*Tu możesz podzielić się swoją wizją składu* (UZASADNIJ!)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80, 81  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.27 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio trochę mnie poniosło, to pewnie przez godziny z padem w ręku i napierdalania w fifę Tongue

Ronaldo/Vasquez...............Mbappe.................Asensio/James

Modric/Kovacic.................Isco/Kroos............Casemiro/Llorente

Marcelo............Ramos/Nacho.......Varane/Vallejo........Carvajal

........................................De Gea/Casilla...................................

To by było tak piękne.. Oczywiście rotowanie w ataku, możliwość z Crisem na 9tce. Możliwość gry 4-4-2 z Mbappe i Ronaldo, możliwość 4-5-1. Można co się chcę z takimi piłkarzami. Rotacja Jamesem na 10, w środku pola, bo faktem jest, że skrzydłowym nigdy nie był wybitnym, ale mediapunta to w formie jest to top5.

+ oczywiście rezerwy na bokach obrony, jest co koniecznością.

No i niestety licze sie z odejściem Moraty.

DominoM
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.27 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awesome napisał:
Ostatnio trochę mnie poniosło, to pewnie przez godziny z padem w ręku i napierdalania w fifę Tongue

Ronaldo/Vasquez...............Mbappe.................Asensio/James

Modric/Kovacic.................Isco/Kroos............Casemiro/Llorente

Marcelo............Ramos/Nacho.......Varane/Vallejo........Carvajal

........................................De Gea/Casilla...................................

To by było tak piękne.. Oczywiście rotowanie w ataku, możliwość z Crisem na 9tce. Możliwość gry 4-4-2 z Mbappe i Ronaldo, możliwość 4-5-1. Można co się chcę z takimi piłkarzami. Rotacja Jamesem na 10, w środku pola, bo faktem jest, że skrzydłowym nigdy nie był wybitnym, ale mediapunta to w formie jest to top5.

+ oczywiście rezerwy na bokach obrony, jest co koniecznością.

No i niestety licze sie z odejściem Moraty.

Wręcz idealny skład na przyszły sezon, popieram w 100%. Oczywiscie Casemiro jako środkowy defensywny pomocnik a nie z boku jak to przedstawiłeś Smile

Tez mysle, ze Morata niestety odejdzie, ale Mbappe by to wynagrodził. Sprzedać Bale'a, Navasa, kupić De Geę, Mbappe i dziękuję Smile

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Pawel.
Madridista hasta la muerte

PostWysłany: 2017.04.28 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, tak mnie naszło by znów się tu zalogować i napisać co wydumałem, zabawmy się w menedżera...

---------------RONALDO-----LEWANDOWSKI-----------------------
----------------------------ISCO---------------------------------------
-----------------KROOS----------MODRIC----------------------------
--MARCELO------------CASEMIRO------------CARVAJAL-----------
------------------RAMOS----------VARANE---------------------------
---------------------------DE GEA------------------------------------

Rezerwa:

-----------------MORATA------VAZQUEZ-----------------------------
-------------------------ASENSIO-------------------------------------
--------------KOVACIC----------JAMES------------------------------
-BERCHICHE--------LLORENTE---------DANILO-------------------
--------------NACHO--------------VALLEJO--------------------------
-----------------------CASILLA----------------------------------------

W pierwszej kolejności pozbył bym się pozoranta Benzeme a w jego miejsce sprowadził klasową 9tke Roberta Lewandowskiego, ostatnią pozycją którą można poprawić jest bramka, coraz częściej mówi się o bramkarzu reprezentacji Hiszpanii i ManU - De Gea, tak naprawdę wszystko mi jedno Courtois/De Gea, chyba nawet z przewagą dla Belga, ale biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo transferu i narodowość Davida, biorę Hiszpana...

Nie widać tutaj Garetha ? Straciłem do człowieka cierpliwość, ostatnia szansa żeby dostać za niego + - tyle ile się wydało, poza tym jak widać odszedłbym od grania skrzydłami, CR7 obecnie lepiej czuje się na szpicy, w dodatku mamy Jamesa, którego bym nie sprzedawał, jemu po prostu trzeba dać więcej minut, Isco oraz Asensio. Vazquez byłby opcją rezerwową... mecze z Bayernem pokaały jakich kozaków mamy na bokach obrony także Marcelo i Carvajal dali by radę.

Z wypożyczeń wracają Marcos Llorente, idealny zmiennik dla Casemiro którego o dziwo obecnie nie mamy, Jesus Vallejo który wprowadził by zmianę pokoleniową za Pepe, myślę że Varane dałby radę go zastąpić. Zmiennik dla Marcelo, w miejsce Coentrao którego już dawno nie powinno być w tym zespole to dla mnie Yuri Berichiche, w pełni ufam Marcelo i szkoda trzymać na ławce takie talenty jak Theo (którego Atletico będzie robiło i tak wielkie problemy przy transferze) Aaron Caricol (tak jak Theo, to dopiero jego pierwszy sezon na wyższym poziomie, dajmy im czas) i Mendy...

Dla mnie jest to skład optymalny i w pełni realny, De Gea i Lewandowski spokojnie są do wyjęcia w jednym oknie transferowym, o Yurim nie wspominając. Ciężko tylko było by pozbyć się na raz Benzemy i Bale...

Co sądzicie ? Czekam na krytykę ;)

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2017.04.28 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno Lewandowskiego w tym wieku za 100 milionów, tworząc atak z 33-letnim (w przyszłym sezonie) Ronaldo jest absolutnym kretynizmem.

Powrót do góry
Bonk
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.04.28 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obstawiam, że chcesz żeby Benzema został ?
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2017.04.28 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście. Do tego ściągamy Kyliana i mamy skład na dziś i na jutro.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.04.28 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benzema jest zawodnikiem na dziś, czy na jutro?

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.04.28 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja sobie troszeczkę rozpiszę to co bym widział na przyszły sezon.

Bramkarze:

Keylor Navas
- genialny w zeszłym sezonie, zagubiony w obecnym. Miewa mecze genialne jak i te bardzo słabe. Sporo błędów w ustawieniu i gra na mniejszym procencie. Sporo bramek tracimy po głupich klopsach. Ni jest pewniakiem i nie zdziwi mnie jego odejście. Szkoda, że kostarykański sen trwał tak krótko. Piłkarze przychodzą i odchodzą, podobnie z formą. On jest w stanie wrócić na poziom na którym był, ale jednak ta jego forma będzie prawdopodobnie pikować gdyż bazuje na refleksie.
Kiko Casilla
- pewniak na starcia kategorii "b". Po prostu drugi bramkarz któy zbytnio nie narzeka na swoją rolę. Jest, powinien tu być i mam nadzieje że będzie nadal. Solidny zmiennik nic ponadto.
David De Gea - Tak. Jednak on. Argumenty? Warunki fizyczne, wiek, umiejętności no i dodatkowy plus to to, że jest Hiszpanem. Smaczkiem na pewno będą derbowe pojedynki z Materacami. Nie ma nad czym się zastanawiać. To oczywiste wzmocnienie. Brać.

Obrona:

Carvajal
- istny demon, bestia, po prostu wahadłowy totalny. W obecnej formie nie ma gościa lepszego niż on.
Ramos - tutaj nie trzeba nic pisać. Legenda.
Pepe - Tak. Kolejna legendarna postać. On musi dostać ten pierdolony kontrakt. Zasługuje na niego i tyle. Wiek absolutnie nie przeszkadza mu w byciu pitbullem na boisku. Jest zadziorny, ale i wyrachowany. Pewny punkt defensywy. Będę mocno żałował jego odejścia do innego klubu za darmo.
Marcelo - kolejny gość bez którego nasz atak nie istnieje.
Nacho - pewny obrońca numer dwa w tym sezonie! Absolutnie objawienie jeśli chodzi o solidność i formę jaką prezentuje na przekroju całego sezonu. Dawać mu jakiś lepszy kontrakt. Ten sezon to piękna nagroda dla niego za wytrwałość.
Varane - Szkoda tych kontuzji. One nie pomagają w budowaniu monolitu na tyłach z jego obecnością. Oby w następnym sezonie grał znacznie więcej.
Coentrao - OUT.
Danilo - Ja bym go przesunął do pomocy, a nawet na skrzydło jako alternatywę. Taktycznie niesamowicie betonowy. Kompletnie nie potrafi bronić, nie potrafi się ustawić. Warunki fizyczne ma obłędne, a i ciąg na bramkę niemały. Dobra wrzuta i strzał. Popracować nad dryblingiem i będzie z niego dobry skrzydłowy.
Achraf Hakimi - Wprowadzać do ekipy na miejsce Danilo, którego przesuwamy wyżej lub sprzedajemy. To będzie dobry ruch.
Theo Hernández - Zagrać na nosie Barcelonie i Atletico jednocześnie? Proszę bardzo. Utalentowany grajek, który fenomenalnie mógłby odciążyć nam Marcelo. 25 baniek to obecnie okazja.

Pomoc:
Luka Modrić - kluczowy gracz. nie ma dyskusji nad jakimikolwiek zmianami.
Isco - kolejny po Modriciu magik środka pola. On musi zostać i musi zostać jedną z głównych twarzy tego zespołu. Pokazał niejednokrotnie, że stać go na walkę nawet o ZP.
Casemiro - przecinak, brzytwa, czołg, terminator. Takiego gościa musi mieć każdy klub. My may Kazimierza.
Kroos - Potrafi dograć do Ramosa na centymetry w dowolnym momencie spotkania. Niestety coraz częściej zaczyna wkurwiać swoim podejściem do defensywnych obowiązków. Gra jak panienka. Jest denerwujący, ale jednak jest ważnym ogniwem zespołu. Toni strzelaj częściej i mocniej. Masz predyspozycje, a widzimy to tak rzadko.
Kovacić - Połączenie Gattuso z Kaką? Kurwa to jest jakiś dynamit. Niesamowicie energiczny gracz. Genialny box to box na przyszłość. Nie spierdolmy tego.
Marcos Llorente - Wracaj i walcz o pozycję przecinaka z Casemiro. Przyda się zastępstwo i kolejny wychowanek w kadrze.
Asensio - Przyszły Crack. To jest materiał na wielką gwiazdę. Nie kupujmy Hazardów. Zagrajmy hazardowo i postawmy na tego gościa. On się nam odwdzięczy po stokroć.
James - Tylko i wyłącznie przy zmianie stylu. Tylko i wyłącznie przy jego grze na 10 jest nam w stanie dać najlepszą wersję siebie. W pomocy jest megaciasno i szczerze wątpię w prawdziwe zaufanie dla tego chłopaka. Szkoda, że został ofiarą bogactwa. umiejętności na Real Madryt ma zdecydowanie. Pytanie, czy będzie walczył dalej. raz po raz zyskuje moją sympatię po udanych meczach, ale rzeczywistość jest nieubłagana. 4-5-1 byłoby jego wybawieniem.

Atak:

Cristiano
- nie mamy żadnych wątpliwości. Legenda.
Benzema - dość już najlepszego napastnika dla tego Realu. Postawmy na coś prawdziwego. Nie dziwi Was, że jest kwestionowany na każdym kroku przez te 7 czy 8 lat? Moim zdaniem jego czas dobiegł końca.
Bale - Ja nie chcę go porównywać do Coentrao, bo to nie fair, ale niestety on więcej siedzi w gabinecie niż gra. Zajmuje miejsce, nie gra na miarę oczekiwań. Po prostu trzeba go pożegnać. Nie ma argumentów za pozostaniem tego gościa w Realu. Po prostu nie ma.
Lucas Vazquez - żelazny zadaniowiec. Taki ktoś zawsze jest pożyteczny. Wejdzie narobi wiatru i pomoże w trudnym momencie.
Alvaro Morata - to od niego zależy czy zostanie i będzie walczył z nowym nabytkiem, czy odejdzie. Wolałbym żeby został. Polubiłem tego gościa za upór w dążeniu do celu. Należy mu się tutaj miejsce i więcej minut po tym co pokazał CR wieczny nie jest, będzie grał więcej jeśli zostanie z nami. Decyzja jest w pełni jego.

Kylian Mbappe
- To jest nasze nazwisko na lato. To on ma być nowym galacticos. Niesamowity talent Real potrzebuje takiego właśnie piłkarza. Nowy Ronaldo? Nowy Henry? Niech będzie po prostu Mbappe bo robi to do tej pory bardzo dobrze. Porównania do takich legend nie są bezpodstawne. Dawaj do Reala.
<jupi>

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.04.28 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

High five.

Tak po prawdzie, to ten lewy obrońca jest mi względnie obojętny, tzn. musi jakiś przyjść, ale mając Marcelo nie mam co do jego zmiennika jakiś super wygórowanych wymagań. Byle był solidny, nie popełniał błędów jak Danilo i nie łamał się jak Coentrao. Kylian mi pasuje, tak samo Dybala, ale przy pozostaniu Moraty i wywaleniu ze składu pasożytów i bez transferu do przodu się obędzie.

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.28 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
~Gandalf

Jeśli spojrzymy na Benzemę, jak na takiego czarodzieja, to wszystko nabiera sensu. Gdyby Benzema nie odpalił w tych kilku meczach, to szanse na mistrzostwo byłyby już przekreślone. Jeśli Real będzie ponownie w tarapatach, bądźcie spokojni - Benzema nadejdzie z ratunkiem.

To nawet nie "idealny napastnik", to Superbohater.

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.04.29 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:

Na wczoraj.

Pawel.

PostWysłany: 2017.04.29 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Oczywiście. Do tego ściągamy Kyliana i mamy skład na dziś i na jutro.

Ok, czyli lepiej wydać 100 mln na jakiegoś Mbappe który grając swój PIERWSZY sezon w karierze na wysokim poziomie nie gwarantuje że w następnym sezonie nie zostanie jednym z niewypalonych wielkich talentów których co roku mamy od groma ? I co, znowu czekać 2 sezony aż się zaaklimatyzuje, pogodzi ze statusem gwiazdy który będzie musiał przywdzieć po takim transferze ? Dla mnie wydanie na obiecującego nastolatka 100 mln jest mniej rozsądne niż wydanie ich na gościa który od kilku sezonów rok w rok jest przekozakiem i podium złotej piłki omija tylko ze względu na to że jest Polakiem, a nie np. Hiszpanem.

Nie jestem zwolennikiem wielkich transferów chłopaków którzy mają za sobą jeden dobry sezon, wielu takich było, a już na pewno nie za 100 mln, to już Kane i Lukaku byli by do wyjęcia za mniejsze pieniądze, statystyki mają lepsze, do tego grają w lepszej lidze, i nie są "świeżakami" ;)

Na Real trzeba zasłużyć, ja poza Lewandowskim obecnie nie widzę nikogo innego który byłby lepszy od Moraty, a nawet Benzemy a ma realne szanse na transfer do Madrytu.. No, może Auba Smile

Powrót do góry
NokiaX3
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.04.29 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawel. napisał:
jakiegoś Mbappe który grając swój PIERWSZY sezon w karierze na wysokim poziomie

* pół sezonu.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.04.29 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawel. napisał:
Kane i Lukaku

Jakby sprowadzili Kane'a przerzuciłbym się na badminton. Lukaku to też nie poziom na Real.

Pawel.

PostWysłany: 2017.04.30 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, dlatego wyżej napisałem że praktycznie tylko Lewandowski jest najlepszym kandydatem do gry u nas na 9tce.

Jednak taki Kane czy Lukaku dali by większy pożytek w nadchodzącym sezonie od 18letniego Mbappe którzy rok w rok grają na wysokim poziomie w najlepszej obok hiszpańskiej lidze angielskiej. Jeżeli oni to nie poziom na Real ( Kane 26 goli, 6 asyst Premier League, średnia whoscored. 7.40... Lukaku 25 goli, 7 asyst, średnia whoscored. 7.50 ) to ja nie wiem co w spekulacjach transferowych robi Kylian jako ktoś, kto z marszu miałby zastąpić Benzemę i grac u boku Ronaldo czy Bale'a. Chciałbym się mylić, ale jestem pewien że w pierwszym sezonie przegrałby pozycję z Mariano Diazem, nie wspominając o Moracie który by go dosłownie zjadł, 100 mln za 18latka który jak już ktoś mnie poprawił zagrał dobre PÓŁ sezonu (37 dokładnie meczy) - to nie wróży dobrze.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80, 81  Następny
Strona 79 z 81
Skocz do: