Superpuchar Hiszpanii
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek288
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.12.12 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarza się Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Jan43j
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.01.01 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasz największy wróg to barcelona

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
pokepim
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2017.06.10 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy będzie szpaler z okazji wygrania ligi mistrzów? Sevilla chyba robiła jeśli się nie mylę, więc barca też musi, co nie? W sumie podwójny, bo za ligę też.

Powrót do góry
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2017.06.10 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real w 2011 roku nie zrobił takiego gestu, więc nie ma powodu, żeby Barcelona miała go wykonywać.

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2017.06.11 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pokepim napisał:
Czy będzie szpaler z okazji wygrania ligi mistrzów? Sevilla chyba robiła jeśli się nie mylę, więc barca też musi, co nie? W sumie podwójny, bo za ligę też.

Nie robi się szpalerów za poprzedni sezon. Równie dobrze my powinniśmy im robić za CdR.

Na siłę można podciągnąć, że mogą zrobić, jeśli zdobędziemy Superpuchar Europy. Ale to też raczej nie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.11.11 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Losowanie pod Klasyk w finale, jeśli któryś z faworytów czegoś nie schrzani w półfinale.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.11.11 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z każdym może tutaj wygrać i przegrać na ten moment. Jednak ta Valencia jest ciut słabsza od pozostałej trójki. W finale powinniśmy się zameldować bez większych problemów.

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2020.01.12 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zmiana formatu rozgrywek wyszła świetnie.

+ W wakacje ten puchar nic nie znaczył, bo decydował fakt, jaką strategię na cały sezon przygotowywał klub, i kiedy zaczął przygotowania. Obecnie w zastępstwie za puchar Króla z 3-ligowcem mamy coś konkretnego.

+ Kasa większa. Zainteresowanie pucharem także.

+ Poziom sportowy wyższy.

Nie wiem tylko czy granie 5 razy w sezonie z Atleti/Barcą nie przeje się wszystkim.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2020.01.12 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się też ten format podoba. Granie w środku sezonu powoduje, że drużyny podchodzą z lepszą formą. No i granie po jednym meczu zawsze jest bardziej emocjonujące.

Mi się nie przeje, ja na te mecze czekam zawsze najbardziej Very Happy

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.01.12 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Para Siempre napisał:

Nie wiem tylko czy granie 5 razy w sezonie z Atleti/Barcą nie przeje się wszystkim.

Czemu pięć? Puchar Króla to przecież nie jest taki pewny dwumecz z kimś z tej dwójki.

Ja też uważam, że wyszło bardzo dobrze. To całe narzekanie o to jak kto leje na puchar i że to skok na kasę, a koniec końców mamy dramę w Katalonii i dobre spotkania. A jako że na początku stycznia inne ligi zazwyczaj nie grają spotkań na szczycie to wszyscy oglądają ten rzekomo nic nie znaczący puchar. I super. Pieski niech szczekają, a obejrzeć i tak obejrzą.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2020.01.12 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem żadnego z dwóch meczów i szczekam :*. A fakt, czy puchar stanie się zeszmacony, czy nie, nie robi wam większej różnicy, mówi chyba bardziej o was, aniżeli o ludziach, którzy ostatecznie forsują takie rozwiązania, jak tak sobie myślę. Przez waszą obojętność pojawiają się na stole tak deprawujące rozwiązania jak Superliga, czy finał Ligi Mistrzów poza Europą, czy już uiszczony Mundial w zimie, bo decydenci wiedzą, że jakiej dziwki by nie zrobili z naszej ukochanej piłki nożnej, to wy i tak wciąż będziecie do niej chodzić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.01.12 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOCHAM TEN FORMAT SUPERPUCHARU!!!

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2020.01.12 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się później dziw, że Ania nie odwzajemnia tego uczucia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.01.13 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Nie oglądałem żadnego z dwóch meczów i szczekam :*. A fakt, czy puchar stanie się zeszmacony, czy nie, nie robi wam większej różnicy, mówi chyba bardziej o was, aniżeli o ludziach, którzy ostatecznie forsują takie rozwiązania, jak tak sobie myślę. Przez waszą obojętność pojawiają się na stole tak deprawujące rozwiązania jak Superliga, czy finał Ligi Mistrzów poza Europą, czy już uiszczony Mundial w zimie, bo decydenci wiedzą, że jakiej dziwki by nie zrobili z naszej ukochanej piłki nożnej, to wy i tak wciąż będziecie do niej chodzić.

Zastanawiałem się czy na to odpisywać czy jednak nie. Koniec końców uznałem, że spytam tylko o jedno - jak uważasz, outrage byłby podobny gdyby Superpuchar sprzedano np. Nigerii?

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.01.13 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Się później dziw, że Ania nie odwzajemnia tego uczucia.

BĘDĘ PŁAKAŁ ZNAD SUPERPUCHARÓW HISZPANII.

A poważniej:
Roko, ale po co imputować cudzym ludziom swój punkt widzenia? Niektórzy ludzi nie tyle 'pogodzili' się z faktem nierozerwalnego połączenia komercji i piłki nożnej, co zwyczajnie im to nie przeszkadza/pasuje - takie są realia tego świata.

Masz pełne prawo być 'piłkarskim romantykiem' i uważać, że to 'szmacenie piłki nożnej', co nie powinieneś mówić, że 'to więcej mówi o was gdy jesteście tak obojętni na szmacenie piłki nożnej' - bo zwyczajnie nie każdy to uważa za >szmacenie< czegokolwiek.

Cytat:
pojawiają się na stole tak deprawujące rozwiązania jak Superliga

Nie jestem fanem, bo zwyczajnie fazę pucharową zawsze uważam ciekawszą niż jakiekolwiek formaty ligowe - ale jeśli Superliga ma się pojawić i wyłamać LM to znaczy, że będzie całościowo ciekawsza dla kibiców i klubów. Więc okejo mi z tym.

Cytat:
zy finał Ligi Mistrzów poza Europą

Wątpię by to przeszło, bo UEFE tworzą krajowe federacje z Europy. Natomiast jeśli tak to dla mnie to bez znaczenia, tak długo jak piłkarzom/klubom to będzie pasować - finał Ligi Mistrzów to i tak dla mnie na tyle świętość, że wstanę o 2 w nocy i pójdę do pubu, bo wydzierać się w domu nie wypada.

Cytat:
czy już uiszczony Mundial w zimie

A tu całościowo powodem nie był klimat? Aronou, wisi mi piłka reprezentacyjna i powiewa.

Tak długo jak pieniądze pochodzą z etycznych, komercyjnych źródeł - nie będę uważał czegoś za 'szmacenie'. Z tego faktu jestem przeciwny Mundialowi w Katarze, bo warunkami pracy kontraktorów zwyczajnie uderza w podstawy etyki. Z tego powodu nie jestem fanem PSG i Man City, bo ich źródła finansowe są co najmniej wątpliwe. Z tego powodu nie mam problemu z Superligą - bo jedynym grzechem tego konceptu jest zwyczajnie nadmierny komercjalizm.
Sytuacje bez porównania.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15
Skocz do: