Real Madryt - Real Unión [4-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzalka2
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.11.12 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 pkt + prestiż = GD:) heheh

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Stoperooo
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.11.12 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak:

Jebać to,Real może grać fatalnie,mogą przegrywać nawet z 5 ligą,ja i tak do końca będę kibicować Realowi Madryt.Śmieszą mnie tylko Ci,którzy po osłabnięciu formy przerzucają się na Barcelona.Barca ma lepszy sezon,gratuluję wspaniałej roboty Guardioli,raz się jest na wozie a raz pod wozem.W tamtym sezonie my mieliśmy dobrą formę i się cieszyliśmy to Barca dołowała.Nie ma co płakać to nie jest walka o śmierć i życie.

Powrót do góry
HadrianS
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.11.12 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mowiac bardzo bale msie tu wchodzic po tym meczu. Jednak ciesze sie ze nie ma juz troli ktorzy by powiesili psy i poszli na farsa.net
Gsratulacje dla IRUNu zagrali be presji grali w sumie opietruszke i co im szkodzilo poganiac do przodu. Takei druzyny czesto maja latwiej wygrac z potęgami. Co do gry naszej druzyny to bywaly przeblyski geniuszu na miare zidane'a. Snejder tam czarowal troche, Saviola w sumie bez sukcesow ale troche pobiegal. Raul pokazal klase i to jakim jest naprawde zawodnikiem. Moga mowic co chca ze strzela malo itd. On potrafi sie odnalezc w sytuacji i klasycznie jak snajper przylozyc noge. Zagral z poswieceniem i widac bylo ze mu naprawde zalezy nawet sam tworzyl akcje, dryblowal. Co do wejscia Bueno to byl poprostu kosmos to co on zrobil. ten dzieciak rosnie na drugiego Raula a nie jakiegos leszca pokorju C.Ronaldo czy innego Ronaldihno. Szczerze brakowalo Gutiego w cofnietej pomocy. On rozegral by tam obrone i ide na zaklad ze byloby o wiele lepiej. Btw nasza obrona to jest jakis smiech. Po co nam arszawin czy inne kozaki skoro w plecach mamy sitko. Real nigdy nei slyna z mega obrony ale za czasow R.Carlosa bywalo lepiej. Co do meczu to w napadzie owszem ladnie ale tylko dlatego ze dawali nam pograc bo nie mieli techniki. W obronie zal. Hala Madrid i nie poddawajmy sie. shuster zrozumie tylko niech zostanie jeszcze na 2 sezony Smile

Powrót do góry
Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.11.12 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HadrianS napisał:
Co do wejscia Bueno to byl poprostu kosmos to co on zrobil. ten dzieciak rosnie na drugiego Raula a nie jakiegos [b]leszca pokorju C.Ronaldo[\b].

:lol2:

Powrót do góry
Pipen7
Even if it’s going wrong

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2008.11.12 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha dobre dobre Very Happy Very Happy

brakowało przede wszystkim obrony dobrej tyle by wystarczyło ;)

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2008.11.12 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mi cholernie przykro z tego powodu, że odpadamy na takim etapie. Ja osobiście kibicując Realowi, nie miałem przyjemności cieszyć się ze zdobycia Pucharu Króla i chciałbym to przeżyć. Poza tym, mniej boli odpadnięcie gdy rywalem jest Betis, czy Villarreal, a nie gdy jest to trzecioligowy zespół. Pomijając fakt, że w obydwu spotkaniach z Realem, zagrali świetnie, lepiej niż nie jedna drużyna z pierwszej ligi, za co należą im się ogromne brawa. Awansowali zasłużenie. Pokazali jak ambicja i wola walki słabej drużyny może zwyciężyć nad dużo bardziej utytułowanym klubem, ale nawet pomijając to, po prostu - z mistrzem kraju. Nie jeden klub z pierwszej ligi przegrywając 4:2, dałby sobie spokój, a oni po prostu grali swoje. Brawo.

Czas takich graczy jak Metzelder, czy Saviola powinien dobiec końca jak najszybciej. Także mimo mojego szacunku dla Salgado, powinien sobie odpuścić granie na takim poziomie. Znów straciliśmy przez niego pierwsza bramkę. Saviola, no proszę was. Ja rozumiem, że nie jest w rytmie meczowym, jest mało ograny. Ale kurwa, czy to usprawiedliwia od tego, ze nie potrafi przyjąć piłki? Albo mając ją przy nodze nie może w nią trafić? Strzelił bramkę, owszem, jednak sędzia mu jej nie uznał, co było ewidentnym błędem, bo jak tam był spalony, to ja jestem baletnicą. Ale co poza tym? Gówno. Bo nawet ta asysta do Raula mu nic nie daj, bo to to nawet 12 letnie dziecko by odegrało.

Drenthe? To sa jakieś żarty z jego strony. Pakuje się za każdym razem z piłką na trzech rywali, i ją traci. Nie potrafi dokładnie podać, oddać strzału. No żal oglądać po prostu, zawodnik z takim talentem, jaki rzekomo Holender posiada, to powinien takich ogórków z trzeciej ligi robić jak pachołki na treningu. Za co zresztą i momentami nagana należy się Sneijderowi i Vaartowi. Tracili w bardzo łatwy sposób piłkę, za łatwo. Ale oni chociaż wracali, zaliczyli kilka świetnych odbiorów, czy podań do przodu. A Drenthe kompletne zero.

Za ten mecz mogę pochwalić trzech zawodników - Raula, Gago i Bueno. Kapitan ustrzelił hattricka, momentami robił za napastnika, pomocnika i obrońcę, był wszędzie. Nie szło nam w środku pola, to był tam i brał ciężar gry na siebie. Brawo! Gago jak zwykle, nie do przejścia w środku. Nie będe go winić za kilka niedokładnych podań, bo wczoraj nie do niego należało rozgrywanie, on miał je odbierać i robił to bezbłędnie. A słowo 'wślizg' = Gago. No i Bueno. Wszedł za późno, ale i tak zrobił swoje. Piękna bramka, na prawdę, należą mu sę ukłony. I nie mówicie mi tutaj, zę udało mu się, bo to trzecioligowiec. Aby tak uderzyć, trzeba mieć na prawdę umiejętności. Popisał się prócz tego kilkoma na prawdę świetnymi akcjami, wywalczył bodajże dwa rzuty wolne blisko pola karnego. Mało brakowało, a czwartego gola dla Realu, zaliczono by na jego konto, jednak nie dotknął piłki. Liczę na jego częstsze wizyty w składzie Realu. Aha, wracając do rzutów wolnych i rożnych. Znów można było kurwicy dostać. Ja rozumiem, Vaart mógł mieć gorszy dzień, ok. Ale piłkarz z jego techniką, na te 20 stałych fragmentów gry, powinien chociaż kilka dośrodkować w taki sposób, aby stworzyć zagrożenie pod bramką. A tu się okazuje, że Raul podszedł do jednego, i zdobył bramkę. Jeszcze jakby wykorzystał ten wolny w 94 minucie, to byłby kosmos.

Boisko musiał wczoraj wcześniej opuścić Cannavaro. Ja sobie nie wyobrażam gry bez Don Fabio w środku. I tak gramy katastrofalnie w defensywie, to jeszcze wsadzić tam Metzeldera na stałe, to będziemy tracić po 3-4 gole regularnie.

Nie będę ukrywał też, że od początku nie lubiłem Schustera. Dla mnie wydawał się trenerem solidnym, ale na rozgrywki ligowe. Poza tym, ja lubię trenerów z charakterem, charyzmą. A nie, ten wejdzie na boisko, siądzie na ławce i siedzi w jednej pozycji cały mecz, jakby robił wielką laskę, że musi prowadzić drużynę. Powszechna opinia o Schustrze jest taka, ze jego drużyny grają słabiej w drugiej części sezonu. Co jest prawdą, sami tego mogliśmy doświadczyć w tamtym roku (mecze z Romą, zadyszka w lidze). To powiedzcie mi, jak teraz Real jest kompletnie bez formy, to co to będzie w styczniu/lutym? Obym się mylił, aczkolwiek, kto ma wiedzieć, to wie, kogo ja bym widział na ławce Realu.

Fuera.

Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.11.12 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
kogo ja bym widział na ławce Realu.

Żoze? :>

Powrót do góry
Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2008.11.12 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żoze póki co nie umie nauczyć Włochów grać po włosku. Mamy prezydenta błazna, po co trener - clown? To klub czy objazdowy cyrk? Poza Benitezem nie widzę nikogo, kto mógłby sensownie poprowadzić Real. Ale to rozmowy na 'po czerwcu' - teraz ma szanse wykazać się Bernardo. Od derbów Madrytu nie zagraliśmy dobrego spotkania. Letarg jakiś.

Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2008.11.12 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O czym Wy mówicie? Kto to jest Żoze? :>

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2008.11.12 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no Wenger przecież

Powrót do góry
Pedro.
Virtuoso!

czyt. Jose :]

Powrót do góry
Hropek
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

Leo Beenhakker :lol2:

Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2008.11.12 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2: przepraszam, nie zrozumiałem <ściana>

last.fm
Powrót do góry
Roodeck
Culé
Culé

PostWysłany: 2008.11.12 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antyteza napisał:
Poza Benitezem nie widzę nikogo, kto mógłby sensownie poprowadzić Real.

Rafael "walczę o 4 miejsce" Benitez? Bardzo chętnie Smile

bugiel
eternal ban

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2008.11.12 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej chodziło nam o Rafaela "Gram w finale PE prawie tak często jak FCB" Beniteza.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12
Skocz do: