1/8 LM: Real Madryt - Bayern Monachium
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak oceniasz losowanie 1/8 LM? (Real-Bayern)
dobrze dla nas
37%
 37%  [ 23 ]
mogło być lepiej
37%
 37%  [ 23 ]
mogło być gorzej
13%
 13%  [ 8 ]
źle dla nas
11%
 11%  [ 7 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 61

Autor Wiadomość
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.12.12 13:38    Temat postu: 1/8 LM: Real Madryt - Bayern Monachium Odpowiedz z cytatem

No i niestety... Stało się... Real wylosował chyba najgorzej jak mógł... Wściekły No ale cóż... Trzeba walczyć!

Oto pozostałe pary 1/8 LM:

w tym moje moje typy:
VfB Stuttgart - Chelsea Londyn-> Czelsi
FC Porto - Manchester United-> MU
Real Sociedad - Olympique Lyon-> Olympique (mój idol Juninho Bernambucano 8))
Celta Vigo - Arsenal Londyn-> Arsenal
Bayern Monachium - Real Madryt-> Real (dobrze, że gramy drugi mecz u siebie)
Sparta Praga - AC Milan-> niestety Milan (żegnaj Prago! Confused)
Deportivo La Coruna - Juventus Turyn-> Juve (chyba najciekawsza para, oprócz naszej)
Lokomotiw Moskwa - AS Monaco-> Monaco (go Guly! Wink)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2003.12.12 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uważam, że Real wylosował jak najlepiej mógł. Czeka nas kibiców prawdziwy piłkarski klasyk, a asekuranci niech sobie kupią ziółka na uspokojenie/pobudzenie. Wygrać Lige Mistrzów to wspaniał rzecz, ale pokonując na prawde klasowych rywali. W tamtym roku pobiliśmy ManU dużo lepsze przecież od Bayernu. Dla mnie ten mecz ma dodatkowy smaczek, zobacze jak Michael Ballack zaprezentuje sie w pojednynku z królewskim zespołem. Warto też chyba utrzeć nosa działaczom "Fc Hollywood" i pokazać, że te słowne potoki durnot wypowiadane w wakacje to bzdura, a murawa weryfikuje wszystko. Raul w tamtym roku strzelił 2 bramki Kaanowi podobnie Guti, finał World CUpu bramki strzela Ronaldo. Bedzie dobrze pobijemy Bayern.

Powrót do góry

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.12.12 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o mamo patrzcie z kim my gramy :O
http://sport.onet.pl/841489,wiadomosci.html

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.12.12 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie ze jesli chce sie wygrywac trofea trzeba wygrywac z najlepszymi.Wolalem jednak Sparte,nie dlatego ze slabsza tylko dlatego ze wyjazd na mecz do Pragi bylby napewno tanszy.Na Monachium nie wiem czy bede sobie mogl pozwolic,ale jeszcze sie nie poddaje.Dlatego jesli ktos jest w stanie mi powiedziec,jak daleko jest Monachium od polskiej granicy,ile kosztuja bilety na CL u nich, oraz ile sredni, nocleg bylbym wdzieczny :P

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.12.12 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiem.onet.pl/wiem/bmp/48032-3632.gif - mapa Niemiec

No trochę daleko niestety, ale dałoby się przeżyć. :P Czemu nie Sparta??? Confused No i właśnie, czy ktoś zna jakąś stronę internetową, na której podane są ceny bietów na mecze LM? Albo może czy ktoś był na takim meczu i się orientuje Question

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.12.12 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wyglada na to ze nie pojade Confused Nic, obejrze w TV,pozostalo trzymac kciuki za Sparte by wykopsala Milan i jakby nasi sie uporali z Bayernem wtedy moze losowanie by sie poszczescilo :/

olympique
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.12.12 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzio bardzo ciężko, chyba trafiliśmy na najtrudniejszego rywala. No ale jeśli jesteśmy naprawdę najlepsi to żaden rywal nie powinien być dla nas straszny. Szkoda rzeczywiście że to nie Sparta bo byłoby blisko, ale mimo wszystko postaram się jechać do Monachium, może będzie więcej chętnych to można by wynająć busa. W każdym bądź razie powinniśmy awansować i może wtedy bawarczycy przestaną pleść głupstwa jacy to oni są wspaniali.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2003.12.12 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo lubie kiedy Real gra z Bayernem, mój ulubiony klub przeciw mojemu najbardziej znienawidzonemu klubowi Very Happy Fajnie sie oglada takie mecze, no a zwyciestwa wtedy wyjatkowo ciesza, gorzej z porażka Confused ale takiej nie przyjmuje do wiadomości. Będzie dobrze 8)

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2003.12.13 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście byłem zadowolony po tym jak Królewscy wylosowali Bayern.Wiadomo,że spotkania pomiędzy obiema jedenastakmi zawsze przyspażały wielu emocji.Wydaje mi się,że ekipa Blancos jest faworytem w dwumeczu.To nie jest sam Bayern jaki oglądaliśmy chociażby 2 czy 3 sezony temu.Jak popatrzeć na grę obecnego FCB w CL to każde zwycięstwo nawet za bardzo przeciętnymi klubami przyniosiło im wiele trudu.Bawarczycy czy jaki im tam są wyraźnie w jakimś dołku.Mój typ na oba spotkania to: 1:1 i 2:0 dla Blancos rzecz jasna.

emilio
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2003.12.13 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, ze nie Sparta... Aczkolwiek Real chcac wygrac CL musi zmierzyc sie z najlepszymi i chyba dobrze sie stalo, ze juz na poczatku na takowy zespól trafilismy. Z Niemcami zawsze sie nam ciezko gralo, jednak jesli Queiroz doladnie przeanalizuje, w jaki sposób Lyon ich pokonal to problemów miec nie powinnismy 8)

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.12.13 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam złe losowanie. Według mnie bardzo dobre. Mamy najwyższe aspiracje ,piekielnie silną ekipę ,wię Bayern wcale nie jest najgorszy. A Bayern dzisiejszy od Bayernu z lat poprzednich jest napewno gorszy i to dość znacznie ,przynajmniej na dzień dzisiejszy jest coś z nimi nie tak,zobaczymy jak na wiosne...Nie wiem czemu ale jestem pełen optymizmu ,awans będzie pewny. 8)
Ps. A na Sparte byście i tak nie wleźli... :]

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.12.13 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek tak mnie wkurzasz tym swoim ,nie wiem jak to nazwac-pesymizmem?ze kurde sie nie poddam i wybieram sie do Monachium i jak wszystko pojdzie dobrze to sie dziwisz,bo nie ma rzeczy niemozliwcyh jak ktos chce :P

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.12.13 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu sie zdziwisz ,bo ja cholernie mocno chce na jakieś Gran Derby se pojechać a wiem ,że to jest z zadań nierealnych teraz-a chce bardzo. :>
I to nie jest Pesymizm ,tylko Realizm ,a Ty jesteś niepoprawnym Optymistą :P

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.12.13 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tia porownywac wyjazd na Sparte do wyjazdu na Gran Derby to tak jak porownac Real do Gieksy :/ Najlepiej odrazu zlozyc rece i powiedziec ze sie nie da-nie chcesz jechac OK, ale po co innym wciskasz glodne kawalki ze to niemozliwe?

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.12.13 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem przeca ,że dla chcącego nic trudnego ,przynajmniej tak powinno być. Nie mówie ,że to jest niemożliwe ,no może troche tak ,ale mówie to z Wink oka... Z chęcią wybrałbym sie na jakiś wojaż zagraniczny z koniecznością odwiedzenia stadionu+mecz ,nawet pisałem to w jakimś temacie... Tak więc ,Taleon bez obrażania mi sie tu... :>

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do: