nowy trener Barcelony - obstawiamy!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zostanie następnym trenerem Barcelony?
9. Lionel Messi
50%
 50%  [ 8 ]
7. David Moyes
12%
 12%  [ 2 ]
10. papież Franciszek
12%
 12%  [ 2 ]
2. Jorge Sampaoli
6%
 6%  [ 1 ]
4. Pepe Bordalas
6%
 6%  [ 1 ]
6. André Villas-Boas
6%
 6%  [ 1 ]
8. Jose Mourinho
6%
 6%  [ 1 ]
1. Paco Jémez
0%
 0%  [ 0 ]
3. Abelardo Fernández
0%
 0%  [ 0 ]
5. Germán Burgos
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 16
Wszystkich Głosów : 16
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2020.06.25 23:14    Temat postu: nowy trener Barcelony - obstawiamy! Odpowiedz z cytatem

Dobra moi mili, sezon niedługo się kończy, myślę, że Setien jeszcze parę miesięcy na stołku wytrzyma, no ale nie łudźmy się, powoli zbliża się pora szukania nowego wybawiciela. Kto według was zostanie nowym trenerem Barcelony? Gorąco zachęcam do głosowania i dyskusji. Trzeba rozruszać to forum i zachęcić kochane putki do częstszych odwiedzin!

[quote="Para Siempre"]No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni. [/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Clinical.
Putka
Putka

Zakaz pisania

PostWysłany: 2020.06.25 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brakuje na tej liście takich tuzów jak Gural albo DanielMagical. Bartomeu może to zrobić. <serce>

Z braku laku głos na Jezusa z Setubal.

Ostatnio zmieniony przez Clinical. dnia 2020.06.25 23:28, w całości zmieniany 1 raz

hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2020.06.25 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj spokój, wpisałem koło dwudziestu opcji i okazało się, że nie można dać w ankiecie więcej niż 10.

[quote="Para Siempre"]No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni. [/quote]
Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2020.06.25 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odbierz owned, to zaglosuje <hahaha>

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2020.06.26 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie jest ogrodnik?

Quros
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.06.26 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież dla nich najlepszym rozwiązaniem byłby grający trener. Tak czy siak nim jest więc po co sami siebie oszukują. Czemu nikt na to nie wpadł do tej pory?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2020.06.26 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi był na początkowej liście, ale wypadł, gdy musiałem ją skrócić. Z tego co kojarzę, ma on zostać trenerem Barcelony w przypadku zwycięstwa tego Fonta (czy jak mu tam) w wyborach, czyli nie wcześniej niż w 2021 roku, co czyni wymienione w ankiecie kandydatury bardziej prawdopodobnymi.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.06.26 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są równie prawdopodobne jak to że pomęczą się jeszcze z Setienem pół roku i wywalą w połowie kolejnego sezonu dając lejce typowi z Barcy B. A z tych bardziej serio kandydatur, wiadomo, Ronnie i jeszcze ten koleś z River Plate(?), bodaj Gallardo, się przewijał.

Zresztą nic nie wiadomo przy potencjalnym odwoływaniu/skracaniu nadchodzącego sezonu.

Ale Jorge na stołku.. mniam Very Happy

Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2020.06.26 15:30    Temat postu: Re: nowy trener Barcelony - obstawiamy! Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tego się spodziewam, sezon przygotowawczy i pierwszych parę miesięcy następnego sezonu wytrzyma, potem zostanie kozłem ofiarnym i zacznie się szukanie nowego wybawiciela idealnie pasującego do "ich filozofii".

hugh hefner napisał:
myślę, że Setien jeszcze parę miesięcy na stołku wytrzyma

Moim marzeniem byłby Guti w roli konia trojańskiego spuszczający Barkę do Segundy. Potfur

Cule a muerte napisał:
Odbierz owned, to zaglosuje <hahaha>

Nie rozumiem.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.06.26 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli znowu wezmą jakiegoś ananasa z Argentyny tylko po to, by rozpieszczał Messiego, to będzie znak, że przypadek Martino niczego ich nie nauczył.

Na ich miejscu Setiena bym nie wywalał, niech się męczy.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.06.26 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co chodzi z przypadkiem Martino?

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.06.26 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegrali ligę, finał CdR, w LM odpadli w ćwierćfinale, nawet z Lechią Gdańsk ledwo zremisowali ;)
Nie da się ukryć, że był to najsłabszy sezon Barcy w ostatnich latach i eksperyment z "argentyńskim trenerem dostosowanym pod Messiego" się nie powiódł.

Martino to dobry szkoleniowiec, ale do MLS, a nie Barcelony. Z Atlantą wykręcił ładne wyniki.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.06.26 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego ich miało nauczyć przegranie tytułu w 3 ostatnich kolejkach tamtego sezonu na totalnym styku, i innego z najlepszą jedenastką Atletico Simeone, które było o 2 minuty od dubletu? Czego miało nauczyć przegranie finału po momencie geniuszu? A może w jakiś sposób byli gorsi w ataku 'grając pod Messiego'? Mając najlepszą różnicę bramek w owym sezonie.

Tak mądre są właśnie te twoje zero-jedynkowe kocopoły. Nie wspominając nawet o 'ananasach z Argentyny'. Simeone też spędził tam 5 lat zanim wrócił do pracy w Europie i stawianie na niego przez Atleti też było ryzykiem. Gallardo ponadto to nie Martino, dla którego praca w Barcelonie była pierwszą poważną w Europie nie licząc pół roku na Kanarach, a i tak wykręcił bardzo dobry wynik + wygrał oba Klasyki. Obecny trener River grał we Francji i wygrywał tam trofea - już to czyni go bardziej doświadczonym w realiach piłki europejskiej. W dodatku jego wyniki w Argentynie absolutnie miażdżą wyniki Martino. Nie znaczy to że dla obecnego domu starców byłby odpowiednim wyborem.

Reasumując - nie pierdol

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.06.26 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol. Bronić Martino to naprawdę karkołomne zadanie, skoro nawet sam Argentyńczyk mówił szczerze, że był to najgorszy sezon w jego karierze i "nie pokazał niczego, na co było go stać". No i de facto miał rację, a dla samej Barcy był to najgorszy sezon z pewnością od ostatniego roku Rijkaarda (07/08).

Nie potrafił zbudować sobie autorytetu w szatni, pozwolił zarządowi wejść sobie na głowę, nie dał rady przygotować zespołu fizycznie na drugą część sezonu i przegrał wszystko, co było do przegrania.

Cytat:
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.06.26 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo kontynuuj pierdolenie i brak czytania ze zrozumieniem. Nie broniłem Martino, bo nie ma czego bronić odnośnie wyników. Rezultaty były bardzo dobre w odniesieniu do jednego z najlepszych sezonów w wykonaniu całej trójki klubów top3 Hiszpanii które zgarnęły wszystko. A sam Martino nie odnosi się do wyników krytycznie, co ty natomiast przywołujesz jako główny powód do krytyki tego sezonu. Ot dysonans.

W dalszym ciągu też nie wiem jak jeden trener z Argentyny ma się do drugiego po tym jak to tak ładnie wszystkich zaczynających tam szkoleniowców zrównałeś do miana 'ananasów'.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: