1/8 LM: Real Madryt - Bayern Monachium
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak oceniasz losowanie 1/8 LM? (Real-Bayern)
dobrze dla nas
37%
 37%  [ 23 ]
mogło być lepiej
37%
 37%  [ 23 ]
mogło być gorzej
13%
 13%  [ 8 ]
źle dla nas
11%
 11%  [ 7 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 61

Autor Wiadomość
scottie
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.02.27 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem 1 marca UEFA ma zadecydowac o karze dla Roberto Płacze Ciekaw jestem czy jakas kare dostanie Keane bo dla mnie byloto jeszcze bardziej chamskie od tego co zrobil Roberto

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
kaczy
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.02.27 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba Carlos sobie zasłużył na karę , nie jestem za tym żeby nie zagrał w meczu z bayernem tylko chyba za takie zachowanie powinno się odpowiednio karać Smile

Powrót do góry
Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.02.27 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałam tylko drugą połowę i muszę powiedzieć, że czułam się ... nieco zawiedziona postawą Królewskich, a najbardziej zawiedli mnie Carlos ("tym" numerem) i Zidane (tak ogólnie). Właściwie to nie wiem, czy ktoś oprócz Casillasa zasługuje na pochwałę po tym meczu.
Echh, mogę być cokolwiek nieobiektywna (złośliwa/sceptyczna), bo ostanio ciężkie czasy mnie nękają...
Pozdrawiam

keano1
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.02.29 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

henry-02 napisał:
ja w ogole zastanowilbym sie dlaczego kibice MU jak i Barcelony...tyle gadaja o Realu...maja swoja druzyne, niech porozmawiaja jak slabo zagrali wczoraj z Porto...jednak zaden czlowiek nie jest w stanie odpowiedziec "Dlaczego Real byl, jest i bedzie najlepszy" !!

Żaden człowiek nie jest też w stanie odpowiedzieć skąd biorą się pewni siebie i bucowaci kibice z Madrytu. Ale ja wiem ! Znaczna częśc z nich przyszła do Realu za sukcesami, tak jak Ukraincy przyjeżadzają do Polski za chlebem. Powtarzam, że znaczna.

Pozdrawiam całą rzeszę kibiców z Madrytu kochających swój klub 5 lat i dłużej Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.02.29 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, pozdrawiasz mnie, jak pięknie, wzruszyłem się Very Happy
"Żaden człowiek nie jest też w stanie odpowiedzieć [...] Ale ja wiem !" - coś sugerujesz? :> Ja pozdrawiam wszystkich kibiców United, kibicujących im dłużej niż od sezonu w którym wygrali LM...
Teraz podobnie jak z Realem jest w Polsce z Wisłą Kraków... z reguły są to młodzi ludzie (młodsi nawet ode mnie Shocked) i ja się im nie dziwię, że imponują im i podobają się zespoły osiągające najlepsze wyniki. I wszystko by było fajnie, ale tylko wtedy kiedy wraz z np. 5-letnim kryzysem Realu tudzież Wisły pozostaną kibicami swoich drużyn a nie przerzucą się na inne... czas pokaże Wink

Powrót do góry
fish1986
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.01 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern Monacium był zespołem o wiele leszym od realu. Mam nadzieję że rewanż będzie na korzyść Bayernu. Real myśli że jestv gwiazdą, ale wcale tak nie jest. Na przydomek królewscy trzeba sobie zasłużyć. Real nie zasłużył a ma. Państwo "mu" pomogło. Jak by Barcelona miała taką aprobatę ze strony państwa też by była bez długów. Czemu państwo wam tak mocno pomaga!!!! Barcelony nigdy nie pokonącię!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.01 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barcelony nigdy nie pokanamy??
dobre sobie Laughing Laughing Laughing A co było 6 grudnia w Catalunii na Stadionie Wielkiej Farsy 1-2 Barca Real dobre nigdy Laughing Laughing Laughing

Powrót do góry

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.03.01 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ Katalonia wlaśnie slynie z krókiej pamięci! Laughing

Powrót do góry
mlody66
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.02 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chce sie wygrać Lige Mistrzów to należy wygrywac ze wszystkimi, bez wzgledu z jaką druzyna gra sie. Licze na Real i jestem pewien że dojdzie do finału!!!! i wygra Lige Mistrzów Very Happy

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.02 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a no wiec, w sumie pozno, ale lepiej pozno niz wcale, no nie???a wiec w tym momencie uwazam, ze real mogł trafic lepiej, ale nie jest zle....uwazam wkoncu, ze Real jak chce wygrac LM to musi sie zmierzyc z kazdym przeciwnikiem, inaczej poprostu nie wygra LM.....

Powrót do góry
scottie
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.03 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noi coraz bardziej odczuwam emocje zwiazane z tym meczem choc o wynik jestem spokojny.Ale niepokoimnie jeden fakt a konkretnie osoba o nazwisku Beckenbauer .Jest to czlowiek,ktory jak to sie mowi ma wtyki juz mozna bylo efekty widac w paru meczach m.in wyssany z palca karny ,ktorego rzekomym winowajcą byl Zewlakow ,a takze ostatni przypadek z Roberto,ktory zostal zawieszony na 2 mecze przez wlodarzy Uefa mysle ,ze ci wlodasrze byli bardzo naciskani przez Franza .Dlaczego np.nie zostal zawieszony na wiecej niz najeden mecz Keane,ktorego faul na bramkarzu Porto niewiele ustepywal jesli wogole ustepowal faulu Robero.A no dlatego,ze to Real gra z Bayernem.Jak narazie w pozaboiskowych rozgrywkach prowadzi Bayern ale na boisku to MY bedziemy gora!!!!

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.04 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propo, to niech mi ktos powie....czy bedzie transmisja na dwojce????bo ja mam tylko kablowke, a chce sobie zobaczyc ten mecz na żywo.......

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.06 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedzie transmisja w dwójce w środe. Zreszta Man Utd - Porto tez bedzie tyle że we wtorek.

Powrót do góry
precel1989
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.06 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do meczu Manchester- Porto chce aby Porto wygrało zasłużyli sobie!!!

Roy MakaaY
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.08 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern Wygra Spotkanie Rewanzowe Jestem Pewnien!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: