Manuel Pellegrini [Hebei China Fortune F.C.]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 200, 201, 202  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2009.05.28 08:36    Temat postu: Manuel Pellegrini [Hebei China Fortune F.C.] Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Manuel Pellegrini (ur. 16 września 1953 w Santiago de Chile), chilijski piłkarz i trener. Obecnie jest szkoleniowcem hiszpańskiego klubu Villarreal C.F.

Jako piłkarz występował wyłącznie w barwach Universidad de Chile Santiago, gdzie w latach 1973 - 1986 rozegrał 450 meczów. Zagrał też jeden mecz w reprezentacji Chile.

Jako trener pracował w Chile (Universidad de Chile, CD Palestino, reprezentacja Chile do lat 20, CD O'Higgins, Universidad Catolica}, Ekwadorze (Liga Deportiva Universitaria Quito) i Argentynie (Atletico San Lorenzo de Almagaro oraz River Plate).

Villarreal prowadzi od 2004, prowadząc ten zespół do największych sukcesów w jego historii (Puchar Intertoto i półfinał Ligi Mistrzów).

Sukcesy trenerskie:

* Superpuchar Ameryki (Universidad Catolica, 1994)
* Puchar Chile (Universidad Catolica, 1995)
* Mistrzostwo Ekwadoru (1999)
* Mistrzostwo Argentyny (San Lorenzo 2001, River Plate 2003)
z Villarreal
*Puchar Intertoto (2003 i 2004)
*Półfinał PUEFA (sezon 2003-04)
*Półfinał Ligi Mistrzów (2005-06)
* 3.miejsce (2004-05) i 2.miejsce (2007-08) w lidze hiszpańskiej

Prawdopodobnie ten Pan,będzie nowym szkoleniowcem Realu Madryt-co mnie osobiście cieszy, tym bardziej,że kandydatura Carlo Ancelottiego najprawdopodobniej odpadła.
Mnie osobiście bardzo podoba się styl gry Villarreal prowadzonego przez tego Chilijskiego szkoleniowca i mam nadzieję, że ten trener sprawi,że Królewscy odzyskają styl i polot w grze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KUBIKA
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.05.28 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też bardzo podoba się ich styl, grają z pomysłem, z polotem, drużynowo. Pellegrini wykonuje w Villarreal bardzo dobrą pracę, bez wielkich zbudował całkiem solidną drużyna, która co roku kwalifikuje się do LM ( raz nawet dotarła tam do półfinału ). Problem w tym czy da rade w Realu gdzie oczekiwania, możliwości transferowe klubu są dużo większe, czy znajdzie wspólny język z gwiazdeczkami które niewątpliwie do nas trafią. Ja dałbym mu szansę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
_vakabayashi
mahomoda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.05.28 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oby valdano miał racje z pellegrinim

chillijczyk to dobry trener ale czy aż tak sie różni od j ramosa? styl grania ich zespołów może ich rózni ale dokonania na pewno nie obaj mają zblizone (ramos mimo wszystko ma jeszcze puchary uefa)

z gwiazdami sobie chilijczyk radzi wystarczy sobie przypomnieć sytuacje z Riquelme. nie wiem czy to trener który może przywrócić Real na szczyt od zaraz a tego kazdy bedzie wymagał

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Don RAUL
To wina Iriny jest

PostWysłany: 2009.05.28 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to dokonać transferów jak najszybciej,żeby trener miał kadrę kompletną w połowie lipca-jak będzie rozpoczynał się okres przygotowawczy.

Co do Pellegriniego,to przykład z Riquelme udowodnił że z gwiazdami sobie radzi...liczę że będzie drugim Del Bosque, będzie potrafił przemówić do gwiazd i te stworzą kolektyw.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2009.05.28 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze jakaś szansa na zatrudnienie Ancelottiego? Manuel nie ma doświadczenia w wielkich meczach w Europie, no poza tym półfinałem LM. Nie jestem jego zwolennikiem, choć ufam Valdano i wierzę (chcę wierzyć), że wie co robi. Pellegrini może się okazać strzałem w dziesiątkę albo kompletnym niewypałem i za rok znów kolejny sezon zaczniemy z nowym trenerem, a potrzebna jest przede wszystkim stabilizacja i tu chyba każdy się zgodzi. Zobaczymy, jak sobie poradzi choć bardzo sceptycznie podchodzę do tej decyzji, ale to i tak lepsza propozycja niż Laudrup więc nie jest źle ;)

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
ikskwadrat
Habemus Zlatan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.05.28 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku ze sprawa Juana Romana Riquelme, Manuel Pellegrini nie otrzyma mojego błogosławieństwa, co niestety skończy się piłkarskim fiaskiem. Wybaczcie, miłość jest silniejsza.

_vakabayashi
mahomoda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.05.28 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milosc do kogo, do Riquelme?

przeciez Riquelme to odpowiednik Savioli tylko że jest pomocnikiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Don RAUL
To wina Iriny jest

PostWysłany: 2009.05.28 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrw91 napisał:
Jest jeszcze jakaś szansa na zatrudnienie Ancelottiego? (...)

Wszystko ma się rozstrzygnąć w poniedziałek,po ostatnim meczu sezonu.
Ancelotti powiedział:"Jeśli Milan spyta, czy zostanę, odpowiem: tak."

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2009.05.28 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Manu to najlepsza opcja. Ma świetne rozeznanie w La Liga, w Villarreal stworzył naprawdę mocny zespół, jeśli dostanie lepszych zawodników może być ostro. Dokonuje mądrych transferów, ogólnie sympatyczny gość, byłbym zadowolony gdyby wybrali jego, a nie Ancelottiego czy Laudrupa np. ;}

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
5kuba_88
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2009.05.28 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry szkoleniowiec, ale Villarreal nie powala stylem gry... Proste, szybkie piłki plus zazwyczaj oczekiwanie na kontry (czyli mniej więcej to samo co prezentuje Ramos). Chyba oczekujemy od Realu czegoś więcej.

Powrót do góry
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2009.05.28 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak od Realu oczekujemy przede wszystkim wyników! Styl jest tylko dodatkiem, sprawą drugorzędną. A nie jestem przekonany czy obecny trener Villarreal może nam zagwarantować trofea, bo styl na pewno będzie lepszy niż u Ramosa. A Villarreal przynajmniej przez większą część sezonu podobnie jak i ubiegłego prezentował naprawdę dobry futbol i to wraz z nowymi zawodnikami pewnie nam Pellegrini zapewni, ale sama dobra gra to za mało na taki klub jak Real. To nie Arsenal, tutaj trzeba wygrywać!

Ultras Sur
Powrót do góry
Mongolia
Castilla
Castilla

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2009.05.28 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można eksperymentować z trenerem, jak Barca, ale nie koniecznie musimy mieć takie szczęście jak oni.
Potrzebujemy cracków na boisku i utytułowanego trenera. Ancelotti/Mourinho/Benitez. Nie widzę innych kandydatów, chyba że del Bosque przeprosi się z Perezem.

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2009.05.28 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale sama dobra gra to za mało na taki klub jak Real. To nie Arsenal, tutaj trzeba wygrywać!

Oświeć mnie, czy to aby nie dobra gra prowadzi do sukcesów? :]
Jak chcecie utytułowanego to od razu niech biorą Trapattoniego Tongue trzeba czasem zaryzykować, a Pellegrini nie jest kimś w kogo ryzykuje się w ciemno.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2009.05.28 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra tak, ale mi chodziło o styl gry czyli "ofensywny, radosny futbol o jakim marzą madridistas". Po prostu się przejęzyczyłem ;)

Ultras Sur
Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2009.05.28 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_vakabayashi napisał:
przeciez Riquelme to odpowiednik Savioli tylko że jest pomocnikiem

On Saviolę też lubi. Każdy ma swoje odchyły.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 200, 201, 202  Następny
Strona 1 z 202
Skocz do: