Reprezentacja Polski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 303, 304, 305, 306  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zidanka5

PostWysłany: 2018.06.30 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

decofcb87 napisał:
Cytat:
MŚ 2018. Zbigniew Boniek: Cel to wyjście z grupy. A później każdy mecz jest o wszystko

Nawałka : Przewartościowaliśmy nasze cele. Ten główny, czyli wyjście z grupy, był nieosiągalny.

Czyli nic nowego - słyszymy/czytamy to przed każdym wielkim turniejem, a później wiadomo - rozgoryczenie, wzajemne oskarżenia, fala hejtu, zmiana trenera i zabawa zaczyna się od początku... .

W filmie "Pele - narodziny legendy" jest scena, która przykuła moją uwagę;
W przerwie meczu finałowego MŚ 1958 Brazylia - Szwecja, Pele podchodzi do kolegi z drużyny i mówi "- jeśli z twoją nogą już wszystko w porządku, to wejdź ty, bo nie wiem czy dam radę", w odpowiedzi usłyszał "- to nie z moją nogą jest coś nie w porządku, ale z moją głową. Zawsze myślałem, że jestem Europejczykiem, a ja jestem Brazylijczykiem.."

Jeśli nie wypracujemy własnego stylu gry i za każdym razem / przed każdym turniejem obierzemy cel minimum, to na widok koszulki z napisem Ronaldo zawsze będziemy robić - za przeproszeniem - w gacie i nigdy nie wyjdziemy z grupy. Mentalnie tkwimy w średniowieczu.

"Wiele sukcesów piłkarskich tkwi w głowie. Musisz uwierzyć, że jesteś najlepszy i potem udowodnić, że tak rzeczywiście jest."

Ponadczasowe - chciałoby się rzec...

Zinedine Zidane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rokoko
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.06.30 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
W drugą stronę to też żałosny temat. Cokolwiek złego napiszesz/powiesz na temat Niemców, tfuu nazistów to afera gotowa. Jesteś debilem, pisowcem i wchodzisz córce do wanny. Ja osobiście naprawdę nie widzę powodu by kibicować takim bufonom jak Niemcy a jak jeszcze dodamy do tego historię naszej ojczyzny to już w ogóle. Zarzeczny to absolutnie nie mój klimat ale pod tym co powiedział na temat Niemców mógłbym się podpisać rękoma i nogami.

No dobra, ale dyskusja nie tyczyła się kibicowania Niemcom, tylko tego, że jak się cieszyłeś po zwycięstwie Niemców na mundialu to jesteś antypolakiem. Ja się cieszyłem przykładowo bo w reprezentacji Niemiec grało wielu piłkarzy Bayernu i cieszyłem się po prostu ich szczęściem. Ukrzyżuj mnie. A ktoś mógł przykładowo również nie czuć sympatii do tego jaką drabinkę miała Argentyna do finału i jak była nieprzekonowująca w stylu, w którym dostała się do tego finału w przeciwieństwie do Niemiec i nie czuł patriotycznego obowiązku do plucia na Niemiaszków.
Zauważ również, że nikt tutaj nie wypadł z "dojczland dojczland uber ales polaczki!!!!oneone11!". Więc te potencjalne wyzwiska wziąłeś nie wiem skąd, chyba że prowadzisz futbolowe dyskusje na Onecie. Bo jedynym, który tutaj faktycznie okazał nieosiągalny poziom w dyskusji był Tadzio.

Powrót do góry
bartoloo92
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.03 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg Eurosportu i Interii Nawałka ma dziś o 12 ogłosić rezygnację z dalszego prowadzenia kadry. Coś się kończy, coś zaczyna

Ciekawe czy się dogadali z Probierzem Tongue

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Mattz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.07.03 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegląd Sportowy też podaje, że Nawałka odejdzie.

Powrót do góry
garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2018.07.03 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już oficjalnie - od 1 sierpnia kadra bez Nawałki.

cytując Bońka - Boniek przygotował aneks dla Nawałki, ale popatrzyli sobie w oczy i doszli do wniosku, że potrzeba tej kadrze nowego trenera.

Powrót do góry
Rokoko
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.07.03 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faken, nie wiem jak reszta, ale ja jakoś nie czuję tej wzniosłości chwili. Sądzę, że ta zmiana była nieunikniona, no ale jednak mimo ostatnich chwil, bardzo polubiłem tego trenera. Jak trudno jest zejść ze sceny, wciąż będąc na szczycie...

Powrót do góry
centrocampista
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.07.03 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze zrobił, że odszedł.
Gwiazdy repry nim dyrygowały. Przeciwstawić się im mógłby chyba uznany trener zagraniczny. Polaczek będzie grzecznie słuchał krula szczelcuf, że mu potrzebny peszko, bo dobry kolega.

Powrót do góry
El Testosteron
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2018.07.03 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawałka to Dyzma. Trafił na najlepsze pokolenie polskich piłkarzy od 1982 roku i tylko dzięki temu potrafił coś tam osiągnąć. Trener i taktyk z niego żaden, już niejednokrotnie udowadniał swoją indolencję.

Trener z prawdziwego zdarzenia osiągnął by z tym zespołem duuużo więcej.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.03 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak deprecjonowanie sukcesów poszczególnych jednostek. A Zizou trafił na najlepsze pokolenie w Realu, a swego czasu Guardiola miał najlepsze pokolenie i stąd wygrywał, a to, a tamto. Popieprzone z dupy gadanie. Bez dobrego trenera nie ma wyników. Mielismy dużo lepsze pokolenie za czasów choćby Świerczewskiego, Kłosa, Hajty, a wcześniej Kowalczyka, Juskowiaka, Koźmiński, Brzęczek itd.
Szkoda mi chłopa, lubiłem go, chciałem żeby został, Boniek chciał przedłużyć kontrakt.

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.07.03 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Testosteron napisał:

Trener z prawdziwego zdarzenia osiągnął by z tym zespołem duuużo więcej.

<hahaha>

Rezerwowi w przeciętnych europejskich klubach + kopacze z najgorszej ligi w Europie ;)

Wnoszę, że eliminacje EURO przerżniemy. Jeszcze jak Boniek sprowadzi z Włoch jakiegoś swojego kumpla ;)

PS. Kapelusze z głów przed Nawałką!

Rokoko
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.07.03 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby Czerczesow chciałby naszą reprezentację przejąć to byłbym wniebowzięty.

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2018.07.04 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TWL64 napisał:

Wnoszę, że eliminacje EURO przerżniemy. Jeszcze jak Boniek sprowadzi z Włoch jakiegoś swojego kumpla ;)

Ja tam bardzo chętnie zobaczyłbym bym u nas Prandellego. Queiroz i Bilić też bardzo dobrze. Jest w czym przebierać.

Bardzo mi szkoda, że Nawałka postanowił odejść, ale tej kadrze przyda się świeże spojrzenie. Oby było lepiej, ale jednak boję się, że Nawałka postawił poprzeczkę dość wysoko. Do MŚ bilans spotkań i wrażenia z oglądania kadry super. Nie ma co pozwalać, żeby ten Mundial przysłonił wspaniałe osiągnięcia kadry Nawałki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Rokoko
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.07.04 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przysłaniać nie powinien, ale jednak wrażenie, które mundial zostawił jest wrażeniem ostatnim. I jednak strasznie wpływa na ocenę całokształtu pracy pana Adama Nawałki jako selekcjonera reprezentacji Polski. Niestety.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.04 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Nawałki mam żal o jedno. Po co on testował dziwne ustawienia i pomysły taktyczne w meczach grupowych? Przecież w dwóch pierwszych meczach powystawiał takie jedenastki, że głowa mała. Po prostu zawalił mecze personalnie. My jesteśmy nauczeni grania 4-4-2 (1-1) a nie jakiegoś wydziwiania z wahadłowymi. Ile akcji zrobił te nasze wahadła? Okrągłe ZERO. Do tego odpadł nam jeden piłkarz jako trzeci stoper. Jeżeli przyjąć, że Senegal to był wypadek przy pracy + złe decyzje personalne na spotkanie, to mecz z Kolumbią był po prostu jakaś totalną abstrakcją.

Jeśli chodzi o całość wykonanej pracy, to zrobił na prawdę dużo. Graliśmy fajną piłkę i staliśmy się konkurencyjnym zespołem w Europie. To wielki plus. Trzeba to kontynuować, ale z nazwiskami które przede wszystkim regularnie grają.

garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 5 dni temu o 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Brzęczek trenerem kadry.... yyyy...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 303, 304, 305, 306  Następny
Strona 304 z 306
Skocz do: