Vicente Boluda
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2009.01.17 10:26    Temat postu: Vicente Boluda Odpowiedz z cytatem

Nasz nowy, może tymczasowy, a może stały prezes. Większych informacji o nim znaleźć nie można, do tej pory było o nim cicho, zresztą nie ma co się dziwić.

tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2009.01.17 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że nigdy o nim nie słyszałem, chyba że był wymieniany jako drugoplanowa postać w jakichś newsach o wyborze Calderona na prezydenta. Mam nadzieję, że nie będzie się zachowywał tak, żeby niczego nie zepsuć, ani nie podejmować istotnych decyzji, tylko weźmie ten klub z zamiarem ulepszenia go. W takim momencie(styczeń, niedługo LM) trzeba działać odważnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
damex
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.01.17 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe co z transferami będzie... :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
dudzio
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.01.17 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic z transferami nie bedzie bo zarzad uwaza ze spelnil swoje zadanie kupujac Huntelaara i Diarre...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
_vakabayashi
mahomoda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.01.17 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AS pisze ze transfery zablokowane, bo nie ma nikogo kto by podjął decycje :]

Powrót do góry
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.01.17 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dobrze, że zablokowane. Na samą myśl o przeciętniakach jak np. Pennat niedobrze człowiekowi robiło się. Trzeba czekać na "pełnego" nowego prezydenta i letnie okienko transferowe.

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2009.01.17 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma jeszcze tematu na temat nowych kandydatów na prezydenta, ale powiem wam szczerze(możecie się ze mnie śmiać) - na stronie as'a jest właśnie news o kandydatach i jest zdjęcie Pereza i jak tak na niego patrzę, to trzęsę się jakbym zobaczył ducha... Ja nie chcę, żeby ON znowu zarządzał Realem Madryt!!

Ostatnio zmieniony przez tyranitar dnia 2009.01.17 11:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
ziomalek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2009.01.17 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka sama sytuacja jak po ustąpieniu Pereza, wtedy był Martin tylko po to żeby był jakiś prezes, nic nie zrobi i latem kandydował też pewnie nie będzie.

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2009.01.17 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamyl napisał:
I dobrze, że zablokowane. Na samą myśl o przeciętniakach jak np. Pennat niedobrze człowiekowi robiło się. Trzeba czekać na "pełnego" nowego prezydenta i letnie okienko transferowe.

Ok, szanuję Twoje zdanie, ale to nie Ty masz tutaj decydować na temat tych "przeciętniaków", ale Juande Ramos. Jeśli on chce Pennanta i uważa, że taki gracz nam się przyda, to ja pomimo tego, że też nie jestem optymistycznie nastawiony, żądam, aby ściągnięto tych graczy, których chce Ramos, bez znaczenia czy prezydentem jest Calderon, Boluda, czy Perez!

Powrót do góry
_vakabayashi
mahomoda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.01.17 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, tak... ten sezon spiszmy na straty nie kupujmy przeciętniaków (Valencia) a w lecie przyjdzie 3 cracków nowego prezesa i bedzie suuuuper

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2009.01.17 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było do przewidzenia. Boluda jest tylko tymczasowy i po to aby ktoś formalnie klubem rządził. Jednak transferu żadnego nie zrobi ani ważnych decyzji też zapewne nie będzie podejmował. To będzie taki suchy okres. Oby tylko nie wpłynął na grę i atmosferę piłkarzy.

Powrót do góry
Gonzo.
Juntos Podemos!

PostWysłany: 2009.01.17 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że nie będzie się w nic mieszał, ani w grę, ani w decyzje trenera. Niech też nie przeprowadza transferów bo pewnie będzie szukał takich popierdół jak Pennant.

[ Dodano: Dzisiaj o 11:30 ]
Mam nadzieję, że nie będzie się w nic mieszał, ani w grę, ani w decyzje trenera. Niech też nie przeprowadza transferów bo pewnie będzie szukał takich popierdół jak Pennant. Niech kupuje tych, których chce Ramos.

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
Powrót do góry
psokalski
El Angel de Madrid

PostWysłany: 2009.01.17 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zauważył jeden z kibiców Realu teraz mamy ciekawą sytuację. Calderon odszedł za machlojki przy głosowaniu na Walnym Zgromadzeniu i ogólnie bycie mafiozą .Zastanawiające jest jednak, że obecnie pełniący obowiązki prezydenta był bliskim przyjacielem Calderona, zresztą jak inni członkowie zarządu. Jakoś Marce to nie przeszkadza, że nadal rządzą ludzie, którzy mogli wiedzieć o całym procederze, czyli ludzie umoczeni i zdyskredytowani. A może im nie przeszkadza, bo chodziło o głowę Calderona, a nie ukaranie winnych i zrobienie porządku ?? Nie wiem

dudzio
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.01.17 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze Marca wiedziala ze jak odejdzie Calderon to beda musialy odbyc sie nowe wybory i caly zarzad pojdzie w odstawke.Mozna powiedziec ze upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu

Powrót do góry
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.01.17 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyranitar napisał:

Ok, szanuję Twoje zdanie, ale to nie Ty masz tutaj decydować na temat tych "przeciętniaków", ale Juande Ramos. Jeśli on chce Pennanta i uważa, że taki gracz nam się przyda, to ja pomimo tego, że też nie jestem optymistycznie nastawiony, żądam, aby ściągnięto tych graczy, których chce Ramos, bez znaczenia czy prezydentem jest Calderon, Boluda, czy Perez!

Twoja znajomość faktów jest wprost onieśmielająca. Specjalnie dla Ciebie w kwestii przypomnienia: to Juande blokuje transfer Pennanta a zarząd wciąż upiera się by go kupić. Powód?? Bo jest tani. :/

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: