Reprezentacja Polski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 308, 309, 310  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.11.16 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, z kim teraz możemy zagrac, żeby wygrać? Watykan?
Przecież nie ma już gorszej drużyny niż Czechy w Europie.
Mówię o drużynach w których grają profesjonaliści, a nie kelnerzy i ślusarze.

Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.11.16 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontrowersyjna opinia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.11.16 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kontrowersyjna, tylko prawdziwa.

Dla mnie niedzielnego kibica, jakim stałem się od 2 lat, Czechy są reprezentacją no-name. Nie znam nikogo z wczorajszej drużyny, natomiast my wyszliśmy, tym co mamy najlepsze - Brzęczek poszedł na całość, żeby zmazać złe wrażenie, a wyszło jeszcze gorzej.
Kiedyś byli tam piłkarze jak Cech, Rosicky, Baros, Nedved czy chociażby jakiś Smicer. Dziś, tak jak powtarzam, nie ma tam nikogo, kogo ja bym znał - i tak jak powtarzam, jako niedzielny już kibic futbolu.
Czyli ten sam poziom jak Białoruś czy inna Mołdawia.

Nie będę teraz robił rankingów, kto jest gorszy, kto jest lepszy. Aspirowaliśmy jeszcze niedawno (oczywiście, trochę też na wyrost) do bardzo dobrej, a PRZYNAJMNIEJ solidnej europejskiej drużyny, która stawiała czoło każdemu. Dziś to dostajemy od każdego lanie, a kadra nie jest słaba, bo dla przeciętnego kowalskiego z Czech. Tacy zawodnicy jak Lewy, Glik, Szczesny, Krycha czy Kuba to klasa światowa (tak, wiem, że Krycha to już nie jest Krycha z Sevilli a Kuba to nie Kuba z BVB, jednak mimo wszystko to bardzo znani, szanowani, europejscy piłkarze porównując do jakiegoś Dockala czy Vydry i same nazwiska budzą szacunek).

Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.11.16 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie po tym jak rozwinąłeś swoją myśl, to się z Tobą zgadzam.

A z tym aspirowaniem, to smutna prawda. Słabej kadry nie mamy, ale widocznie mamy wciąż taką amatorkę na tym najwyższym szczeblu zarządzania reprezentacją, że my, jako kibice, nie mamy czego szukać w meczach naszych orłów, jeśli takie fajne okresy w karierach naszych czołowych piłkarzach, jak i idealny moment na wprowadzanie tych młodszych zawodników, marnujemy poprzez zatrudnianie jakiegoś parodysty z ekstraklapy na dowódcę tego wszystkiego, z ligi, która nie znaczy w Europie nic. Moglibyśmy marzyć, aby co jakiś czas podskakiwać do tej najwyższej półki reprezentacji, ale nie gdy ograniczamy siebie z samego startu. Kurwa mać, byłem spokojny, ale jak teraz o tym myślę, to aż mnie coś rozgotowało od środka. Czuję się oszukany. Przestałem czuć, że to moja reprezentacja, a wystarczyło nie zacieśniać swoich zwojów i nastawiać się tylko na trenera z Polski.

Powrót do góry
bartoloo92
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.17 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obserwuję Tomka Ćwiąkałę na fb i on czasami wypowiada się na różne tematy w piłce, oczywiście odniósł się także do naszej reprezentacji. Trudno nie przyznać mu racji w tym, że zdecydowanie spadło zainteresowanie do kadry od kiedy przejął ją Brzęczek. Trener który otrzymał ogromny wręcz kredyt zaufania. Sorry, ale eksperymenty się już skończyły. Zresztą co ma dać eksperymentowanie, nie powinno się odzwyczajać zawodników od ich nominalnych pozycji na których grają na co dzień w klubach. Tutaj rolą trenera, a właściwie selekcjonera powinna być obserwacja zachowań poszczególnych zawodników i na ich podstawie wyciąganie wniosków i zsynchronizowanie ich w podstawowej jedenastce. Pewnych zachowań i odruchów nie da się porzucić. Ale zamiast z tego korzystać to mam wrażenie, że trener zamiast z tych puzzli ułożyć obrazek to on je obcina i próbuje dopasować według własnego uznania. Inna sprawa, że zawodnicy którzy na stałe goszczą w reprezentacji przyjeżdżają bardziej żeby odpocząć, a mecz towarzyski traktują bardziej jako obowiązek niż chęć pokazania się, wygrywania.
Wczoraj oglądałem mecz młodszej reprezentacji i o wiele bardziej mógł on się podobać. Co prawda również przegraliśmy, ale końcówka kiedy doszło do sytuacji, że Portugalczycy ustawiali po 6-7 zawodników na linii obrony i grali z kontry, podczas gdy my napieraliśmy mogła się podobać. Kapustka kreował większość akcji w ofensywie. Również z dobrej strony pokazali się Dziczek oraz obrońcy Bielik i Wieteska, serio harowali jak woły.
Coż, z Czechów Schick gra drugoplanową rolę w Romie, Vydra rezerwy w Anglii tak samo jak i Jankto. Z tego punktu widzenia kadrę mają na niższym poziomie niż my. Z naszej strony brakuje woli walki przede wszystkim. Moim zdaniem z tym selekcjonerem nie wyciągniemy się na wyżyny. Traktujmy obowiązki poważnie a nie jak jest w tym momencie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.20 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ma temu trenerowi wyjść skoro on na dzień dobry sprawia,że Lewandowski zostaje wyłączony z gry.
Zieliński w żaden sposób nawet jakby był w topowej formie nie ściągnie rywali i ich nie odwróci od Roberta.

Lewy nie dostaje w ogóle dograń a jeśli już to są najczęściej wrzutki gdzie bidny jest sam na trzech. Gra na jednego napastnika to potężny błąd.

O zawodnikach nie ma sensu już dyskutować mamy swoje wady,problemy i drobne zalety. Skoro Nawałka przez jakiś czas potrafił uczynić reprezentację solidną europejską drużyną to i ktoś inny może.

Oczywiście wybór Brzęczka był absurdalny bo kto to w ogóle jest?
Przecież nawet jak popatrzymy na poprzednich selekcjonerów to taki Fornalik czy Smuda byli lepszymi wyborami :| .

Potrzebujemy kogoś z trzeźwym spojrzeniem na nasze środowisko piłkarskie.
Trener z zewnątrz jest konieczny by dokonać selekcji na podstawie prezentowanej aktualnie formy a nie zasług czy przywilejów wypracowanych x miesięcy temu.

Błaszczu w kadrze? Proszę bardzo,ale niech wróci do Wisły i zacznie regularnie grać. Wtedy jako weteran niech przyjedzie na kadrę,ale nie w przypadku braku jakiejkolwiek gry w klubie. Przecież to jest kpina i niszczenie pięknej historii jaką napisał Kuba w reprezentacji.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.11.21 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budujemy skład na Mistrzostwa Europy. Kuba na Mistrzostwach nie zagra, więc powinien sam zakończyć karierę.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.11.21 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra budujemy skład. Dlaczego nominalny prawy obrońca (w klubie - i gra na dobrym europejskim poziomie) zmuszany jest do gry na lewej stronie? 2 ligowych graczy powołanych i co? Po jakiego buca? CO to za budowanie? Reprezentacja przez ostatnie miesiące cofnęła się w rozwoju o jakieś 10 lat. Nie potrafimy wyprowadzić piłki z własnej połowy. Cionek to jest pomyłka. Ja nie wierzę, że nie ma w Polsce piłkarza, który prezentuje lepszy poziom. Nie gramy nic - jak trzeba pobiegać powalczyć, to my stoimy i patrzymy. Portugalia w 10 miała nad nami przewagę.

Brak nastawienia. Wywalmy tego pachoła.

decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2018.11.21 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wywalmy tego pachoła.

I Rudy znowu swojego ziomka zatrudni. To musi umrzeć śmiercią naturalną. Nikt z zagranicy o zdrowych zmysłach nie weźmie tego bałaganu. Z taką etyką pracy jaką prezentują wkładki do koszulek.

Układy,kolesiostwo i bylejakość. A mediom wmówi się wszystko - bo dziennikarze boją się podskoczyć.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.11.22 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stąd z jednego problemu0 braku lewego obrońcy, po przesunięciu Beresia na LO mamy dwa problemy- bo brakuje teraz też prawego obrońcy. Od lat mamy problem z LO. Dlaczego piłkarze nie grają na nominalnych pozycjach. Można budować LO na ligowych grajkach, których ostatnio powołał Brzęczykowski, czyli Pietrzaku i Matynii. Mamy tego drewnianego Rybusa, do tego wprowadźmy w końcu świeżej krwi- Żurkowski za Krychowiaka, ciekawy jest też Wieteska i ten Bielik- wiem III liga, ale obecnie przy tragicznym Kamińskim czy Bednarku to mogą być opcje. Do tego mamy Szymańskiego - z Płocka, do środka Żurkowski, ciekawy jest ten Michalak. Dajmy spokój z Kubą, dać chwilę Zielińskiemu odpocząć, bo chłop nie jest przypadkowo rezerwowym w Napoli. Potrafi sporo, jednak głowa słaba jak u Gołoty. Ma problem w stykowych sytuacjach- tam gdzie trzeba zagrać prostą piłkę, ryzykuje i naraża drużynę na stratę gola/kontrę, tam gdzie wypada zaryzykować niekonwencjonalnym zagraniem, gra prostą.

Powrót do góry
Mattz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.12.02 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska, Austria, Izrael, Słowenia
Jak nie awansują z tej grupy, to w sumie nie wiem co. :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.12.02 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet oni nie są w stanie tego spierdolić.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.12.02 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym pozorantem na ławce to nie byłbym taki pewny. Kurde Lewy sobie nie postrzela :/

Powrót do góry
decofcb87

PostWysłany: 2018.12.02 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na papierze wszystko fajnie, ale boisko zweryfikuje. Może przeciwnicy będa mieć dzień konia...

Jerzy Brzęczek napisał:
– Losowanie nie jest dla nas najgorsze, ale musimy zaakceptować, że jest to wyrównana grupa. Te spotkania będą na styku/

efekt Valverde :lol2:

bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.02 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale patrząc na grę naszej reprezentacji to wylosowana grupa jest dla nas "grupą śmierci" :(

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 308, 309, 310  Następny
Strona 309 z 310
Skocz do: