Grupa B - głosuj!
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.01 11:53    Temat postu: Grupa B - głosuj! Odpowiedz z cytatem

GRUPA B

Kunio "Raul Gonzalez 1994-2009" (+3 pkt na start)

Trybit "Gonzalo Higuain"

Lexus7q "Goodbye Zinedine, Welcome Enzo" (+3 pkt na start)

VenOm "Sergio Ramos True Warrior"

Slovik "Gonzalo Higuain"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Aby oddać głos w grupie, w odpowiedzi subiektywnie ustaw kompilacje od tej, którą uważasz za najlepszą, do tej, którą uważasz za najgorszą. Pierwsza praca uzyska od Ciebie 4 pkt, druga - 3 pkt, trzecia - 2 pkt, czwarta - 1 pkt, natomiast ostatnia - 0 pkt. Jednak samo wskazanie kolejności w grupie nie wystarczy. Aby głos był ważny, należy logicznie uargumentować swą decyzję. Głosować w grupach można do niedzieli 5 lipca 2009 do godziny 23:59. Z każdej grupy awansują dwie prace, które uzyskają najwięcej punków.

Realistyczny77
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wstępie chce powiedzieć że to była najtrudniejsza grupa
1. Kunio "Raul Gonzalez 1994-2009"
Najlepszy filmik jaki oglądałem jak narazie to moj typ na zwyciezce
2. Trybit "Gonzalo Higuain"
Należy uhonorować Gonzalo za sezon niezła praca miło sie oglądało
3. Lexus7q "Goodbye Zinedine, Welcome Enzo
Można by rzez umarł król niech żyje król świetny pomysl i wykonanie
4. VenOm "Sergio Ramos True Warrior"
Także świetny filmik nic dodać nic ująć
5. Slovik "Gonzalo Higuain"
No cóż ktoś musiał być ostatni ale tak jak napisałem wcześniej to była najtrudniejsza grupa i wszystkim chcialbym dac po 4 pkt ale sie nieda ale także świetny filmik dobrze zrobiony

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
matrix_neo13
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slovik "Gonzalo Higuain": dobry wstęp, muzyka ładnie wpasowana, montaż także na wysokim poziomie 4 pkt

Kunio "Raul Gonzalez 1994-2009": niepotrzebne te kolorystyczne filtry, muzyka może być, wstawki gazet na plus, przyjemnie się oglądało. 3 pkt

Trybit "Gonzalo Higuain": pierwsza piosenka dobrze dobrana, druga - zbyt "ostra", montaż dobry, brak zbędnych efektów, wodotrysków, niezła kompilacja 2 pkt

VenOm "Sergio Ramos True Warrior": niezły wstęp, muzyka może być, lecz różnorakich efektów zdecydowanie za dużo, przeszkadzały w oglądaniu, gdyby nie efekty byłoby wyżej, a tak tylko 1 pkt

Lexus7q "Goodbye Zinedine, Welcome Enzo": ciekawy temat, lecz materiałów o Enzo jest tak mało, że to nic nowego, jeśli chodzi o montaż to może być, a muzyka - nie przepadam za tą piosenką, jest zbyt przygnębiająca.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bartnexo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Trybit "Gonzalo Higuain
Bardzo fajna kompilacja z bardzo fajnym podkładem muzycznym. Ogólnie są tu dwie kompilacje o Gonzalo, jest to obecnie jak dla mnie nadal najbardziej niedoceniany piłkarz Realu (obok Gago), więc fajnie, że tu go doceniono. Pierwsze miejsce za bramki z River Plate ;)

2) Slovik "Gonzalo Higuain
Znakomite wejście, ten pierwszy kawałek mnie poruszył, później też efektownie ale czegoś brakowało... nie wiem, może powinieneś całą kompilacje zrobić bardziej agresywną tudzież wyniosłą? (tak jak wejście)

3) Kunio "Raul Gonzalez 1994-2009
Fajna kompilacja, ale mogłeś poświęcić więcej czasu najważniejszym wydarzeniom w karierze Raula i dołożyć troszkę efektów w tych miejscach.

4) VenOm "Sergio Ramos True Warrior
Średnia muzyka do takiego tytułu. Zgodzę się z matrix_neo13, że efektów mogło być mniej.

5) Lexus7q "Goodbye Zinedine, Welcome Enzo
Nie zaciekawiłeś mnie. Same ujęcia Zidana fajne i zawsze go lubię oglądać, ale są lepsze do tego kompilacja. Może za kilka lat pochwalisz się, że zrobiłeś pierwszą kompilacje o fenomenalnym Enzo? Very Happy

Powrót do góry
Kamil121
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.07.01 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Kunio ''Raul Gonzalez 1994-2009''.
Bardzo dobrze dopracowany, dobre efekty i muzyka. Faworyt jak narazie.
2.Lexus7q ''Goodbye Zinedine, Welcome Enzo''
Również dobra kompilacja, muza, lecz podsumowanie kariery Raula nic nie przebije xD
3.Trybit "Gonzalo Higuain"
Fajnie zrobione efekty, ogólnie niezłe, chociarz mogło być lepiej.
4.VenOm "Sergio Ramos True Warrior"
Dobre, przedewszystkim efekty, muzyka taka sobie.Zawsze lepiej pooglądać sobie bramki, tricki, czy efektowne parady od odbiorów, i utrudniania życia napastników, bardzo ciężko było wykonać tą prace, także szacunek i powodzenia dalej
5.Slovik "Gonzalo Higuain"
Troche gorsza, niż kompilacja Tribita, bez rewelacji, niestety ktoś musiał zająć ostatnie miejsce.Przykro mi.

atan
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. VenOm "Sergio Ramos True Warrior" - świetny filmik, muzyka może być, jednak za dużo efektów. Na szczęście dla tej pracy, nie ma w tej grupie za dużej konkurencji, więc się najbardziej ona wyróżnia. Plusem jest to, że ciężko jest znaleźć materiały, które dotyczą obrońcy. 4 pkt

2. Slovik "Gonzalo Higuain" - przyjemna kompilacja, kilka ciekawych efektów, dobrze dobrana muzyka. Podkreślenie niektórych tricków dodatkowym atutem tej pracy. 3 pkt

3. Trybit "Gonzalo Higuain" - miła kompilacja, ciekawa kompozycja. Nieźle dobrana muzyka, dobry montaż. Nic więcej nie mogę tutaj napisać, praca przyjemna dla oka, tyle. 2 pkt

4. Kunio "Raul Gonzalez 1994-2009"- oklepany temat, mimo to, kompilacja podobała mi się. Ciekawy motyw muzyczny, całkiem niezły montaż, przyjemnie oglądało się Raula, grającego w latach 1994 - 2003 (tak, tak, nie 2009). 10 minut z Raulem to dla mnie za dużo... 1 pkt

5. Lexus7q "Goodbye Zinedine, Welcome Enzo" - świetny pomysł, jeśli chodzi o zaprezentowanie Enzo - przynajmniej w tytule... Materiałów o synu Zidane'a było za mało, słaba muzyka (przygnębiająca piosenka) oraz montaż i jakość. Niestety najgorsza praca. 0 pkt

Powrót do góry
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.01 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. miejsce i 4 pkt - Trybit - praca stojąca na naprawdę wysokim poziomie, solidnie zsynchronizowana. Film pozostawia pozytywne wrażenie, niezwykle przyjemnie go się ogląda, może to dzięki temu ostrzejszemu klimatowi stworzonemu przez użytą nutę. Szacunek za materiały z Argentyny.

2. miejsce i 3 pkt - VenOm - powycinałeś mnóstwo materiałów, niektóre widziałem po raz pierwszy. Ale... dynamiczniejsza muzyka znakomicie nadałaby klimat temu filmowi i gdybyś tylko zachował tempo klipów awansowałbyś w mojej hierarchii na lidera grupy.

3. miejsce i 2 pkt - Slovik - szkoda, że w grupie masz rywala z identycznym tematem, bo pozostaje kontrast między Wami. Praca dobra, poprawna, ale nic poza tym.

4. miejsce i 1 pkt - Lexus7q - punkty za pomysł, bo samo wykonanie nie powala na kolana. Mogłeś dać więcej materiałów o Enzo, ponieważ tego nie brakuje na YT.

5. miejsce i 0 pkt - Kunio - zapewne dlatego, że materiały, z których korzystałeś znam na pamięć. Stworzyłeś prostą sklejkę bramek do 2003 roku (a nie 2009). Poza tym Raul - mimo że go ubóstwiam - to zbyt oklepany temat w tym konkursie.

siejmaly
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.02 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VenOm "Sergio Ramos True Warrior" - 4 pkt., najlepsza praca, fajnie, że ukazałeś tam nie tylko bramki, ale też jego akcje indywidualne, poświęcenie, muza pasuje do klimatu.

Trybit "Gonzalo Higuain" -3 pkt. spodziewałem się czegoś więcej po tobie, ale i tak na tle kolegów ta praca wygląda bardzo dobrze. Plus za River.

Kunio "Raul Gonzalez 1994-2009" - 2 pkt. jeśli ktoś robi filmik o karierze jakiegoś zawodnika to niech postara się również pokazać zawodnika z jego gorszych momentów (było ich za mało), film godny zobaczenie, ładnie sklejony.

Lexus7q "Goodbye Zinedine, Welcome Enzo" - 1 pkt. dobry temat, fajnie że próbowałeś coś skleić, ale niestety mało obrazków w roli głównej z Enzo, ogólnie praca na plus

Slovik "Gonzalo Higuain" - 0 pkt. tak to jest jak w grupie są 2 prace na ten sam temat. wtedy można je porównać. W moim odczuciu najsłabsza kompilacja. nie powala na kolana.

Powrót do góry
Merenques
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.02 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VenOm "Sergio Ramos True Warrior" - Super praca. Najbardziej dynamiczna i wpadająca w oko w tej grupe. - 4 pkt

Trybit "Gonzalo Higuain" - Ciekawa praca! Muzyka w jak najbardziej moich klimatach a do tego zgrana z tym co możemy zobaczyć. - 3 pkt

Slovik "Gonzalo Higuain" - Napisałeś, że nie jesteś zbyt dobrym kompilatorem... Chyba nie jest aż tak źle:) Przyczepić mogę się drugiego podkładu muzycznego:( Pierwszy doskonale wprowadza w klimat; a drugi najchętniej zamieniłbym na coś bardziej patetycznego:P Ogólne ocena jednak wysoka. - 2 pkt

Kunio "Raul Gonzalez 1994-2009" - Filmik obejrzałem nie nudząc się ale również bez uniesienia. Podkład muzyczny bardzo jednostajny i nużący. Część materiałów bardzo niewyraźna. - 1 pkt

Lexus7q "Goodbye Zinedine, Welcome Enzo" - Bardzo ciekawy pomysł ale w zasadzie filmik jedynie o Zizou... Brakuje mi większej ilości materiałów o Enzo. Po obejrzeniu zapamiętam jedynie ciekawe porównanie ojca i syna z końca kompilacji. - 0 pkt

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kubcik94
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.02 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Slovik "Gonzalo Higuain"
Nie wiedziałem, czy zagłosować na drugą pracę z Higuainem cy na tą. Przkonał mnie jednak wstęp. Synchro nie było jak u Trybita, ale jednak wstęp mnie tak jakby "zauroczył". Montaż ogólnie dobry.
2.Trybit "Gonzalo Higuain"
Żałuję, że ty nie możeż dostać ode mnie kompletu punktów, ale napisałem wyżej, czemu tak głosuję. Montaż może i lepszy od Slovika, ale jednak...
3.VenOm "Sergio Ramos True Warrior"
Fajne efekty, ale za dużo ich napchałeś. Montaż podobny do tych co wyżej, czyli Trybita i slovika, ale ta praca nie dawała mi aż takiej przyjemności oglądania. Higuain to jeden z moich ulubionych zawodników, dlatego oni są tak wysoko ( między innym dlatego )
4.Kunio "Raul Gonzalez 1994-2009"
Praca dobra, ale dużo z takiej telewizyjnej kamery było ujęć. Czasem jakieś loga, czy coś takiego u dołu ekranu były. Jak dawałeś niebieski kolor, to nic nie było widać. Montaż nie super i trochę przynudzało.
5.Lexus7q "Goodbye Zinedine, Welcome Enzo"
Wiem, że był pomysł znakomity, ale wykończenie nie to. Żałuję, że nie mogłem obejrzeć na taki temat super kompilki. Montaż nie ten i muza mi jakoś się nie spodobała, ale rozwijaj się dalej !

POZDRAWIAM ;)

Powrót do góry
GregorILRM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.02 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trybit "Gonzalo Higuain" - 4pkty
fajnie, że pokazałeś nie tylko bramki ale też inne elementy charaktryzujące GH, nie za długi więc się nie znudził
PS pierwsza trójka niemal na jednym poziomie

Lexus7q "Goodbye Zinedine, Welcome Enzo" - 3pkty
ciekawy pomysł i kapitalna wstawka na koniec porównująca seniora i juniora, muzyka niezła ale wg mogła być lepsza

VenOm "Sergio Ramos True Warrior" - 2pkty
dobra muzyka, fajnie zmontowany, ciekawie graficznie to wyglądało, tylko jakoś bez zakończenia, taki "ciach"

Kunio "Raul Gonzalez 1994-2009" - 1pkt
muzyka ściągnięta wiec duży minus, poza tym ciekawie skompilowane, ciekawe wstawki, niby łatwy temat, a jednak trudno zrobić filmik na miarę Raula

Slovik "Gonzalo Higuain" - 0pktów
jakiś taki prosty, bez emocji, nic poza wklejonymi po sobie akcjami

Powrót do góry
Peterman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.07.02 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raul Gonzalez 1994-2009 by Kunio
Temat może nie jest orginalny ale filmik dobrze zrobiony muzyka spasowała , boło co wspominać oby jeszcze raul wrócił na szczyt i do reprezentacji 2 pkt

Gonzalo Higuain by Trybit
świetnie zrobiony filmik widać doświadczenie w robieniu Kompilacji trochę myzuka mie pasowała ale generalnie jeden z lepszych filmików 4 pkt

Goodbye Zinedine, Welcome Enzo by Lexus7q
jak dla mnie to totalna porażka muzyka mi nie pasowała woogóle wykonanie też takie sobie a i ukazanie enzo trochę zbędne bo wiele jeszcze czasu minie zanim dorówna ojcu 0 pkt

Sergio Ramos True Warrior by VenOm
ogólnie dobra profesjonalna robota szybkie tempo dobra muza jednak jak dla mnie zdecydowanie przesadziłeś z efektami przez co trochę za bardzo przypominało mi to Hollywood Smile 1 pkt

Gonzalo Higuain by Slovik
w porównaniu z trybitem wypadłeś moim zdaniem ciut słabiej ale parca nie była wcale taka zła przyjemnie się oglądało także tak trzymać 3 pkt

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.07.02 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Trybit "Gonzalo Higuain"
Miło się oglądało, ale na moje trochę kompozycja jest zaburzona. Prezentacja Pipity w Realu później powrót do czasów River a na końcu jakaś niepotrzebna przerwa. Mimo wszystko najlepsza praca.
2) VenOm "Sergio Ramos True Warrior"
Jako że Ramos jest obrońcą to spodziewałem się większej ilości spektakularnych odbiorów a nie bramek. Trochę z efektami przesadziłeś.
3) Slovik "Gonzalo Higuain"
Średnia kompilacja, średnie też miejsce. Należałoby dać jakieś materiały z Argentyny jak użytkownik Trybit, bo wyszła banalna kompilacja.
4) Kunio "Raul Gonzalez 1994-2009"
Coś chciałeś, ale nie do końca wiadomo co. Zabrakło bramek z ostatnich sezonów. Widocznie wyszło podczas pracy, że kariery Raula nie da się, ot tak, w 10 min zmieścić.
5) Lexus7q "Goodbye Zinedine, Welcome Enzo"
Za dużo seniora za mało juniora.

GrzesiekK_92
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.02 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Trybit
Ta praca zdecydowanie wyróżnia się od pozostałych w tej grupie. Wszystko ładnie i estetycznie. Muza dobra tylko ta druga ciut za ostra.
2. VenOm
Minimalnie wyprzedziłeś Slovika. Wygrałeś dzięki materiałom i tematowi. Montaż średni, na dodatek nieestetyczny.
3. Slovik
W pojedynku dwóch Higuainów wygrał ten "Trybitowy". Estetyczniej niż u o VenOma ale muzyka to dla mnie masakra. Pierwszą rzygam, druga kojarzyła mi się z "Sarnim Żniwem"(polecam ten film Very Happy).
4. Lexus7q
Tylko dlatego że była krótsza i nie musiałem się tyle męczyć. Jakoś tragiczna!
5. Kunio
10 minut męki. Wszystkie materiały z takiej dwugodzinnej zlepki. Techno w kompilacji = klapa, no chyba, że nazywasz się Rendol albo Lucon

Powrót do góry
maciekdks
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.02 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Trybit - praca bardzo dobra , miło sie oglądało . dobry pomysl na kompilacje , 4pkt.

2. Slovik - minimalnie gorsza praca od trybita dobrze dobrana muzyka , wszystko mi sie w niej podobalo no ale coz "trybitowa" kompLikacja lepsza . 3pkt

3. Venom - praca dobra , ale bez rewelacji , muzyka troche słabo dobrana . 2pkt.

4.Kunio - za duzo efektow , za duzo kolorow , no ale tylko za sentyment do "El Capitan " dostajesz ten "punkcik" 1pkt.

5. Lexus7q- niestety ktoś musial być ostatni , mało materiału o Enzo , za bardzo przewazal Zizou niestety, 0 pkt.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: