Półfinał II - głosuj!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.09 00:11    Temat postu: Półfinał II - głosuj! Odpowiedz z cytatem

PÓŁFINAŁ II

Miancio “Florenteam – The Illusion Comes Back

Bodi “La Septima Memories”

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Aby oddać głos w półfinale, w odpowiedzi subiektywnie określ, którą pracę uważasz za lepszą. Uczestnik z większą liczbą głosów awansuje do finału. Jednak samo wskazanie kolejności nie wystarczy. Aby głos był ważny, należy logicznie uargumentować swą decyzję. Głosować w półfinałach można do soboty 11 lipca 2009 do godziny 23:59. Z każdego półfinału dalej awansuje ta praca, która uzyska więcej punków.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
DamianekRS
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że Miancio

ta druga kompilacja dla "nie kibica" Realu to nic ciekawego. Słabo od strony technicznej, zero czegoś co by przykuło uwagę. Kilka razy miałem ochotę wyłączyć. W pojedynku z najlepszym video na konkursie bez szans

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2009.07.09 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompilacja bodiego jest najlepsza, bo ukazuje to, co madridista kocha najbardziej - zwycięstwo w prestiżowym finale, emocje, kawałek historii klubu. Może i nie ma fajerwerków technicznych, ale jest muzyka, która dobrze trzyma w napięciu, a materiały są dobrze dobrane. Dlatego mój głos idzie na “La Septima Memories”.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2009.07.09 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie śledziłem konkursu, ale znając głosy po znajomości z poprzedinej edycji nie zdziwiła mnie obecność tak bezpłciowej pracy jak ta manciego w półfinale. Od strony tematycznej to przecież kompletna porażka. Niby jest to na temat powrotu nadziei w Madrycie, a ponad połowę kompilki zajmują beznadziejne urywki z przegranych z sezonów Pereza. Co ma piernik do wiatraka? Jak zobaczyłem Ibrahimovica i jego gole to wyłączyłem.

Oczywiście głos na bodiego. Jego tegoroczna praca nie powala tak na kolana jak ta w poprzednim konkursie, która wzruszała do łez, ale tym razem jest lepiej od strony technicznej, co powinno zadowolić "fachowcuff", a od strony tematycznej jest oczywiście najlepsza.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
DamianekRS
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
ale tym razem jest lepiej od strony technicznej, co powinno zadowolić "fachowcuff",

nie, od strony technicznej nadal jest kaszanka i takie coś nie ma prawa zadowolić f4cH0wCóFFFF

Powrót do góry
matrix_neo13
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompilacja Bodiego jest bardzo dobrą kompilacją, ukazuje jakże ważne dla historii Realu wydarzenie - zdobycie Pucharu Europy po 32 latach przerwy. Praca Miancio natomiast przewyższa ją pod względem technicznym, ale tak nieznacznie, że temat przeważa werdykt na korzyść Bodiego. Kompilacja ta pokazuje młodszym kibicom (w tym mnie - piłką interesuje się dopiero od 2000 roku) tamte wydarzenia w sposób, który powinien trafić do serc i umysłów madridismo. Praca Bodiego nie zawiera niezliczonej ilości efektów, ale to i lepiej przynajmiej wiadomo o czym jest film.

Mój głos: Bodi

Powrót do góry
Delvin
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.07.09 01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obie prace od strony technicznej bardzo dobre, dlatego ciężko jest wybrać ale mój głos oddaje na MIANCIO, wybrałeś temat o którym wszyscy kibice Realu pamiętają i mają do niego wielki sentyment bo przyniósł im wiele radości i wzruszeń a zarazem rodzi on się na nowo. Świetna muzyka, jakość filmiku, gratuluje wspaniałej pracy!

Powrót do góry
Maciej Posacki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oba filmy są wspaniałe ... sam mialem wystartowac ale czasu zabraklo .... film o roku 98 i wielkiej osemce przemawia za pieknem i emocjami a ostatnie 10 sekund filmu to genialny pomysl ....
drugi film natomiast jest lepiej zmontowany opatrzony w efekty ( ale z umiarem ) ... ciezki orzech do zgryzienia .... stawiam na Mijatovicia ...

Powrót do góry
Nichiren
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.07.09 01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodi po raz 3, bo chcę aby wygrał, bo jego kompilki działają na mnie, nie rażą nadmiarem efektów, są schludne i trafiają prosto do serca. Po za tym przedstawia jedną z moich najlepszych chwil w życiu.

miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.09 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
Nie śledziłem konkursu, ale znając głosy po znajomości z poprzedinej edycji nie zdziwiła mnie obecność tak bezpłciowej pracy jak ta manciego w półfinale.

Odpieram. Głos należy do wszystkich, więc jakim prawem twierdzisz, że mój udział w półfinale (22 punkty przewagi w grupie i wygrana w ćwierćfinale) to dzieło jakiegoś kolesiostwa? Sprawa druga - Miancio, a nie Manci, więc Miancia, a nie manciego. Pozdrawiam ;)

Powrót do góry
otomsono
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bdę się rozpisywał, swój głos oddaje na Miancio

Powrót do góry
psokalski
El Angel de Madrid

PostWysłany: 2009.07.09 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój głos wędruje do Bodiego

Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2009.07.09 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodi “La Septima Memories” - za ciekawszy temat i jego realizację. Świetnie dobraną muzykę i obrazy.

Powrót do góry
Pipen7
Even if it’s going wrong

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2009.07.09 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miancio “Florenteam – The Illusion Comes Back

Głos na tą kompilację. Bardzo mi się podoba no i super efekty i w ogóle :P

Druga kompilacja? No cóż sam skrót meczu z efektami nie wystarczy ;)

ambro05
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.09 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja oddaje glos na mianco gdyz mimo ze nie jest z tych lat co teraz sa ale sie historia powtarza i po za tym jestogolnie lepsza

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do: