Forumowa mafia - edycja trzecia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2009.01.14 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Kamiorem obaj po swoich śmierciach stwierdziliśmy, że warto zagłosować na Krasnaldo. Brawo mafia za motyw z detektywem. Tyle ;)

bartoloo92
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.01.14 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mafii, dobrze graliście ;]
Czekamy na jakieś wnioski i porady na przyszłość, jak na koniec 2-giej edycji :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cristiano_Krasnaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.01.14 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, mówiłem że z tą ściemą to będzie kompletne poniżenie. Raz że miasto dostało do zera to jeszcze tak ładnie zostało zrobione w jajko.
Cóż, ja ze swojej strony dodam, iż mimo zapału miałem znikomy udział w grze. Niestety, brak fantazji i czasu nie pozwolił mi na dobrą grę w tej edycji. Do następnej pewnie nie dotrwam. Było miło, pozdrawiam.

Rafael
Jugamos bien.
Jugamos bien.

PostWysłany: 2009.01.14 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę bez sensu :P zostałem burmistrzem pośmiertnie? Very Happy
Nieźle... szkoda, że tak szybko odpadłem ;/

Powrót do góry
Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2009.01.14 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarownica odleciała w siną dal, wprost do swojej chatki, w której niegdyś gwałciła Rothena. Ustawiła się z mafią, że nie będą sobie w drogę wchodzić i wszyscy będą szczęśliwi.

Chciałam powiedzieć parę słów:
- Obiecałam kompendium mafii - proszę bardzo, JB w swojej osobie nim jest. Forum, które Wam zostawił również. Chyba nie dało się tego lepiej zrobić? ;) Ah, i dziękuję JB za to, że dał się jednak namówić na grę. Pzostałe role były losowane.
- Dziękuję ogromnie, przogromnie Philipowi, który tę edycję praktycznie sam poproadził, ja tylko nadzorowałam i napisałam jeden opis podliczając przy tym głosy. Jesteś kochany ;* ;* ;* ;* ;*
- Otwieram w swojej chatce bukmachera. Obstawiamy jak szybko zginie JB. Kurs na to, że nie przezyje 2 dni wynosi 1.05, a że będzie grał dłuzej 100.00 :P
- Z tego co się zorientowałam, Philip chce zagrać w nast. edycji, ja też bym chciała, a JB upiera się, że pogra dłużej niż dwa dni, więc jakby znalazł się naprawdę ktoś kumaty i solidny by to poprowadzić - zgłaszać się.
- Mafia wygrała, jestem ucieszona. Philip dopingował miasto, ja mafię, no ale równowaga sił zachowana. ;)

Więcej nie napiszę, bo nie mam sił, dobranoc panowie, brawo Mafia! ;*

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2009.01.14 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i teraz czuję się jak czarnuch. Bo zmienilem swoj glos chuj wie po co :/
Który i tak by nic nie zmienił Very Happy Very Happy

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Kamior
Joker

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.01.14 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mówiłem, że Krasnaldo 'śmierdzi' :/
Cóż zobaczymy następnym razem ;)

kibicrealu126
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2009.01.14 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jaff – Ojciec Chrzestny
Cristiano_Krasnaldo – mafia
NatanD. - mafia
Vanilek - mafia
kielczak - mafia
Shokugyou - mafia
JBarez – mafia

Z wyżej wymienionych tylko do Krasnaldo i JBareza byłem pewien, że są w mafii, reszty nie podejrzewałem.

Może po kolei :]

Jaff - jak dla mnie wzorowa gra, jak na OC, ani razu nie był poważnie zagrożony, wypowiadał się tak, że nikt na niego nie zwracał uwagi, wszystko fajnie. 10/10

Cristiano_Krasnaldo - ten chłopak mniej wiecej od połowy gry machał "tu jestem, tu jestem, jestem z mafii" ale miasto wolało się bawic w ubijanie Rothena i spółki... W pewnym momencie było jasne - on lub koziołek. Koziołka wykluczyłem po przeczytaniu jego postów w drugim temacie o FM. Byłem pewien, że jest w mafii. 6/10 (za to, że dosc ladnie atakował koziołka dalem mu +1)

NatanD. - chciałbym napisac rzal i bul ale wtedy przy szokujogu zabrakłoby skali. Bieda, najpierw nic nie pisał, potem coś pisał ale miało to taką wartosc jak tajne szyfry na papierach toaletowych. Ogólnie jako mafiozo niby ok, ale czy ta gra polega na zabawie czy na głosowaniu i pisaniu pustych postów? 4/10, mimo wszystko dobrze sie krył

Vanilek - niby miastowy, nie podejrzewany, bez zarzutów, bez plusów. Taki sobie siepacz. 7/10

kielczak - zabawna postac, nie będę się nad nim znęcał bo się z nim solidaryzuję po tym jak dostał 2 warny wydrukowane niczym karne u Culentalejo. 5/10, niby był żałosny a tak naprawdę genialny ;)

Szokujogurt - żal, ból, chaos i zniszczenie. Przedwieczne prawdawne zło, zmora miasta, mroczny duch. Ktoś powie - perfekcyjny mafiozo! Ja powiem - gdyby miasto grało jak miasto a nie wioska aborygenów to by zginął i to dawno. Mafisus Trollisimus Genialus. Gdybym grał to w tym momencie strugałbym dla gościa pal. A, że nie grałem to nie wiem czy się śmiac czy płakac (pozdro dla miasta). -999999999/10 za bycie kompletnym burakiem

JBarez - no, na początku chciałbym się spytac czy ten numer "jestem detektywem" był inspirowany numerem "jestem detektywem" w wykonianiu JBarreza? xD A dalej, bez zarzutu, aż do wyskoczenia z detektywem. Po tym byłem pewien, że jest w mafii. 9/10 za skopiowanie akcji z detektywem i skompromitowanie miasta. TFU, chciałem powiedziec, wioski. TFU, skupiska.

PS Zaraz wpadnie pewnie FM/Najtłisz i napisze, ze sie nie znam, ze miasto grało dobrze, że szokujogurt to tamto sramto. Ja wiem swoje, to, że ktoś sobie grał w FM na PN nie oznacza, że jest guru.
Miasto nie grało dobrze, mafia nawet nie musiala manipulowac. Sami sie nawzajem napędzali na siebie. Skoro FM trąbiła, ze mafia gra genialnie to nie mógł byc w niej przecież ktoś taki jak Ruuf, to oczywiste.

PS2 Mam tego posta w schowku <won>

PlayStation 3 Miałem nieziemski ubaw kiedy moje PW przyczyniały się do zabicia geniasmsa. Ten koleś zachowywał się jakby miał pasc na zawał w pewnym momencie. Jedna z dwóch osób (drugą był wczesniej wspomniany drugi "geniusz" Ruuf) u których byłem pewien bycia mieszkancami a mimo to zyczylem im smierci (z rak miasta) za bycie żałosnymi imitacjami graczy. Na trzeciego szokujogurt, ale on był w mafii.

PS 4 Przypominam, że mam posta w schowku i dużo wolnego czasu. <won>

A i byłbym zapomniał.

DOBRZE WIEDZIEC, ZE JBAREZ, KTÓRY PRZYCZYNIL SIE DO ZWYCIESTA MAFII DOSTAŁ ROLĘ PO ZNAJOMOSCI

Niektóre rzeczy naprawde dobrze wiedziec :]

Powrót do góry
Paczi
Clandestino

PostWysłany: 2009.01.14 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus? Czy jak to sie tam pisze Very Happy

Powrót do góry
Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2009.01.14 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za frustrat?
1.Szokujogurt i kielczak w ocenie MG nie byli dobrymi mafiozami.
2.Miasto grało słabo, ale to normalne, każdy się uczy grać. Ja np. nie uważam siebie za dobrego gracza mimo, że kilka ładnych edycji za mną.
3. A jednak JB rozprawił się z miastem perfekcyjnie, zatem można go uznać za guru czy tego chcesz czy nie.
4. Prosiłam JB o grę (mimo, że on nie chciał roli), bo wiedziałam, że tylko on jest w stanie przekazać swoją sporą wiedzę i na dodatek pokazać jak wykorzystywać ją w praktyce. Zatem to nie znajomości, a pomoc w doskonaleniu się w grze.
5. Jakbyś przeczytał mafijne forum, dyletancie, wiedziałbyś, że akcja z detektywem nie była to inspirowane żadnym żenującym postem tutaj.

A pozatym to wypierdalaj stąd natychmiast.
Bez odbioru.

Pisałam ja, Najtłisz.

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Powrót do góry
Idziol
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.01.14 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<wow>

Jak mówiłem mafia mistrzostwo świata Brawo!

Dzięki za grę. tomiG loffciam Cię <serce>

Powrót do góry
GOAT
Greatest Of All Time.
Greatest Of All Time.

PostWysłany: 2009.01.14 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ałł aż mnie tyłek zabolał... porządne jebanie w dupsko nam zaserwowali Very Happy jak na pierwszy raz katastrofalnie, ale dobrze się bawiłem i zabiłem nudę gdy grypa zapędziła mnie do wyrka. Dzięki za gre panowie, wyszedłem troszke na debila bo łykałem wszystko jak apap ale od niektórych osób czuć było brak wsparcia

EEEEEEEEEEEEDEEEEEEEEEEEEEK!! TYYY SKURWIAŁY PSIEEEEEE!!!!!! -
Ponoć do dziś miejscowi słyszą krzyki Bishopa dobiegające z miejscowego cmenatarza "Dorzuć coś od siebie" (niektórzy uważają, że gdy był pochowany, jeszcze żył), a małe dzieci straszy się historią o duchu, który pojawia się po zmroku w okolicach swego pochówku i porywa swoimi grabiami w piekielną otchłań śmiałków, którzy ośmielą się zakłócić jego spokój Very Happy Very Happy Very Happy

Ostatnio zmieniony przez GOAT dnia 2009.01.15 00:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
rufo
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2009.01.15 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie...brak wsparcia...

- Albert Camus
Powrót do góry
GOAT
Greatest Of All Time.
Greatest Of All Time.

PostWysłany: 2009.01.15 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa co do krasnaldo byłem pewien, ale w miedzy czasie przychodziły inne typy które uważałem za równie prawdopodobne, a i dużo osób chciało je ubić. Szczerze byłem minimalnie mniej pewny co do Rothena i Ruufa - sorki panowie. Eh za brakło stanowczości w sytuacji z CK i przede wszystkim doświadczenia w tej grze...

Powrót do góry
JBarez
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.01.15 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie - przecież mafia was wspierała Very Happy

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Następny
Strona 42 z 44
Skocz do: