15. Trybit "Gonzalo Higuain"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.01 11:43    Temat postu: 15. Trybit "Gonzalo Higuain" Odpowiedz z cytatem

Gonzalo Higuain
by Trybit

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Czas trwania: 04:53
Rozmiar: 51 MB
Muzyka: Our Lady Peace - Not Enough; Alter Bridge - Metalingus; Guns ‘N Rosses - Ain’t It Fun
Program: Sony Vegas
Podziękowania: SoccerPulse.com

Opis pracy: W mojej kompilacji pokazałem bramki i zagrania jednego z najlepszych zawodników minionego roku - Gonzalo Higuaina. Ten 21-letni napastnik strzelił w sezonie 08/09 łącznie 24 bramki. W mojej kompilacji zobaczycie również akcje Argentyńczyka z poprzednich sezonów w Realu Madryt oraz z gry w River Plate, gdzie Gonzalo stawiał pierwsze kroki w swojej karierze.

Linki
YouTube | MediaFire | SendSpace

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem. Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

Iluvator
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.01 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trybit Twoja praca jak zwykle nie schodzi ponizej dobrego poziomu:) dynamiczna i ciekawa kompilacja, bardzo podoba mi sie tez dobór muzyki:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.05 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gonzalo Higuain by Trybit

Temat dla mnie ciekawy, nawet bardzo. Higuain po tym sezonie wyrósł dla mnie na jednego z najlepszych napastników globu. Jescze trochę mu brakuje, ale naprawdę ma już wielkie umiejętności i taki nowy nabytek Benzema imho przy nim się chowa. Pierwsza nuta, bardzo przyjemna, tej samej chyba użył Miancio, ale jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza. W sumie, dziwny był przebieg całej pracy. Klipy z prezentacji, potem River, następnie dopiero Real. Mogłeś zamienić część pierwszą z drugą... ale w sumie chyba bardziej Tobie chodziło o dopasowanie pod muzyke. No, ale jednak - dziwnie to wygladalo. Tutaj więcej nie mam zastrzeżeń. Brawa za to, że zdobyłeś te materiały. Za resztę również, ale było zapewne o wiele łatwiej. ;) No i zaczyna się druga część. Odrazu - muzyka zbyt ostra. Mówiłem Ci to już wcześniej. W sumie do samego Higuaina to najgorzej nie pasuje, no, ale on nie słynie z jakichś agresywnych akcji. Tempo pracy było bardzo dobre, na synchronizację również nie ma, co narzekać. Cała praca była dynamiczna i mogła się podobać. Kolorki nie przesadzone i dobre. Ponadto świetnie podkreślony gol Higuaina z sezonu 06/07, który tam znacząco przybliżył Real do mistrzostwa. Ogólnie ciężko coś tu więcej pisać. Jest dużo zmian kamer, klipów, czym zgrywałeś prackę. Wyróżniłbym tutaj końcówke (z minute ostatnią), gdzie muzyka była przyjemniejsza i jakoś wszystko ładniej 'grało'.
Sumując - praca dynamiczna i bardzo dobra, ciężko tutaj dostrzec jakieś większe błędy poza drugą nutką. Wszystko estetycznie. Kompilka bez większych fajerwerków, ale napewno czołówka konkursu. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: