*Tu możesz podzielić się swoją wizją składu* (UZASADNIJ!)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 79, 80, 81  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2009.06.03 19:06    Temat postu: *Tu możesz podzielić się swoją wizją składu* (UZASADNIJ!) Odpowiedz z cytatem

Sobek napisał:
Średnio raz na 5 minut wywala komuś "błąd 1040". I wywala go, gdy ktoś próbuje przeglądać tematy z ogromną ilością stron (ok 1000, przy 10 postach na stronę).
Rozwiązanie jest bardzo proste. Wszystkie tematy, które mają więcej niż 250 stron (lepiej mniej niż więcej) muszą zostać przeniesione do Archiwum, a w ich miejsce stworzone takie same tematy z dopiskiem "(cz. 2)".

Część pierwsza zakończona tu:

http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=3824&start=2340

Przypominam, że wszystkie posty typu:

Cytat:
Muj superaśny sklat:

----------------------Iker--------------------
----Ramos-----Albiol-----Pepe----Clichy---
---------------Lass---Xabi Alonso-----------
------------------KAKA----------Ronaldo-----
-------Higuain---------------------------------
-------------------------Villa------------------

będą karane.

Chcesz się podzielić swoją wizją składu? Rozpisz to ładnie, UZASADNIJ dlaczego tak, a nie inaczej.

Ostatnio zmieniony przez lukecik dnia 2010.02.19 01:01, w całości zmieniany 2 razy

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2009.06.03 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu przyklejony?

Mongolia
Castilla
Castilla

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2009.06.03 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 31. sierpnia będą wycieczki hala-trenerów. Przykleił, żeby nie szukali długo i szybko opuścili to zacne forum.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2009.06.03 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycją bramki nie możemy się przejmować, Iker + Codina + ktoś z Castilli.

W obronie nam ciut brakuje. Mamy Ramosa, Pepe, Heinze, Metzeldera, Torresa i Garaya. Jest sześciu, potrzebujemy co najmniej jednego nowego (lewy lub stoper), a najlepiej obaj. Ewentualnie zamiast stopera jakiś prawy. Na lewą chciałbym Clichy'ego.

W pomocy, przynajmniej na środku mamy kłopot bogactwa. Pellegrini zapowiedział, że gra dwoma środkowymi pomocnikami, z czego jeden jest bardziej techniczny. Interpretuję to jako grę z typowym defensywnym pomocnikiem i jednym nieco wysuniętym, odpowiadającym także za rozgrywanie, czyli coś w stylu Xabiego Alonso. Wszystko wskazuje na to, że de la Red wróci do gry w piłkę, więc mógłby pełnić podobną funkcję. Na pocycji bardziej cofniętego mamy Lassa, Gago i M.Diarrę. Pierwszy jest absolutnie nie do ruszenia, Gago jest bardzo perspektywiczny, więc jeśli kogoś trzeba skreślić to, z wielkim żalem, tego ostatniego.

Skrzydła. Nie widzę tutaj opcji "Kaka fałszywy skrzydłowy". Mamy w tej chwili skrzydłowych lub ich podróbki w postaci Robbena, Marcelo i Drenthe. I chuj, zostawiamy wszystkich. Kupujemy Ribery'ego albo Ronaldo. Wtedy przy liniach śmigają Robben i Ribery/Ronaldo, ławkę okupują Marcelo i Drenthe (tylko niech nie śpi).

Skoro ma przyjść Kaka, to będzie grał w ataku, podwieszony pod Ruuda lub Igłę. Czwartym napastnikiem mógłby być Raul, chociaż wtedy Kaka byłby nie do zastąpienia.

Do tego Gutek. W sprowadzenie Granero, Negredo i innych podobnych nie wierzę. Ewentualnie Granero za Drenthe, a Negredo na wymianę albo na wypożyczenie.

Przychodzą dwaj obrońcy, środkowy pomocnik, skrzydłowy i Kaka. 5 transferów, tak jak mówił Perez. ;)

Pewnie o kimś zapomniałem, ale ta opcja jest dość realna, albo była przed transferem Barry'ego do ManCity.

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2009.06.07 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis na marca ukazana jest przypuszczalna 11 realu na sezon 2009/2010

Iker Casillas

Sergio Ramos Pepe Albiol Marcelo

Xabi Alonso

Franck Ribery David Silva

Kaka

David Villa Cristiano Ronaldo

gdyby jakims cudem udlo sie skompletowac taki sklad to Real na wstepie ma chyba 2 gole przewagi:D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.06.07 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsunięcie Lassany i Higuaina od pierwszego składu byłoby grzechem.

POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2009.06.07 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Jedyni piłkarze którzy zasłużyli na pierwszy skład niezależnie od tego kto przyjdzie. Cały sezon (no Lass pół) harowali na swoja pozycje w zespole a teraz mieli by to stracić tak po prostu?

zap.
The Special One

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.06.07 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wymysł gazety. Kto by normalny odsunął od składu najlepszego naszego strzelca i najlepszego defensywnego pomocnika. Czy Xabi na pewno jest lepszy od Lassa a i czy Villa jest na pewno lepszy od Higuaina? Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie.

jez_polarny
gen. Franco

PostWysłany: 2009.06.07 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xabi i L. Diarra to całkiem inni piłkarze, różni ich bardzo, bardzo wiele. Jednak marzy mi się środek złożony z Kaki, L. Diarry i Xabiego Alonso <serce>. Jednak kogo kosztem ? Ciężki orzech do zgryzienia będzie miał Pellegrini, jeżeli Kaka i Xabi do nas zawitają. Mam nadzieję, że żaden z nich nie zamknie drogi do pierwszej jedenastki Lassowi ani Igle.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.06.07 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kogo kosztem? Napastnika. Po bokach klasowi skrzydłowi i jazda.

jez_polarny
gen. Franco

PostWysłany: 2009.06.07 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamknie to też drogę transferowi Villi, o którego powalczy Perez.

mikibogtechniki
Putka
Putka

PostWysłany: 2009.06.07 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marca pobiła wszystkie komentarze z rm.pl z ostatnich 5 lat.

W sumie nie miałbym nic przeciwko takiemu składowi, bo to praktycznie oznacza ustawienie 4-1-5 Very Happy
Jedynym środkowym pomocnikiem Alonso, który miałby wziąć na siebie ciężar zatrzymywania i wyprowadzania akcji. Ribery z Ronaldo na tej samej stronie Very Happy I w dodatku żaden z frontowej 5 nie grał nigdy w środku pola i miał niewiele do czynienia z pressingiem, obroną i odbiorem. I całość kosztująca z 300 baniek - dla mnie bomba Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ikskwadrat
Habemus Zlatan

PostWysłany: 2009.06.07 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tego samego zdania, wyjąwszy "dla mnie bomba".
Jestem za ustawieniem 1-4-2-1-3, z Casillasem, Ramosem, Pepe, Metzelderem, Heinze w obronie, Lassem i Gago w środku, Gutim przed nimi, a za Robbenem, Igłą i Kaką.
Tak wygląda mój szkielet, któremu można co najwyżej dołożyć mięśni. I tak, puszczając wodze fantazji, mając nadzieję, że dla Flo to rzeczywistość i wierząc, że redaktorzy hiszpańskich gazet nie wyjęli sobie kandydatów z dupy, Gago zastąpiłbym Xabim, Gutiego Silvą, Metzeldera Heinzem, a Heinzego Clichym.
W tym miejscu skład, przynajmniej pierwszy, zaczyna wyglądać sensowniej, niż pierwotny. Reszta to kosmetyka. Ronaldo za Robbena, Albiol za Heinzego.
Niestety nie wiem, ilu zawodników liczyłaby taka kadra, bo nie chce mi się liczyć. Proszę jednak o słowa pochwały - nie umieściłem w składzie Aimara, Romana, ani Ibry! Musiałem tego posta pisać lewą ręką.

Piotrek.
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2009.06.09 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iks napisał skład i na 2 dni megapopularny temat umarł. Zgadzam się z większością co napisane wyżej, jeśli nie przyszedłby Silva to trzeba dać szanse Sneijderowi, który w takim ustawieniu może bardzo ładnie rozgrywać. Miło byłoby również wyciągnąć Ville, chociaż mogłoby to zastopować trochę Igłe, ale on może ewentualnie zejść też na któreś ze skrzydeł. No i nie wiem czy Heinze to pewny punkt na środku, ale narazie słyszy się tylko o Albiolu z obrońców, tak więc zobaczymy.

Powrót do góry
Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2009.06.09 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainspirowany zmianami w klubie postanowiłem również napisać swoją wizję składu. :]

Bramkarz: Oczywiście nr 1 to niepodważalnie Iker Casillas i tu nie trzeba argumentować. Drugim bramkarzem pozostawiłbym Codine. Jest Hiszpanem, a także jest w miarę solidy. Od zmiennika Casillasa nie trzeba dużo wymagać. Trzeciego bramkarza w kadrze nie ma.

Wniosek: Casillas i Codina

Prawy obrońca: Sergio Ramos jako ten podstawowy. Pomimo jego słabszej formy w ostatnim czasie to właśnie na Hiszpana bym postawił. Myślę, że nowy projekt zmobilizuje go i przez to zobaczymy jego pełnię umiejętności. Zmiennikiem dla Ramosa ustanowiłbym Miguela Torresa. Gdy dostawał szansę na grę prezentował się dobrze, więc uważam, że ma pewne miejsce w kadrze.

Wniosek: Ramos i Torres

Lewy obrońca: Tu najchętniej zobaczyłbym Clichy'ego. To chyba najrozsądniejsze rozwiązanie na tą chwilę. Dobry obrońca za rozsądne pieniądze. Jeżeli jednak nie udałoby się pozyskać Francuza to miejsce na lewej stronie defensywy zająłby Marcelo. Wiem, że grał on lepiej jako ofensywny skrzydłowy, ale w przypadku zakupu piłkarzy, których wymienię w dalszej części nie chciałbym, aby ten dynamicznie rozwijający się piłkarz usiadł na ławce rezerwowych.

Wniosek: Clichy i Marcelo i ew. Torres, Heinze

Środkowi obrońcy: Pewniakiem jest Pepe. Potrzebny jest jednak ktoś kto będzie wspierał Portugalczyka w linii defensywnej. Wybrałbym Albiola. Dobry, środkowy obrońca, ograny w lidze hiszpańskiej, reprezentant kraju. Do tego mamy młodego Garaya. Można by jeszcze pomyśleć nad pozostawieniem Heinze.

Wniosek: Pepe, Albiol, Garay i ew. Heinze

Skrzydłowi: ze względu na uniwersalność piłkarzy, których chciałbym widzieć na tej pozycji nie rozbijałem już ich ze względu na strony boiska. Przy zakupie piłkarzy takich jak Ribery i Ronaldo trudno byłoby utrzymać Robbena w zespole. Do tego chętnie zobaczyłbym w kadrze Silve. Uzasadnienie bardzo podobne jak w przypadku Albiola.

Wniosek: Ronaldo, Ribery, Silva i ew Marcelo (lewe skrzydło)

Defensywni pomocnicy: Podstawowymi defensywnymi pomocnikami w moim zespole byliby Gago i Lass. O Argentyńczyku myślę podobnie jak o Ramosie. Nowy projekt zdeterminuje go do pokazania swoich umiejętności a, to, że je posiada wiemy. Lass miejsce w pierwszym składzie powinien mieć bezapelacyjnie. Zdecydowanie najlepszy piłkarz na boisku w ostatnim czasie. Trzecim, defensywnym pomocnikiem w kadrze ustanowiłbym M. Diarrę. Do momentu odniesienia kontuzji był jednym z lepszych piłkarzy Realu. Do tego uważam, że dobrze uzupełniałby kogoś z powyższej dwójkii. De la Red to dla mnie wielki znak zapytania.

Wniosek: Gago, M. Diarra, L. Diarra

Rozgrywający: Jak wiemy jest Kaka'. Bezapelacyjnie najlepszy ofensywny pomocnik jakiego mamy. Jednak potrzebny jest jego zmiennik. Moim zdaniem Sneijder jest idealny w tej roli. Jest bardziej uniwersalny niż VDV. W kadrze zostałby też Guti.

Wniosek: Kaka', Sneijder, Guti

Napastnicy: Jako wzmocnienie tej pozycji wskazywałbym transfer Davida Villi. Uzasadniać nie trzeba. Klasa sama w sobie. Do tego zostaje Higuain i Raul. RvN jest dla mnie taką samą niewiadomą jak DLR.

Wniosek: Villa, Higuain, Raul i ew. RvN

Tym sposobem mamy w kadrze około 23 piłkarzy.

Odchodzą:
Dudek- koniec kontraktu, jego przygoda z Realem się kończy.
Salgado- za słaby. Chyba, że chciałby zostać jako zapchajdziura. Takie rozwiązanie mi odpowiada.
Cannavaro- wiadomo.
Metzelder- za słaby. Nie ma sensu go trzymać.
Robben- można na nim zarobić i chociaż jest dobry to wątpię, czy spodobałaby mu się rola bycia w cieniu nowych piłkarzy.
Drenthe- za słaby, nie ma najmniejszych szans na wygranie rywalizacji z którymś ze skrzydłowych.
VDV- mniej uniwersalny od swojego rodaka.
Javi Gracia- zdecydowanie za słaby.
Faubert- wiadomo.
Saviola- za słaby.
KJH- dla zbicia ceny Ronaldo.
Parejo- wypożyczenie do klubu z Hiszpanii.
Negredo- wziąć i użyć do zbicia ceny piłkarzy Valencii.

Taktykę pozostawiam trenerowi. Ja skłaniałbym się do 1-4-2-3-1

To chyba wszystko. :] Chętnie wysłucham komentarzy i opinii.Tongue

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 79, 80, 81  Następny
Strona 1 z 81
Skocz do: