Grupa C - głosuj!
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.01 12:58    Temat postu: Grupa C - głosuj! Odpowiedz z cytatem

GRUPA C

Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back"

Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!" (+3 pkt na start)

RvN91 "Historia del Cápitan"

Lamper "RvN 17" (+3 pkt na start)

Nene "Alvaro Negredo"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Aby oddać głos w grupie, w odpowiedzi subiektywnie ustaw kompilacje od tej, którą uważasz za najlepszą, do tej, którą uważasz za najgorszą. Pierwsza praca uzyska od Ciebie 4 pkt, druga - 3 pkt, trzecia - 2 pkt, czwarta - 1 pkt, natomiast ostatnia - 0 pkt. Jednak samo wskazanie kolejności w grupie nie wystarczy. Aby głos był ważny, należy logicznie uargumentować swą decyzję. Głosować w grupach można do niedzieli 5 lipca 2009 do godziny 23:59. Z każdej grupy awansują dwie prace, które uzyskają najwięcej punków.

Realistyczny77
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back"
Miło się oglądało , aż przypomniały się stare czasy naprawde niezły filmik
2. RvN91 "Historia del Cápitan"
Bardzo dobry pomysł ukazania naszego kapitana świetny pomysł miałem problem z 1 i 2 miejscem
3. Nene "Alvaro Negredo"
Mam nadzieje że to on zajmie miejsce kiedys Raula także bardzo dobry pomysł i wykonanie
4. Lamper "RvN 17"
Dobry filmik i tyle moge powiedzieć
5. Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!"
Nieprzekonuje mnie ten filmik dobry ale .......... no własnie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
failure
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.01 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie dopasowana muzyka do ujęć, świetny wstęp oraz motyw z cofnięciem wszystkiego do tyłu;) ogólnie praca o całej drużynie, cud, miód i orzeszki, normalnie miodzio, zdecydowanie 1 miejsce jak dla mnie.
2.Nene "Alvaro Negredo"
Praca o wychowanku, ciekawy montaż, dobre efekty, ale jednak za mało na pierwsze miejsce.
3.RvN91 "Historia del Cápitan"
Temat już nieco oklepany, ale Raul to zawsze Raul, oglądało się przyjemnie, montaż na dobrym poziomie, dobrze dobrana muzyka.
4.Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!"
Jedyna praca o Sneijderze na konkursie, oryginalny temat, ale za mało na pierwszą trójkę.
5.Lamper "RvN 17"
Za ruudem nie przepadam, praca wydaje mi się najsłabsza z grupy.

Powrót do góry
zap.
The Special One

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.07.01 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1- Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back"
Genialne wszystko!! Praca nr 1 w całym konkursie!

2 - Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!" Oryginalność tematu i muzyczka

3 - Nene "Alvaro Negredo" Temat ciekawy wykonanie tez całkiem

4 - RvN91 "Historia del Cápitan" Praca też fajna muzyka dobra brakuje mi tylko tego czegoś.

5 - Lamper "RvN 17" Najsłabsza z grupy ale co nie oznacza że najsłabsza w całym konkursie trochę pracy i będzie dobrze.

matrix_neo13
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RvN91 "Historia del Cápitan": bardzo ciekawie pokazana "historia najnowsza" El Siete, muzyka wspaniale dobrana, montaż na wysokim poziomie, brak zbędnych efektów. Cud miód i orzeszki. 4 pkt

Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back": muzyka pasuje idealnie, efektów dużo, ale nie przeszkadzają nadto w oglądaniu, ciekawy temat i dobre jego wykonanie, montaż bardzo dobry, zgranie z muzyka bardzo dobre. Uff... co za grupa. 3 pkt

Nene "Alvaro Negredo": pomysł by pokazać naszego wychowanka na plus i to duży, muzyka może być, dobry montaż, rozsądna ilość efektów. 2 pkt

Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!": niezła muzyka, nieprzepakowany efektami, montaż nie jest zły, bardzo krótka niestety. 1 pkt

Lamper "RvN 17": zbyt ostra muzyka, ilość efektów za duża, po za tym króciutko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
marcinreal1995
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.07.01 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna praca,świetny montaż,świetna kompozycja filmu,świetna muzyka. Jak najbardziej zasluguje na pierwsze miejsce.

2.RvN91 "Historia del Cápitan"
Również bardzo dobra praca, ciekawe efekty i znakomicie dobrana muzyka. No i pokazuje jakie wielkie znaczenie w Hiszpani ma Raul/

3.Nene "Alvaro Negredo"
Dobra praca, ciekawie dobrana muzyka i nawet ladnie zmontowane. Jednak za malo na dwie pierwsze komplikacje.

Wedlug mnie praca bardzo przecietna. Jednak wiecej solidnosci i czasu poswieconemu filmowi i bedzie dobrze. Duzy plus za pomysl.

5.Lamper "RvN 17"
Najslabsza praca w tej grupie. Slaba muzyka, slabe efekty, wogole jaks ta praca dziwna. Plus za checi.

Powrót do góry
mati7777
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back" Kapitalnie wykonana i akurat temat też bardzo mi sie spodobał.

2.Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!"- orginalny temat, kompilacja, która naprawdę powoduje chęć pozostawienia Wesa w naszych szeregach

3.RvN91 "Historia del Cápitan" - Ciekawy pomysł na ukazanie kariery naszego kapitana

4.Nene "Alvaro Negredo" - orginalny temat, w miare dobra muzyka

5.Lamper "RvN 17" - krótko mówiąc to nie urzekła mnie ta kompilacja..

Powrót do góry
Bartnexo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) RvN91 "Historia del Cápitan"
Poruszyłeś świetny temat, który mnie również przyprawia o zawrót głowy. Ostatni Puchar Konfederacji udowodnił wszystkim brak walczaków w składzie Hiszpanów. Przez walczaka mam na myśli zawodnika o nieskalanej waleczności i umiejętności motywowania reszty ekipy. Przykładem takiego zawodnika jest właśnie nasz kapitan RAUL! W meczu ze stanami w drugiej połowie by odmienił losy meczu. Pan Del Bosque musi zrozumieć, że Aragones miał wizje, ale on nie musi jej powielać i może dać- nazwijmy to "ostatnią" szansę na WC2010, nawet jako rezerwowemu.

2)Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back"
Ładnie ułożony i dopasowany do muzyki. Temat bardzo na czasie, tak więc oglądałem z zainteresowaniem. Bardzo mi się podoba wkręcenie wypowiedzi Beksa.

3)Lamper "RvN 17
To chyba zaskoczenie patrząc na oceny innych. Dla mnie podobała się muzyka i waleczny charakter całej kompilacji. Mam nadzieję, że Ruud wróci do formy, choć nie jestem przekonany czy powinno to mieć miejsce w "nowym" Realu.

4)Nene "Alvaro Negredo
Dobrze wykonana praca pod względem technicznym. Nie przepadam jednak za namaszczaniem młodych piłkarzy a to mi wygląda na coś w tym stylu. No...punkcik jest :-)

5)Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!
Nie wiem co chciałeś osiągnąć tym filmikiem. Sądząc po tytule chcesz, żeby Sneijder został. A ja po kompilacji przypomniałem sobie, jaką wiarę w nim pokładałem i jak nieistotnym ogniwem był on przez większość sezonu. :/

Powrót do góry
atan
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back" - kompilacja na najwyższym poziomie! Wspaniała muzyka, wspaniałe efekty, wspaniały montaż i najważniejsze - wspaniali piłkarze. Jeden z moich głównych faworytów do ostatecznego zwycięstwa! 4 pkt

2. Nene "Alvaro Negredo" - świetny filmik, ukazujący grę młdoego Hiszpana. Szkoda, że Real nie zamierza zatrzymać takiej perły, jestem pewny, że byłby idealnym następcą Raula (jeśli dostawałby szanse, oczywiście). Muzyka dobra, montaż dobry. Wszystko na plus. 3 pkt

Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!" - miło spędzony czas, fantastyczna muzyka (uwielbiam Coldplay), dobrze przejścia pomiędzy bramkami Wes'a, jednak jest też do czego się przyczepić. Przede wszystkim, drażniły mnie loga stacji telewizyjnych, wyniki spotkań i inne zbęde badziewie pokazywane podczas akcji... Można było zrobić ekran panoramiczny, czy coś w tym stylu. 2 pkt

RvN91 "Historia del Cápitan" - jeżeli chcesz zobaczyć to samo tylko w lepszym wykonaniu, zobacz zwycięską pracę MatiaSa z zeszłego roku. Kompilacja RvN91 jest dobra, ale nie najlepsza. Całkiem ciekawa muzyka, dobry montaż. 1 pkt

Lamper "RvN 17" - temat kompilacji bardzo dobry, bo wiele osób już zapomniała o Latającym Holendrze (wyniki jednej z ostatnich sond RealMadrid.pl), jednak z wykonaniem - już nie. Muzyka całkiem, całkiem, jednak jakość pracy pozostawia wiele do życzenia. Poza tym, można byłoby zrobić ekran paronamiczny (denerwujące loga stacji TV i różne informacje u dołu ekranu). 0 pkt

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.07.01 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back"
Widać, że to żaden laik tego nie robił. Temat bardzo aktualny, nawet wyprzedza temat, bo w sumie nie znamy jeszcze wszystkich nowych zawodników, bardzo miło się oglądało, kompilacja w drugiej części powinna częściej się skupiać na zawodnikach już pozyskanych Kace i Cristiano, a nie np. na Ibrze. To tylko taki mały minusik, niewpływający na ogólna wysoką notę.
2) Nene "Alvaro Negredo"
Miło się oglądało bramki Alvaro. Naprawdę solidna praca.
3) RvN91 "Historia del Cápitan"
Bardziej omówionego tematu nie mogłeś wziąć. Dotychczas tylko Ty i Królowa Elżbieta nie zabrali głosu w tej sprawie. Od teraz tylko Królowa nie zajęła stanowiska w tej sprawie.
4) Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!"
Praca bezjajeczna i nijaka. Muzyka także.
5) Lamper "RvN 17"
Mogłeś jeszcze więcej dodać efektów, bo coś poskąpiłeś ich i praca wyszła kiczowata.

maciekdks
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.01 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back" - tutaj zdecydowanie wygrywa, filmik wciąga i bardzo miło się go ogląda, świetnie muzyka, 4pkt

Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!" - mało tutaj widzę, za dużo powtórek i nie przypadła do gustu, ale ujdzie - 1pkt

RvN91 "Historia del Cápitan" - fajna, ale jak mówili dużo już było o Raulu, przejadło się, są emocje, ale trochę przegrywa z negredo, 2pkt

Lamper "RvN 17" - wcale mi się nie podobobało, 0pkt.

Nene "Alvaro Negredo" - szybka i muzyka bardzo dobra, ciekawy temat, bo to powinien być następca Raula, 3pkt.

Powrót do góry
kotklop
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.THE ILLUSION comes back by Miancio - zdecydowanie najlepsza praca jaka widzialem Smile super robota
2.Alvaro Negredo by Nene -ciekawe bo o mlodym zawodniku, fajny montaz, muzyka ok
3.Raul-Historia del Cápitan by RvN91- oklepany temat ale mi sie podobalo
4.Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!" - super tamat, b.lubie sneijdera, ale na pierwsza trojke troszke za malo
5.Lamper "RvN 17" - marna jakosc, tylko na pol ekranu

Powrót do góry
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.01 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. miejsce i 4 pkt - Miancio - nie mogę doczepić się do niczego, ponieważ na moje oko praca ociera się o perfectum! Wyśmienita synchronizacja, wyśmienite materiały i wyśmienity koncept pracy! Wszystko zasługuje tu na ogromną, ale to ogromną porcję braw.

2. miejsce i 3 pkt - Nene - film dał mi sporą przyjemność z oglądania, głównie za sprawą oryginalnego tematu, który mi odpowiada w stu procentach (patrz avatar). Sam montaż i użyte efekty to też oczywiście pozytywne składowe kompilacji.

3. miejsce i 2 pkt - RvN91 - kiedyś oglądałem podobną pracę, wiesz? ;) Szkoda, że nie postawiłeś na oryginalniejszy temat, bo samo wykonanie pokazuje, że stać Cię na wiele i mógłbyś celować wysoko.

4. miejsce i 1 pkt - Lamper - brakowało wiele w tym filmie, przede wszystkim ekranu 16:9, aby zakryć loga telewizyjne. Acz mimo to nadrobiłeś tematem, trafiając w idealny czas z kompilacją o Ruudzie. Nawet sam o nim zapomniałem, mając w głowie wizję nowego ataku.

5. miejsce i 0 pkt - Seba - nie poruszyła mnie ta praca, może dlatego że nigdy nie darzyłem Wesleya większym sentymentem. Właściwie zastanawiałem się, komu dać czwartą lokatę, bo obydwie prace nie zachwycają pod względem technicznym i postanowiłem kierować się ogólnym wrażeniem. Niestety przegrałeś.

slovik
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.02 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepsza p raca w tej grupie, tu miałem też mały dylemat między tobą a Nene, gdyż o Negredo było materiały o wiele trudniej znaleźć. Jednak twoja praca miała to coś. Oczywiście bardzo dobry montaż i przez większość pracy dobre synchro także. Dobre efekty na twoją korzyść.

2.Nene "Alvaro Negredo"
Za jakość niektórych klipów nie będę się czepiał, bo wiem jak trudno jest znaleźć materiał o takim zawodniku :/ . Na pewno zajdziesz daleko. Praca dynamiczna fajna, ale zabrakło mi takiego wybuchu emocji, ale jak się jeszcze raz spotkacie w fazie pucharowej, to mój głos może ulec zmianie.
3. RvN91 "Historia del Cápitan"

Gdy oglądałem twoją pracę jeszcze bez grupy, to myślałem, że psokojnie wyjdziesz z grupy, a z tym mogą byc\ć duże problemy ;/. Chyba jeden z największych pechowców tego turnieju. Montaż jak najbardzoej poprawny, synchro też. Ogólnie strona techniczna super, ale temat juz nie...

Taką pracę można było zrobić w godzinkę. Zwykła zlepka w Movie Maker, dlatego trudno mówić o synchro czy czymś podobnym, ale temat oryginalniejszy. Nawet pod intro inna muza. A co do muzy, fajna, ale oklepana xD

5.Lamper "RvN 17"
Wiesz, co ? Chciałem dać ci te 4 miejsce i jeden punkt, ale już tak mnie wkurzyła twoja praca... Męczyłem jak się oglądałem. O Rudzie materiałów chyba nie trudno znaleźć, a taka jakość... Oczy mnie bolały :|
Wiem, że włożyłeś więcej pracy niż Seba, ale te zdjęcia tak przeszkadzały. Synchro było. Zasłużyłeś bardziej na 4 miejsce, ale przyjemność z ogladania pracy znikoma, jesce denerwująca wręcz. Nie dawałbyś tych zdjęć, a miałbyś ode mnie punkt.

;)

Powrót do góry
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.02 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back"
Wszystko napisałem w Twoim temacie. Dla mnie faworyt całego konkursu. Świetna muzyka i idealnie dopasowany pod nią montaż. Faktycznie, mówiąć, że best idzie nie myliłeś się ani trochę. ;) 4pkt

2. Nene "Alvaro Negredo"
Troszeczkę się zastanawiałem, komu przyznać drugie miejsce, ale padło na Nenego ze względu na większą dynamikę pracy. Muzyka jest niezła, a dodając do tego sam temat + trudność znalezienia materiałów stawiam Cię wyżej. 3pkt

3. RvN91 "Historia del Cápitan"
Praca ciekawa, szkoda, że o Raulu i mimo wszystko podobna do tej Matiasa z przed roku, ale... praca z pewnością zasługuje na wyjście i pewnie do ostatniego głosu będzie się biła z kompilką wyżej o awans dalej. W pracy jest klimat, dobry montaż i wykonanie, są emocje, no i w sumie widać, że się napracowałeś. Szkoda tematu. Smile 2pkt

4. Seba199423 "Zostawcie Sneijdera!"
Sam tytuł już mnie strasznie zniechęcił do pracy. No i raczej jakiegoś zaskoczenia pozytywnego nie było. Ot, zwykła zlepa, bez żadnych fajerwerków technicznych, masz jeden punkt i pracuj dalej ;) 1pkt

5. Lamper "RvN 17"
W sumie, mogłem Ci dać miejsce wyżej, bo obie prace wcale nie przypadły mi do gustu i są po prostu słabe. Pamiętajcie, że estetyka pracy jest niesamowicie ważna i radzę przejść na vegasa i się tam bawić. 0pkt

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: