Reprezentacja Polski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 281, 282, 283, 284  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.23 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jestem zdania, że nasi zawodnicy nie są jacyś mega słabi i potencjał mają nie mniejszy od takich Słowaków czy Szwedów. Tylko różnica jest taka, że Szwedzi czy nawet Słowacy mieli trenera, który potrafił poustawiać ich taktycznie, dał wskazówki do gry, ustawił na pozycjach kontrolował piłkarzy, których celem było zabłyśnięcie na turnieju i liczenie na zwiększenie swojej renomy i rozpoznawalności. A u nas? Kompletny brak pokory - przekonanie o byciu wielkimi piłkarzami, gwiazdorstwo, masa rozpraszających uwagę pierdół typu Łączy nas piłka czy w końcu zupełna rozsypka drużyny i brak ducha zespołu oraz konflikty. To w Dornie upatrywałbym głównej przyczyny spektakularnej klęski w turnieju rozgrywanym na własnych boiskach. Facet miał dwa lata (!) na zbudowanie sensownej drużyny i wszystko spierdolił. Zupełne zero taktyczne, chłopaki grali jakby trenowali od dwóch dni. Brak ustawienia, wytycznych, granie długimi piłkami na Kownackiego. Abstrahuje już teraz od poziomu wyszkolenia technicznego i boiskowej ogłady i doświadczenia naszych, bo mimo wszystko grający w Jagiellonii czy innym Piaście kilkanaście meczy zawodnik nie może się równać takiemu: Ward-Prowse, który mimo 22 lat ma rozegrane ponad 140 meczy w Southampton czy Pickfordowi, który przeszedł za 30 baniek do Evertonu (u nas facet grający w Olimpii Grudziądz <wow> ).
Dorna jako parodia trenera, nie potrafił ustawić zespołu i wykorzystać jakiegoś tam tkwiącego w chłopakach potencjału i mimo wszystko talentu. Zawalone decyzje personalne, brak zespołu, katastrofalny środek pola. Zupełny brak kontroli nad szatnią, oderwany od rzeczywistości. Powinien zostać dyscyplinarnie wywalony od razu po zakończeniu turnieju.
A najbardziej mnie wku**ił, gdy po meczu ze Szwecją powiedział:
"Dawidowicz w tych dwóch meczach dał nam to, czego oczekiwaliśmy."
Dawidowicz spełnił oczekiwania Dorny. To chyba najlepiej świadczy o "poziomie" tego pseudo-trenera.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2017.09.01 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie obejrzeć mecz? Nc dało du.. przy ulewie...

Powrót do góry
PanZarowka
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2017.09.01 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://abcast.me/channel1.html

jakość taka o ale nie tnie

Powrót do góry
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.01 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież na Polsacie leci :-) Hajto komentarz.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2017.09.01 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale u mnie tak leje że nie odbiera żaden kanał na nc.+ ;/

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.01 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie macie naziemnej?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ryba1984
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.09.01 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wiem wszyscy zagrali dno ale ja naprawdę nie wiem co ten Mączynski robi w kadrze. Ja pierdole.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.01 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że profil nie do końca ten, ale czasem się cieszę, że Barca o Eriksena się nie pokusiła. I nie o bramkę(skądinąd piękną) mi tu chodzi. Rewelacyjny mecz. Pione Sisto nie tylko w FMie się szykuje na kawał zawodnika.

Słaba gra, ale 1:0 w plecy na początku spotkania tak ustawia mecz. Gorzej, że imo Nawałka w ogóle nie reaguje na zdarzenia na boisku. Ale nie ma co robić tragedii, wynik ośmieszający, ale za chwilę sobie to powetujemy.

Powrót do góry
Mattz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.09.01 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
Tak wiem wszyscy zagrali dno ale ja naprawdę nie wiem co ten Mączynski robi w kadrze. Ja pierdole.

Ja nie wiem co w składzie robili Pazdan, Jedzą, Mączyński i Błaszczykowski. Wszyscy są pod formą i nie grają najlepiej albo jak Błszczu w cale. Szanujmy się to jest reprezentacja, za zasługi to może sobie ktoś grać ale w meczu pożegnalnym/urodzinowym a nie w kwalifikacjach.

Dobry zimny prysznic bo Naszym za bardzo udzieliło się 5 miejsce w rankingu FIFA, wychodzimy i tak z 1 miejsca, a Danii życze aby odpadli;))

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.01 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej przegrać raz 0:4 niż cztery razy po 0:1 Very Happy
Kolejny przykład czym ą te rankingu i i jakimi idiotami Janusze, którzy tym Się sugerują. pracy to każdy stawiał na Polaków, bo my 5 iła, a Dania na 46.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2017.09.01 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ni dalem rady dziś meczu obejrzeć.

Pijani byli?

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.09.02 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem wrażenie, że w polu gra u nas 5x Bale + 5x Benzema. :] Nic im się nie chciało, nic im nie wychodziło. Kompletny dramat. Niech ten Krycha się odbuduje i wraca do Repry.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.02 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorszy mecz od kiedy Nawałka objął kadrę. W zasadzie nikt nie zagrał dobrze. Ogólnie dla mnie pierwszym winnym takiego rezultatu jest trener. Dopóki nie zrozumie, że musimy grać 4-4-2 to szału nie będzie. My nie mamy w ogóle zawodników do grania 4-2-3-1. Do tego trzeba mieć konkretnych i dobrych technicznie środkowych pomocników. Natomiast u nas, nawet z Krychowiakiem jest to najsłabsza formacja. Druga sprawa, to wystawienie zawodników będących zupełnie bez formy.... Za Jędrzejczyka spokojnie mógł grać Rybus, za Mączyńskiego Milik. Za Błaszcza też ktoś by się znalazł. Do tego fatalne zmiany, dlaczego wszedł ten Cionek, a nie Rybus na LO, skoro Jędrzejczyk mógł spokojnie przejść na PO. Czemu w przerwie nie było żadnych zmian, skoro było widać, że gramy totalną chujnię.

Inny temat, to jakiś totalny zjazd większości zawodników kadry i to trochę usprawiedliwia Nawałkę, bo tak naprawdę:
- Fabiański gra przeciętnie
- Szczęsny siedzi na ławie
- Pazdan kopie się po czole od dłuższczego czasu
- Jędrzejczyk j.w
- Krychowiak wiadomo
- Błaszczykowski -teraz kontuzja, a w poprzednim sezonie też z formą było różne
- Grosicki - nagle wylądował w 2 lidze
- Milik - nie gra w pierwszym składzie
- Teodorczyk - nie strzela

Także ciężko tu coś wykombinować, bo tak naprawdę na 6/7 zawodników z wczorajszego pierwszego składu nie powinna była wystąpić w tym meczu. Problem w tym, że kompletnie nie ma ich kim zastąpić. Trzeba sie modlić o to,żeby Krychowiak wrócił do grania i do formy, bo to jedyny sensowny zawodnik w środku pola, jakiego mamy(choć wirtuozem rozegrania też nie jest). Gdyby tak się stało, to na Mundialu znowu moglibyśmy oprzeć kadrę na trójkącie Glik - Krycha - Lewy. Do tego trzeba by wypróbować jakieś alternatywy(najlepiej już z Kazachstanem) na wypadek gdyby niektórzy nie odbili się już od dna(Pazdan, Jędrzejczyk, Mączyński, Błaszczu).

Osobny akapit dla Zielińskiego. Dla mnie to jest najbardziej przereklamowany synek ostatnich lat. Przecież on w kadrze zagrał może jeden przyzwoity mecz z Rumunią. Poza tym wiecznie obsrany, niewidoczny, nie bierze gry na siebie. Nie rozumiem tego hajpu na jego osobę.

Powrót do góry
Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2017.09.03 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był dramat. Też uważam, że pierwszym winnym jest Nawałka. Nie wiem co go podkusiło na grę jednym napastnikiem. Od lat łamiemy sobie na tym zęby. Jeśli pomysłem było, że w takim 451 łatwiej będzie się bronić to mecz obnażył ten pomysł dokumentnie. Obrona beznadziejna a stwarzanie ataku żadne. Jak za Smudy.

Generalnie mam wrażenie, że wyszliśmy przestraszeni i nastawieni na defensywę a nie na atak. A to się z reguły mści. Z drugiej strony takie otrzeźwienie przyda się wszystkim, i piłkarzom i kibicom, bo od tego gadania o rankingu niektórym odjęło umiejętność racjonalnego oceniania rzeczywistości. Jedynie Lewy mówił przed meczem, że na ten moment Dania jest piłkarsko lepsza.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
madridista_20
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.09.07 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna wpadka nic tu nie zmienia. Na Kazachów wyszliśmy już z dwójką napadziorów i było już lepiej. Gdyby tylko ten Milik miał lepszy celownik...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 281, 282, 283, 284  Następny
Strona 282 z 284
Skocz do: