Getafe - Real Madryt [3-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stoperooo
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.11.29 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem meczu,bo wolałem obejrzeć Mam Talent,bo spodziewałem się tragedii i tak się stało.Jedyną rzeczą którą chciałbym poruszyć odnośnie tego spotkania,że to nie jest wina Schustera,nie ma na niego co zwalać winy,tylko na nasz zarząd który zamiast Ronaldo kupił nam VdV,który gra na poziomie polskiej ligi.Calderon,przed startem ligi oświadczał kilka razy,że mamy kompletny skład a tak wcale nie było i nie wiem po co sam się okłamywał...jego niemoc wraz z Mijatovicia w sprawie transferów razi na kilometr,i jest to zadatek na to aby w przyszłym sezonie na tronie klubu usiadł ktoś bardziej wpływowy na inne kluby oraz bardziej zorganizowany.
Każdy z nas,fanów Realu,chcę oglądać ich takich jakich już nas przyzwyczaili,a nie "Realu" który jest rządzony przez mało kompetentnych ludzi,który ukrywając swoją słabość zwalają winę na trenera.

Trzeba wierzyć od kołyski aż po grób.Urodziłem się z białą duszą i z taką odejdę,i nawet jeśli Madryt spadnie do 3 ligi,to zawsze założę szalik Realu i dumnie zakrzyczę HalaMadrid!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2008.11.29 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda porażka, której doznaliśmy w tym sezonie to wina zarządu i każda kolejna, której doznamy to przede wszystkim wina zarządu. Nie można było oczekiwać takich samych sukcesów w lidze jak przed rokiem dokonując jednego transferu i pozbywając się jednego z najlepszych graczy w poprzednim sezonie. Poza tym za porażki winić możemy też sztaba, bo taka ilość kontuzji jaka na nas spłynęła, rzeczą normalną raczej nie jest. Bo to, że ciągle jakiś piłkarz zrywa lub nadrywa jakiś mięsień to nie jest tylko i wyłącznie jego wina. Zła dieta? Złe przygotowanie kondycyjne? Powodów może być kilka. Winić piłkarzy czy samego Schustera też ciężko. Bo przed sezonem chyba każdy zdawał sobie sprawę, że Drenthe czy Robben to nie Ronaldo czy Messi. Pretensje można mieć jedynie do graczy, którzy w tamtym sezonie prezentowali wysoki poziom, a w tym grają jakby dopiero co przyszli z Castilli. Guti nie posyła już prostopadłych piłek, po których pada gol za golem. Sneijder nie oddaje tylu groźnych strzałów. Casillas nie broni już jakby w bramce stało trzech bramkarzy.
A Schuster? Podobno nie miał wpływu na transfery, nie dostaje piłkarzy o których prosił, na dodatek wielkiego wyboru, w obliczu tylu kontuzji, wśród piłkarzy nie ma.

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.11.29 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za jedną rzecz jak dla Schuster odpowiada. Jak to jest, że od bardzo dawna nie możemy zdobyć gola po stałym fragmencie, gry, jedną z podstawowych prawd w futbolu jest ta że jeśli drużyna jest słaba to powinna mieć opracowana je do perfekcji. Tym bardziej, że przecież mamy piłkarzy którzy potrafią je wykonywać, jak i dysponują warunkami pozwalającymi im je wykorzystywać, normalnie przecież Ramos w sezonie strzelał bramki po dajmy na do dośrodkowaniach z rożnego. A przecież Pepe, Raul i paru innych głową gra nie najgorzej.

W obliczu fatalnej formy, braku pomysłu na grę, Bernd powinien poświęcać na ich dopracowanie do perfekcji całe treningi.

Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.11.29 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lipaBTW napisał:
gdy przegramy z barca na camp nou np 1-0 to zadna wielka hanba nie bedzie bo gramy na wyjezdzie...

Dość optymistcznie to zabrzmiało Very Happy . Nie no wybaczcie mi moją słabą wiare, chciałbym bardzo cudu na Camp Nou, ale z tymi kontuzjami będzie niesamowicie ciężko. Z resztą jak nasza obrona ma zatrzymać Messiego, który wali z każdej piłki i mu wchodzą takie woleje jak dziś z Sevillą. Co by się nie działo zawsze będe z tym klubem, ale szykuje nam się ciężki okres. Boję się, że słowa Daedalus okażą się rzeczywistością. Ale co tam - życie Very Happy Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Daedalus
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.11.30 00:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Camp Nou to będziemy się modlić o koniec spotkania po 20 minutach.
Z lepszymi piłkarzami, w lepszej formie, w pełnym składzie dostawaliśmy już ostro po dupie w GD na wyjeździe (2004/2005), a Barcelona jest teraz silniejsza niż wtedy. W sumie to tylko w sezonie 2005/2006 widzialem lepszą Barcelonę niż w tym sezonie. A my tak żałośni nie byliśmy od pierwszej połowy sezonu 1999/2000.

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.11.30 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus napisał:
Real jest w agonii, Real umiera. Cierpienie potrwa 2 tygodnie po czym Barcelona szybko i sprawnie skróci nasze męki kończąc marzenia o mistrzostwie. Powtarzam - Real Madryt umiera. Real Madryt już nie jest wielki. Nikt się już Realu nie boi. Relikt z XX wieku?

Tym razem muszę się z kolegą jednak zgodzić. Nie jesteśmy wielkim Realem. Jesteśmy po prostu piłkarską drużyną pierwszej ligi w Hiszpanii.

dziki57
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.11.30 01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Jarek napisał:
Daedalus napisał:
Real jest w agonii, Real umiera. Cierpienie potrwa 2 tygodnie po czym Barcelona szybko i sprawnie skróci nasze męki kończąc marzenia o mistrzostwie. Powtarzam - Real Madryt umiera. Real Madryt już nie jest wielki. Nikt się już Realu nie boi. Relikt z XX wieku?

Tym razem muszę się z kolegą jednak zgodzić. Nie jesteśmy wielkim Realem. Jesteśmy po prostu piłkarską drużyną pierwszej ligi w Hiszpanii.

dokładnie kiedys Real był klubem wybitnym gdzie grali najlepsi teraz kupujemy piłkarzy na łapanke "a tu sie nie uda a moze tego sie uda kupic", tak nie moze byc powinno byc tak jak kiedys chcemy Ronaldo, 3 dni negocjacji Ronaldo melduje sie w Madrycie. Teraz Real bardziej przypomina klub typu: Juve, Sevilla, Villarreal, czyli solindy klub mający w składzie 10 solidnych drewniaków + 1 świetny zawodnik. nasz taki zawodnik nie zagra do konca sezonu czyli mamy 10 drewniakow.
A Calderon pewnie chce kupic zawodnikow typu Amr Zaki aby graji na poziomie wspolczasnego Realu, drewnianego Realu...

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2008.11.30 01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ręce powoli opadają kiedy widzi się tak bezbarwny Real... Z plagą kontuzji jaka nas dopadła i z mizerną formą niesłychanie ciężko będzie w 4 arcytrudnych, kolejnych meczach. Dobrze napisaliście, że nikt przed Realem Madryt już nie sra ze strachu. Przyszły czasy, że z obojętnie kim dostajemy po dupie, obrona jest kompletnie dziurawa, 20 straconych goli plasuje nas na niechlubnym 5 miejscu od końca. A w poprzednim sezonie mieliśmy jedną z najbardziej szczelnych defensyw. Słabo z tyłu, nie najlepiej z przodu, Ci którzy stanowili o sile ognia są kontuzjowani a inni bez formy. Na pewno też nie pomagają dyskusje jakoby Schuster nie miał wpływu na transfery i generalnie chujówka lekka, że trener jest jednak troszeczkę marionetką w rękach Calderona. Oczywiście chcę aby było jak najlepiej to jednak coś mi mówi, że może byc już po wszystkim, że szanse na mistrzostwo stopnieją do minimum po grudniowych spotkaniach. Barca może zbyt daleko odskoczyc i dogonic ją będzie niezwykle trudno. Nie wiem co trzeba zrobic aby Real wrócił na tor wygrywania i żeby pojawił się znów pomysł oraz błysk w grze? Wzmocnienie w styczniu jest konieczne ale chyba ważniejsze w tym momencie aby lista kontuzjowanych zmniejszyła się do minimum.

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2008.11.30 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Este equipo es una ruina - nic dodać, nic ująć do dzisiejszego tytułu jaki zamieściła Marca. Ruina totalna, w której sypią się kolejni gracze, bo gra już jakiś czas temu się posypała. Naprawdę jest fatalnie, przed nami niezwykle trudne mecze grudniowe i jest czego się obawiać. Skoro Schuster po meczu mówi, iż wiedzieli, że nie wygrają to mówi wszystko za siebie. Jak tak się podchodzi do meczu to innego wyniku nie mogło być.

Powrót do góry
dziki57
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.11.30 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli mamy 10 kontuzjowanych zawodnikow i 14 zdrowych (w tym 3 bramkarzy) czyli tylko 1 gracz z pola na rezerwe :|

a i tak pewnie zagra za tydzien Robben i Higuain i pewnie odnowią im się kontuzje wtedy będzie smisznie

Powrót do góry
Delvin
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.11.30 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa 10 kontuzjowanych graczy :/ Ja pierdole masakra.... A teraz jeszcze najważniejsze mecze w sezonie, oby Bernardo coś wymyślił bo jak na Barcelona ucieknie na kilkanaście punktów to ciężko będzie dogonić. A ten Uche to ma chyba jakis patent na Real, w lutym nam strzelił i teraz :/ Szkoda meczu, ale każdy wiedział że będzie ciężko.

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2008.11.30 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stoperooo napisał:
Nie oglądałem meczu,bo wolałem obejrzeć Mam Talent,bo spodziewałem się tragedii i tak się stało.Jedyną rzeczą którą chciałbym poruszyć odnośnie tego spotkania,że to nie jest wina Schustera,nie ma na niego co zwalać winy!

-_-' ? A kogo winą jest, że wszyscy zawodnicy się łamią. Ronaldo też by się u nas złamał zapewne :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Leonardo
Stansfield

PostWysłany: 2008.11.30 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do GD to wszystko zalezy od zawodnikow jakich bedziemy miec do dyspozycji

jezeli wroca Higu,Robben,Sneijder + obrona jaka mielismy rok temu na Camp Nou to mamy szanse powalczyc o korzystny wynik , tymbardziej,ze GD rzadzi sie swoimi prawami

jesli zagramy skladem podobnym do tego z Getafe to jedyne na co bede liczyl to nieskompromitowanie sie np 5-0

Powrót do góry
donlove
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.11.30 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A kogo winą jest, że wszyscy zawodnicy się łamią. Ronaldo też by się u nas złamał zapewne

Po pierwsze, nie "kogo" tylko "czyją". Po drugie: lekarzy, a nie tak jak insynuujesz, Bernda.

...why so serious?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2008.11.30 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, a okres przygotowawczy przepracowali po prostu świetnie :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: