Real Madryt - Athletic Bilbao [3-2]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.10.23 16:55    Temat postu: Real Madryt - Athletic Bilbao [3-2] Odpowiedz z cytatem

Real Madryt - Athletic Bilbao
Santiago Bernabeu, Niedziela 26.10.2008, 21.00

Emocje związane z wtorkowa porażką z Juventusem w Lidze Mistrzów powoli opadają, pora wrócić na hiszpańskie podwórko. W niedziele o godzinie 21.00 Real Madryt podejmie na swoim boisku Athletic Bilbao.

Nasi rywale, po siedmiu kolejkach, z pięcioma zdobytymi punktami, zajmują odległą siedemnasta lokatę. Od początku sezonu gracze Los Leones wygrali tylko jedno spotkanie (na własnym stadionie z Valladolid), dwa zremisowali i odnotowali aż cztery porażki (z czego trzy w ostatnich trzech meczach). Rowno mizerny jest ich dorobek strzelecki - tylko cztery trafienia (gorsza jest tylko Osasuna i Recreatvio). Żeby tego było mało, gracze z Bilbao nie umieją znaleźć drogi do bramki bramki od 284 minut. Ostatniego gola zdobył David López prawie miesiąc temu w Huelvie.

W zaistniałej sytuacji, nietrudno się domyślić, ze pomimo tego co mówi Joaquín Caparrós (wywiad na as.com) i Igor Galibondo (wypowiedz na Marca.com)chociażby remis w niedzielnym spotkaniu będzie dla nich wielkim sukcesem. Na dzisiejszej sesji treningowej trener Athletic w wewnętrznej grze próbował tej samej jedenastki, która zagrała w ostatniej kolejce przeciwko Barcelonie . Wyjątkiem był Gorka Iraizoz, który nie mógł ćwiczyć z powodu zaburzeń żołądkowo-jelitowych (artykul na Marca.com). kontuzjowany Tak wiec możemy się spodziewać, ze również i na Santiago Bernabeu wybiegną w tym samym składzie - Iraola, Ocio, Amorebieta, Balenziaga; David López, Orbaiz, Yeste, Gabilondo; Garmendia i Llorente.

Jeśli chodzi o nasza ekipę. Jak przyznaje piłkarz rywali Javi Martínez (wypowiedz na Marca.com), wyjdziemy na ten mecz podwójnie zmotywowani i z chęcią zrehabilitowania się po porażce w Lidze Mistrzów. Myślę, ze lekkie korekty co do meczu z Juve na pewno będą miały miejsce. Zważając na absencje Van Nistelrooya, Schuster prawdopodobnie przesunie beznadziejnego na skrzydle Higuaina na atak obok kapitana i postawi na wracającego po kontuzji Robbena. Druga zmiana będzie zapewne na pozycji lewego obrońcy. Heinze jest kompletnie bez formy, wystawienie go przeciwko Juve egzaminu nie zdało, wiec do pierwszej jedenastki powinien wrócić Marcelo. Osobiście, obok Sneijdera i Gago, postawiłbym znów na De la Reda, bo van der Vaart znacząco obniżył loty (mówiłem, ze nie ma co się zachwycać). Przydałaby się tez zmiana słabiutkiego ostatnio Sergia Ramosa.W tym momencie żałuję, ze zarząd przespał letnie mercado i nie kupił klasowego zmiennika. Na pewno dobra wiadomością jest powrót kontuzjowanych Guti i Diarra trenują już na pełnych obrotach, wiec bardzo możliwe, ze będą gotowi do gry (artykul na Marca.com). Czy jednak Niemiec da im zagrać on pierwszych minut? Biorąc pod uwagę klasę i formę przeciwnika tego pewny nie jestem. Tak wiec, według mnie powinniśmy wyjść składem zbliżonym do tego jakim zagraliśmy przeciw Atlético - Casillas, Sergio Ramos, Pepe, Cannavaro, Marcelo; Gago, De la Red, Sneijder, Robben; Higuain i Raul.

Podsumowując, Real Madryt jest w tym spotkaniu absolutnym faworytem i strata punktów przed własna publicznością przy obecnych nastrojach byłaby wielkim zawodem. Nic w tej chwili nie może tak poprawić morale drużyny jak wygrana z Baskami i przedłużenie passy bez porażki w lidze. Tak wiec, nie pozostało nam nic innego, jak wygrać to spotkanie. Vamos!

Ostatnio zmieniony przez El-Moro dnia 2008.10.23 19:21, w całości zmieniany 1 raz

Pedro.
Virtuoso!

PostWysłany: 2008.10.23 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba utrzymać pozycję lidera. Napewno muszą zajść jakieś zmiany w porównaniu z meczem w Turynie. Robben musi wrócić do wyjściowego składu, za Ruuda jedynie Gonzalo, i trzeba postawić znów na Marcelo bo jednak jest dużo lepszy w tym momencie na lewej flance. Z Baskami zawsze się trudno grało, ale na Bernabeu trzeba wygrywać Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2008.10.23 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie mamy żadnego lidera :lol2: Co do meczu to z Baskami może być ciężko. Nie lubię jak Real z nimi gra, ale myślę, że wygramy dość spokojnie. Obstawiam 2:0

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pedro.
Virtuoso!

PostWysłany: 2008.10.23 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze Chemik że poprawiasz ludzi Smile Pomyłka z Wisełką w polskiej ekstraklasie :] A mecz z Baskami zawsze ciężki, ale skromne 1:0 lub 2:1 w zupełności wystarczy.

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2008.10.23 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni zawsze walczą i prezentują ciężki styl gry ale raczej damy rade.

ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2008.10.23 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.Mediopunto. napisał:
Dobrze Chemik że poprawiasz ludzi Smile Pomyłka z Wisełką w polskiej ekstraklasie :]

Sytuacja odwróci się już w niedzielę, a mecz z Baskami będzie kolejnym krokiem ku trzeciemu z rzędu mistrzostwu. ;)

Powrót do góry
Bolero
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.10.23 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam nie obstawiam, bo już się raz przekonałem co z takiego prorokowania wychodzi :] mecz musimy wygrać, nie ma bata, no i musimy coś w naszej grze zmienić i stać się bardziej kreatywni pod bramką rywala, bo takie klepanie w środkowej strefie boiska to za wiele pożytku nie przynosi :/ miejmy nadzieje, że Robben zaliczy udany występ bo póki co to jest jedyny zawodnik który potrafi jakoś ożywić akcje ( Sneijder też, ale bardziej myślę tu o jakimś rajdzie, dryblingu itd. ) , ale też wnerwiające jest to, że nieraz jest zbytnio samolubny :/ no i miejmy nadzieje, że Sneijder przy pomocy kolegów będzie kreował grę zespołu, no chyba że Guti wskoczy do pierwszej 11 Very Happy , ale tak czy owak miejsce dla Sneijdera musi w składzie być na chwile obecną :] no i Igła na atak, bo w pomocy to z niego marny pożytek, a on naprawdę wydaje mi się, że potrafi kiwnąć strzelić i może jeszcze będzie z niego wiele pożytku :-)

Powrót do góry
delioza17
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.10.23 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejny niestety raczej niełatwy mecz w którym musimy wygrać żeby móc jak najszybciej wejść na upragnioną pozycje lidera i oczywiście zamazać w pamięci mecz z Juve. Mam nadzieje że nie odczujemy braku RvN i Hiugauin bądź Robben godnie go zastąpią bądź nawet będą lepsi niż Ruud w ostatnich meczach czego bardzo bym sobie życzył ... ;) mam nadzieje też na dobry mecz Marcelo aby w kolejnym meczu z Juve to właśnie On wyszedł w pierwszej jedenastce na lewej flance ;) obstawiam 2-0 do przodu Very Happy

lipaBTW
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.10.25 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rywal trudny ale do pokonania oczywiscie. Mysle ze schuster dzis wystawi robbena ktory wedlug mnie w meczu z juve przez 30 min zrobil wiecej niz caly zespol w 90 min. Mecz powinnismy wygrac i to nawet bez zadnych problemow

Mój typ : 2-0 Smile

Powrót do góry
ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2008.10.25 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jak dzisiaj, ważne, żeby wystawił go jutro. ;)

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2008.10.25 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lipaBTW napisał:
Rywal trudny ale do pokonania oczywiscie. Mysle ze schuster dzis wystawi robbena ktory wedlug mnie w meczu z juve przez 30 min zrobil wiecej niz caly zespol w 90 min. Mecz powinnismy wygrac i to nawet bez zadnych problemow

Mój typ : 2-0 Smile

Bez żadnych problemów? Shocked Według mnie to bedzie męczenie.

Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2008.10.25 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile brak powołania dla Fabio zrozumiem - nie jest młodzieniaszkiem, a na baskijską 'siłę rażenia' powinien wystarczyć Pepe i Heinze, to brak Rubena mocno mnie zdziwił o_O

Powrót do góry
lipaBTW
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.10.25 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sory za pomyłke ... mialo byc jutro :P:P

Powrót do góry
sharki1988
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.10.25 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu Gonzalo zagra na swojej nominalnej pozycji(mam nadzieję), bo oglądanie go na skrzydle mnie przeraża, jego zresztą chyba też :]. A co do meczu, to wydaje mi się, że dużych problemów nie będzie. Najważniejsze, żeby dobrze przygotować się na Juve.

Powrót do góry
delioza17
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.10.25 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gonzalo jak ma grać to tylko w ataku bo na boku pomocy to jest cień tego zawodnika z ataku ale jutro chyba będzie musiał wyjść na szpicy bo nie ma innej opcji ... no chyba że inne ustawienie Bernd zaproponuje ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: