Dyskusja o Primera División
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 280, 281, 282, 283  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zdobędzie Trofeo Pichichi?
Cristiano Ronaldo
76%
 76%  [ 148 ]
Leo Messi
13%
 13%  [ 26 ]
Ktoś inny
4%
 4%  [ 9 ]
David Villa
1%
 1%  [ 3 ]
Karim Benzema
1%
 1%  [ 3 ]
Neymar
1%
 1%  [ 3 ]
Carlos Vela
1%
 1%  [ 2 ]
Głosowało Użytkowników : 194
Wszystkich Głosów : 194
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.03.11 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież kilka meczów granych o jednej porze to mega rak. Wiem, że zazwyczaj te mecze to spotkania mało ciekawych drużyn, ale ja tam lubię od czasu do czasu obejrzeć sobie i taki mecz.
W piątki wieczorami zazwyczaj nie ma mnie w domu, ale jak już zostaję to mecz La Ligi jest akurat najlepszą opcją - Bundesligi nie lubię oglądać, a Serie A i czipsy grają rzadko w ten dzień. Spotkanie PD w niedzielę o 12 to już u mnie niemal tradycja, mi osobiście rozkład meczów ligi hiszpańskiej pasuje znacznie bardziej niż ten z Anglii, Niemiec czy Włoch.

Przechodząc do tematu bardziej konkretnego to mam wrażenie, że Zaragoza zagra w przyszłym sezonie w Primera Division. Ich historia z tego sezonu to ciekawy przypadek, bo tam przez pewien okres czasu na włosku wisiała posada trenera Natxo Gonzaleza, a ekipa z Romaredy złapała taką formę, że z dolnych rejonów tabeli w przyszłej kolejce mogą być już w strefie play-off. Oviedo niestety znowu daje dupy po całości i traci punkty z kim się da, Cadiz jakoś się trzyma, ale Huesca też nie wygląda za ciekawie. Oby skład beniaminków na przyszły sezon nie wyglądał tak: Rayo, Granada i Osasuna. Nie Już bym wolał tę Zaragozę, której i tak osobiście nienawidzę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2018.03.11 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komercha xD Komercha to np. granie w poniedziałek co bojkotują fankluby z zewsząd w Hiszpanii czy Niemczech, bo zespoły dołu tabeli, które w końcu są jedynymi wpierdalanymi w beznadziejny slot telewizyjny, nie mają jak zapełniać stadionów w pierwszy dzień tygodnia.

Co do Segundy, tylko Real Oviedo. Ciekawe czy mam gdzieś paragon za bycie udziałowcem Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.03.11 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:

Pomijając już to, że nie wiem czy nie jesteś jakimś spam-kontem, bo te właśnie włączają się do dyskusji plotąc co im ślina na język przyniesie, to przecież te czasy były idealne dla kibiców oglądających tylko swoje zespoły. Teraz mogę sobie obejrzeć przynajmniej 8 meczów z danej kolejki (a bywa, że i wszystkie 10). Sto razy lepiej, gdy jest tak jak teraz.

Madrid, ale nie każdy ogląda te 8 innych meczy. Ja mam w dupie całą La Ligę, bo jest kupawa tak jak Serie A. To przez mentalność zawodników - przez minimum 5 minut każdej połowy goście zwijają się z bólu, płaczą i dyskutują z sędziami. W dupie mam te mecze i oglądam tylko Real - cho to ostatnio krwawica jeśli chodzi o ligowe poczynania. Mecze o 12 w sobotę/niedzielę? Dziękuję bardzo. Zdecydowanie wolę 20 czy nawet 22. O ile meczom w piątek nie był bym przeciwny, o tyle poniedziałek jest przesadą. Cóż jestem typowym Januszem, który lubi oglądać swój klub oraz mecze topowych drużyn z Anglii. :]

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.03.11 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to i tak byś oglądał mecze topowe w Anglii i Real, bez względu na to, czy byłby rozkład taki jak teraz, czy kilka o tej samej godzinie. :] Nie robiłoby Ci to różnicy, bo wolisz inną piłkę. A tak na przykład dla mnie, lubiącego i chcącego oglądać LL, po stokroć lepsze jest to, co mamy aktualnie.

Ja też się już przyzwyczaiłem do tego, że zwykle w piątek o 21:00 rozpoczyna się mój piłkarski weekend. Podobnie jak Zedd, również meczyk w niedzielne południe traktuję już jak tradycję. Very Happy Spokojnie da się żyć. ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.03.11 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym, że te mecze o 12 są na prawdę do bani. PL też grywa tak wcześnie, ale wtedy nawet topowe zespoły mnie nie przekonują. Chyba, że już totalnie nie mam co robić ;) Chodzi mi jedynie o to, że kiedyś Real grywał gro meczy o 22 i to było wg mnie super.Mecze zaczynane między 20 a 22. Teraz sporo jest spotkań o 16 lub 18.

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.03.11 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza obowiązkowym meczem Realu nie jestem w stanie strawić żadnego innego meczu LaLigi. Nie "czuję" tych meczów, piknik na trybunach też mnie odstrasza. Śledzę wyniki, tabele, skróty i gole oglądam zawsze ale nic ponad to.
Natomiast pierwszy lepszy mecz Bundesligi od razu mnie wkręca - świetny poziom, dobre tempo, pełne stadiony, doping, oflagowane trybuny - czuć atmosferę i zaangażowanie - od prezesa po zwykłego kibica czy ciecia stadionowego ;)

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.03.11 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam często wrażenie, że z tą atrakcyjnością meczów rozpoczynających się w niedziele o 12:00, to w jakiejś mierze jest autosugestia i stereotyp. Trzeba też wziąć pod uwagę, że zwykle na ten termin nie są wyznaczane spotkania ekip z topu, brać na to poprawkę i nie oczekiwać zawsze partidazos na poziomie styczniowych derbów Sewilli na przykład.

To samo tydzień w tydzień klepią komentatorzy z Eleven, obowiązkowo, bez różnicy które drużyny grają, w trakcie takiego spotkania musi pójść wyświechtane wiadomo, że te mecze rozgrywane o 12:00 nie porywają, bo wiecie, hehe, w Hiszpanii się dopiero budzą niektórzy, hehe, tak jakby mieli to wypisane jako formułkę zapełniającą czas na antenie, gdy kończą im się anegdotki z Twittera, lub gdy nie mają niczego innego ciekawego do powiedzenia.

Na pewno jest inna atmosfera i czuje się taki mecz inaczej, zawsze jakoś na trybunach więcej osób o późniejszych porach i tak jakoś "wieczorem lepiej", ale z atrakcyjnością piłkarską naprawdę bywa różnie. Taki Real Sociedad - Real Betis dali jesienią w niedzielne południe i skończyło się na 4:4 po porywającym widowisku. Było też sporo meczów rozpoczynających się później, które zanosiły się na atrakcyjne spotkania i które były poniżej oczekiwań. Nie wiązałbym aż tak bardzo tej pory dnia z poziomem piłkarskim. Buah, no dobra, nie mówię, że to w ogóle nie wpływa, ale na pewno nie w takim stopniu, że "mecz o 12:00? Eee, to na 100% będzie nudna kopanina, nie oglądam". Już bardziej atmosfera i frekwencja na trybunach od tego zależą.
Ja na przykład lubię, gdy Real gra o 16:15, najlepiej w sobotę. Nie lubię długo się denerwować i stresować i czekać do niedzieli wieczór Ptak Najlepiej dla mnie właśnie, jak kilka minut po 18:00 jest końcowy gwizdek i potem już na luziku do końca weekendu. Bezstresowo lub na dużo mniejszych nerwach można sobie obejrzeć pozostałe meczyki. :] To zależy od preferencji, a te zaś naprawdę bywają różne.

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2018.03.11 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile nieoglądanie spotkań w środku dnia w weekend jeszcze można zrozumieć...

Gehu89 napisał:
Cóż jestem typowym Januszem, który lubi oglądać swój klub oraz mecze topowych drużyn z Anglii. :]

Rolling Eyes

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.14 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nikt "normalny" nie jest w stanie obejrzeć prawie całej kolejki w weekend, no chyba, że jakiś fetyszysta danej ligi. Oglądanie 15 godzin transmisji plus studia to o jakieś 10 godzin za dużo. Osobiście przy trzecim meczu oglądanym jednego dnia już odpadam.

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.14 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po trzecim oglądanym meczu wszystko już się zlewa w jedną całość i trudno jest oddzielić od siebie poszczególne obejrzane spotkania.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.03.14 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
O ile nieoglądanie spotkań w środku dnia w weekend jeszcze można zrozumieć...

Gehu89 napisał:
Cóż jestem typowym Januszem, który lubi oglądać swój klub oraz mecze topowych drużyn z Anglii. :]

Rolling Eyes

Każdy ma własne podejście. Staram się nie komentować Twojego zamiłowania do Wrestlingu, bo przypuszczam, że nie były by to miłe słowa. Oglądam to na co mam ochotę, to co wg mnie daje jakieś widowisko. PL jest typową ligą, którą można bez zbędnego wysilania się po prostu oglądać i cieszyć się zazwyczaj ofensywnym stylem.

Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2018.03.14 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykład z głębokich czeluści dupy kolego, ale nie bierz niczego poniżej osobiście.

Ja tam jestem przyzwyczajony do dyletanckich opinii na temat wrestlingu. Raczej nie brałbym na poważnie żadnej niedoinformowanej krytyki jaką mógłbyś na ten temat zaserwować. Natomiast twoja ochota to rzecz zupełnie relatywna. Janusze wyrabiają sobie gusta podobne twoim przez zwyczajne lenistwo. Bo jak inaczej opisać brak chęci poszerzenia wiedzy na temat piłki skoro co tydzień serwujesz sobie mecze topowych drużyn tylko w celu odmóżdżającej rozrywki :] Kiedyś miałem podobnie. Wyrosłem z tego.

Nie zgodzę się co do stylu. "Ofensywny" nie jest tu dobrym przymiotnikiem, prędzej "agresywny". Największym ich atutem od lat i tak jest prezentacja i produkcja telewizyjna, a nie sam kontent. Tu nad Hiszpanami górują od zawsze, ale ci z kolei powoli wychodzą ze średniowiecza w kontekście prezentacji futbolu na ekranie choć dalej niektóre rozwiązania mają kretyńskie jak np. ten idiotyczny bajer "Intel experience" który nie dodaje absolutnie niczego do powtórek.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.03.14 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rzeczy samej jest jak piszesz. Nie mijasz się z prawdą w stwierdzeniu o tym, że szukam odmóżdżającej rozrywki na weekend do piwka i chipsów. Dla mnie poniekąd tym właśnie jest futbol. Nie szukam, nie pogłębiam, bo zwyczajnie nie mam czasu oglądać 7 czy 8 meczy w ciągu dnia. Przelecę czasem skróty, bramki jakiegoś zespołu i na tym kończę pogłębianie wiedzy. Oglądam topowe drużyny, bo one budzą największe zainteresowanie. W nich grają znani piłkarze i to nakręca oglądalność dla takich jednostek jak ja. Wcale się tego nie wstydzę i nie bronię się przed tym.

Przedstawienie futbolu w Anglii jest na znacznie wyższym poziomie niż w innych krajach - zgadzam się. Tutaj Hiszpanie gonią, ale takiej medialności raczej nie osiągną prędko. Agresywny zamiast ofensywnego? Jestem skory zgodzić się z tym stwierdzeniem. Jedno jest pewne - cały czas w takim meczu coś się dzieje - szybkie zwroty akcji.

Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2018.03.15 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K. Notka tylko co do tych 7-8 meczów dziennie..

.. nigdzie nie napisałem że tak trzeba, a po kolei z innymi tak to poodbieraliście. Nie mam pojęcia czemu. Odnoszę się jedynie do oglądania samego topu co zawęża wam postrzeganie futbolu i perspektywę. Ja rozumiem, że w dowolny dzień w dupie macie mecze drużyn środka tabeli La Liga z różnego powodu, ale warto sobie czasem włączyć Derby Sewilli, Villarreal vs Bilbao, a nawet Alaves vs Leganes zamiast City vs dowolny przeciwnik. Bo stąd się później biorą punkty widzenia rodzaju "jak ten Real mógł zjebać z takimi ogórami" w sytuacjach gdzie o przeciwniku się nic nie wie i każdy poniżej 10 lokaty to worek do bicia.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.03.15 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Derby Sewilli akurat obejrzałem i byłem zachwycony :] Ciekawsze mecze staram się wyłuskiwać, ale nie zawsze jest na to czas :>

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 280, 281, 282, 283  Następny
Strona 281 z 283
Skocz do: