Guti [koniec kariery]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.06.26 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiany w futbolu są nieodzowne (vide Arsen).

Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2017.06.26 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Arsena, to ja akurat uważam, że gdyby teraz odszedł, to Arsenal by się stoczył jak jeszcze niedawno Liverpool czy United.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2017.06.26 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidane to opcja przejściowa. Guti to przeznaczenie, tego chcą niebiosa. Był bogiem na boisku, musi być bogiem i na ławce.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.06.26 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mam gdzieś kto będzie trenerem, jeśli z Zizou będą sukcesy to nie widzę sensu zmieniać trenera :] Mam nadzieję, że przez kilka lat będzie spokój z ławką trenerską i będziemy zbierać plony z naszych młodych nabytków.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.06.26 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyczerpanie materiału kiedyś na pewno przyjdzie, jednak mam nadzieję, że będzie to za jakieś 3-4 lata. Jeśli rzeczywiście Guti jest szykowany na pierwszą drużynę to brawa za ten pomysł. Szkolić trenerów też trzeba umieć, zwłaszcza tych, którzy Real mają w sercu.

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.06.26 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie skoro leniuszek Benzema 2022, a człowiek kontuzja jest nietykalny to ZZ wcale nie musi długo wytrzymać, bo co do tego to się zgodzimy, że prędzej czy później granie BBC wprowadzi go do grobu.

koki90
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.06.26 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif napisał:
Zidane to opcja przejściowa.

Jak każdy trener ;)

Póki co nie ma co zmieniać tego, co funkcjonuje wysmienicie. Jak wspomnieli poprzednicy - w końcu przyjdzie zmęczenie materiału, czy to u niektórych zawodników, czy trenera, ale na teraz trzeba się cieszyć tym co jest. Wymiana kilku puzzli i znów walka o najwyższe cele.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2017.06.26 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:

Lepiej mieć nadzieję, że za te kilka lat nie będzie potrzeby zmieniać obecnego trenera.

Wątpię, że Zidane będzie tu z nami wiele lat. Kiedyś też trafi się słabszy rok, nie będziemy co sezon wygrywać dubletu, taka jest prawda.
Na ten moment jest bardzo fajnie, ale to co pisał Maciek. Benzema 2022 [*], coraz słabszy Ronaldo (tak, końcówka sezonu), Bale. Wierzę, że Zidane wyciągnął wnioski i na start ligi zobaczymy 4-3-1-2, ale mocno obawiam się powrotu BBC. ZZ ma wszystkie argumenty, żeby być tu wiele lat, ale przede wszystkim nie może być takim betonem jakim okazywał się być do tej pory.
O Gutim na ławce na razie ciężko cokolwiek powiedzieć, startuje kapitalnie, ale to dopiero trzecia drużyna. Mocno trzymam za niego kciuki, bo pod względem sentymentu Guti > Zidane, zawsze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.06.27 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą ciekawy jestem czy ten Guti, czyli człowiek, który nie był wzorem profesjonalisty, będzie w stanie ten profesjonalizm od innych egzekwować.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.06.27 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej raz czytałem, że trochę gościu żałuje swojego podejścia do kariery - więc myślę, że nie będzie z tym problemu. Dobra sprawa wychowywać również trenera na zastępstwo/przejęcie pałeczki, choć ja mam nadzieję, że Zizu tu zostanie jak najdłużej.

Jedyne czego nie umiem u Francuza odżałować to tych konferencji prasowych - wiadomo, przyjął fajne podejście do mediów... dla klubu i piłkarzy. Dla kibiców to flaki z olejem i pieprzenie o szopenie. Pod tym kątem, gdy myślę o takiej konferencji prasowej Gutiego przed Klasykiem... eh Very Happy

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141
Strona 141 z 141
Skocz do: