Reprezentacja Polski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 310, 311, 312, 313, 314  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.03.22 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ten wszechobecny otaczający wszystkie gówno portale januszowy głos rozsądku "Dlaczego nie Piątek". Bo nie. Jestem przekonany, że w następnym meczu też usiądzie na ławce.

Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.03.22 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy znowu grać dwoma napastnikami,to oby Piątek wyszedł w pierwszym, bo Milik na ten moment jest dla reprezentacji bezużyteczny, a w samym meczu z Austrią jeszcze przeszkadzał swoimi stratami w środku pola.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2019.03.24 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
I ten wszechobecny otaczający wszystkie gówno portale januszowy głos rozsądku "Dlaczego nie Piątek". Bo nie. Jestem przekonany, że w następnym meczu też usiądzie na ławce.

Wygląda na to, że "januszowy głos rozsądku" przemówił do rozsądku Brzęczkowi, bo Piątek wychodzi w pierwszym. Całe szczęście, na Milika w kadrze nie da się po prostu patrzeć.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.24 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dlatego, że Milik jest chory? Nie to na pewno nie to.

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.24 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IKSDE? Przecież Milik był chory i w czwartek, a jakoś nie wzbroniło to Brzęczka przed wystawieniem go do pierwszego składu, a dzisiejsza zmiana musi mieć jakieś inne podłoże niż chujowa gra Milika z Austrią, prawda? Prawda? Bo tylko Janusze chcą Piątka do składu. Pomijam już w ogóle fakt, że sam Krzysiek też podobno zachorował na tę grypę, co ją do składu Arkadiusz wniósł.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
hugh hefner
forumowy ekspert

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.24 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym tylko nieśmiało przypomnieć, że dyskutujecie z insiderem.

Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.24 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko i hugh, zakładamy się o miesięczny zakaz pisania na forum jeśli w następnym meczu kadry - z Macedonią, wyjdzie Milik kosztem Piątka (obaj zdrowi).

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.24 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie? Zawsze mogę się zamienić w Bugiela.

Gramy w czerwcu na wyjeździe z Macedonią. Stawiam, że jeśli wszyscy wymienieni będą zdrowi, to Piątek wyjdzie w tym meczu w pierwszym składzie, a Ty, że Milik, jeśli się pomylę, a Ty będziesz miał rację, to nie będę z tego konta pisał przez miesiąc, natomiast jeśli ja będę miał rację, a Ty nie, to... musisz mi zaproponować coś lepszego, bo Twoja ewentualna kara nie bedzie dla mnie wystarczająco satysfakcjonująca, nie będę Ci zabierał możliwości pisania. Na razie nic nie przybijam.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2019.03.24 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
Może dlatego, że Milik jest chory? Nie to na pewno nie to.

Abstrahując od tego, w jak oczywisty sposób wyjaśnił cię Roks, to gdy dwa dni temu pisałeś

Sarcasm napisał:
Jestem przekonany, że w następnym meczu też usiądzie na ławce.

to nie wiedziałeś o chorobie Milika zupełnie nic? Ja wiem, że twój typ osobowości może mieć problem z przyznaniem się do błędu i przyswojeniem, że nie jest się nieomylnym, ale czasem warto spróbować, bo robisz z siebie coraz większego błazna na tym forum.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.24 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałem pojęcia wtedy o chorobie Milika. Zresztą to wyszło wszystko po meczu, a nie przed meczem. Jak widać jest mała epidemia na kadrze. Nie tylko Milik dziś nie gra. Łotwa to gorszy rywal niż Austria, nic dziwnego, że nie ryzykują zdrowia.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.03.24 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdzielę. Wyglądamy jak Real w 90 proc. spotkań w tym sezonie.
A ten Zieliński w kadrze jest po prostu fa tal ny

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.03.24 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijając wszelkie okoliczności kadrowe, grypy, padaczkę, cholerę i podagrę, to otoczka wokół tej reprezentacji niezmiennie memiczna.
Trudno napisać coś oryginalnego, taki to odgrzewany kotlet. Pamiętam jak lata temu za gówniarza włączałem tego typu spotkania z reprezentacjami krajów Europy C przyjeżdżającymi na mecz, takimi których Polacy powinni klepać bez mydła. I klimat wciąż identyczny, a i rezultaty analogiczne. Stadion w miarę pełen, hymn na starcie, "Polska Polska" na trybunach przez pierwsze 5 minut i później w 10 minutowych odstępach może jakieś pierdnięcie albo "my chcemy gola" i stopniowe znudzenie/zrezygnowanie. Sama piłka istny pojedynek śmietanki drewnoligi, niczym Rotherham vs Bristol City. Wciąż problemy z techniką i samowystarczalnością poszczególnych zawodników te same. A mógł być Queiroz :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.03.24 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli nasza liga taka zła nie jest, skoro gościu z pierwszej ligi polskien zabiera piłkę jak dziecku wiecznemu, niespełnionemu talentowi, wiecznie młodemu Piotrusowi Zielińskiemun
Edit
I tak gra lewy obrońca, fantastyczne dośrodkowanie, nowocześnie grającego lewego obrony. Lewa strona w kadrze na lata <serce>

Powrót do góry
Wolf
Bale&Benzema out

PostWysłany: 2019.03.25 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
A to jest bardzo ciekawy temat do dyskusji, bo piłka nożna była zawsze tą najpopularniejszą dyscypliną, która przyciągała ludzi z każdego zakątku świata przed telewizory, a komercjalizacja futbolu postępuje stosunkowo późno. Z drugiej strony piłka nożna zawsze miała tę duszę i dlatego tak długo trzymała się przeciw demonom mamony, a nawet wciąż się trzyma, bo przecież jeszcze nic nie jest przesądzone. No bo właśnie - większość pomysłów, o których teraz się co chwilę słyszy - czyli CL w weekendy i utworzenie Superligi, są przeciwstawiane z naprawdę mocnym oddźwiękiem i solidnymi argumentami - przecież na te nowe klubowe mistrzostwa świata zgody nie wyraziła UEFA i już zapowiedziała, że żaden z znaczących europejskich klubów nie weźmie w takim tworze udziału. Przeciw przeniesieniu Ligi Mistrzów na weekendy opowiedziała się Barcelona i zapewne inne kluby z europejskiego stowarzyszenia, a Superliga, to może być głównie tylko straszydło dla UEFA, aby ta nie skąpiła pieniędzy dla europejskiej kasty i nie przeciwstawiała się zbytnio ich pomysłom, jak na przykład ostatnie wyeliminowanie potrzeby przechodzenia kwalifikacji przez czwarte drużyny z lig TOP4. No bo spójrzmy na to rozsądnie - głównym czynnikiem z powodu, którego europejscy giganci mieliby w ogóle myśleć o stworzeniu zamkniętej ligi dla siebie jest pieniądz. Bardzo gruby pieniądz, jak mniemam. Ale z jakim ryzykiem się to wiąże? Wystąpienie klubów z UEFA, wystąpienie czołowych klubów ze swoich lig - i o ile tutaj takie PSG mogłoby być tym zainteresowane, może Bayern (którego kibice nie wybaczyliby takiego rażącego pójścia w stronę modern football), czy Juventus, a i nawet Barca i Real, ale kluby z Premier League przecież w życiu na to nie pójdą. Mając tak lukratywne kontrakty telewizyjne grając w najbardziej oglądanej lidze świata, nie mają kompletnie powodu, by zaryzykować stracenie tego i tutaj paradoksalnie angielskie pieniądze mogą uratować podstarzałego ducha futbolu. I jakby coś takiego miało wyglądać? Taki ruch wywróciłby do góry nogami model piłki nożnej, który wygląda praktycznie tak samo od początku istnienia dyscypliny - jasne, przez ponad 100 lat doszło do znaczących modyfikacji, ale jednak od zawsze Mistrzostwa Świata były Mistrzostwami Świata, Puchar Mistrzów był Pucharem Mistrzów, a mistrz danego kraju był mistrzem kraju, a nie mistrzem kraju minus najlepsze kluby, które akurat się wyniosły. Nie chcę sobie tego wyobrażać, ale też nie potrafię sobie tego wyobrazić, wykonanie takiego przeobrażenia byłoby trudniejsze od Brexitu, o takiej Superlidze mówi się już od kilkunastu lat - tutaj Wenger mówi o tym w 2009 roku, ale Liga Mistrzów jak stała, tak stoi dalej.

Stoi, ale teraz mam wrażenie, że od 2024 faktycznie może się zmienić jednak coś więcej. Z obecnej formuły LM już się więcej nie wyciśnie, ani organizacyjnie ani finansowo. To co można było to już jest zrobione (choćby cztery czołowe drużyny TOP3 lig bez eliminacji). Jeżeli kluby chcą stworzyć coś co będzie konkurowało globalnie z NBA choćby to zmiany muszą być konkretne nie kosmetyczne. Czy będzie to faktycznie częściowo zamknięta grupa i mecze w weekendy, czy całkiem osobne rozgrywki kosztem ligi czy jeszcze coś innego trudno powiedzieć. Moim zdaniem jedyną szansą jest utworzenie osobnego bytu lub drastyczne zmiany w LM kosztem lig krajowych. Wiadomo, że w futbolu będzie to trudne do przeprowadzenia a kluby angielskie będą miały opór, ale jeśli chcą globalnej konkurencji na to to jest jedyna droga. Wtedy będą w stanie osiągnąć prawa dużo większe niż Premier League.

A na marginesie to też piszesz głównie o futbolu klubowym bo tu się dzieje najwięcej. Futbol reprezentacyjny m.in. przez to będzie się marginalizował. A decyzje o zwiększeniu ilości reprezentacji i trzyosobowych grupach na MŚ tylko to przyśpieszą niestety.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.25 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uważam aby wszystkie kluby były na tyle ślepe, że zrobią wszystko, aby ściągnąć jeszcze więcej pieniędzy z Azji i Stanów. Nie wiem czy Süddeutsche Zeitung ostatnio nie puściło informacji, że zasadnicze rozmowy o powstaniu Superligi odbywały się tylko między Realem i Bayernem. To zdecydowanie za mało i przez 5 lat niewiele może się zmienić w tak fundamentalnej kwestii.

Co do reprezentacji - minionego lata byliśmy świadkami ostatniego prawdziwego Mundialu w historii futbolu, ja już tę część gry dawno spisałem na straty.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 310, 311, 312, 313, 314  Następny
Strona 311 z 314
Skocz do: