Carlo Ancelotti
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 302, 303, 304  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szczwany_Lisek
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.03.13 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie musi koniecznie być mentalności gimbazjalna, a zwykły realizm. Perez wbrew temu co piszesz, nie udowodnił jeszcze ponad wszelką wątpliwość, że uczy się na błędach. To jak prowadzi ostatnimi czasy politykę transferową klubu zdaje się temu przeczyć. Rozsądnie jest więc zakładać, że losy Carlo zależą całkowicie od najbliższych wyników, a te nie rokują najlepiej.
Osobiście przed konferencją Pereza sądziłem, że po ewentualnym wpierdolu od Barcy Carlo wyleci, ale teraz wnioskuję, że niezależnie od wyniku clasico potrenuje przynajmniej do ćwierćfinałów LM.

Czy murawa, czy klepisko, Isco ponad wszystko!
To nie człowiek-to zjawisko, Isco ponad wszystko!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.13 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rust napisał:
Pokolenie gimbusow wychowanych w erze kiedy Real zmienial trenerow czesciej niz skarpetki jest po prostu nauczone, ze jak cos nie idzie to rzeba trenera wyjebac. Cale szczescie Perez uczy sie na bledach i teraz uzywa mozgu. Ciekawe kiedy mongolska czesc tego forum pojdzie jego sladami?

Jak na moje to mniejsza część tego forum 'chce' jego zwolnienia. Pewnie tak samo jest wśród kibiców na całym świecie. Przydałaby się jakaś ankieta, która wyprowadziłaby Cie z błędu. Akurat kibice Realu to powinni wiedzieć(i pewnie wiedzą) z doświadczenia, że zmiana trenera to jest niezły syf i powinno do tego dochodzić jedynie w ostateczności kiedy nie ma już innego rozwiązania(Mourinho).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.03.13 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś słabo idzie ci pomijanie dyskusji.
Neris napisał:
Twoja dyskusja sprowadza się do wytykania błędów innych i forsowania swojego zdania

No tak, u ciebie dyskusja sprowadza się do popełniania błędów i tym samym forsowania zdania innych. Szacun! :lol2:
Neris napisał:
W moim przypadku od razu założyłeś, że moje przedstawienie/zestawienie wyników jest denne chociaż nawet nie wiedziałeś o co mi chodziło.

Widzę, że znów nie skumałeś. Widziałem o co ci chodzi i na podstawie twojego durnego i wybiórczego zestawienia wyników wyrobiłem sobie na ten temat opinię którą potem się z tobą podzieliłem.
Neris napisał:
Ty nawet nie chcesz dyskutować, taki mały prowokator z Ciebie.

To ty nie chcesz dyskutować jak sam stwierdziłeś w poprzednim poście, ale widocznie twoje alter ego się z tobą nie zgadza i dlatego odpowiedziało na mój post. Daleko trzeba popłynąć by krytykę wątłego zestawienia wyników uznać za jakąś prowokację. No ale skoro tak łatwiej ci zaakceptować rzeczywistość, to niech będzie.
Neris napisał:
Oczywiście przy tym trzeba obrazić taką osobę. Taki Twój standard. Jeszcze obrzydliwszy nawyk od tego mojego Potfur . Aż dziwne, że komuś się jeszcze chce kopać z Tobą.

Gdzie ja ciebie obraziłem? Czemu kłamiesz? Jak zawsze posuwasz się do takich żałosnych i obślizgłych ruchów, do oszukiwania i naginania rzeczywistości by zaatakować rozmówcę gdy nie masz co powiedzieć, a ponieważ merytorycznych treści brakuje ci praktycznie zawsze, to prawie zawsze to tak wygląda. Jeszcze jakieś teksty o moich nawykach które opierasz na tym co sobie wyimaginowałeś. Taki twój standard.

Neris napisał:
Jaka zależność? W większości tych spotkań rywal biegał za dwóch, pięknie zagrał pressingiem i oddał nam piłkę. Atletico pokazało drogę a teraz inni korzystają.

W większości, aha. Jakieś wybiórcze zestawienie wyników robione na czuja, gdzie zdaniem Nerisa rywal w większości biegał. Spoooko, żałuję że się odzywałem, powinienem zostawić cię w swoim świecie, tak jak robiłem to do tej pory gdy natrafiałem na brednie twojego autorstwa.

PS. Słaba forma ostatnimi czasy nie powinna być dla ciebie zaskoczeniem, zaskoczeniem powinno być dla ciebie to, że mamy tylko 1pkt straty do lidera i jesteśmy w 1/4 LM, bo jak sam dawno orzekłeś, ten sezon będzie fatalny i zakończymy go bez żadnego trofeum. Adios!

Esstier
Carnival

PostWysłany: 2015.03.13 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy faktycznie Carlo będzie miał odwagę wystawić Navasa z Levante. Odwagę, gdyż jak chłop pokaże się z dobrej strony to będzie miał potem Carlo drzazgę na Barcelone. Wystawić Navasa w formie czy El Capitano. Co by nie wybrał będzie polemika.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.03.13 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze wątpię. I tu nie musi chodzić o odwagę, a rozwagę. Każdy wie co się wyprawia jak Iker jest smutny i nie gra. Czy to gra warta świeczki? Będę bardzo zdziwiony jak na Levante wyjdzie Keylor, a w ciężkim szoku, jak wyjdzie na Barcelonę. Niemniej wierzę, że Carlo podejmie odpowiednią decyzję.

Esstier
Carnival

PostWysłany: 2015.03.13 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie podobne odczucia. Ciężko mi uwierzyć w sensacje Marki. Carlo ma obecnie wystarczająco wiele problemów by jeszcze dokładać sobie niezadowolonego kapitana.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
masterlag
Trener
Trener

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2015.03.13 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę naszą i Barki formę, to ręcznik w bramce jest raczej jednym z bardziej palących problemów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.03.14 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Navas otrzymując szanse nic szczególnego nie pokazywał. Ba, przez brak gry był bardzo niepewny przy swoich interwencjach i co jak co, ale Carlo chyba to ogarnia i nie wystawi go na GD nawet jeśli złoży kwadratowe jaja w meczu z Levante. Poza tym to nie przez bramkarza gramy piach od dwóch miesięcy.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2015.03.14 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, ze ten ręcznik nie ułatwia powrotu do dobrej gry całej ekipy.

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2015.03.14 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem, że od dyspozycji bramkarza zależy dyspozycja całej pierwsze jedenastki... :lol2:

Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2015.03.14 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jemu chodziło raczej o to, że bramkarz w słabej dyspozycji potrafi zepsuć wysiłek wszystkich graczy z pola. Co z tego, że będzie widać poprawę skoro przez golkipera drużyna może być zmuszona do gonienia wyniku.
I o ile ze słabszym rywalem dałoby się to nadrobić to z taką Barcą może być problem. Powiedzmy, że wraz z powrotem Luki wraca mocny środek i znów zaczynamy grać swoje. Co nam z tego przyjdzie jak Iker wpuści co drugi strzał.
Keylor w tym momencie powinien otrzymać szansę bo na takiego Ikera jak z Schalke zwyczajnie w Gran Derbi nie możemy sobie pozwolić.

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2015.03.14 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zawodnicy będą w dobrej dyspozycji i będą gryźć trawę, to i bramkarzowi będzie łatwiej, bo zespół w dobrej dyspozycji nie dopuszcza do wielu sytuacji bramkowych dla przeciwników.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2015.03.14 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie chce mi sie odpowiadać. Bramkarz w formie utrzymuje zespół przy życiu, ułatwia mu grę, to jest wręcz banalne, oczywiste, ze każdy element musi współgrać, ale lepiej sie dojebac i walnąć emotke Lolka.

Nadszedł czas dla Navasa, zasiedzial sie na tych przyjemnych fotelach, ale trzeba ryzykować, bo ryzyko jest takie samo, jak dalsze wystawianie tego pozoranta na bramce. Carlo działaj!

Klifala
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2015.03.14 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proste pytanie: ile meczy Iker w tym sezonie "wybronił" drużynie, a ile zawalił? Rachunek jest prosty, a patrzenie na fochy poszczególnych graczy jest co najmniej śmieszne. Grasz słabo i nie podoba ci się? To wypad po sezonie - nie wiem nad czym się szczypać, bo gra jak na możliwości ostatnio to jedna wielka porażka :/ Albo coś się zmieni albo zawalą sezon...

Trickster
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2015.03.15 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jak rozumieć wystawienie Navasa skoro zapewnia że bez względu na wszystko (czyt. bez względu na formę obu piłkarzy) i tak z Barcą zagra Iker.
Nie jest to "kara" dla Ikera za złe występy, nie wierzę też że chce mu dać odpocząć bo to zbędne.
Czyżby prasa miała rację i Carlo bał się gwizdów Bernabeu który mogłyby jeszcze bardziej dobić Ikera?
Niby sensowne ale przy takich decyzjach trudno się dziwić że nazywają go mięczakiem.
Mimo wszystko wolałem wyjście do kibiców poprzednika niż pokorne udawanie że nam to nie przeszkadza.
Jedyną zaletą Mourinho było że nie bał się chorągiewek na trybunach, ci pajace na trybunach potrzebują kogoś kto im uświadomi że są po to żeby wspierać zespół a gwizdać na rywala.
A jak ktoś jest rozczarowany to nikt na stadion nie zaprasza, puste krzesełka też są formą krytyki a przynajmniej nie są tak żenujące.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 302, 303, 304  Następny
Strona 303 z 304
Skocz do: