RCD Mallorca - Real Madryt [0-3]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2009.01.05 18:21    Temat postu: RCD Mallorca - Real Madryt [0-3] Odpowiedz z cytatem

Trzy punkty z Villarrealem zagarnięte, więc przechodzimy do kolejnego pojedynku. W niedzielę, znów o 17:00, pojedziemy tym razem na Baleary, gdzie zagramy z Mallorcą. Osobiście jestem pełen obaw co do tego meczu (jak co roku zresztą), bowiem Mallorca to jedna z tych drużyn, które potrafią nam zajść za skórę, czy to u siebie, czy na wyjeździe. Niby w tym sezonie jest fatalnie, ale z pewnością kusi ich możliwość odegrania się na Realu.

My tymczasem będziemy mieli lekką przewagę, bo w ten tydzień zagrają sobie chłopaki w Copa del Rey, więc niektórzy mogą być leciutko zmęczeni.

Co zaś tyczy się samego meczu: zakładając, że nic niespodziewanego w trakcie tygodnia się nie zdarzy, dobrze by było, gdyby wyszedł taki sam skład, jak na Villarreal, jedynie Higuian za Klaasa. Lass i Gago to dobre rozwiązanie, zwłaszcza przeciw drużynie, która lubi panować w środku pola.

Jeżeli ten mecz wygramy, to naprawdę uwierzę, że kryzys już oficjalnie za nami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2009.01.05 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chciałbym zobaczyć znowu Lassa, ale podejrzewam, że Juande postawi jednak na Gutiego, jeśli ten wyzdrowieje. Generalnie zawsze byłem przeciwnikiem taktyki z dwoma defensywnymi pomocnikami (jak mawiał czarny za Diarry i Emersona: z dwoma siepaczami Very Happy), ale akurat duet Gago-Lass bardzo mi się podoba. Oglądając Real w takim ustawieniu czuję, że w defensywie jest bezpieczniej. A w ataku liczę na dynamikę Robbena, bo póki nie mamy drugiego skrzydła, nie mamy innych możliwości.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2009.01.05 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musimy wygrac :] Nie ma bata ze nie. Skład jak dla mnie 2 zmiany. Marcelo za Heinze i Higuain za Raula. I by było git :]
A mam głupie przeczucie ze wygramy gdzies ze 3:0 Very Happy
Huntelaar dwie i Higuain ;)

Kubiak92
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.01.05 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mallorca w meczu z Barceloną pokazała,że nie posiada jako druzyna kompleksu "wielkich drużyn", szczególnie u siebie zawsze potrafili narobić dymu... mimo to w tym sezonie nie jest to już ekipa, która przynajmniej u mnie wzbudzałaby jakąkolwiek obawę o jakiś-głupi remis, nie mówiąc o porażce (no chyba,że miałoby to miejsce w czasie kryzysu jaki przeżywaliśmy). Słabszy okres za Nami, drużyna znowu uwierzyła we własne siły i możliwośc dogonienia Barcelony- stawiam pewne i dosyc skromne 2-0 :]

Powrót do góry
jez_polarny
gen. Franco

PostWysłany: 2009.01.06 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym sezonie Mallorca gra bez rewelacji, co pokazują ostatnie mecze. Bodajże 5 czy 6 meczów bez wygranej. Ale warto też podkreślić, że w ostatnich dwóch kolejkach: urwali punkty Sevilli i to na Sanchez Pizjuan i napsuli sporo krwi Blaugranie. Mecze pomiędzy Mallorcą a Realem zawsze należały do ciekawych i także zaciętych (przynajmniej przez ostatnie 2 sezony). Co prawda Guizy już nie mają, ale pozostaje Varela, który też potrafił nas pokarać. Jednak przy meczu z Mallorcą wracają piękne wspomnienia z 2007 r. <serce> <serce> <serce>

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Hedonista
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.01.06 01:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak chcemy scigac Barce to w takim meczu nie ma innej mozliwosci niz zwyciestwo. Bedzie ciezko, bo z Mallorca zawsze jest, ale czas udowodnic, ze kryzys jest juz za nami i mozemy wygrywac nie tylko na SB. Obstawiam skromne 2:1 dla nas.

Powrót do góry
wcisu07
(1, 2, 3, 4)

PostWysłany: 2009.01.07 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLfan napisał:
Musimy wygrac :] Nie ma bata ze nie. Skład jak dla mnie 2 zmiany. Marcelo za Heinze i Higuain za Raula. I by było git :]
A mam głupie przeczucie ze wygramy gdzies ze 3:0 Very Happy
Huntelaar dwie i Higuain ;)

Z tym Marcelo bym uważał. Z Mallorcą trzeba grać bardzo uważnie z tyłu, a on tego nie gwarantuje :-)

Może atak Hunter-Higuain? :-)

pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2009.01.08 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma innej opcji jak zwycięstwo, w poprzednim meczu zagraliśmy jak należy, więc w tym spotkaniu powinniśmy wygrać jeszcze pewniej. Ciekawi mnie występ Huntelaara, bo nie mam wątpliwości, że zagra. Nawet jeśli nie wyjdzie w pierwszym składzie, z pewnością zobaczymy go przynajmniej w drugiej połowie. Mam też nadzieję, że Robben będzie grał równie dobrze i pewnie jak ostatnio. W ataku powinien zagrać od pierwszych minut Higuain i liczę że strzeli conajmniej jedną bramkę :] .

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Idziol
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.01.08 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze cele: wygrać i poprawić skuteczność.

Powrót do góry
zuro
Trener
Trener

PostWysłany: 2009.01.08 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak z przytupem wygrać - tak mi się marzy :P
ale jasna sprawa że każda wygrana będzie mnie cieszyć.
co do pary w ataku to uważam tak jak wcisu07 Igła + KJH. Raul obok Gutka na ławeczce

Powrót do góry
oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.01.08 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igła z Hunterem to bedzie to. Nie mam nic do Raula, (w przeciwienstwie do Gukta, ktory jest moim ulubiencem ;p) ale chcialbym zobaczyc w ataku wczesniej wymieniana dwojke, tak dla eksperytmentu. Liczac, ze Robben utrzyma forme, moze sie zwolnic duzo miejsca po lewej stronie, w momencie kiedy podwoja lub nawet potroja krycie Arjena. Jednakze nawet zwyciestwo 0:1 bedzie cieszyc.

Powrót do góry
Delvin
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.01.08 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem za rozwiązanie Igła+Hunter, bo przecież Juande musi spróbować wszystkich wariantów w ataku a takiego jeszcze nie miał okazji :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2009.01.09 01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam przeczucie że Hunter więcej by pokazał jakby wpuścili go z ławki. Nie wiem czemu ;)
Raul - Igła jak dla mnie ;]

Żadnych Marcelów czy Gutków. Jak mają się chłopaki zgrać w obronie to bez eksperymentów typu "wpuśćmy Marcelo bo Heinze gra niepewnie". Bez takich. Gramy tak samo w obronie i najlepiej by było żeby w pomocy też zagrali tak samo, no ewentualnie ja dałbym szansę VdV, mam cichą nadzieję że z Hunterem wykombinują coś ciekawego :]

Powrót do góry
lipaBTW
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.01.10 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie atak jest oczywisty ale czy juande posadzi Raula na ławce?;>

Powrót do góry
wcisu07
(1, 2, 3, 4)

PostWysłany: 2009.01.10 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie. Co najwyżej Raul zejdzie w drugiej połowie, a za niego wejdzie Hunter. Higuain jest już przecież gotowy do gry, a jego miejsce w pierwszej 11 jest raczej pewne :-)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: