Półfinał I - głosuj!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.09 00:10    Temat postu: Półfinał I - głosuj! Odpowiedz z cytatem

PÓŁFINAŁ I

KiJu "Iker Casillas"

GrzesiekK “Zinedine Zidane – The Genious

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Aby oddać głos w półfinale, w odpowiedzi subiektywnie określ, którą pracę uważasz za lepszą. Uczestnik z większą liczbą głosów awansuje do finału. Jednak samo wskazanie kolejności nie wystarczy. Aby głos był ważny, należy logicznie uargumentować swą decyzję. Głosować w półfinałach można do soboty 11 lipca 2009 do godziny 23:59. Z każdego półfinału dalej awansuje ta praca, która uzyska więcej punków.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2009.07.09 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddaje głos na pracę Iker Casillasby KiJu.

Kompilacja wręcz idealna. Bardzo dobry dobór muzyki, wyważone efekty graficzne, wspaniałe materiały. Do pełni szczęścia zabrakło może tylko polskich napisów przy wywiadzie z Ikerem ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
dOOktor VinCi
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2009.07.09 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca KiJa jak dla mnie fenomenalna,jestem kibicem Ikera od pamiętnego finału LM,komplikacja ma w sobie wszystko! Grzesiekk,Twoja praca zasłużyła na 2 miejsce,film pokazujący Maestro na każdym poziomie kariery.

Powrót do góry
DamianekRS
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kijek ;)

zawiodłem się na pracy Grześka, liczyłem na coś nowego, ciekawego, ale tego nie doświadczyłem, a szkoda. Stać Cie na lepsze kompilki. Kijek zwalił trochę muzykę, ale oprócz tego jest bardzo fajnie

Powrót do góry
Gumis0021
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiJu

mój faworyt do zwycięztwa. jego kompilacja zostanie w moim sercu.

[ Dodano: Dzisiaj o 23:47 ]
dodam jeszcze, że wg mnie świetnie pokazał całą dotychczasową karierę naszego portero. świetnie zgromadzone i połączone mareriały. 11/10.

Powrót do góry
matrix_neo13
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo że w grupie zagłosowałem na korzyść GrześkKa to tym razem zagłosuję na KiJa. Dlaczego? Po ponownym obejrzeniu obu kompilacji doszedłem do wnioski, że to jednak praca KiJa jest pracą lepsza. Ilość materiałów o Ikerze, dobór muzyki (I Don't Want To Miss a Thing - chociażby dlatego mój głos dla kompilacji o Ikerze ;)), niezły montaż. Obie trochę za długie.

Mój głos: KiJu

Powrót do góry
MsVia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też głosuje na KiJa

Po pierwsze - jego kompilacja jest świetna
Po drugie - kompilacja o Zidanie podchodzi pod plagiat?
Siedzę w tym temacie od dawna (kompilacje) i muszę przyznać że nieźle przerobione...ale to nadal ponad 50% kompilacji "Zidane The Story by Universal Yanoosh Studio" ( przynajmniej pod taką nazwą znam tą kompilację )
A skąd to wiem? Bo jak mówiłem siedzę w temacie, i Zidane the Story tak mi się spodobało że nawet zamieściłem to tutaj na forum:
http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?p=312123&sid=d0d90fdb5eb6fcc1dfe53ad79b01931b
(Post Wysłany: 2007.08.16 15:42 więc nie ma mowy że ktoś splagiatował KiJa )

Widzę że link już nie działa do tego, no ale cóż, ja nie wymagam dyskwalifikacji albo coś w tym stylu, po prostu UZASADNIAM, a to jest ważny powód dlaczego nie głosuję na GrześkKa.

Ps. Plik wideo nadal mam chyba na dysku nawet.

Powrót do góry
Robinho 1992
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 08:22    Temat postu: Praca Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Kiju. Pokazane w tym filmiku jest dosłowanie wszystko. Czego nie mozna powiedziec o Grzesku. Lepsze efekty dobre dobrane materialy.

Mój głos: KiJu "Iker Casillas"

Powrót do góry
koscoff
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.09 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddaje głos na prezentacje: KiJu - Iker Casillas. Po pierwsze dotyczy ona żywej i wciaż grajacej legendy klubu. Gdy patrze na prezentacjie o Zidanie to łezka w oku sie kreci, lecz gdy patrze na Casillasa to przepełnia mnie duma ze taki ktoś strzeże naszej bramki Smile Oprócz tego w prezentacji o Ikerze mamy świetne synchro z muzyką i w sam raz efekty specjalne.

Powrót do góry
ambro05
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.09 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja oddaaje glos na prace kiju gdyz jest lepsza i krotsza ja wole krotsze prace gdyz mozna sie wiecej z nich dowiedziec niz z dlugich
moj glos kiju

Powrót do góry
GrzesiekK_92
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po drugie - kompilacja o Zidanie podchodzi pod plagiat?
Siedzę w tym temacie od dawna (kompilacje) i muszę przyznać że nieźle przerobione...ale to nadal ponad 50% kompilacji "Zidane The Story by Universal Yanoosh Studio" ( przynajmniej pod taką nazwą znam tą kompilację )

Nikogo nie plagiatowałem Smile. Owszem materiały w kompilacji pochodziły również z innych starych prac o nim, jednak brałem sam 'czyste' klipy. A ile trwa ta kompilacja o której wspomniałeś? bo może i z niej coś mam ale moze miałem ja pod inna nazwa :P

Powrót do góry
Mrowa.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.07.09 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tematy maję równorzędny poziom trudności, jednak głosuje na KiJa, kompilacja o Casillasie pokazuje pięknie jego kariere, jego młodość w której już musiał strzec bramki wielkiego Realu Madryt, który nie był defensywnie nastawiony.

Powrót do góry
mati24
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 10:11    Temat postu: glosowanie Odpowiedz z cytatem

ja swoj glos oddaje na KiJu "Iker Casillas" , praca lepsza od konkurenta, duzo lepszy montaz, ciekawy wstep i fajnie bylo zobaczyc kariere ikera w skrocie;)[/b]

Powrót do góry
Matt-Gonzalez
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.07.09 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli to prawda z tym plagiatem to nie waham się postawić na pracę
KiJu

zdecydowanie lepsza praca, czasem nawet słowa w piosence oddają to co dzieje się na boisku Smile

iHala Casillas !

dawidinho8
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiJu zrobił lepszą kompilcję i to na niego oddaję swój głos Smile
Praca ta jest dynamiczna, zastosowano ładne efekty, które nie przeszkadzają w oglądaniu. Natomiast praca o Zidanie jest długa i strasznie się ciągnie, aczkolwiek zła nie jest.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: