7. Bodi "La Septima Memories"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.01 11:08    Temat postu: 7. Bodi "La Septima Memories" Odpowiedz z cytatem

La Septima Memories
by Bodi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Czas trwania: 10:25
Rozmiar: 149 MB
Muzyka: X-Ray Dog - My Home; Immediate Music - Kingamaker; Immediate Music - The Rosary Vendetta; Hans Zimmer - Honor Him; Keane - Can’t Stop Now
Program: Sony Vegas
Podziękowania: ------

Opis pracy: Tytuł kibicom Realu mówi wszystko. 20 maja 1998 roku w Amsterdamie odbył się mecz, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii klubu. W finale Ligi Mistrzów Królewscy zmierzyli się z wielkim Juventusem Lippiego. Stara Dama dotarła do finału trzeci raz z rzędu. Samo spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane. Rozstrzygnął je legendarny już gol Mijatovica. Dzięki temu trafieniu po 32 latach puchar wrócił do Madrytu. Rozpoczęła się fiesta, którą piłkarze i kibice wspominają do dzisiaj. Szkoda tylko, że główny bohater tamtych wydarzeń jest obecnie wyszydzany i obrażany. Jednak to już zupełnie inna historia. Zapraszam do oglądania.

Linki
YouTube | SendSpace | RapidShare | SevenLoad | MegaUpload

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem. Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

Nichiren
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.07.01 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna kompilacja, jako jedyna z tych, które już widziałem wzbudziła we mnie emocje. Doskonała końcówka, świetny początek. Wszystko z dobrze dopasowaną muzyką.

Paczi
Clandestino

PostWysłany: 2009.07.01 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie kapitalna, cudowna Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2009.07.09 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klasa sama w sobie.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2009.07.09 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od wyników konkursu dla mnie jest to najlepsza i najciekawsza praca. Very Happy

Może nie znam się na aspektach technicznych, ale zarówno fragmenty video, muzyka jak i estetyka pracy bardzo mi się spodobały. Do tego genialnie poukładane poszczególne wydarzenia. Sam temat również świetny- potrafi wywołać emocje w widzu. :-)

Gratuluję udanego projektu! :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
failure
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.11 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie wieje nudą, podobał mi się jedynie wstęp z dzieckiem;p

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2009.07.11 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze dobrałeś nicka.

Powrót do góry
failure
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.11 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swoje zdanie, a ty nie musisz się z nim zgadzać. Więc sklej mordę, bo kiedyś jeszcze ktoś ci ją ktoś obije:).

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2009.07.11 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Paczi
Clandestino

PostWysłany: 2009.07.12 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico, on Ci grozi! Ja bym uciekał.

Powrót do góry
bodi
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.23 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo, że konkurs już dawno zakończony muszę dodać coś od siebie. Nie mogłem tego zrobić wcześniej gdyż udałem się na zasłużony wypoczynek. Very Happy

Chcę powiedzieć jasno. Nigdy nikogo nie namawiałem do głosowania na moją pracę. Panowie przecież dla mnie to jest tylko zabawa. Jak już pisałem rok temu kompilacje robię dla kibiców Realu Madryt i tylko dla nich. Mój drugi filmik miał takie samo zadanie jak pierwszy. Chciałem przypomnieć, wzruszyć, pokazać historię klubu. Wbrew opinii niektórych użytkowników zmontowanie tego "reportażu" zajęło mi naprawdę mnóstwo czasu. Może po prostu nie jestem tak uzdolniony w tym kierunku jak "zawodowi kompilatorzy"

Cytat:
......a później świetny efekt kilku okienek, który na pewno nie pochodzi od twórcy.

Na pewno wykonał go dla mnie jakiś Pan Przecinek z Eurogoal.pl
Tylko oni posiedli tę tajemną wiedzę......

Nie wiem z czego to wynika ale kolejny raz powstało jakieś śmieszne zamieszanie. Z tego co wiem to na innych stronach klubowych było podobnie. Niektórym chłopcom z Eurogoal nie mieści się w głowie jak mogą przegrywać z amatorami. Jeżeli nie rozumiecie idei takich konkursów to nie zawracajcie sobie nimi głowy. Skupcie się na waszych profesjonalnych konkursach. Nie przegracie tam z takimi pracami jak moja i wygracie pewnie ciekawsze nagrody.
Ja oczywiście ZRZEKAM się swojej.

Podsumowując dziękuję wszystkim za opinie i głosy! Gratuluję zwycięzcy. Naprawdę świetna praca. Jako druga z obu edycji konkursu ląduje u mnie na dysku (pierwsza oczywiście była El Moro)
Pozdrawiam...

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: