Siłownia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 86, 87, 88  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki jest Twój staż treningowy?
Nie ćwiczę w ogóle
31%
 31%  [ 68 ]
Ćwiczyłem, ale przerwałem
20%
 20%  [ 43 ]
Więcej niż miesiąc, ale mniej niż pół roku
15%
 15%  [ 33 ]
Więcej niż pół roku
11%
 11%  [ 25 ]
Ponad dwa lata
10%
 10%  [ 23 ]
Dopiero zaczynam
10%
 10%  [ 22 ]
Głosowało Użytkowników : 214
Wszystkich Głosów : 214
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2008.07.23 12:26    Temat postu: Siłownia Odpowiedz z cytatem

Przyznawać się, kto robi zestaw wakacyjny? :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2008.07.23 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sierpniu powracam.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.07.23 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robię. Very Happy
Za dwa tygodnie cisnę z dwoma koleżankami nad morze i muszę być w formie. Jak dotąd efekty są bardzo zadowalające. Twisted Evil

Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2008.07.23 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co dokładnie robisz Very Happy I czy się czymś wspomagasz :>

Powrót do góry
garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2008.07.23 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tej chwili nie mam dostępu do dobrej siłowni (w mojej miejscowości, która de facto liczy sobie, o ile się nie mylę, coś koło 13 tys. mieszkańców, nie ma dobrej siłowni, domorosłych nie licząc!), a dojeżdzać tylko po to do innej miejscowości nie mam ochoty. W ciągu roku akademickiego, tam gdzie studiuje mam darmowy dostęp do dobrej siłowni. W domu robię co mogę - ostatnio wynalazłem wskazówki nt różnych rodzajów pompek. Także hantelki, pompki w wakacje - jedyne co mi pozostaje.

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2008.07.23 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ksabi napisał:
A co dokładnie robisz Very Happy I czy się czymś wspomagasz :>

Dieta, odżywka mass xxl czy jakoś tak, kreatyna, glutyna i hmb revolution. Do tego codziennie godzinka siłowni i idzie jak po maśle. :]

cypherq
NIE frustratom!

PostWysłany: 2008.07.23 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HMB Rev - strata kasy, kreatyna - pewnie bierzesz tą nieoczyszczoną, pozdrawiam Twoje nerki w przyszłości. I wytłumacz mi co to za 'glutynę' bierzesz? W ogóle trudno mi uwierzyć, że przy takiej diecie spędzasz na siłowni jedynie godzinę i wszystko jest okej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Szjk

PostWysłany: 2008.07.23 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glutamine-l6, pomyliłem się, bo się na tym nie znam. Trener mi polecił taki zestawik i jak dotąd sprawuje się świetnie. Smile

A kreatyna jest w pigułkach, nie wiem jaka to jest, ale czuję się świetnie. :]

Aha i propos tej kreatyny, to w domu Pudzianowskiego widziałem taką samą, więc pewnie szajs to nie jest. :]

Aha i co do tego czasu ćwiczeń, to godzina samych ćwiczeń, tylko bez opierdalania się. Efekty są dobre, więc nie zamierzam nic zmieniać na razie.

cypherq
NIE frustratom!

PostWysłany: 2008.07.23 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmn...ile Cię kosztowała ta kreatyna? Chociaż, jeśli jest w tabsach to pewnie jest oczyszczona. Chodzisz na jakąś ekskluzywną siłownię, że masz trenera? :lol2:

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2008.07.23 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kretyna mnie kosztowała 60zł, porcja na 20 dni. :]

Jak ułożyć dietę wyczytałem na jakieś stronie, był tam nawet typek o nicku "rothen". :]

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2008.07.23 14:24, w całości zmieniany 3 razy

Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2008.07.23 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musi być ekskluzywna, wystarczy większa i można przecież skonsultować zarówno dobór diety i odżywek, jak i program treningowy z instruktorem :]

Codziennie ćwiczysz, nie za dużo ? I dietę sam układałeś, czy ktoś Ci pomógł? Sam muszę coś ułożyć, bo ta co mam niewystarczająca jest :/

Powrót do góry
cypherq
NIE frustratom!

PostWysłany: 2008.07.23 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pffff, najlepiej samemu wiedzieć co się bierze/zjada/ćwiczy i mieć w razie niepowodzeń pretensje tylko do siebie. Lektura pozycji książkowych dotyczących diety i ćwiczeń naprawdę wciąga. Tytułów konkretnych nie podam teraz, bo zwyczajnie nie pamiętam, ale polecam je bardziej niż instruktora z siłowni, który nie zawsze jest profesjonalnym instruktorem.

Zakładam, że Szejku, skoro ćwiczy TYLKO godzinę dziennie przy takiej diecie (wnioskuję ją z dodatków :] ) to raczej nie ćwiczy ciągle tego samego tylko różne partie.

Powrót do góry
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2008.07.23 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno z podziałem, ale wtedy wychodzi jednego dnia klatka, drugiego biceps itd ;)

Dieta to podstawa, a to, że lektura różnorakich artykułów o niej i do tego testowanie wciąga, to prawda. Jak się dobrze pozna swój organizm to można zdziałać "cuda". :]

Powrót do góry
Pawel.
Madridista hasta la muerte

PostWysłany: 2008.07.23 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak najeść się odżywkami, kreatyną itp. i cieszyć się mięśniami Twisted Evil ... Ja ćwiczę w domu, tak jak Gierek na necie znalazłem różnego typu ćwiczenia które można robić w domu bez przyrządów, jedyne co dokupić to ekspander i drążek, a jest to wydatek góra 40 zł za 2 rzeczy czyli się nie zbiednieje. Dla bajeru dokupiłem sobie ostatnio 2 sztangielki 2x10 i na razie starczy, siłowni brak, chyba że u kogoś na chacie samoróbki.

Powrót do góry
cypherq
NIE frustratom!

PostWysłany: 2008.07.23 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pawelkas, Ty znowu przesadzasz w drugą stronę. Szejku bierze suplementy na masę, mięśnie to mu od nitrobolonu mogłyby rosnąć same. Kreatyna równiez nie jest od zwiększenia masy mięśniowej, a od energii która potrzebna jest mięśniom do ćwiczeń.

Wiecie, kupiłem sobie hula hop idąc za radą znajomego i po 2 tygodniach 'szaleństw' na tym przyrządzie brzuch wygląda jak rzeźbiony powoli w drewnie. Jak ćwiczyłem intensywnie to miałem kaloryfer, ale dotyczyło to tylko mięśni poprzecznych, nigdy nie potrafiłem wyćwiczyć mięśni skośnych i bocznych brzucha, które nadają odpowiedni kształt i ułożenie wypracowanym 'kosteczkom'. I nigdy nie pozbyłem się do końca prześladujących mnie boczków. Teraz boczki znikają a brzuch 'puchnie' równomiernie i wygląda genialnie, chociażby dlatego, ze bardzo mocno ćwiczę tym plastikowym kółkiem wspomniane mięśnie skośne trzymające brzuszysko.

Polecam, 5 zł w sklepie z zabawkami i 10 minut dziennie przy jakiejś szybkiej muzyce, bo robi się łatwiej. Śmieszne to może, ale zaręczam, że pomaga jak cholera :]

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 86, 87, 88  Następny
Strona 1 z 88
Skocz do: