Eden Hazard [Chelsea FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 85, 86, 87  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.07.06 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Randomowy fan Czelsy napisał:
I remember when Courtois and Hazard used to try that hard for Chelsea, the cunts

:]

Przy takim stanie rzeczy paczki Courtois + Hazard Floro nie wyciągnie za mniej niż 200M.

Poczekajmy co pokaże z Francją. Dzisiaj włączył motorek i kleił piłę jak chciał. Ale nie jestem przekonany.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.07.06 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abstrahując od tego, co myślę o naszych celach transferowych, czy chcę Hazarda czy nie, to większość niestety daje się porwać nawet jednym mocniejszym dmuchnięciem wiatru.

Kilka dni temu czytałem: "pal licho Neymara, brać Mbappe za każde pieniądze!!!", "#Floromusisz", dzisiaj Mbappe zagrał przeciętnie, miał w meczu tylko kilka przyspieszeń, to już zmiana obiektu westchnień na Hazarda. Courtois, który sporej większości podpadł słabym meczem z Barceloną (zauważcie, też jedno bardzo słabe spotkanie, a jak zaważyło na opinii) w II dekadzie marca, też. Nagle narracja zmienia się o 180 stopni, czyli brać kurła natychmiast!

I zanim ktoś mi wytknie głupotę, tak wiem, że Mbappe to materiał na turbocracka, że od mniej-więcej półtora roku wiadomo, że szykuje nam się kawał grajka i tym podobne, ale widać ewidentny trend wzrostu natężenia podjarki po każdym pojedynczym bardzo dobrym spotkaniu piłkarza X.

Dlatego skupcie się bardziej na podanym przeze mnie przykładzie Courtois. Większość od kilku miesięcy mówiła "a, zdziadział, zawiódł, nie brać jednak, dawać tu De Geę". De Gea skompromitował się na Mundialu, więc jest już dziadem, natomiast Courtois wystarczyły dwie znakomite interwencje, żeby ze słabiaka, który wpuścił kartoflaka (kartoflaki) z Barceloną, znów stać się bramkarskim crackiem.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Trochę powagi, nie nakręcajmy się o 200% bardziej niż zwykle na jakiegoś zawodnika, bo zagrał jeden świetny mecz. Przecież to jest dziecinada. Bardziej liczy się obraz pięćdziesięciu kilku spotkań w sezonie, niż tego jednego.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2018.07.06 22:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.06 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Kilka dni temu czytałem: "pal licho Neymara, brać Mbappe za każde pieniądze!!!", "#Floromusisz", dzisiaj Mbappe zagrał przeciętnie, miał w meczu tylko kilka przyspieszeń, to już zmiana obiektu westchnień na Hazarda

Myślę, że każdy, ale to absolutnie każdy, nawet po dzisiejszych meczach, mając do wyboru zakontraktowanie Mbappe i Hazarda wybrałby Francuza ;) Kylian to marzenie, ALE jaramy się Belgiem, bo to on jest bardziej prawdopodobną opcją. Przykładowo ja zdania nie zmieniam i Salaha bym z większą chęcią u nas zobaczył(mimo, że może jest czysto piłkarsko nieco gorszy od Edena), bo jest prawoskrzydłowym. Napastnika Kyliana tym bardziej. Ale patrząc na medialną ciszę, duet Breaking Bad w Realu i plotki o odejściu Crisa - ciężko się nie jarać takim Hazardem w białej koszulce.

madrid napisał:
Dlatego skupcie się bardziej na podanym przeze mnie przykładzie Courtois. Większość od kilku miesięcy mówiła "a, zdziadział, zawiódł, nie brać jednak, dawać tu De Geę". De Gea skompromitował się na Mundialu, więc jest już dziadem

Jak dla mnie nie masz racji. Raczej zdecydowana większość forumowiczów dalej uważa Dawidka i Oblaka za lepszych bramkarzy. Tu dochodzi inna kwestia, mianowicie prawdopodobieństwo transferu(jak z Kylianem) i stosunek ceny do jakości.
Co wolisz?
100 mln za DDG - 10/10 bramarz,
100 mln za Oblaka - 10/10 nierealny bramkarz,
80 mln za Alissona - 9/10 bramkarz z elementem ryzyka(1 sezon)
50 mln za Thibo - 9/10 bramkarz?
No własnie. A że gra świetny turniej - tym lepiej.

madrid napisał:
Trochę powagi, nie nakręcajmy się o 200% bardziej niż zwykle na jakiegoś zawodnika, bo zagrał jeden świetny mecz.

A pamiętasz jak po 6-1 Barca-PSG napisałeś na forum coś w stylu "MAMMA MIA, ONI ZNÓW IDĄ PO TRYPLET"? :> No własnie. Jesteśmy ludźmi, jesteśmy kibicami, nie siedzimy w zarządach i mamy pełne prawo się nakręcać, oto m.in chodzi w sporcie, nie?

Powrót do góry
Rokoko
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.07.06 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale później boli podwójnie jak się nakręcisz, a po tym następuje zawód. Taka dygresja.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.07.06 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
ciężko się nie jarać takim zawodnikiem.

Chodzi mi jedynie o to, że właśnie niektórym ciężko było. A już na 100% jeszcze dwa tygodnie temu, gdy pojawiły się plotki o zainteresowaniu Courtois i Hazardem, to na pewno nie wywoływały takiego entuzjazmu, jaki wywołają jutro czy pojutrze.

Strach pomyśleć, co będzie, jeśli jeden bądź drugi wstanie wybitnie lewą nogą w dzień następnego meczu i będą się potykać o własne nogi, albo zaliczą jakąś wpadkę typu kartoflak Thibaut z FCB na Camp Nou. Znowu będzie "e, jednak kogoś innego bierzmy".

Hazard od jakiegoś czasu miał większość ocen typu "ech, słabo się rozwija, w Chelsea staty słabe, no nie wiem czy to nasz poziom". Taki był ogólny obraz, no chyba że miałem wybitnego pecha i w ostatnich miesiącach czytałem głównie takie opinie, a na te jarające się trafiałem rzadziej.

Ja np. opinię mam bardziej stabilną - nie wiem co o nim myśleć, czy udźwignąłby bycie liderem Realu Madryt, oczywiście wiem, że jest bardzo dobry. Nawet pisałem to wczoraj, czy przedwczoraj - nie pamiętam. I w moim przypadku kapitalny występ przeciwko Brazylii nie zmienił jej w taki sposób, żebym krzyczał tej nocy "Floro, szykuj na niego sto baniek, ale to już!!!". O tych "porywach" mówię.

Na przykład mimo przeciętnego Mundialu Neymara nadal uważam, że jest wysoce prawdopodobne, iż Brazylijczyk udźwignąłby liderowanie nam, a co do Edena wciąż tego pewny nie jestem. A spróbuj odnaleźć teraz inny komentarz niż "zapomnijmy o tym przereklamowanym pozorancie, cała para na Hazarda!".

miXUE napisał:
50 mln za Thibo - 9/10 bramkarz?

No właśnie problem w tym, że Thibaut do dzisiaj był przez wielu oceniany jako zdziadziały i zaliczający regres, bo powpuszczał na Camp Nou w marcu, nie jako 9/10. To jest coś, co mnie dziwi.

miXUE napisał:
A pamiętasz jak po 6-1 Barca-PSG napisałeś na forum co w stylu "MAMMA MIA, ONI ZNÓW IDĄ PO TRYPLET"?

Ech, nie zapomnicie mi tego. Very Happy Pewnie karma za to, że ja tak wszystko z pamięci wyciągam. No dobra, ale ja to napisałem chyba minutę po ostatnim gwizdku, a dziesięć minut później (nawet nie wiem, czy aż tyle) przyznałem, że skompromitowałem się tym postem. Poza tym całe foro wie, że jestem megapesymistą w każdej dziedzinie życia i w związku z tym - łagodnie rzecz ujmując - tamten post miał niewiele wspólnego z racjonalną oceną. A podjarka Hazardowo-Courtoisowa będzie trwała pewnie do momentu jakiegoś ultrasłabego, ale "oglądanego" przez cały świat meczu. I tak w kółko.

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.07 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szefo89 napisał:
Gdzie są ci którzy mówili, że Neymar to Ferrari, a Hazard to zwykły Passat?

Trzeba być albo pojebanym albo zakompleksionym gówniarzem pragnącym za wszelką cenę udowodnić partnerowi w dyskusji swoją wyższość, żeby w takich okolicznościach wyskakiwać z tego typu komentarzem.

PS a Courtois to jednak TOP3 bramkarzy globu? A nie, przepraszam... De Gea to ogór zawsze dający dupy w najważniejszych meczach.

Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2018.07.07 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczorajszy mecz pokazał ogólnie jak gra Hazard i że on ma potencjał na lepszą grę przy lepszy partnerach. Z Brazylią przede wszystkim pokazał inteligencję, kiedy pod koniec Brazylia zaczęła cisnąć strasznie podobała mi się rozwaga, wracał, odbierał i tę piłkę mądrze chciał przetrzymywać. Zabierał ją i wykorzystywał szybkość, aby przeciwnik pobiegał. Robi szum, nie pcha się na chama, nie robi z siebie gwiazdy. No i to nie jest gracz przywiązany do lewej strony, wszędzie pogra.

Przy Julenie nie będzie mocnego przywiązania do pozycji, a duża wymienność, także wg mnie w ogóle nie będzie się to gryzło z obecnością w kadrze Asensio.

No i najlepiej to w pakiecie z Tibo... może faktycznie gość potrzebuje wrócić do rodzinki, bo na MŚ bardzo fajna postawa, "stary" Tibo.

Niech Perez nie da się wciągnąć w oczekiwania na Neymara i Kyliana, tutaj nawet ciężko stwierdzić jak to się finalnie skończy i tym samym odpuścić szansę ściągnięcia Edena, a jest na prawdę bardzo duża... co będzie za rok to będzie, wiele się może zmienić, my świeżości potrzebujemy już.

No ale to chyba trochę marzenia, bo wydaje się, że Perezowi średnio na nim zależy.

Powrót do góry
greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.07 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brać bez wahania.

Neymar może w wielu meczach pokazuje więcej czysto piłkarskiej klasy, ale jak podsumujemy wszystko, to znaczy: grę, tryb życia i zachowanie poza boiskowe, zachowanie na boisku, praca dla drużyny, to Hazard miażdży Neymara.

Kupić go i zrobić z niego oraz Isco lub Asensio dwa motory napędowe drużyny, z przodu dać im konkretnego napastnika (moze być nawet Bale lub Ronaldo jeżeli zostaną) i jestem pewny, że nasza gra będzie wyglądała dużo lepiej.

Transfer gracza o charakterystyce Edena to musi być priorytet. Cierpimy na jego brak od sezonu, gdy Ronaldo przestał już tak zajebiście dryblować. Mamy Isco, ale on bardziej kręci się i drybluje w miejscu, Hazard potrafi mijać rywali na full speedzie.

Powrót do góry
Kamil121
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.07.07 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie transfer priorytetowy. Gość jest genialny, niesamowita kontrola piłki, drybling, balans, strzał, przyspieszenie, nie symuluje, gra do końca. Dać ze 150mln i mieć gracza na topie przez 5-6 lat. Kupił mnie wczoraj.

Jeszcze gdzieś wyczytałem wczoraj, że na 10 dryblingów we wczorajszym meczu miał 10 udanych, bodajże pierwszy taki przypadek od czasu kiedy ktoś liczy te statystyki (1966r.)

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.07.10 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irytować mnie zaczyna ta jego dyplomacja, mam nadzieję że zmieni ton wypowiedzi po Mundialu. Niby niczego innego od obecnego lidera Czelsy nie oczekuję, ale jak inaczej intepretować te jego ochy i achy...? On sam nie wierzy w wygrywanie ligi ze zbrojącymi się klubami z Manchesteru i Liverpoolu w najbliższej przyszłości, a nawet fani Czelsy znają jego humory i pewnie płacz po Hazardzie nie byłby większy niż płacz kibiców Liver po Suarezie.

Tu temat naprawdę musi się zamknąć w przeciągu 2 następnych tygodni i obyśmy się dogadali na ~120 + zmienne. Inaczej zostajemy z Garethem, bo na szybko żadnego transferu z United, czy nawet z Romkiem, nie ugadamy. Czas ucieka.

Edit:
Sam fakt, że Czelsa od 8 miesięcy nie ma dyrektora technicznego, że zarząd podpisuje graczy dla chujwiektórego trenera gdy obaj Conte i Sarri są wciąż związani ze swoimi klubami.. Ten klub jest w stanie burdelu i Abramowiczowi został JEDEN MIESIĄC na posprzątanie bałaganu. Trzeba skorzystać i przycisnąć Edena oraz Tibo i może wyciągniemy ich taniej niż nam się wydaje.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.10 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jw. Trzeba cisnąć, tylko Prezi nadal chyba czeka na to co zrobi Ronaldo, na to co zrobi Neymar i dopiero wtedy będzie ruszał po Hazarda. Mocno hazardowa zagrywka, biorąc pod uwagę, że okienko dla Angoli kończy się wcześniej i oni później nikogo nam nie oddadzą jeśli nie będzie zastępstwa.

Generalnie rzecz ujmując Chelsea nadal jest klubem konkurencyjnym. Kilka wzmocnień, przede wszystkim defensywy i nadal mogą stanowić realną opcję na majstra. Trzeba wykorzystać zamieszanie. Do wspomnianej wyżej dwójki marzył by mi się Kante. Wiem, że to nierealne, ale pomyśleć że mamy w środku Modricia i Kante to wydaje się mocno pojebane i niesprawiedliwe w stosunku do innych ekip :lol2:

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.10 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hazard to tak naprawdę jedyne możliwe wzmocnienie Realu. Perez może czekać na Neymara... ale to myślenie życzeniowe, a nie hazard. PSG/Al-Khelaifi za często mówił, że Neymar nie odejdzie, by stracić twarz.
Mbappe - podobnie, bez FFP PSG nic nie grozi, a wartość młodego może tylko rosnąć, każdy kolejny mecz(a nabliższy za 4h) będzie podbijać wartośc chłopaka i na rynku transferowym i w oczach PSG.

Trzeba czekać - albo któryś z nich się zbuntuje i będzie chciał odejść(na to za wcześnie, co najmniej rok jeszcze),
- albo wygrają LM i szejk zostanie zaspokojony,
- albo im się ten projekt znudzi.
- Albo FFP. Innych opcji nie ma.

A inni piłkarze?
G.Jesus - sytuacja jw
L.Sane - sytuacja jw (btw, uważam, że jest cholernie ciekawym grajkiem i liczę, że pod Guardiolą dalej będzie się tak rozwijać).
Salah - nowy kontrakt
Firmino - nowy kontrakt
Kane - nowy kontrakt
Griezmann - nierealny
Lewy - Bayern już za bardzo się zaklął

Zostaje Dybala i wspomniany Hazard. Gdzie znacznie bardziej wolę tego drugiego, bo Dybala specyfiką gry przypomina Isco i Asensio.
O tak orientalnych propozycjach jak Lukaku, Sterling czy Bailey, Martial nie ma co wspominać.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.07.10 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzekomo jutro dwie oficjalki z Chelsea, prawdopodobnie sytuacja Sarri-Conte. Sarri ponoć nie chciał podpisać bez utrzymania Edena. Więc albo się dogadali i pogodzili z odejściem do Realu przy czym Real ma pierwszy element układanki i może ryzykować puszczenie Cristiano bo napastnika wydaje się mamy dogadanego, albo zostajemy w nocniku. Albo i sytuacja nie miała nic z tym wspólnego i chodziło tylko o kasę na linii Roman-ADL.

No, niechaj się wyjaśnia sytuacja.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.07.10 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiego napastnika wydaje się mamy dogadanego?

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.07.10 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem. Szklanka do połowy pełna IMO.

Zakładam, że Floro nie puściłby Cristiano choćby się waliło i paliło bez zaawansowanych negocjacji faceta gwarantującego choć część bramek Ronaldo.

Oby Mauro.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 85, 86, 87  Następny
Strona 72 z 87
Skocz do: