Ćwierćfinał II - głosuj!
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.06 06:14    Temat postu: Ćwierćfinał II - głosuj! Odpowiedz z cytatem

ĆWIERĆFINAŁ II

Trybit "Gonzalo Higuain"

GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Aby oddać głos w ćwierćfinale, w odpowiedzi subiektywnie określ, którą pracę uważasz za lepszą. Uczestnik z większą liczbą głosów awansuje do półfinału. Jednak samo wskazanie kolejności w grupie nie wystarczy. Aby głos był ważny, należy logicznie uargumentować swą decyzję. Głosować w ćwierćfinałach można do czwartku 9 lipca 2009
do godziny 15:00. Z każdego ćwierćfinału awansuje jedna praca, która uzyska więcej punków.

Ostatnio zmieniony przez miancio dnia 2009.07.06 09:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Peterman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.07.06 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trybit "Gonzalo Higuain"
zdecydowanie wole te pracę dobrze profesjonalnie zrobiona i lepiej się ogląda niz tę o Zidanie

Powrót do góry
roberto3
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.06 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious" - ocenialem tą pracę juz wczesniej w grupie. Mimo, że praca jedna z dłuzyszch na tym konkursie to nie dopatrzylem sie zadnego blędu. Dobra muzyka i swietny, dopracowany montaz. Po za tym ma "to coś". Zdectdowanie glosuję na tą pracę.

Trybit, kompilacja niezla, nieco gorsza od Grzeska, trzeba pochwalic muzykę, ale mogles dodac tez więcej trików i zagran Higuaina a byly prawie same gole. Nie zapadnie mi ta praca na dlugo w pamięci w przeciwieństwie do "Zinedine Zidane - The Genious".

Powrót do góry
atan
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.06 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie, w tym starciu powinien wygrać GrzesiekK. Wprawdzie jego praca jest dwa razy dłuższa od kompilacji Trybita, jednak milej spędziłem przy niej czas. Ukazuje ona karierę Zidane'a krok po kroczku, nie mam też nic do zarzucenia w kwestii dobranej muzyki i montażu. Nie, aby praca Trybita była słaba, ale w tym ćwierćfinale lepszy był GrzesiekK.

Głos dla użytkownika GrzesiekK.

Powrót do góry
Mrowa.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.07.06 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzesieKK dał to czego szukałem w kompilacjach o Zidanie, żadna kompilacja dotychczas nie pokazała jego geniuszu, w tej pracy go ujrzałem. Nie wiem jak to opisać słowami, mÓzyka również świetnie dobrana. Ta praca ląduje w mojej mp5

Powrót do góry
slovik
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.06 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyrównane prace pod wzg montażu, synchro odpowiedniej muzy. Obydwa by tyle samo pkt odem nie dostały, ale GrzesiekK się bardziej napracował, mimo, że lubię dynamiczniejsze prace ;) O Higuainie trochę wiem, bo o nim też coś skleiłem, a GrzesiekK pokazał mi karierę Zidane w pigułce.

[b]GrzesiekK[/b[

Powrót do góry
dawidinho8
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.06 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój głos oddaję na Trybita i jego pracę o Higuainie Smile
Kompilacja ta jest dynamiczniejsza, co mi się bardzo podoba. GrzesiekK natomiast zrobił filmik o przebiegu całej kariery Zidana. Godne pochwały, tylko że filmik trwa ok. 13 minut (prawie 3 razy tyle co filmik Trybita) i mam wrażenie, że są tam wrzucone wszystkie materiały, jakie GrzesiekK znalazł. A to nie o to w kompilacji przecież chodzi. Gdyby wyciąć niektóre elementy, dodać trochę dynamicznych przejść to praca była by dużo lepsza.
Ogólnie obie prace stoją na równy poziomie ale głosuję na Trybita.

Powrót do góry
Matt-Gonzalez
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.07.06 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zinedine Zidane - The Genious

Nadaje się wręcz na film ! haaa Very Happy profesionalna robota ;) myślę, że półfinał spokojnie.. niech wygra lepszy !

zidanemarcin
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2009.07.06 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZNacznie bardziej cenie dluzsze, bardziej wyczerpujace prace i w tym wypadku zaglosuje na prace GrzeskK'a ! Najlepsza prace o Zizou jaka w zyciu widzialem. Wielkie Brawa !

Głos: GrzesiekK

Powrót do góry
matrix_neo13
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.06 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca GrześkKa to, jak już pisałem przy okazji oceny w grupie, bardzo dobry przegląd kariery Zizou, dobry montaż i nieźle dobrana do wszystkiego muzyka. Nie przepadam za długimi kompilacjami, ta jest troche za długa, ale mimo wszystko...

Mój głos: GrzesiekK

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ambro05
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.06 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie praca grzesiekK jest lepsza bo jest o calej karirze piłkarza a nie tylko o karierze w realu muzyka nie jest najgorszaa a pozatym wszystko jest ok
moj glos to grzesiekK

Powrót do góry
Paczi
Clandestino

PostWysłany: 2009.07.06 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, ambro, widziałeś kiedyś, żeby piłkarze Realu grali w takiej koszulce?

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Co do kompilacji, oddaję głos na Trybita. Nie wiem jak to uzasadnić. Po prostu ta kompilacja podoba mi się bardziej.

Głos: Trybit

Powrót do góry
Palczak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.06 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wygrała praca o Zidanie... Dlatego że autor musiał włożyć w nią więcej pracy, a w dodatku muzyka była bardzo ciekawa

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2009.07.06 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddaję głos na
GrzesiekK "Zinedine Zidane - The Genious"

Jak dotąd najlepsza praca o Zizu jaką widziałem a naoglądałem się ich sporo - bardzo dobry balans pomiędzy trikami i bramkami, ciekawy "przekrój" jego kariery i duża ilość materiałów.

Powrót do góry
Ciaciek_94
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.06 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzesiekK - kompilacja troche za długa. Ale jak tu inni pisali może się to podobać ponieważ kariera Zizu jest pokazywana krok po kroczku i wiele można z tego wyciągnąć. Myślę, że filmikowi bardzo pomogła sama osoba Zidana bo jest na co patrzeć Very Happy

Trybit - dobry, bardzo dynamiczny filmik. Podobał mi się.

Wybór był trudny ale wybrałem tak :

Mój głos: GrzesiekK

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: