#realmadrid
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Z jakiego kanalu chcialbys/chcialabys korzystac?
#realmadrid
87%
 87%  [ 70 ]
#real
12%
 12%  [ 10 ]
Głosowało Użytkowników : 52
Wszystkich Głosów : 80

Autor Wiadomość
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.11.24 23:15    Temat postu: #realmadrid Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy na nasz kanał #realmadrid w sieci Polnet(www.ircnet.pl). Będziemy się tam spotykać w czasie meczu, by wspólnie przeżywać emocje, a także w każdej innej porze, by pogadać o Królewskich oraz każdej innej sprawie. Za jakiś czas być może będziecie mogli łączyć sie z naszym kanałem bezpośrednio ze strony dzięki apletowi IRC. Póki co można się łączyć przy użyciu specjalnych programów, z których najpopularniejszy jest mIRC. Ściągnąć go można ze strony www.mirc.com z działu download. Instalacja nie powinna sprawić żadnych problemów. Następnie odpalamy program i w górnym menu bierzemy View > Options. W opcjach po lewej stronie wybieramy Servers, a następnie w tej zakładce Add. Tu wpisujemy serwer, z którego chcemy korzystać. Oto ich lista:
warszawa.ircnet.pl (wpuszcza spoza Polski)
bialystok.ircnet.pl
krakow.ircnet.pl
torun.ircnet.pl
lodz.ircnet.pl
katowice.ircnet.pl
poznan.ircnet.pl
Najlepiej wybrać najbliższy serwer. A dodanie serwera wygląda tak, że po naciśnięciu Add w nowym okienku w Descrption wpisujemy np.: krakow, a w IRC Server: krakow.ircnet.pl i potwierdzamy Add. Teraz zostaje się połączyć (Connect) i wpisać /join #realmadrid.
Pamiętaj o netykiecie i niektórych ważnych zasadach:
1). Nie przeklinaj, nie używaj słów powszechnie uznanych za obraźliwe, nie obrażaj nikogo, czy to będzie Madridista, czy odwiedzający nas Barcelonista.
2). Nie używaj polskich liter, Caps Locka, ani kolorków! To jest IRC nie czat.
3). Nie reklamuj.
4). Pamiętaj, że op ma zawsze racje.
Nie przestrzeganie ogólnych zasad netykiety i powyższych będzie owocować kopami, a w dalszej konsekencji banami.

Ostatnio zmieniony przez DaaN dnia 2003.12.04 17:00, w całości zmieniany 1 raz

Anonim
Gość

PostWysłany: 2003.11.25 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry bo ja sie tym nie interesuje, czy żeby gadać na Ircu trzeba instalować specjalny program? Kiedyś były takie, skąd ściągnać? jeżeli tak.

Powrót do góry

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.11.25 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde nie jestem pewien czy dobrze pamietam linki :] jak cos to Marus mnie poprawi .Irca sciagniesz stad: www.mirc.com a o polnecie wiecej dowiesz sie tu: www.ircnet.pl :>

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2003.11.25 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście bardziej podoba się real_madrid,a linki są prawidłowe :]

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.11.25 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jutro live w tv raczej niedostepne :| jak kto bedzie w necie to zapraszamy na kanal :] jak kto bedzie chcial i se nie poradzi to moze i napisze jak :] a na kanale czysta rozrywka czyli besztanie figo, grubego i raula i wieczne spory o gutka :]

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.11.25 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otoz to zapraszamy na nasz kanal na polnecie jutro w czasie meczu :] Poki co nasz kanal to #real_madrid,ale pamietajcie ze mozecie sami zdecydowac czy ta nazwa wam odpowiada :]

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.11.25 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprawka
#realmadrid
okazalo sie ze wczesniej zajal go nasz czlowiek :>
niniejszym odwoje swoj glos na #real i daje na #realmadrid hehe

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.12.03 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zainstalować to ustrojostwo, bo nie za bardzo się orientuję.... Embarassed Z góry dzięki...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.12.04 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mader na tych stronach co DaaN podał jest wszystko dość przystępnie opisane, a jak nie chce Ci sie szukać to looknij np. tu: http://www.ircnet.pl/articles.php?id=56

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.12.04 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thx Kasiu! Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.12.06 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy na nasz kanał #realmadrid w sieci Polnet(www.ircnet.pl). Będziemy się tam spotykać w czasie meczu, by wspólnie przeżywać emocje, a także w każdej innej porze, by pogadać o Królewskich oraz każdej innej sprawie. Za jakiś czas być może będziecie mogli łączyć sie z naszym kanałem bezpośrednio ze strony dzięki apletowi IRC. Póki co można się łączyć przy użyciu specjalnych programów, z których najpopularniejszy jest mIRC. Ściągnąć go można ze strony www.mirc.com z działu download. Instalacja nie powinna sprawić żadnych problemów. Następnie odpalamy program i w górnym menu bierzemy View > Options. W opcjach po lewej stronie wybieramy Servers, a następnie w tej zakładce Add. Tu wpisujemy serwer, z którego chcemy korzystać. Oto ich lista:
warszawa.ircnet.pl (wpuszcza spoza Polski)
bialystok.ircnet.pl
krakow.ircnet.pl
torun.ircnet.pl
lodz.ircnet.pl
katowice.ircnet.pl
poznan.ircnet.pl
Najlepiej wybrać najbliższy serwer. A dodanie serwera wygląda tak, że po naciśnięciu Add w nowym okienku w Descrption wpisujemy np.: krakow, a w IRC Server: krakow.ircnet.pl i potwierdzamy Add. Teraz zostaje się połączyć (Connect) i wpisać /join #realmadrid.
Pamiętaj o netykiecie i niektórych ważnych zasadach:
1). Nie przeklinaj, nie używaj słów powszechnie uznanych za obraźliwe, nie obrażaj nikogo, czy to będzie Madridista, czy odwiedzający nas Barcelonista.
2). Nie używaj polskich liter, Caps Locka, ani kolorków! To jest IRC nie czat.
3). Nie reklamuj.
4). Pamiętaj, że op ma zawsze racje.
Nie przestrzeganie ogólnych zasad netykiety i powyższych będzie owocować kopami, a w dalszej konsekencji banami.

Duffy
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2003.12.09 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nic nie kapuje Exclamation Wink
Pomozcie a tak bym tam chcial byc

Nielepiej sie spotkac na cZacie Question Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.12.10 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle, że dużą pomocą w konfiguracji i wogóle jest posiadanie polskiej nakładki na mirca (np. z tąd http://www.polskie.wersje.prv.pl/)... Mnie to niesamowicie ułatwiło początki...

Na dniach Embarassed też odkryłam/dowiedziałam sie, że irc i neostrada to dwie rzeczy, które sie nie lubią Confused , co oznacza, że nie idzie sie połączyć bo IP jest zmienny (cokolwiek to znaczy) > dla mnie to czarna magia...Można to podobno jakoś obejść, ale nawet nie wnikam jak...

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.12.10 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwykly irc tak, ale ircnet wpuszcza neostrade bez problemow - na troszku innych zasadach dziala :]

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.12.14 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu ,może jestem za ciemny ale kur...nie moge wejść na kanał #realmadrid... Ściągłem ten program tak jak trzeba z tej stronki i dochodze do momentu gdzie sie wpisuje:
description:katowice
irc server: katowice.ircnet.pl
port(s):6667
group:tu coś trzeba?
i mi wyskakuje okno z takim hasłem...---> A server with this description already exits.Please enter a different description. :/
Raz jakoś udało mi sie wleźć ,ale wtedy nie mogłem nic napisać bo wyskakiwało ,ze coś nie jestem podłączony a wogóle znalazlem sie pod krakowem a nie katowicami...
Poinstruujcie mnie mądre głowy... :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: