Grupa A - głosuj!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.01 11:43    Temat postu: Grupa A - głosuj! Odpowiedz z cytatem

GRUPA A

Mistergol "Iker Casillas 2009"

Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last"

Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto" (+3 punkty na start)

GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious"

KiJu "Iker Casillas"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Aby oddać głos w grupie, w odpowiedzi subiektywnie ustaw kompilacje od tej, którą uważasz za najlepszą, do tej, którą uważasz za najgorszą. Pierwsza praca uzyska od Ciebie 4 pkt, druga - 3 pkt, trzecia - 2 pkt, czwarta - 1 pkt, natomiast ostatnia - 0 pkt. Jednak samo wskazanie kolejności w grupie nie wystarczy. Aby głos był ważny, należy logicznie uargumentować swą decyzję. Głosować w grupach można do niedzieli 5 lipca 2009 do godziny 23:59. Z każdej grupy awansują dwie prace, które uzyskają najwięcej punków.

pwn3r
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.01 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last" - genialna muza i montaż, widać że robione przez fana - 4pkt

GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious" - Gdyby nie było tam Zidana to bym nie zagłosował, no ale tylko ta postać uratowała ten filmik - 3pkt

Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto" - koszykówka, za innowacje i odmienność chętnie postawiłbym i tak zrobie - 2pkt

Mistergol "Iker Casillas 2009" - nie przepadam za Casillas'em, ale ten filmik jest zdecydowanie lepszy niż kolejny filmik o Ikerze - 1pkt

KiJu "Iker Casillas" - słabiak - 0pkt

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Mag_Magik11
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last" - Najlepsza prezentacja. Muzyka swietnie dopasowana. Byly momenty zle, ale tez i dobre. Tak trzymac! :P - 4 pkt.

GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious - Muzyka bdb, film ok. Zidane to byl gosc. - 2 pkt

Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto - Bez rewelacji. Muzyka ok, obrobka ok. - 1 pkt

Mistergol "Iker Casillas 2009 - Casillas bez watpienia jest najlepszym bramkarzem swiata. Kompilacja ujdzie w tloku, choc muzyka jak dla mnie kompletnie nie pasowala do tego typu wideo. Kolejnym mankamentem byly powtarzajace sie akcje. - 0 pkt

KiJu "Iker Casillas - Muzyka podobala mi sie. Zrobione bardzo prosto, choc mnie to ujelo. - 3 pkt

Powrót do góry
maciekdks
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.01 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiju "Iker Casillas " - Zrobione bardzo Dobrze , muzyka świetnie .
-4pkt

Mistergol "Iker Casillas 2009" - Filmik nie ma porownania co do poprzedniego o ikerze , nic tu nie gralo 0 pkt.

Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto " - filmik ujdzie w tłoku , 1pkt

GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious" film o geniuszu nie mógł sie nie podobać 3pkt

Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last" - Prezentacja Dobra , muzyka dobrze dobrana , 2 pkt

Powrót do góry
Ogi
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4pkt. Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last". Oj, pod koniec ciężko było oglądać Smile. Jednak ktoś odważył się przedstawić ciężką sytuację, w świetny sposób.

3pkt. KiJu "Iker Casillas". Mój ulubiony temat komplikacji. Muzyka nie podobała mi się zbytnio, ale wykonanie świetne.

2pkt. Mistergol "Iker Casillas 2009". Zbyt dużo powtórek, jednak film podobał mi się. Co do Casillasa to jestem nieobiektywna pod każdym względem ;d

1pkt. Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto". Za oryginalność powinnam dać 4 punkty. Jednak jestem nieobiektywna (co napisałam powyżej)

0pkt. GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious". Przykro mi, ale dla mnie to oklepany temat.

Powrót do góry
mati24
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 13:52    Temat postu: głosy Odpowiedz z cytatem

1. miejsce:Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last"- zdecydowanie najlepsza praca, świetny montaż, fajny pomysł, bardzo profesjonalna robota, myślę że jeden z faworytów do końcowego zwycięstwa;)

2. miejsce:Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto"- duuuuuuuuuży plus za koszykówkę, sam obecnie nie mam dużo czasu na oglądanie koszykarzy i zobaczenie ich w akcji w tej kompilacji fajna sprawa, ponadto dobry montaż, dobra dynamika i b. dobrze dopasowana muzyka do poszczególnych akcji za co kolejny duży +

3. miejsce:KiJu "Iker Casillas"-praca troszkę za długa, ale ciekawy pomysł, przedstawiono Ikera nie tylko jako genialnego bramkarza ale też normalnego człowieka, który też ma swoje chwile słabości

4. miejsce:GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious"- praca byłaby wyżej w moim zestawieniu, ale jest za dłuuuuuuga, wiadomo, że Zizou można oglądać do znudzenia, jednak osoba która nie interesuje się piłka zaczynalaby odczuwać pewne znużenie, jeszcze jedno, trochę za mało Realu w tej pracy:)

5. miejsce:Mistergol "Iker Casillas 2009"-według mnie nasłabsza praca, trochę mało materiałów, właściwie to cała praca ogranicza się tylko do ok. maks 20 interwencji, trochę za mało

Powrót do góry
Ciaciek_94
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.07.01 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto" - Filmik super zrobiony. Bardzo dynamiczny i fajna muzyka. Max. pkt. bo nie przepadam za koszykówką a z wielkim zaciekawieniem oglądałem ten filmik. - 4 pkt.

Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last" - filmik naprawde wspaniały !! Muszą sobie go ściągnąć !! Jeśli filmik nie byłby tak oryginalny to napewno ten filmik byłby najlepszy !! - 3 pkt.

KiJu "Iker Casillas" - bardzo dobry filmik, który pokazuje najlepsze momenty w karierze Ikera. Ale podobało mi się też, że było parę błędów Casillasa. Nie których jeszcze nie widziałem !! - 2 pkt.

Mistergol "Iker Casillas 2009" - Dobry filmik. Ale nie zasłurzył na wiele. Zgadzam się, że dużym mankamentem były powtarzające się akcję. - 1 pkt.

GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious"
- szczerzę powiedziawszy filmik ten nie ujął mnie w żaden sposób. Zidan był wielkim zawodnikiem ale dilmik mi się nie podobał !! - 0 pkt.

Powrót do góry
Realistyczny77
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious"
Jak moze sie niepodobać film o geniuszu , do tego bardzo dobrze zrobiony
2.Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last"
Niezły ukazujący nasze ostatnie lata w których walczyliśmy do końca , dobry pomysł
3. KiJu "Iker Casillas"
Poprostu niezły niemam niestety nic do dodania
4. Mistergol "Iker Casillas 2009"
Troche za dużo tych powtórek to mi sie niepodoba w compilacjach
5. Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto"
Nieprzepadam poprostu za koszykówką tylko dlatego ostatnie miejsce

Powrót do góry
matrix_neo13
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious": ciekawy pomysł - przegląd kariery Zizou, dobrze dobrana muzyka, niezły montaż, lecz troche przydługie. Reprezentacje można było wpleść pomiędzy kluby. 4pkt

Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto": oryginalny temat od razu na plus, dobry pomysł by przedstawić na początku zawodników, lecz napisy dość brzydkie - zbyt jaskrawe. Montaż i dobór akcji udany, muzyka także pasuje, niezła długość. Może ta praca zainteresuje większa liczbe użytkowników sekcją koszykówki. 3 pkt

KiJu "Iker Casillas": bardzo dobry wstęp, ciekawe efekty, lecz mogłoby być ich troche mniej, brawa za znalezienie tak dużej ilości parad Ikera oraz za parady poprzednich bramkarzy. Pokazanie błędów także na plus, ale również trochę za długo, muzyka niezła. 2 pkt

Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last": pasująca muzyka, niezłe efekty, ale wszystko sklejone dość luźno, według mnie z tego tematu można było wycisnąć więcej. 1 pkt

Mistergol "Iker Casillas 2009": montaż niezły, lecz często powtarzające się parady troche psują cały efekt, muzyka może być choć, ale nie zachwyca.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
siejmaly
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.01 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiJu "Iker Casillas" - 4 pkt., dla mnie genialna kompilacja. Ukazany Casillas zarówno w chwale jak i smutku i ten wywiad, to było coś. Dobrze, że nie jest ukazana tylko dobra strona Casillasa, ale także jego błędy, nie tylko interwencje, ale także jego zachowanie (podnoszenie rak, zaciskanie ich) Dobrze dobrana muzyka z fajnym przejściem, kiedy cofana jest interwencja Casillasa.

Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last" - 3 pkt. już sam temat jest godny ocenienia. takie prace ciężko się tworzy. dobra muza.

Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto" - 2 pkt. dobry temat pracy. Real Madryt to nie tylko pierwsza drużyna piłkarska i jej młodsze odpowiedniki, ale także koszykówka. Dobra robota. Muza pasująca do klimatu.

GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious" - 1 pkt. ach...miałem nadzieję na coś więcej, dobrze się wszystko zapowiadało, ale jednak brakuje mi tam kilku rzeczy, niby piłkarski geniusz ukazany bardzo dobrze, ale w piłce nie wszystko jest piękne. Zabrakło mi jego smutku na twarzy, nieudanych zagrań, jedno karygodne zagranie w finale mistrzostw świata to za mało.

Mistergol "Iker Casillas 2009" - 0 pkt., słaba muza, same interwencje, zbyt dużo powtórek. Zero jakieś takiej werwy. Nie powaliła mnie ta praca.

Powrót do góry
Franck
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.01 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiJu "Iker Casillas" jak dla mnie świetne. Bardzo proste, lecz urzekające. Nie tylko świetne akcje, ale także porażki. Płacz w rozmowie z dziennikarzem. 4pkt ! Smile

GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious" świetny przegląd jego kariery. Coś co zawsze chciałem zobaczyć, Zinedine grającego na początku swojej kariery, ale mi sie nie chciało szukac ;d a tu, jest ! muzyka cudowna ! dziękuję za seans ! ;) 3pkt ;]

Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last" tutaj widać zaangażowanie piłkarzy RM, jak walczą. Muzyka dobra. 2pkt Smile

Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto" fajna muzyka, fajny filmik. Smile szczególnie podobało mi się zaprezentowanie zawodników. Smile 1pkt ;]

Mistergol "Iker Casillas 2009" nawet fajny filmik, ale akcje się powtarzały, muzyka przeciętna. ;] 0 pkt

Powrót do góry
GregorILRM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiJu "Iker Casillas" - 4pkty
Napiszę tylko, że dreszcze przechodziły po plecach... masa emocj.

GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious" - 3pkty
Do momentu obejrzenia filmiku KiJu'a myślałem, że nr 1, dobra muzyka, odpowiedni tytuł, wydawało mi się, że 13 minut to za długo ale tylko mi się wydawało...

Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto" - 2pkty
Nie przepadam za koszem ale ten filmik nieco to zmienił, pod koniec zaczął mi się nudzić, można było wymyśleć ciekawszy tytuł
na pewno autor miał najtrudniejszą sytuację ponieważ ciężej o materiały.

Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last" - 1pkt
Ciekawy wstęp, niezła muzyka, ale moim zdaniem tytuł nie dokońca pasuje do treści i jakoś nie pasowała mi wstawka z testów medycznych VdV

Mistergol "Iker Casillas 2009" - 0pktów
Zaczęło się nieźle, ale im dalej w las.... powtarzały się interwencje, troche monotonne i średnia muzyka

Powrót do góry
Palczak
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.07.01 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last" - 4 pkt - Muzyka i "akcja" idealnie dopasowana, wielki podziw za odwagę autora przy pokazaniu zwycięstwa Barcy.
GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious" - 3 pkt Zidane pięknie wspomniany, filmik umiał poruszyć
KiJu "Iker Casillas" - 2 pkt lepszy z tych dwóch o bramkarzu Realu, podobało mi się, że pokazywał także "porażki" ikera
Mistergol "Iker Casillas 2009" - 1 pkt ten słabszy o bramkarzu Realu, niezły filmik.
Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto" - 0 zupełnie mnie nie ruszył i do mnie " nie dotarł ", bez rewalacji choć pomysł b. dobry

Pozdro.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2009.07.01 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Mate13_13 "Real - The Hope Dies Last" - Zajebista. Świetnie dobrana muzyka, fajne efekty graficzne, choć końcówkę musiałem wyłączyć. Tongue - 4 pkt.

2. Zinedine Zidane - The Genious - Również świetna kompilacja. Miło było wspominać wspaniałe chwile Zizou. Muzyka również świetna, kilku scen nie widziałem nigdy i za to kolejny plus. Miałem dylemat, której prezentacji dać 3 pkt., ale miłość do Geniusza (<serce>) zwyciężyła. Merci Zizou! - 3 pkt.

3. Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto" - Brawo za pomysł, coś nowego. Kolejny plus za zgromadzenie tylu materiałów o drużynie koszykarskiej. Zabrakło mi tylko jakichś fajnych efektów. - 2 pkt.

4. KiJu "Iker Casillas" - Bardzo dobre wykonanie, ale muzyka jak dla mnie słaba. Co prawda jest kilka starszych materiałów (m.in. o Buyo), ale tylko czwarte miejsce, bo według mnie trudniej jest dostać materiały o sekcji koszykarskiej niż o Ikerze. - 1 pkt.

5. Mistergol "Iker Casillas 2009" - Według mnie najsłabsza kompilacja. Zwykła sklejka parad Ikera + dodana muzyka. - 0 pkt. :(

PS. Gratulacje dla Pana/Pani, który(a) zrobił(a) wstęp do kompilacji. Mistrzostwo. ;)

Odriozola, Courtois, Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
roberto3
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious" - dluga kompilacja ale czy da sie przedstawic Zidane'a w ciagu 5 minut? Z pewnością nie. Cała kariera pokazana w pieknej oprawie. Dobra muzyka. Bezbłędna, dopracowana praca, jedyna taka w tej grupie. Brawo. Zdecydowanie 4 pkt.

2. Kiju " Iker Casillas" - praca dobra, temat dobry i swietnie ukazana postac Ikera. Praca prawie bezbłędna. Muzyka bardzo dobra. przez te ponad 11 minut nie nudziłem się. - 3 pkt.

3. Mate 13_13 "Real - The Hope Dies Last" - ładnie sie zapowiadalo, poczatek ciekawy. Póżniej przesadziłeś z blaskami. Doprowadzalo mnie to do szału. Nieestetycznie. Ladne zakonczenie. Muzyka srednia. - 2 pkt.

4. Pejtersznora "Real Madrid Baloncesto" - jedyny punkt to tylko za temat pracy. Ogólnie kiepsko. Napisy nie podobały mi się. Muzyka taka sobie. Praca tez niedopracowana w 100%. Spieszyles sie na pierwszy termin? Moze lepiej byłoby gdybys dopracowal prace i oddal na drugi termin. Powodzenia na przyszlość. - 1 pkt.

5. Mistergol "Iker Casillas 2009" - totalna amatorka, muzyka to jedyny maly plus. 0 pkt.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: