Reprezentacja Polski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 311, 312, 313, 314  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2019.03.25 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech zwiększą ilość meczów rozgrywanych przez zawodników do 90 - w końcu mają przynosić zysk.

Upadek piłki reprezentacyjnej to upadek całej piłki nożnej.

Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.03.25 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dawno wyznacznikiem bycia najlepszym nie są reprezentacje, więc nie wiem o czym mówisz.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
decofcb87

PostWysłany: 2019.03.25 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilu piłkarzy oddało by krajowe puchary za jeden Puchar Świata..

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.25 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol, ja nie mówię o krajowych pucharach, tylko o tych, które oddają rywalizację na poziomie międzynarodowym, czyli o Lidze Mistrzów.

Ale jak chcesz, to proszę bardzo - uważam również, że mało która topowa reprezentacja wygrałaby ligę w kraju, z którego pochodzi. Może Francja miałaby strzał w Ligue 1, ale też mógłbym się z tym kłócić.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
decofcb87

PostWysłany: 2019.03.25 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko przedstawiam swój punkt widzenia. I pisałem to zarówno o kubkach krajowych jak i klubowych międzynarodowych.

Cytat:
uważam również, że mało która topowa reprezentacja wygrałaby ligę w kraju, z którego pochodzi

Moim skromnym zdaniem nie ma co porównywać futbolu klubowego - gdzie zawodnicy trenują ze sobą codziennie a reprezentacja, gdzie nie ma trenera, a selekcjoner, który musi wytypować zawodników, którzy będą w stanie stanowić zgrany zespół trenując parę razy w roku.

Futbol od zawsze opierał się na reprezentowaniu - czy to kraju, miasta, klasy społecznej. Zacieranie się identyfikacji spowoduje upadek tego pięknego sportu. Ale to tylko moje chore domysły.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.25 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełna zgoda z deco. Futbol jest tak popularny, bo już w bardzo niewielkim wieku spełnia potrzebę afiliacji. Ta przynależność w wieku kilku lat w stosunku do swojego kraju jest znacznie większa niż w stosunku do klubu piłkarskiego, najczęściej leżącego x-set kilometrów dalej. I tak, biegałem z koszulką Beckhama. Ale nie bez powodu pierwsza kupiona piłka to było roteiro Tongue

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
decofcb87

PostWysłany: 2019.03.25 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo XXI wieku przegrana reprezentacji nadal wywołuje ogólnokrajowe poruszenie.

Cytat:
roteiro

Ulubiona piłka wszystkich bramkarzy :-)

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.25 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

decofcb87 napisał:
Ja tylko przedstawiam swój punkt widzenia.

I jestem Ci za to wdzięczny. Nie atakuję Ciebie, tylko Twoje poglądy.
decofcb87 napisał:
Futbol od zawsze opierał się na reprezentowaniu - czy to kraju, miasta, klasy społecznej. Zacieranie się identyfikacji spowoduje upadek tego pięknego sportu. Ale to tylko moje chore domysły.

Ok, czyli pomijamy kwestię poziomu. No to ja to reprezentowanie zbijam tym, że już dawno nie czuję, aby reprezentacja Polski w ogóle coś sobą reprezentowała, a co dopiero coś mi bliskiego. Natomiast Bayern jest dla mnie rzeczą codzienną, jedną z najważniejszych w tym marnym życiu i cholernie bliską i nawet mimo porażek nigdy nie wstydziłem się za swój klub, więc zdecydowanie bardziej identyfikuję się z nim, to jest piłka klubowa wzbudza we mnie więcej emocji.
miXUE napisał:
Pełna zgoda z deco. Futbol jest tak popularny, bo już w bardzo niewielkim wieku spełnia potrzebę afiliacji. Ta przynależność w wieku kilku lat w stosunku do swojego kraju jest znacznie większa niż w stosunku do klubu piłkarskiego, najczęściej leżącego x-set kilometrów dalej. I tak, biegałem z koszulką Beckhama. Ale nie bez powodu pierwsza kupiona piłka to było roteiro

Ale mówisz to na podstawie własnych doświadczeń, prawda? Doświadczeń, kiedy jeśli już było co oglądać, to turnieje reprezentacyjne od A do Z. Teraz masz szereg możliwości, żeby oglądać najlepsze ligi i Ligę Mistrzów nie tylko w środy - ba, jak się uprzesz to nawet więcej niż jeden mecz jednego dnia, a jak możesz zarwać nockę, to miejsce na powtórkę meczu bez znania wyniku też się znajdzie. Przecież to rarytas w porównaniu do tego, co było jeszcze kilkanaście lat temu, więc jeśli jakiś dzieciak będzie szukał tej afiliacji (nowe słówko, dzięki) w piłce nożnej, to w dzisiejszych czasach ma już wybór i wybacz, ale ja stawiam, że prędzej ją znajdzie w śledzeniu zmagań klubów co tydzień, aniżeli reprezentacji co dwa lata. Stąd też dla mnie życie klubowej piłki jest zdecydowanie ważniejsze od tej reprezentacyjnej, które i tak jest już na wymarciu.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.06.07 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gwiazdor z Baja jak niemal co mecz w kadrze- słaby, niewidoczny, a wrecz fatalny Dodatkowo robi z nami co chce, wyprzedza naszych obrońców 36 latek....
Dokąd ta repra zmierza z tym pseudo fachowcem na ławce...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.07 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczy krwawią oglądając naszą grę. A to co robi z nami Pandev to jakaś masakra.Jeżeli po przerwie nie zmienią swojej gry to remis będzie sukcesem. Tragedia.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.06.07 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za kurwa bzdury. Lewandowski jest jedynym powodem, dla którego ta reprezentacja ma jakikolwiek sens.

Powrót do góry
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.07 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat Lewy dopasowuje się poziomem do reszty. Tak jak inni można powiedzieć ,że nie gra a po prostu jest na boisku. :/

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.06.07 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przystawiać nogę to może w Baja. W reprezentacji jednak prócz stania na 9 coś więcej należy oczekiwać . To nie poziom Ronaldo, ale jednak.
Pio Pio Pio Pio Pio Pio Konik

Powrót do góry
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.07 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry ale jaranie się Piątkiem po tej bramce jest co najmniej śmieszne. Takie moje zdanie.

Powrót do góry
czarzinho
árbitro de fútbol

PostWysłany: 2019.06.08 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecze Polaków przypominają męczarnie za Capello 13 lat temu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 311, 312, 313, 314  Następny
Strona 312 z 314
Skocz do: