie sie, bo nie słychać zeby cos znaczącego wyprawial. To chodzi chyba już po prostu o jego podejście czy po prostu brak formy i umiejętności pozwalających utrzymać blask przez dłuższy moment.

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2014.08.22 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo tego, że jest głupi to go lubię. Co dziwne bo rzadko kiedy dobrze życzę głupkom. Ale ma coś czasami w swojej grze i tych głupich akcjach, że akurat ja dobrze mu życzę. Nie wiem czy się kiedyś ogarnie, czy będzie nadal to wyglądało podobnie i czy istnieje ktoś, kto mógłby go ustawić.

xD //Chemik

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
kamilg7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.08.25 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już można zapomniec o Bario.

http://www.lfc.pl/55898/oficjalnie-balotelli-w-liverpoolu

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2014.08.27 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Nowy klub, stare problemy. Very Happy

last.fm
Powrót do góry
Buju Lion
Jesus, did I say that? Or just think that?

PostWysłany: 2014.08.27 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xD Po prostu,

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.27 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak on się ubiera po wstaniu z łóżka Ptak

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16
Skocz do: