Paul Pogba [Manchester United]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
galaktyczny.
Maestro

PostWysłany: 2013.12.06 22:25    Temat postu: Paul Pogba [Manchester United] Odpowiedz z cytatem

Paul Labile Pogba – 20-letni francuski piłkarz gwinejskiego pochodzenia grający na pozycji cofniętego pomocnika. Dziś pojawiły się pierwsze rewelacje dotyczące jego transferu do Realu Madryt.

Pamiętam go z ostatnich mistrzostw młodzieżowych, gdzie Francuzi wygrali, a on został MVP. Silny, szybki, agresywny i dobry technicznie - tak go zapamiętałem. Odnoszę wrażenie, że będzie jeszcze sporo lepszy.

Nie wiem czy jest dziś (lub w bliskiej perspektywie) miejsce dla tego chłopaka w tym klubie, ale jeśli szukać kogoś na środek, to wg mnie to może być jedna z kandydatur. W moim przekonaniu warto poczekać i dać szansę materiałowi, który mamy. Gdy zawiodą, a Pogba zacznie być graczem robiącym regularnie różnicę, to czemu nie?

Tu trochę jego umiejętności:

Link

Ostatnio zmieniony przez galaktyczny. dnia 2013.12.06 22:45, w całości zmieniany 1 raz

Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.12.06 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ściema. Chyba że zarząd myśli o tym że Khedira prędko nie wróci no ale jest Casemiro. Co nie zmienia faktu że Paul będzie crackiem, może kiedyś.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2013.12.06 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponad 1200 postów, a regulamin wciąż niejasny. ['] Za rzadko przecież wchodzi się do działu "transfery", żeby wiedzieć, że wypada napisać jeszcze nawias. Co za ludzie.

galaktyczny.
Maestro

PostWysłany: 2013.12.06 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już. Prawda jest taka, że edytowałem ten temat i miałem fajny opis nawet, ale oczywiście temat zablokowałeś...
Aaaa... Może jak będą miał coś koło Ciebie - 14k - to lepiej będę pamiętał!

Leszczu napisał:
Ponad 1200 postów, a regulamin wciąż niejasny. [']

Napisz proszę, który punkt i jakiego regulaminu, bo na pewno nie tego, który jest w dziele Serwis?

BTW, miło mi, że cofnąłeś ostrzeżenie bez mojego wniosku, bo już był pisany.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2013.12.06 23:03    Temat postu: Re: Paul Pogba [Juventus] Odpowiedz z cytatem

galaktyczny. napisał:

Gdy zawiodą, a Pogba zacznie być graczem robiącym regularnie różnicę, to czemu nie?

Bo wtedy będzie w PSG Ptak

galaktyczny.
Maestro

PostWysłany: 2013.12.06 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewien trener też niegdyś był w PSG... ;)

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2013.12.06 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mimo wszystko, Carletto to nie taka perełka wśród trenerów jak aktualnie Pogba wśród graczy < 20 lat Smile

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.12.06 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo bym się cieszył jakby przyszedł, nie wiem gdzie miałby grać, ale chciałbym go w Realu Smile

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2013.12.06 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekot, jest dwoch zawodnikow ktorzy grajac obok Alonso i opcjonalnie Isco lub Modricia mogliby wniesc wielka jakosc, inna niz tam mamy obecnie. Mowa o Y.Toure i wlasnie Pogbie. Pierwszy nie wchodzi w gre ze wzgledu na wiek, zarobki, klub w ktorym gra teraz i klub w ktorym gral kiedys. Pogba jesliby byl do wyjecia do 40mlnE (kontrakt do 2016) nie ma co sie zastanawiac. Cenie Khedire, wierze w Casemiro, ale Francuz laczy najlepsze cechy obu tych zawodnikow, do tego jesli w tym wieku gra tak dojrzale, to tylko czekac jak bedzie sie rozwijal dalej. Szkoda, ze Perez nie zwrocil na niego uwagi wczesniej, pamietajac sukces z Varanem trzeba bylo probowac go podpisac. Szczegolnie ze byl za darmo. Coz, stalo sie, jesli kiedys bedzie mozliwosc, kupic go.

Powrót do góry
D-X
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2013.12.06 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Galacticoo napisał:
Co nie zmienia faktu że Paul będzie crackiem, może kiedyś.

Już nim jest, tak jak Varane. Fajnie pokolenie mają Francuzi. Ale Juve tanio go nie sprzeda, a raczej w ogóle nie sprzeda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.12.07 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko,że poza tymi wszystkimi ochami achami nad Francuzem ma też on wady. Jest nieregularny,gwiazdorzy i wcale Casemiro mu nie ustępuje potencjałem. Po co nam Pogba skoro mamy tak silną pomoc i nie potrafimy w pełni (na razie !) wykorzystać potencjału Casemiro.
Głupie plotki te odnośnie Pogby i niech lepiej siedzi w Juventusie.

Powrót do góry
lukass
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.12.07 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Casemiro nie ustępuje Pogbie potencjałem? Dobre.

"Si luchamos podemos perder, si no lo hacemos estamos perdidos"
Powrót do góry
PF7
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2013.12.07 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest on nam potrzebny, chyba, że zrobimy zamiane za Khedire+dopłata, wtedy się zwolni dla niego miejsce w kadrze. Mnie niestety martwi jego nonszalancja, często portafi głupio stracić piłkę pod własną bramką, uprawia momentami sztuke dla sztuki.. (Oglądałem kilka meczów Juve)

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.12.07 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Casemiro nie ustępuje Pogbie potencjałem? Dobre.

Oczywiście,że nie ustępuje. Może profilowo Casemiro to troszkę inny piłkarz niż Pogba,ale dla Twojej wiadomości Brazylijczyk jest z tego samego pokolenia utalentowanego co Neymar,Oscar... miał moment słabszy w karierze przez co też trafił do naszej drugiej drużyny... w pierwszym składzie też nie jest z byle powodu. Problem jest taki,że nie ma za kogo grać bo u nas,aż roi się od klasowych zawodników. Jednak gdy dostanie prawdziwą szansę to może ją wykorzystać tak samo jak Varane swojego czasu.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.12.07 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aimar^^ napisał:
Przekot, jest dwoch zawodnikow ktorzy grajac obok Alonso i opcjonalnie Isco lub Modricia mogliby wniesc wielka jakosc, inna niz tam mamy obecnie. Mowa o Y.Toure i wlasnie Pogbie. Pierwszy nie wchodzi w gre ze wzgledu na wiek, zarobki, klub w ktorym gra teraz i klub w ktorym gral kiedys. Pogba jesliby byl do wyjecia do 40mlnE (kontrakt do 2016) nie ma co sie zastanawiac. Cenie Khedire, wierze w Casemiro, ale Francuz laczy najlepsze cechy obu tych zawodnikow, do tego jesli w tym wieku gra tak dojrzale, to tylko czekac jak bedzie sie rozwijal dalej. Szkoda, ze Perez nie zwrocil na niego uwagi wczesniej, pamietajac sukces z Varanem trzeba bylo probowac go podpisac. Szczegolnie ze byl za darmo. Coz, stalo sie, jesli kiedys bedzie mozliwosc, kupic go.

Jasne, chuj z tym, że nie mamy obrony oraz mamy problemy z napastnikiem, kupmy 50 pomocnika, coby ich nie zabrakło. Pogba jest dobry, ale raz, że jest nie do wyjęcia, bo Juve to nie są frajerzy, a dwa, że nie ma dla niego tu miejsca.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 1 z 64
Skocz do: