Sony Playstation 3: Opinie i o konsoli ogółem
Idź do strony 1, 2, 3 ... 276, 277, 278  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2009.03.26 01:34    Temat postu: Sony Playstation 3: Opinie i o konsoli ogółem Odpowiedz z cytatem

Nie dopatrzyłem się tematu o PS3 a chciałbym się spytać naszej forumowej społeczności, co myślicie o tym sprzęcie ? Posiadacie ? Gracie w coś ciekawego ? :]

Obecnie FIFA 08 z ręcznie ustawionymi składami (oczywiście niedokładnie, zostały przeprowadzone tylko główne transfery) a także NBA Live 09, 10 minut kwarta na poziomie All-Star :]

Muszę przyznać że to dobry sprzęt i cokolwiek powiedzą posiadacze Xboxa 360 to sądzę że PS3 wymiata Twisted Evil
E:
I jeżeli posiada ktoś konto Playstation Network oraz go używa to oczywiście miło by było podzielić z kolegami kibicami :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jasper
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.03.26 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie posiadam (jeszcze;) ) , ale grywam dość często u kumpla albo on u mnie. HD musi być bo różnica jest spora przy tv bez HD. Uwielbiam grać w 2K8 i czekam z niecierpliwościom na 9. Sam PES też daje rade. Inne naprawdę godne uwagi gry to dla mnie Kill Zone 2, Dead Space, GTA, Street Fighter 4, MGS. Poza tym to czekam jeszcze na GT nowe i MOH ma być dobre z okazji jakiejś rocznicy(tylko jak zwykle pewnie krótkie) Na święta też ma wyjść coś ciekawego.

Nienawidzą mnie - nienawidzę ich, chcą dojebać mi - ja dojebie im...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.03.26 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PSN ID: oranje_pl ;]

Online grywam w czasami (rzadko) w Fife i aktualnie w KZ2 (w końcu bede w najlepszym 1% graczy tygodnia Twisted Evil ) Konsole posiadam jakos od przelomu października i listopada i jestem zadowolony. Sporadycznie nie chce mnie zalogowac (nigdy nie wywaliło mnie w trakcie gry) ale po sprawdzeniu internet connection zawsze loguje. Z tytułow najbardziej polecam MGSa 4. Wiadomo jako wierny fan serii nie mogłem podac innego tytułu. Takze za niedługi czas planuje przejście w kolejności MGS:SE-MGS-MGS:SoL-MGS:GotP (dobrze posiadac całą serie i ps2 co by SoL i SE ukończyc). Poza MGsem to Uncharted: Drake's Fortune. Śliczna (imo najłodniejsza gra na konsole) z ciekawą fabułą i genialnym humorem przygoda. Jak ktoś ma z kim grac to także RE5.

Powrót do góry
jasper
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.03.26 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie RE5 daje rade? Bo słyszałem, że niezłe.

Powrót do góry
oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.03.26 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grałeś w 4? Jak tak to graleś w piątke W sumie moim zdaniem nieco słabsza od poprzeniczki (niema mojego ulubionego kupca, map do kupienia z pokazanymi skarbami, brak łączenia skarbow czy niemożlnośc urzycia roslinki leżacej na ziemi gdy nie ma weźmiemy jej do ekwipunku). Tylko 9 miejsc na przemdioty (z Shevą 18), a czy to plus czy minus zależy od gracza. Dla mnie plus, bo wymaga odrobiny strategicznego myslenia. Jednak zdecydowanie najwiekszym plusem jest tryb kooperacji. Grałem tylko na splitsreenie (online tylko demo) i mimo zjebanego podziału ekranu (czarne puste miejsca po bokach o_O ) gra sie genialnie. Wymienianie sie ekwipunkiem, osłanianie partnera, branie na siebie bardziej wytrzymałego przeciwnika, gdy drugi gracz nie ma energii/amunicji czy ratowanie partnera w momencie, gdy już nie ma energii. Dla koopa warto kupic.

Powrót do góry
AirKordan23
I Believe I Can Fly

PostWysłany: 2009.03.26 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemierzam się do PS 3 ale z braku porządnego TV muszę się wstrzymać. Mój brat ma PS 3 taki sprzęcik to bardo fajna sprawa ;)

Dalej będą musieli ginąć
– nie pytaj mnie dlaczego."

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2009.03.26 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oranje fifa 08 czy 09 ? ;>
HD rządzi. Przymierzam się do kupna Killzone2 i jakiejś samochodówki, waham się między NFSem a GT.

Powrót do góry
jasper
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.03.26 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako samochodówka to nfs bardzo dobry ale poziom trudności i frajda to gt niszczy całą resztę :]. Zresztą najlepszy rodzaj gier ;) .

Powrót do góry
oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.03.26 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fifa 09 Smile

NFS upadl na samo dno juz dawno temy niestety. Ostatnią godną uwagi edycją był Most wanted. Także z wyścigow polecałbym GT, Grida, albo z bardziej arcade'owych Motorstorm: Pacific rift lub Burnout paradise.

Powrót do góry
jasper
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.03.26 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oranjefan napisał:

Burnout paradise.

Cheerleaderka <serce>

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2009.03.26 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burnout Paradise jest świetny. Pożyczyłem od kolegi a jako że on się nie upomina to trzymam i gram :] Zarypista gierka a te animacje stłuczek ohhh ahhh <serce>
Właśnie na eBayu znalazłem sobie GT Prologue za 3 funty czyli przy dzisiejszych kursach 15 złotych Very Happy
Teraz tylko czekać :]
Killzone cholernie drogi na eBayu, tak samo Street Fighter a to moje kolejne cele. :|

Powrót do góry
dadi10
Putka
Putka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2009.03.26 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam od maja. Najczęściej gram w GTA 4 no i moze czasem w FIFA 08, generalnie fajna zabawka ;) Oczywiście filmy też można oglądać

No i mam też oczywiście Gran Turismo 5 które bardzo polecam ;) Wiadomo sama nazwa mówi za siebie i ta świetna grafika itp ;)

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2009.03.27 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze sobie kupic 300 na Blu-Ray, super wygladalo to na zlaczu skart a co to bedzie na HD SmileSmile

Powrót do góry
wcisu07
(1, 2, 3, 4)

PostWysłany: 2009.03.27 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PSN ID: wcisu07

Konsola zajebista. Aktualnie męcze Killzone`a 2 na multi - zostało parę wstęg no i ten 1% Twisted Evil Mam też LBP, w sumie spoko giera :-) Ale jakoś przez KZ2 nie mam czasu platynki dobić w końcu do końca.

A tak to jeszcze mam w domu Dead Space`a, GTA IV i dochodzi Uncharted. Brat się ciągle wymienia grami, ale ja tylko KZ2 i LBP Smile

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2009.03.27 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PSN ID: Emigrant79 albo Emigrant_79
Nie pamiętam który ;]

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 276, 277, 278  Następny
Strona 1 z 278
Skocz do: