Manuel Pellegrini [Hebei China Fortune F.C.]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 200, 201, 202  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.02.24 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że ten pozbyliśmy się tego nieudacznika po jednym sezonie, bo tak to kto wie, może do dziś byśmy tej 1/8 nie przeszli, przy okazji jeszcze ze 2 razy odpadając w grupie :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.24 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak można z taką paką grać takie G z Barceloną. Dobry trener by to ogarnął i walczył z nimi jak równy z równym.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.24 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze powiedziane-dobry trener ,a nie przeciętny.

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.24 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamięta ktoś jak Pellegrini tłumaczył, że bez sensu jest grać skrzydłami skoro piłka i tak wraca na środek boiska :lol2: ?

Powrót do góry
Helem
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.24 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On mial calkiem sporo dziwnych tlumaczen i ustawien, nigdy nawet nie powinien zostac naszym trenerem, miejsce w City dostal w zasadzie dlatego, ze byl u nas i mial calkiem niezly sezon z Malaga, ktora w tym czasie miala bardzo dobry sklad.

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2015.02.25 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego największym osiągnięciem pozostanie wybudowanie podstaw pod mistrzostwo Hiszpanii 2012, to właśnie taki trener i to właśnie jego fani.

Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.25 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pellegrini ma 4 mistrzostwa kraju a Ancelotti tylko 3! Hejterzy i tak powiedzą, że wygrywał w mało ważnych ligach Ptak .

Powrót do góry
Helem
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.25 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego geniusz taktyczny wychodzi w trudnych spotkaniach i w europie, nie ma opcji, zeby ktos go bronil jako jednego z lepszych trenerow obecnie :lol2:

Powrót do góry
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.25 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem czemu City go jeszcze trzyma. Przecież stać ich na trenera z górnej półki. Chyba,że zadowala ich 1/8 lm i walka o mistrzostwo w lidze niekoniecznie z powodzeniem.

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.02.25 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja swego czasu chciałem dla niego drugiej szansy w Realu. Na szczęście nauczyłem się na błędach oglądając go w City. Jego górna półka to Villareal.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2015.02.25 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na to co wyprawiał Bayern w końcówce meczu na etihad, jestem skłonny wysunąć tezę, że w awansie City do 1/8 palce maczała UEFA...Inaczej ten europejski słabeusz trzeci rok z rzędu odpadłby w grupie :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2015.02.25 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasnąłem po 40 minutach tej nudy wczoraj, oczy kleiły się już wcześniej, więc niech mnie ktoś upewni, że nie miałem zwid i wczoraj Pellegrini wystawił to drewno Milnera w środku pomocy. Ba, momentami miałem wrażenie, że gra jako mediapunta. Shocked

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2015.02.26 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chciałem drugiej szansy dla niego w Realu, ale teraz cieszę się, że próbowanie się na lepszym materiale ma jednak w City. Wychodzi na to, że jego nisza to kluby spod znaku LE i tego typu średniawki, bo jak nadal nie uważam go za złego trenera w ogóle - kwestie Villarrealu i Malagi to nadal argumenty, że nie jest jakimś totalnym pajacem - tak do trenowania potentatów zwyczajnie się nie nadaje. Podobna kwestia, jak przy Mourinho z ograniczonymi środkami (Inter i Porto) i nieograniczonymi środkami (pierwsza Chelsea i Real), gdzie wielkie sukcesy był w stanie robić tylko przy szczelniej zakręconym kurku i mocniejszym kierownictwie nad sobą, tyle że tutaj wychodzi to bardziej jaskrawo, a sam Pelle jest zwyczajnie słabszy.

Lubię go, ale mam nadzieję, że nadal będzie trenował City, coby beka z premierczips była dostarczana regularnie. Znając życie, po sezonie poleci i przejmie jakiegoś średniaka z południa, może zrobi nawet podobną historię jak wcześniej w Hiszpanii, ale na nic więcej nie liczę.

Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2015.02.27 01:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinien skoczyć do Włoch. Skoro ukręca gość bata ze średnich materiałów to mógłby odświeżyć trochę wielkie kluby tej ligi ze średnimi kadrami, którym brakuje pomysłów. Roma gra na tyle na ile im pozwala ambicja i na więcej nie ma co liczyć, a geniusz Beniteza zawodzi nawet na poziomie LE. Minęły czasy świetności tej ligi i choć nie tęsknię za Nedvedem, Inzaghim i innymi to włoskie drużyny przynajmniej nie były napompowane tak jak teraz są angielskie.

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2015.02.27 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cover napisał:
Lubię go, ale mam nadzieję, że nadal będzie trenował City, coby beka z premierczips była dostarczana regularnie.

Very Happy

Ja wciąż pamiętam, jak pod koniec 2011, a kto wie czy i nie na początku 2012, gdy Didi prowadził swoje krucjaty anty-PL pisałeś że liga angielska jest najsilniejsza i że nie widzisz możliwości zmiany tego w najbliższych latach. Tongue

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 200, 201, 202  Następny
Strona 201 z 202
Skocz do: