Málaga CF - Real Madryt [0-1]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lipaBTW
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.03.31 10:46    Temat postu: Málaga CF - Real Madryt [0-1] Odpowiedz z cytatem

Mysle ze mozna juz było załozyc ten temat poniewaz spotkanie coraz blizej. Malaga w ostatniej kolejce przegrala bardzo wysoko z barcelona (6-0) i napewno bedzie chciala cos udowodnic swoim kibicom przed wlasna publicznoscia ... W pierwszym meczu przypomne ze wygralismy 4-3 po strasznie ciezkim spotkaniu i 4 golach higuaina ... Mam nadzieje ze wygramy to spotkanie i przedłuzymy passe meczy bez porazki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2009.03.31 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ostatnie wyniki meczów Malaga -Real na La Rosaleda:

2001/02 1-1
2002/03 2-3
2003/04 1-3
2004/05 0-2
2005/06 0-2

Mam nadzieje że passa się utrzyma i wygramy...a może i zmniejszymy stratę do Barcy? :]

Ostatnio zmieniony przez Don RAUL dnia 2009.03.31 11:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2009.03.31 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz bez historii, co nie oznacza, że można zakładać niechlujne tematy - nie "Malaga", tylko "Málaga CF" i nie "meczy", tylko "meczów". Dlatego przykro mi, ale jeśli nie zdobędziemy trzech punktów, to będzie to Twoja wina drogi lipo. ;)

Powrót do góry
lipaBTW
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2009.03.31 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i wlasnie nie rozumiem takich ludzi jak ty ;/... ty jestes na tym forum zeby poprawiac cudze błedy czy po to aby rozmawiac o Realu ?;>

Powrót do góry
ElFilipo
Blessed!

PostWysłany: 2009.03.31 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, Helga mi kazała...

Powrót do góry
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2009.03.31 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2: wyborne kolego. Idź i nie grzesz więcej.

A co do Malagi to nowe stroje na ten mecz im nie pomogą. Hunti strzeli, może Marcelek zamota i oby Robben podawał więcej do tych co trzeba.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2009.03.31 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozniesiemy w pył Malagę. Raul, Hunter i Igła po jednej i któryś z pomocników. Pomijając to, że innego wyjścia niż zwycięstwo nie mamy, to warto byłoby strzelić szybko bramkę, żeby ostudzić zapał naszych rywali, i strzelić potem bramki po kontrach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Athlete.
My better is better than your better

PostWysłany: 2009.03.31 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElFilipo napisał:
Mecz bez historii, co nie oznacza, że można zakładać niechlujne tematy - nie "Malaga", tylko "Málaga CF" i nie "meczy", tylko "meczów". Dlatego przykro mi, ale jeśli nie zdobędziemy trzech punktów, to będzie to Twoja wina drogi lipo. ;)

Jesli juz jestes taki mądry to powinienes wiedziec ze "meczy" jest uznawaną formąSmile

co do tego pojedynku Real powinien ofensywnym skladem wyjsc. odwaznie. oby bez kontuzji po reprezentacyjnych spotkaniach.

Powrót do góry
ElFilipo
Blessed!

PostWysłany: 2009.03.31 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzaniak napisał:
Jesli juz jestes taki mądry to powinienes wiedziec ze "meczy" jest uznawaną formąSmile

Na pewno bardziej uznaną niż "poszłem", ale w słowniku jej nie ma. Poza tym come on!, jak mawia Leo, meczy owca.

Powrót do góry
Athlete.
My better is better than your better

PostWysłany: 2009.03.31 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No oczywiscie ze meczy tylko owca. Osobiscie uzywam tez tylko "meczow" ale trzeba po prostu uznac to meczy bo to i tak nic nie zmieni.

lepiej porozmawiac o spotkaniu, ktore nie bedize takie latwe.

Powrót do góry
jez_polarny
gen. Franco

PostWysłany: 2009.03.31 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hasze napisał:
Rozniesiemy w pył Malagę. Raul, Hunter i Igła po jednej i któryś z pomocników. Pomijając to, że innego wyjścia niż zwycięstwo nie mamy, to warto byłoby strzelić szybko bramkę, żeby ostudzić zapał naszych rywali, i strzelić potem bramki po kontrach.

No, nie wiem czy będzie to taki łatwy mecz, jak sądzisz. Jednak zgodzę się, iż innej opcji niż zwycięstwo nie mamy. Malaga gra bardzo dobrze u siebie, a mecz na SB potwierdził, że mimo, iż jest beniaminkiem, to nie jest chłopcem do bicia, ale wtedy przechodziliśmy przez trudny okres, był inny trener, inny prezydent i były inne czasu, no i nie było Lassa, Juande, ani ... Fauberta ;). Ja tam jestem optymistą i wierzę, że wygramy, a i nie mam nic przeciwko, aby Hunter przedłużył swoją dotychczasową skuteczność, a Iker zachował czyste konto ;). Patrząc na to, iż jesteśmy " gońcem "to mi " marne " 1;0 wystarczy i to w zupełności.

ElFilipo
Blessed!

PostWysłany: 2009.03.31 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich:

Dzaniak napisał:
lepiej porozmawiac o spotkaniu, ktore nie bedize takie latwe.

Czy ja wiem, lepiej porozmawiać o spotkaniu po spotkaniu, a przed nim znaleźć winowajcę ewentualnej porażki (;)), zwłaszcza, że musimy wygrać, więc teraz pozostaje nam jedynie typować wyniki i strzelców. Dlatego mały Airwolfowy offtop nikomu nie zaszkodzi, jeśli oczywiście nie zaczniemy wyzywać się do debili i analfabetów (co przy urokach Internetu nie jest wykluczone, acz niewskazane).

Dla żądnego ostrzeżeń moderatora:

2:0 dla naszych i lecimy po mistrza. :]

Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2009.04.03 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ładnie ani Marcelo,ani Robbena <ściana>

zaczynam się obawiać tego meczu :/
wg mnie w pierwszym składzie powinni dostać szansę gry Van der Vaart i Drenthe, no i mam nadzieję że Lass da rade,a na lewej obronie są dwie możliwości-albo przesunąć tam Ramosa-wtedy Salgado zagra na prawej-albo dać szansę Torresowi

Powrót do góry
ElFilipo
Blessed!

PostWysłany: 2009.04.03 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don RAUL napisał:
no to ładnie ani Marcelo,ani Robbena <ściana>

I tak mamy szczęście, że w ogóle wrócili:

http://sport.onet.pl/74327.4,1248705,1947079,wiadomosc.html

Rodzi się nowa tradycja. :lol2:

Powrót do góry
lipaBTW
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2009.04.04 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Don Raul ... mam tez nadzieje na wystepy VDV i drenthe a w srodku zagrali by albo gago z lassem albo gago z sneijderem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: