BARCOdobre cytaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 198, 199, 200, 201, 202  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.10.24 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce się powtarzać na obu platformach. Gdybym miał coś do ukrycia to bym używał innych nicków. Prosta sprawa. Mam jedno konto, na BO jest archiwum moich myśli (jak to Hugh określił) "narkotycznych pierdoleń głupot" do wglądu dla każdego zainteresowanego.

Ja nie pisze by się komuś przypodobać.

Jestem cholernie krytykowany, że po porażkach upatruje wini najpierw w swoich szeregach, szkoda, że wtedy asystent @Szjk nie cytuje moich wpisów tutaj. Szczególnie o moje ukryte "kryptomierdostwo"

Ja tez nie kryje się z mojej postawy wobec pewnego tworu z El Prat..oraz wobec ligi angielskiej (chociaż mam sentyment do Liver), Pique z mojego ulubionego gracza stał się jednym z irytujących zawodników ze względu na wpisy, a nie udowadnianie swoich racji na boisku, jak to robił np w 2009 roku (wyjątkiem dla mnie jest kwestia niepodległości).

Kto zrobił pierwszy wpis po błędzie sędziego w naszym ostatnim meczu?

aaa asystencie @Szjk - zgubiłeś jeden wpis...

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.10.24 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi się z tobą wchodzić w dyskusję, po prostu zacytuję cię asystencie deco (jesteś asystentem specnaz3miasto) i nic więcej nie będę dodawał.
decofcb87 napisał:
od 60 lat mamy taką rzeczywistość a nie inną.

Każde nasze mistrzostwa jest wygrane dwukrotnie większym nakładem sił niż inne kluby..

Będziesz zazdrościł złodziejowi to co ukradł, czy cieszył z tego co w tych warunkach zdobyliśmy?

Gratuluję coming outu, niby tego nie chciałeś, ale przyznaj się, że ci ulżyło. :lol2:

decofcb87

PostWysłany: 2017.10.24 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asystencie @Szjk

Ja prowadziłem z tym użytkownikiem rozmowę i z niej niej pochodzi cytat.A ty, mój asystencie wbijasz na inne forum i wyciągasz wygodne dla siebie cytaty bez kopiowania całej rozmowy. Po za tym wbijasz do tego tematu z mega rewelacją, która jest ogólnie dostępna.

Ja mam swój pogląd na to co się dzieje, ale bardziej kładę nacisk na to co się robi w moim zespole..

Dlatego, jak następnym razem będziesz wklejał cytaty z rozmów ogólnie dostępnych dla każdego użytkownika to rób to w całości.I mam z tego niezły ubaw bo widzę, jak w pocie czoła wyławiasz to co jest dostępne dla ogółu użytkowników.

Postaram się w najbliższym czasie coś ciekawego skrobnąć na BO. Liczę, że spis szybko tutaj udostępnisz, bo nie chce mi się dwa razy tego samego pisać.

Szjk

PostWysłany: 2017.10.24 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asystencie deco, jakbym słyszał polityka. Ten, gdy nie wie jak skomentować jakieś kompromitujące słowa to mówi, że są wyciągnięte z kontekstu. Skoro tak, to naprostuj cytat i powiedz, co on tak naprawdę oznacza. Jeżeli nie ma czego prostować, to siedź cichutko.

Nie wiem czy jesteś pierwszy raz na tym forum asystencie deco, czy może ostatnimi dniami popuściłeś wodze putologice, na co wskazywałyby zacytowane przeze mnie słowa, ale prawie każdy cytat w tym temacie pochodzi z rozmów ogólnie dostępnych dla każdego użytkownika, więc skończ już się kompromitować kolejnymi próbami obrony, bo chyba tak należy interpretować to twoje pierdolenie teraz.

Na BO pośmiać się z komentarzy wchodzę raz na tydzień czy dwa, więc nie gwarantuję, że za pierwszym razem znów trafisz za moim pośrednictwem na to jakże zacne forum, dlatego jak za pierwszym razem asystencie deco się to nie uda to nie trać wiary - wcześniej czy później to nastąpi, po prostu dalej uskuteczniaj oszołomskie pierdolenie.

PS. No i nie denerwuj się! To tylko przypadek, że zapodajesz oszołomski bełkot na blaugranie, a nie tutaj. Po prostu nie chce ci się pisać tego samego dwa razy. Ok, spoko, mnie przekonałeś. :lol2:

decofcb87

PostWysłany: 2017.10.24 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie nie muszę nikogo przekonywać. Wyraziłem swój pogląd i tyle. A że poszedł w świat to jestem świadomy, ze będą różne reakcje ( przeważnie negatywne). Żeby było śmiesznie, negatywne z obu stron. Jedna mówi, że za lekko a druga że przesadziłem.

Nie mam zamiaru Tobie niczego tłumaczyć. Bo uważam cię za ogarniętego użytkownika , ale podobnie jak z cytowaną przez Ciebie moją opinią - mogę się mylić.

Cytat:
twoje pierdolenie
oszołomskie pierdolenie.

jeżeli w twoich kręgach się p...li a nie rozmawia, ok, szanuje

Cytat:
PS. No i nie denerwuj się!

Syndrom przeniesienia , po co ten wykrzyknik? Ja mam niezły ubaw. Przynajmniej szybciej idzie robienie obiadu.

Szjk

PostWysłany: 2017.10.24 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to skoro ten cytat to twój pogląd i masz ubaw, to całkowicie nie rozumiem skąd to wyrywanie z kontekstu, asystentowanie i tego typu próby odwrócenia kota ogonem. To jest twój pogląd, masz ubaw, ja mam ubaw z tego poglądu i jest fajnie. Jak masz jeszcze jakieś inne takie fajne poglądy to możesz od razu w tym temacie się wypowiadać, będziemy mieć znów ubaw, a obiadów się w swoim życiu jeszcze na pewno narobisz, więc warto! ;)

decofcb87

PostWysłany: 2017.10.24 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ubaw, bo ten komentarz jechali wszyscy, i nasi i wasi...

jedni zarzucają mi kryptomierdostwo, a drudzy coming out...

Cytat:
Jak masz jeszcze jakieś inne takie fajne poglądy to możesz od razu w tym temacie się wypowiadać,

Pisałem wcześniej .. poluj na BO Very Happy Wyręczysz mnie i skopiujesz tutaj na forum. Oszczędzisz mi roboty.

Pozdrawiam

Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.11.07 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barcafan8804 1 godzinę temu · Dyskusja Polecają9
Ludzie nie porówujcie klauzul z np. Realem!!
To jest kwestia mentalności zawodnika jak i podejścia klubu. Widocznie Barcelona wybiera graczy silnych psychicznie nie ulegających presji czego konsekwencjami są niskie klauzury. Ja też zarabiając kilka milionów euro nie podpisał bym wysokiej klauzury bo chciał bym mieć zawsze opcje odejścia.
Barca już nie raz mówiła że nie chce mieć zawodników którzy nie chcą w niej grać.
I dlatego kibicuje Barcelonie bo ona inaczej traktuje graczy niż np. Real, nie traktuje ich przedmiotowo Ale i oczekuje że Ci nie będą traktować Barcy jak tylko chlebodawcy. Wystarczy spojrzeć jak Barca żegna swoje legendy a jak real do tego podchodzi. To są te detale za które kibicuje Barcelonie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.07 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Mądrych" masz kolegów.

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.25 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiadomo :-)

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.12.09 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Khris:

Cała Hiszpania widziała jak Sevilla oddaje mecz realowi. Sankcje, kary itd.

Powrót do góry
Leonardo
Stansfield

PostWysłany: 2018.02.19 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://blaugrana.pl/24756-Fakty-i-mity-Barcelona-Chelsea-2009#comment-1954251

Niezawodny pioteer znowu ora hejterów i udowadnia, że Barce nigdy nie pomagają sędziowie. Po analizie 6:1 z PSG, czas na słynny mecz z Chelsea.

Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.02.19 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuje temu człowiekowi.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.04.04 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie czytałem BO, ale to jest mocny kandydat do posta roku:

szczudel napisał:

Wolverine1976 napisał:
Nikt nie broni Messiemu strzeleania tak ważnych bramek jakie strzela cr, również w finałach lm...

gdybyśmy mieli sędziowanie na korzyśc realu to w erze guardioli mielibyśmy 4 LM z rzędu Smile

:lol2:

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.04.11 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Irbis
Każdy kto wylewa te wypociny, szukając usprawiedliwień oraz szukając przyczyn porażki tylko marnuje czas... Ktokolwiek ma trochę oleju w głowie oraz wiedzy na temat futbolu wie, że sportowo takie rzeczy po prostu nie mają prawa bytu, po obejrzeniu obszernych skrótów, nie oglądając całego meczu, można śmiało wywnioskować, że ten ćwierćfinał był ustawiony, tak miało być, ponieważ ktoś tak chciał. Natomiast gadanie, że w piłce wszystko jest możliwe.... serio Smile ?

nuter27
@Irbis: Patrząc na drugą bramkę i zachowanie Umtitiego. A raczej jego brak reakcji.... twoja teoria ma prawo bytu Smile

Irbis
@nuter27: Nuter 27, Brawo Smile Dokładnie ta sytuacja pokazuje to dobitnie, Stoper który w tym sezonie w lidze, kasuje wszystkich jak leci i stoi niczym mur, nagle truchleje i wpuszcza obrońców w pole karne bez zaangażowania i walki ? Umówmy się... od wczoraj nagle nie stwierdził, że mu się nie chce. Pozatym sam wynik... 4:1 w pierwszym spotkaniu... i dokładne 3:0 żeby starczyło, na awans strzelone odpowiednio w trzech różnych kwartach meczu, malowniczy scenariusz , żeby się nikt nie doczepił. Powtarzam... Jeżeli barcelona chciałaby przejść do kolejnej rundy, mogłaby spokojnie podawać sobie piłkę na swojej połowie od czasu do czasu wychodząc z akcją ofensywną, na zasadzie : jak się uda strzelić jedną to byłoby ok.

Afamir
@Irbis: Powiem Ci, że ja już się zastanawiałem nad tym kiedyś, bo Barcelona nawet za Guardioli przegrywała zawsze jakiś mecz z mega ogórkami, po kursach 13-17.

Shocked :lol2:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 198, 199, 200, 201, 202  Następny
Strona 199 z 202
Skocz do: