1/8 LM: Real Madryt - Bayern Monachium
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak oceniasz losowanie 1/8 LM? (Real-Bayern)
dobrze dla nas
37%
 37%  [ 23 ]
mogło być lepiej
37%
 37%  [ 23 ]
mogło być gorzej
13%
 13%  [ 8 ]
źle dla nas
11%
 11%  [ 7 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 61

Autor Wiadomość
eM_Pe
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.11 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz byl rzadkiej urody, ale takie klasyki sa zawsze czyms nieprzecietnym. Zizou wspanialy mecz, pomimo tego, ze on ciagle gra wysmienicie to tym razem byl jakis bardziej wybitny i u mnie ma wielkiego PLUSA. Mehija bardzo dobry wystep zwazajac na jego male doswiadczenie. W ekipie Bayernu pozytywnie zaskoczyl mnie Basti Schweinsteiger. Widzialem kilka meczy w jego wykonaniu w Bundeslidze i musz powiedziec ze na taki poziom jaki on prezentowal w tym meczu nie wzniosl sie zaden gracz w ekipie ze stolicy Bawarii. Mysle, ze pilkarze Bayernu prowokujac ta rozrube pod koniec meczu chcieli chyba wybic pilkarzy Realu z rytmu bo tak swietnie grali. Pozatym, ze Zizou gral great to jeszcze pozytywne uczucia wzbudzili we mnie casillas i Salgado. Iker wyratowal kilka trudnych pilek a Michel sam obronil bramke. To na pewno drugi po Carlosie nasz najlepszy obronca.

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.03.11 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duffy napisał:
Napisze krótko: Real dostanie w dupe

Lepiej już nic nie pisz proroczyno. Rolling Eyes Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.11 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real rozprawil sie z Bayernem, ale kto był najlepszy na boisku??? Wedlug mnie najlepszy byl Zidane i nie tylko za piekną bramkę tzw. high-kickiem, ale takze za wspaniałą gre w srodku pola i za te jego nadzwyczajne sztuczki....no jest to niesamowity pilkarzi zasluguje moim zdaniem na przyszloroczną nagrode Złotej Piłki i oczywiscie(tak jak w tym roku) nagrodę FIFA....Moim zdaniem jest najlepszym pomocnikiem świata...

Dobre spotanie rozegrał oczywiscie Salgado i Casillas, ale podobala mi sie takze gra obronców(szczegolnie Mejii) Beckam troche jakby w cieniu a figo takze mi sie podobał, a takze Guti rozegral dobre spotkanie....w zasadzie kazdy zagral dobrze....Zidane pięknie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2004.03.11 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktos powinien dostac dozywotniego bana ;)

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.12 06:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą grę Salgado umniejszyl ten faul w drugiej polowie, za ktory ewidentnie powinien dostac drugą żółtą kartke ( sedzia jednak dal sie nabrac ). Gdyby nie to, uznalbym go za najlepszego w druzynie Realu, w Bayernie napewno najlepszy byl Schweinsteiger. Biegal, biegal i bardzo sie staral, duze brawa. Mecz bardzo ciekawy tylko momentami ale nieźle go sie oglądało.

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.03.12 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufff bardzo mi ulżyło po skończeniu tego widowiska, ciężki to był mecz.
Nigdy nie dażyłem wielką sympatią Salgado, ale uważam, że w tym meczu to on właśnie był czołową postacią, pomimo fauli jakich był sprawcą, to on wybił piłkę z pustej bramki i miał asystę przy bramce Zidane, myślę że 97 % polskich napastników nie trafiła by w piłkę po tym podaniu Smile chwała za to Francuzowi... SmileSmileSmile

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.12 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wienek napisał:
myślę że 97 % polskich napastników nie trafiła by w piłkę po tym podaniu Smile chwała za to Francuzowi... SmileSmileSmile

Eeee no bez przesady, jakas specjalnie trudna sytuacja to nie byla, musial jedynie sie troche powyginac by trafic do pustej bramki, polscy napastnicy tez nie mieliby z tym problemow Smile , w tej akcji na podziw zasluguje Salgado, do takiej pilki nie poszloby 97% polskich obrońców.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.13 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylo minelo... Roberto zostal naszym krolem!!!Very Happy

Powrót do góry

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.14 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeby nie tworzyc nowego tematu to napisze tutaj......

Co sadzicie o meczu Realu z Bayernem na rzecz rodzin ofiar ataku terrorystycznego??? wydaje mi sie ze Szwabiaki daly naprawde niezly pomysl i uklon w ich strone.......naprawde podoba mi sie ten pomysl.....choc to nie przywroci im zycia ani nie zatrze zlych wspomnien...to jednak bardzo mily gest....mam nadzieje ze odbedzie sie transmisja z tego meczu.....( na kanalach kablowki oczywiscie...)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: