Carlo Ancelotti
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 301, 302, 303, 304  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.03.12 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem zwolennikiem rozwiązania z Paco. Po prostu nie kumam podejścia, że jak mamy mieć trenera to z topu.

Dobrze sobie radził w Celcie ale to też tylko średniak.

Barca łapie swoich i dlatego też o tym wspomniałem że jeśli mielibyśmy żegnać Carlo to fajnie gdyby jego następcą był ktoś związany z Realem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.03.12 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KarBar napisał:
Po prostu nie kumam podejścia, że jak mamy mieć trenera to z topu.

A eksperymenty w postaci maczo Kamaczo, Garcii Ramona, Luxemburgo, Lopeza Caro, Juande Ramosa, Schustera i Pellegriniego niczego nie nauczyły?

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
kubusmp
Castilla
Castilla

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.03.12 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pelle nie graliśmy takiej padaki, w dodatku Perez nie dał mu prawa decydowania kogo chce, potrzebuje, a kogo nie.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.12 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogladasz mecze City?Gosc jest tak bystry ze rok temu nie zalapal ze do 1 miejsca w grupie brakowalo mu 1 bramki..W obecnej LM dostaje oklep od barki grajac w zasadzie pod nia, kolejny wyznawca radosnego futbolu ustawic na boisku i niech kopia.Ostatnio nawet Wenger go wypunktowal...Nie uczy sie na bledach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2015.03.12 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrz, zupełnie jak Carlo XD

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
WylęgarniaWęży
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.03.12 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to Carlo uczy się na błędach dostając oklep od Atletico raz za razem, zawsze wychodząc tym samym ustawieniem :-)

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2015.03.13 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, że z każdym lepszym trenerem udało nam się coś wygrać. Nie zależnie czy był to Mourinho, Ancelotti czy Capello. Jeżeli ktoś chce wracać do okresu Luxemburgów i zatrzymywać się na 1x8 to droga wolna. Porpozycję rzuciłem wczesniej. Angielskie kluby specjalizują się w szybkim odpadaniu z pucharów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.03.13 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neris napisał:
Jedyne co mam Ancelottiemu do zarzucenia to słaba dyspozycja w meczach z tymi godnymi rywalami bo bilans jest naprawdę mizerny. Mogła być manita z Barceloną ale mogło się też to źle skończyć gdyby Messi trafił swoje okazje a przecież zaczęło się od akcji Neymara i to my musieliśmy gonić. Grając z Villarreal na wyjeździe nie odczułem żebyśmy mieli jakąś wielką przewagę. Do tego wymęczone zwycięstwo z Sevillą czy Cordobą(!). Reszta spotkań to remisy i porażki. Fatalny bilans, a mówię tylko o lidze. W lidze mistrzów poza spotkaniem z Schalke to był względny spokój.

Real Madrid 1 : 1 Atletico Madrid
Atletico Madrid 1:0 Real Madrid
Real Sociedad 4 : 2 Real Madrid
Real Madrid 1: 2 Atletico Madrid
Villarreal 0 : 2 Real Madrid
Real Madrid 3:1 Barcelona

AC Milan 4 : 2 Real Madrid
Valencia 2 : 1 Real Madird
Atletico 2 : 0 Real Madrid
Real Madrid 2 : 2 Atletico Madrid
Real Madrid 2 : 1 Sevilla
Atletico Madrid 4 : 0 Real Madrid
Real Madrid 1 : 1 Villarreal
Athletic Bilbao 1: 0 Real Madrid

Patrząc na ten bilans to trochę obawiam się spotkań w 1/4 ligi mistrzów bo tam też będą sami godni nas rywale.

Co za denne przedstawienie wyników. Pomijając kwestie tego jak oceniam pracę Carlo w tym sezonie w starciach z mocnymi rywalami (słabiutko), to te powyższe przedstawione wyniki są wybiórcze i tendencyjne. Jak już się silisz na coś takiego, to mógłbyś zachować jakieś podstawowe wytyczne przy przytaczaniu rezultatów danych spotkań. Przytaczasz Real Sociedad czy Athletic, a nie przytaczasz Malagi. Przytaczasz Seville czy Athletic raz, innym razem już nie. Kupy to się nie trzyma. Jak już coś takiego miało powstać, to powinno wyglądać mniej więcej tak:

Real - Sevilla 2 : 0
Real - Atlético 1 : 1
Atlético - Real 1 : 0
Real - Atlético 1 : 2
Villarreal - Real 0 : 2
Liverpool - Real 0 : 3
Real - Barcelona 3 : 1
Real - Liverpool 1 : 0
Valencia - Real 2 : 1
Atlético - Real 2 : 0
Real - Atlético 2 : 2
Real - Sevilla 2 : 1
Atlético - Real 4 : 0
Schalke 04 - Real 0 : 2
Real - Villarreal 1 : 1
Real - Schalke 3 : 4

kubusmp
Castilla
Castilla

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.03.13 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem w tym, że w tym momencie nie zapowiada się, by jakikolwiek trener "z topu " był do wzięcia po sezonie. Z tym paco to ja tak o rzuciłem, czy będzie to półka juande ramosa czy tam schustera, to dopiero czas pokaże.

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.13 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:

Co za denne przedstawienie wyników.

Real - Sevilla 2 : 0
Real - Atlético 1 : 1
Atlético - Real 1 : 0
Real - Atlético 1 : 2
Villarreal - Real 0 : 2
Liverpool - Real 0 : 3
Real - Barcelona 3 : 1
Real - Liverpool 1 : 0
Valencia - Real 2 : 1
Atlético - Real 2 : 0
Real - Atlético 2 : 2
Real - Sevilla 2 : 1
Atlético - Real 4 : 0
Schalke 04 - Real 0 : 2
Real - Villarreal 1 : 1
Real - Schalke 3 : 4

Wstawiaj sobie co chcesz. Denne czy niedenne nie miałem zamiaru jakoś dyskredytować Ancelottiego tylko chciałem pokazać, że słabo sobie radzimy z drużynami, które postawiły nam jakieś warunki. Logicznym jest, że wstawiam Real Sociedad czy Athletic Bilbao raz bo te drużyny są w stanie się postawić tylko na swoim stadionie a na Bernabeu dostają regularny oklep. Wstawiłem wyniki spotkań w których wyglądaliśmy źle/słabo. Do tego skupiłem się głównie na ligowych rywalach pomijając Milan, który był meczem towarzyskim.

Fajnie, że uzupełniłeś to wynikami w których wyglądaliśmy 'dobrze' i pominąłeś blamaże ze średniakami. Teraz to zestawienie nie jest takie denne i zupełnie mija się z tym co chciałem przedstawić Ptak .

Oczywiście wszelaką dyskusję z Tobą pomijam bo widzę że jesteś w formie i jak dalej tak pójdzie to może dostaniesz warna za wycieczki osobiste Potfur . Już wolę czytać wypociny DON Raula niż te twoje spiny.

Powrót do góry
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2015.03.13 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif napisał:
KarBar napisał:
Po prostu nie kumam podejścia, że jak mamy mieć trenera to z topu.

A eksperymenty w postaci maczo Kamaczo, Garcii Ramona, Luxemburgo, Lopeza Caro, Juande Ramosa, Schustera i Pellegriniego niczego nie nauczyły?

Grywaliśmy całkiem ładnie i czasami całkiem dobrze za Schustera czy Pellegriniego. Pamięć może mnie mylić ale za Lopeza Caro, też fragmentami nasza gra mi się podobała. Z wyżej wymienionych uważam, że Pellegrini mógł z Realem osiągnąć sukces, niestety parę czynników sprawiło, że tak się nie stało. W kwestii transferowej, nie miał za wiele do powiedzenia. Chciał np. zatrzymać Sneijdera, którego pozbył się klub.
Moim zdaniem, ten sezon może się dla nas skończyć z powodu zbyt słabej ławki rezerwowych i zajechaniu piłkarzy podstawowej jedenastki. Widzę tutaj parę analogii do sezonu 2003/2004.
ps. pamiętam o przegranej w pucharze króla z trzecioligową drużyną.

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.03.13 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neris napisał:
Denne czy niedenne nie miałem zamiaru jakoś dyskredytować Ancelottiego tylko chciałem pokazać, że słabo sobie radzimy z drużynami, które postawiły nam jakieś warunki. Logicznym jest, że wstawiam Real Sociedad czy Athletic Bilbao raz bo te drużyny są w stanie się postawić tylko na swoim stadionie a na Bernabeu dostają regularny oklep. Wstawiłem wyniki spotkań w których wyglądaliśmy źle/słabo. Do tego skupiłem się głównie na ligowych rywalach pomijając Milan, który był meczem towarzyskim.

Fajnie, że uzupełniłeś to wynikami w których wyglądaliśmy 'dobrze' i pominąłeś blamaże ze średniakami. Teraz to zestawienie nie jest takie denne i zupełnie mija się z tym co chciałem przedstawić Ptak .

Oczywiście wszelaką dyskusję z Tobą pomijam bo widzę że jesteś w formie i jak dalej tak pójdzie to może dostaniesz warna za wycieczki osobiste Potfur . Już wolę czytać wypociny DON Raula niż te twoje spiny.

To skoro teraz zestawienie zupełnie mija się z tym co chciałeś przedstawić, to ja mam dwa wnioski - nie wiem co chciałeś przedstawić i musiało to być strasznie wątłe, skoro to proste zestawienie z tym się mija. Dyskusje ze mną "pomijasz", ale poruszasz tematy które mam w dupie i ględzisz o tym kogo wypociny wolisz czytać. Wygadać się nie masz komu?

BTW, czy ty musisz zawsze krzyczeć o warnie dla swojego oponenta? Kolejny raz tak się zachowujesz, ostatnim razem bez owijania w bawełnę prosiłeś o warna wskazując paluszkiem, wtedy nic to nie dało i może powinieneś wyciągnąć z tego wnioski i skończyć roztrząsać kwestie warnów innych użytkowników. Co za obrzydliwe nawyki.

Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.13 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny post na temat. Po prostu liczę na to, że się 'wykartkujesz i nie będę musiał czytać Twoich spin.

Już napisałem co chciałem przedstawić no ale cóż.

Neris napisał:
Chciałem pokazać, że słabo sobie radzimy z drużynami, które postawiły nam jakieś warunki(rywale, którzy mieli do tego kadrę i nie poszli na wymianę ciosów). Logicznym jest, że wstawiam Real Sociedad czy Athletic Bilbao raz bo te drużyny są w stanie się postawić tylko na swoim stadionie a na Bernabeu dostają regularny oklep. Wstawiłem wyniki spotkań w których wyglądaliśmy źle/słabo(nie licząc Barcelony gdzie mecz był wyrównany). Do tego skupiłem się głównie na ligowych rywalach pomijając Milan, który był meczem towarzyskim.

Twoja dyskusja sprowadza się do wytykania błędów innych i forsowania swojego zdania jakby tylko twoje zdanie się liczyło. W moim przypadku od razu założyłeś, że moje przedstawienie/zestawienie wyników jest denne chociaż nawet nie wiedziałeś o co mi chodziło. Od razu takie uprzedzenie do innej osoby, że Ty już wiesz lepiej. Ty nawet nie chcesz dyskutować, taki mały prowokator z Ciebie. Oczywiście przy tym trzeba obrazić taką osobę. Taki Twój standard. Jeszcze obrzydliwszy nawyk od tego mojego Potfur . Aż dziwne, że komuś się jeszcze chce kopać z Tobą.

Twoje zestawienie mija się z moim celem*. Jaka zależność? W większości tych spotkań rywal biegał za dwóch, pięknie zagrał pressingiem i oddał nam piłkę. Atletico pokazało drogę a teraz inni korzystają.

EOT z mojej strony.

Ciekawe czy Ancelotti odważy się po meczu z Schalke wpuścić Navasa między słupki. Z jednej strony kapitan jest pod formą a z drugiej strony nie wiadomo jakby Casillas na takie coś zareagował a nie daj Boże jakby tą walkę w bramce przegrał do końca sezonu.

Do tego pozostaje kwestia tego czy będziemy w następnych tygodniach próbować grać częściej 4-4-2 niż 4-3-3 i jak to będzie wyglądało kiedy James wyzdrowieje bo w kwietniu już chyba wróci.

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.13 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej po tak słabym meczu da zagrać Ikerowi, żeby się trochę odbudował mentalnie. A czy 4-3-3 czy 4-4-2 to i tak nie ma znaczenia. Ważne, żeby wreszcie zacząć współpracować jak należy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rust
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2015.03.13 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokolenie gimbusow wychowanych w erze kiedy Real zmienial trenerow czesciej niz skarpetki jest po prostu nauczone, ze jak cos nie idzie to rzeba trenera wyjebac. Cale szczescie Perez uczy sie na bledach i teraz uzywa mozgu. Ciekawe kiedy mongolska czesc tego forum pojdzie jego sladami?

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 301, 302, 303, 304  Następny
Strona 302 z 304
Skocz do: