Eliminacje MŚ 2006
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2003.12.04 22:27    Temat postu: Eliminacje MŚ 2006 Odpowiedz z cytatem

NIe zauwazylem jeszcze podobnego Tematu wiec zakladam.
Jutro losowanie grup, Jak wiadomo jestesmy w drugim koszyku

koszyk A: Francja, Portugalia, Szwecja, Czechy, Hiszpania, Włochy, Anglia, Turcja;

koszyk B: Holandia, Chorwacja, Belgia, Dania, Rosja, Irlandia, Słowenia, Polska;

koszyk C: Bułgaria, Rumunia, Szkocja, Serbia i Czarnogóra, Szwajcaria, Grecja, Słowacja, Austria;

koszyk D: Ukraina, Islandia, Finlandia, Norwegia, Izrael, Bośnia i Hercegowina, Łotwa;

koszyk E: Węgry, Gruzja, Białoruś, Cypr, Estonia, Irlandia Płn., Litwa, Macedonia;

koszyk F: Albania, Armenia, Mołdawia, Azerbejdżan, Wyspy Owcze, Malta, San Marino, Liechtenstein;

koszyk G: Andora, Luksemburg, Kazachstan

Dla mnie grupa taka wymarzona to:
1. Portugalia (rewanz za mś 2002)
2. Polska
3. Austria (nie pamietam zadnego meczu z Austria)
4. Norwegia (Chcialbym powtorki z Oslo i Chorzowa)
5. Irlandia Pln (Nigdy z nimi nie gralismy chyba)
6. Wyspy Owcze ( Jak to powiedzial Tomaszewski chyba "bylibysmy baranami gdybysmy z nimi nie wygrali)
7. Andora (tez z nimi nie gralismy)

7 druzyn w grupie poniewaz nie ma w grupie Anglii, Francji, Hiszpan i Wloch te kraje beda w 6 zespolowych grupach dlatego ze i tak zawodnicy z tych krajow graja duzo meczy wiec moga sobie odpoczac.
A jaka jest wasza grupa "marzen"?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2003.12.04 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z twojej wypowiedzi troche nie rozumiem, to co niby Polska nie może wylosować Anglii czy Francji, chyba może?
Ja stawiam, że zagramy z Anglią w grupie(jeżeli można) a reszta to kij. To będą ważne mistrzostwa świata, bo już chyba nigdy nie będzie turnieju bliżej Polski. Warto byłoby sie zakwalifikować.

Powrót do góry

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.12.05 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki losowania MŚ 2006:

Grupa 1: Andorra, Armenia, Macedonia, Finlandia, Rumunia, Holandia, Czechy

Grupa 2: Kazachstan, Albania, Gruzja, Ukraina, Grecja, Dania, Turcja

Grupa 3: Luksemburg, Liechtenstein, Estonia, Łotwa, Słowacja, Rosja, Portugalia

Grupa 4: Wyspy Owcze, Cypr, Izrael, Szwajcaria, Irlandia, Francja

Grupa 5: Mołdawia, Białoruś, Norwegia, Szkocja, Słowenia, Włochy

Grupa 6: Azerbejdżan, Irlandia Płn., Walia, Austria,Polska, Anglia

Grupa 7: San Marino, Litwa, Bośnia i Herzegowina, Serbia i Czarnogóra, Belgia, Hiszpania

Grupa 8: Malta, Węgry, Islandia, Bułgaria, Chorwacja, Szwecja

Załkiem, całkiem ta nasz grupa Wink Azerbejdżan, Irlandię Płn. i Austrię orżniemy do zera, z Walią zremisujemy, porażka z Anglikamii - myślę, żę możemy liczyć na 2 miejsce 8)

Nawet trudno tu wskazać tzw. "grupę śmierci", szczerze mówiąc nie mogę powwiedzieć, która grupa jakoś się wyróżnia poziomem... Raczej wszystkie są równe, no może w gr. 2 możę być gorąco... Ukraina, Grecja, Dania, Turcja Rolling Eyes

Powrót do góry
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2003.12.06 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grupę mamy chyba do przejścia :P.Po ostatnich wynikach kadry Janasa możemy być pełni optymizmu.Jednak do rozpoczęcia eliminacji zostało jeszcze 9 miesięcy i oby ten czas był odopwiednio wykorzystany na konfrontacje z takimi rywalami jak np.ostatni Włosi,a nie spacerki typu San Marino czy inne... :| Najwięcej problemów przyspoży nam z całą pewnością Anglia z Beck'sem na czele :] chociaż nie można lekceważyć pozostałych rywali.Wydaje mi się,że nadszedł taki czas na mały rewanż :P

sigma63
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.12.06 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie mamy szanse na zajęcie piątego miejsca

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.12.06 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ,England ,England... Laughing 3 podróże na Wyspy ,będzie bez wątpienia ciekawie... Z Anglikami mamy spore porachunki ,obok meczy Czechy-Holandia to właśnie My i Anglia spotykamy sie chyba najczęściej... Z Walią też porachunki z ostatnich eliminacji na Mundial. Irlandia Północna spokojnie do ogrania. Austria? Nie są juz tak mocni jak pare lat temu-conajmniej 4 pkt muszą być. Azerbejdżan ,niby najsłabsi ,ale jednak egzotyka wyjazdu może zrobić swoje... Realna szansa na zajęcie 2 miejsca ,będziemy o nie walczyć z Walią. 8) Amecz z Anglią powinien sie odbyć na Stadionie Śląskim...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2003.12.07 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lekcewazcie Azerbejdzanu!! Wink Tak powaznie to w ostanichj eliminacjach euro pokonali u siebie serbie i czarnogore 2:1 i zremisowali 2:2 na wyjezdzie... Pln Irlandia... hmm uwazam ze powinno byc dobrze, Austria ktos juz powiedzial ze ostatnio nie najplepiej graja ostatnio wielka impreza to mś 1998, Walia sa mocniejsi niz wczasie eliminacji do korei i japoni. Kibicowalem im w barazach ale ruskie wygraly z nimi. Anglia... oj czarno to widze szczegolnie mecze na wyjezdzie u nas mozemy powalczyc ale w Angli nie daje naszym wiekszysz szans..... Nasze szanse to 2-3 miejsce....
P.S http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2003562399,,00.html widzieliscie 'zajebist' humor angoli? pewnie juz to widzieliscie ale przeczytajcie sobie tekst w orginale bo na wp nie przetlumaczyli co pisza o innych krajach... Moim zdaniem zasluguja na 5+ z geografi....

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2003.12.08 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moglibysmy trafic do grupy trzeciej zamiast Rosji Smile
Eh , bo chyba wcale tak łatwo nie bedzie.I Anglia i Walia i Irlandia i Austria moga byc przed nami Very Happy Ale to chyba bardzo wyrownana grupa,wiec rownie dobrze mozemy byc przed nimi. Very Happy Choc moja babcia mi ostatnio powiedziala, "ze tyle tego podniecania sie bedzie jak to mozemy wygrac, a tu przyjdzie taki Beckham, strzeli nam z dwa gole w 15 minut i bedzie po ptakach Very Happy "No, wiec sie juz raczej nie bede podniecac, a Krzynowek znow ma kontuzje Confused

henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.12.22 01:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy zauwazyliscie ale po wygranym meczy z Wegrami 2:1 w Reprezentacji cos sie ruszylo. Ogolnie mozna przyjac ze Janas zrobil co mogl w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy...bo cudu nie mozna bylo sie spodzewac w pierwszym meczu z Wegrami czy tez ze Szwecja...lecz pozniej po zaklimatyzowaniu sie janasa nasza Reprezentacja zaczela grac w pilke...wygrana z Lotwa na wyjezdzie 0:2 ... a widzielismy wszyscy jak Lotwa ograla turcje...takze jezeli stawiacie polakow na porazke z anglikami to ja bym tutaj sie jeszcze zastanowil..gdyz do pierwszego meczu jeszcze kij czasu...a tu jeszcze dochodzi Podolski, Trochowski...takze mysle ze jezeli sie zmobilizujemy powalczymy z anglikami Smile HenRy

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.02.21 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce zakładać nowego tematu. Hehe ,Kryszałowicz&Żurawski show :] Kryszał 4 bramki a Żuraw 4 asysty... Laughing I dopiero pierwsza połowa sie skonczyła Rolling Eyes Myślałem ,że Wyspy Owcze będą stawiali większy opór ,w końcu dobrze sobie radzili z Niemcami i Szkocja...Kryszałowicz ciekawe czy jeszcze cosik umieści?

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.02.21 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i koniec. 6:0, bardzo ładnie, chociaz gra nieciekawa Confused, ja nie spodziewalem sie oporu ze strony Wysp Owczych, niby Niemcy sie z nimi męczyli ale z kim to oni w eliminacjach sie nie meczyli ( Litwa 1:1 , Islandia 1:0 itd. ) Nasza kadra B nie jest tak silna i zgrana ale w połączeniu z graczami podstawowymi...hoho...miodzio. Sumujac, jest dobrze a moze byc jeszcze lepiej. Smile

Powrót do góry
kaczy
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.02.21 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo,nieźle .A kryszałowicz strzelił w ciągu 5 min 3 gole .
Mamy już 7 meczy bez porażki z żędu. ale tak czy inaczej ten mecz był po prostu nudny , było wiadome że wygramy ale kwestią było ile .Druga połowa jak zwykle była w gorszym wykonaniu niż pierwsza . Confused mogli by ich trochę oszczędzić albo dać trochę popracować Kowalewskiemu. Twisted Evil Smile

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.02.21 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Żurawski jak nie mógł tak nie może, uważam że juz za duzo mial tych szans, jezeli napastnik nie strzela goli w meczu z amatorami to naprwade nie ma czego szukac w kadrze. Serię mamy niezłą. Wie ktos z kim gramy nastepny sparing?, bo mi sie wydaje że ze Szewcją ale nie jestem pewien.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.10 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wenezuela vs Brazylia 2:5 Mr. Green.

Dwa gole w tym meczu strzelił Ronaldo oraz Kaka a ostatnią bramke dla Brazylii zdobył Adriano.

No to wygląda na to że Ronaldo wraca do formy 8).

Mam nadzieję że w nadchodzących meczach z Betisem i Dynamo to potwierdzi.

Co do Portugalii to niestety skompromitowali się w meczu wyjazdowym z Lichtenseinem (czy jak to się tam pisze ;)) remisując w kiepskim stylu 2:2 Shocked.

Zaciekawiło mnie kolejne słabe spotkanie ME z Portugalii Grecji,która zremisowała 1:1 z Ukrainą (ahh ta brameczka Tsartasa 1 klasa).

Macedonia zremisowała z Holandią 2:2.Włochy przegrały z Słowenią 1:0 a Francja zremisowała z Irlandią 0:0 Shocked.To tyle z tych meczy,które mnie interesowały.

Widać że Francja tak jak Real sławna a g.. gra :/.

jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.10 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nadzieje ze pilkarze REALu wracaja do formy. Oby

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: