Koszykówka
Idź do strony 1, 2, 3 ... 287, 288, 289  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Duffy
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2003.12.08 22:28    Temat postu: Koszykówka Odpowiedz z cytatem

Zalozylem ten temat poniewaz chce sie dowiedzieć czy lubicie ta dyscypline sportu czy ja uprawiacie Question Bo ja kocham 8) Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.12.09 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do lat 95-96 istniała dla mnie tylko koszykówka 8) Ale przyszło Euro, przyszła piłka nożna, Hiszpania, Real Madryt, Legia... i jakoś tak od tego 96 roku wszystko się zmieniało. 97-00 to lata gdzie mniej więcej na równi stawiałem te dwa sporty. Potem koszykówka zaczęła mnie coraz mniej obchodzić. Teraz koszykówka waraca, bo mam okazje oglądać NBA w C+, ale tam Bullsów nie puszczają :/ ciekawe czemu? :P
W każdym razie u mnie nastąpiło przejście z koszykówki do piłki noznej. Trwało to parę lat, ale sentyment do kosza pozostał :-)
Co do grania to w obydwu sportach tak samo kaleczę Very Happy Nie jestem najgorszy, ale zbyt dobry to też nie :-) Zdecydowanie częściej gram w nogę. W kosza niestety mam mało okazji... :/
Pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.12.09 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koszykowka to imo najbardziej beznadziejna dyscyplina ze sportow zespolowych. Jest przerazliwie nuuudna jak sie to oglada w tv. Nawet jak sie oglada futbol i jakies catenaccio i wynik koncowy brzmi 0:0 to nie jest to tak nudne jak kosz.

Wolverine
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.12.09 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszykówka zdecydowanie nie!!! Jest to naprawdę nudna gra. Nie qmam jak można na 1/10 normalnego boiska rzucać sobie piłkę. Dno

Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2003.12.09 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolverine czarny nie lubice koszykowki Exclamation Exclamation Question Question Question Evil to skandal Exclamation Exclamation jest nudna Question nie wypisujcie glupot czy to nie jest cudowne te piekne akcjce zespolowe dwutakty do kosza wsady Question w koszykowce gra cay zespol a w noge jakis slaby zawodnik dotknie pilke 5 razy na jedna polowe a w kosza Question Question duzo razy wiecej

nie tak dawno bardziej podobala mi sie pilke nozna ale teraz to sie zmienilo...

Powrót do góry
olympique
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.12.10 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię koszykówkę, i pograć i pooglądać. Mieszkam we Włocławku więc mam okazję oglądać mistrza Polski, ale mimo wszystko zdecydowanie wolę Śląsk Wrocław. Oglądam też dzięki canal+ NBA, tam kibicuję Golden State, niestety pewnie znowu nie awansują do play-off. Ogólnie kosz fajna sprawa.

mlody66
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.02.28 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Ja lubie koszykówke i kibicuje IDEI Ślask Wrocław. Mam nadzieje ze w tym roku nikt nie odwoła osiemnastki!!!. Pozdrowienia dla fanów Koszykówki. Very Happy

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.05.31 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam ten temat tylko po to ,zeby z czystym sumieniem zamknac temat o NBA :>
Bo czulam po prostu ze taki temat juz jest a od jakis kilku tygodni nie moglam go znalezc :> Ale jest :]

O NBA tez mozecie tu dyskutowac, o to przeciez koszykowka :>

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.01 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że ostatnio na forum trwa akcja pt. "Wielkie sprzątanie" :]

ogór
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.06.01 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam koszykówki nielubie zabardzo wole siatkówke i oczywiście piłkę nożną. Mam taką klase (chodzi o podstawówke bo chodze do 6 klasy) w której jak na lekcji wf nie gramy w piłkę nożną to wszyscy siędzą na trybunach (bo nam nową halę zbudowali) i albo robimy strajk abo nikt nie ćwiczy i zawsze gramy w nogę

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.11.23 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o bójce podczas meczu Detroit Pistons - Indiana Pacers?. Dla mnie maksymalny poziom zburaczenia ( z obu stron ), zawsze twierdzilem że NBA to najbardziej dochodowy cyrk na świecie, w którym 70% graczy to zwykli gangole. Sprowokowali kibice ale jak idol nastolatków w USA może rzucic sie z pięsciami? Widzial ktos wogole tą bójkę?. Mimo wszystko żal mi bylo tego kibica, byl juz na kolanach a i tak dostal ,, prostego " w twarz. Buractwo i tyle.

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.11.25 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

em , a co do koszykowki , to musze przynac ,ze kiedys interesowa mnie duzo bardziej niz piłka nozna - nie spalam cale noce zeby ogladac mecze NBA i mialam cale sciany w plakatach Lakersów - a na boisku bawilam sie w Kobe Bryanta :] no i jeszcze łazilam na mecze Astorii - wtedy drugoligowej jeszcze :] oo, no i przegrywałam majatek codziennie w sts-ach obstawiajac wyniki NBA

A potem nagle mi przeszlo , sama nie wiem czemu - moze dlatego ,ze nie mam zadnego kanału , ktory by emitował mecze NBA, a polska koszykowka jakos mnie nie kreciła .
A teraz to juz w ogole nie lubie koszykowki, bo w Bydgoszczy dano kase zeby Astoria wykupila sobie miejsce w EBL - a na mój zuzelek ukochany nic nie dano i Polonia cudem obroniła sie przed bankructwem Laughing
A z plakatów Lakersow to mi jeden został :]

no i chyba lubie grac w koszkowke bardziej niz w jakakowiek inna gre :]
zrobilam kiedys nawet bunt na wfie, ze wciaz gramy w siatke a kosze sa nieuzywane :>

Wolverine
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.25 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duffy napisał:
Wolverine czarny nie lubice koszykowki Exclamation Exclamation Question Question Question Evil to skandal Exclamation Exclamation jest nudna Question nie wypisujcie glupot czy to nie jest cudowne te piekne akcjce zespolowe dwutakty do kosza wsady Question w koszykowce gra cay zespol a w noge jakis slaby zawodnik dotknie pilke 5 razy na jedna polowe a w kosza Question Question duzo razy wiecej

nie tak dawno bardziej podobala mi sie pilke nozna ale teraz to sie zmienilo...

Rany wypowiedziałem tylko swoje zdanie. Nie musisz się pieklić nie??

Chyba ,żę za poważnie wziąłem twoją wypowiedź w takim wypafdku zwraxcam honor.

PS. przyznaje ,że niektore wsady są godne uwagi co nie zmienia mojej opini o koszykówce ,którą wyraziłem w poprzednim poście ( trochę urzędowo zabrzmiało Smile )

Trener
Trener

PostWysłany: 2004.11.25 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że nawet najbardziej zdenerwowany zawodnik nie ma prawa posunąć się do czegoś takiego, żeby wtargnąc na trybuny i zrobić zadyme !! to nie jest godne zawodnika i powinno byś surowo ukarane i mam nadzieję, że będzie lub było bo nie wiem tego...

Powrót do góry
czesio
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.26 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to mało atrakcyjny sport i po prostu nienawidzę kosza Twisted Evil
Jestem ortodoksyjnym wyznawcą futbolizmu Twisted Evil

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 287, 288, 289  Następny
Strona 1 z 289
Skocz do: