Półfinał II - głosuj!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kopciniak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.12 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no spoko to, że napisałem Real z małej to już wielka obraza? zrobiłem to niechcący. A moja ortografia to mój problem.

psokalski - skoro nie jesteś specjalistą od kompilacji, jak sam to stwierdziłeś! to może lepiej ze mną nie dyskutuj ok?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2009.07.12 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slovik napisał:
Dziwne, kompilacja Bodiego dopiero w półfinale wam się zaczęła podobać.

nie wpadłeś na to, że niektórzy zdecydowali się oddać głos na ich zdaniem najlepszą kompilację (czyt. Bodiego), kiedy jej awans do następnej rundy stanął pod znakiem zapytania? naprawdę nie wiem, co w tym takiego dziwnego. :lol2:

może się powtarzam, ale - chill, toż to tylko zabawa.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2009.07.12 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopciniak napisał:
psokalski - skoro nie jesteś specjalistą od kompilacji, jak sam to stwierdziłeś! to może lepiej ze mną nie dyskutuj ok?

Właśnie psokalski, Kopciniak jest kompilacyjnym specem i od dzisiaj będzie decydował o wynikach wszystkich konkursów, bo się zna, a kto się z nim nie zgadza, to dzieciak i ignorant.

Powrót do góry
Kopciniak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.12 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie jestem Specjalista ale jestem kompilatorem i porównaniu do ciebie potrafie adekwatnie uargumentować swoją decyzje Very Happy

nie ograniczam sie do jednej linijki typku: bo mi sie bardziej podobałą <hahaha>

Powrót do góry
ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2009.07.12 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopciniak napisał:
nie ograniczam sie do jednej linijki typku: bo mi sie bardziej podobałą <hahaha>

Jeśli wolisz głosować na pracę, która podoba Ci się mniej, to droga wolna. ;)

Powrót do góry
Kopciniak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.12 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElFilipo napisał:
Kopciniak napisał:

Jeśli wolisz głosować na pracę, która podoba Ci się mniej, to droga wolna. ;)

kolego tu nie chodzi o to, że źle wybrałeś ale jak w samym regulaminie jest napisane trzeba logicznie uargumentować swoja wypowiedz Tongue Poza tym powiem ci szczerze, że gdyby było tu jurri to prace zajmowały by podobne pozycje jak teraz

[ Dodano: Dzisiaj o 11:01 ]
Robie kompilacje od ponad roku to chyba wiem juz cos?

Powrót do góry
Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2009.07.12 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie odszedł tu taki wał jak stąd do Madrytu. :]

Konkurs, konkursem, zabawa, zabawą, ale martwiące jest, że młode pokolenie para się kolesiostwem. Myślałem, że to cecha ludzi przesiąkniętych komuną, działaczy piłkarskich i polityków, a nie młodego, świadomego społeczeństwa. :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
psokalski
El Angel de Madrid

PostWysłany: 2009.07.12 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopciniak- mam z Tobą nie dyskutować o kulturze, o uczciwości i o tym, co mnie się bardziej podoba, bo robisz kompilacje ?? Idąc Twoim odkrywczym tropem dojdziemy do tego, że nikt tu nie powinien dyskutować o piłce nożnej, bo nie jest Capellem albo o filmach, bo nie ma Oscara.

Kopciniak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.12 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak obejrzałem wszystkie prace i dla mnie najlepsza była miancia . Nie oddawałem wcześniej głosu bo wiedziałem, że praca dojdzie bezpiecznie do pólfinału, gdy jednak zobaczyłem że praca może odpaść z filmikem bodiego(który dla was fanów może być dobry ale dla mnie jest przeciętny pod wieloma wzgledami)to zagłosowałem i nie masz co sie kłócić bo nawet nieoficjalny mistrz polski powiedział, że praca miancia jest na zwycięstwo.

Co do głosowania to nie bądzcie jednostronni bo i na miancia i na bodiego glosowali koledzy z tego co widze :P wiec Pozdro

Powrót do góry
Paczi
Clandestino

PostWysłany: 2009.07.12 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w następnej edycji będą głosować tylko kompilatorzy? My się przecież na tym nie znamy i głosujemy na pracę, która poruszyła nasze serca, a nie na najlepszą, zdaniem ekspertów, pracę miancia.

Powrót do góry
Kopciniak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.12 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra sorki juz sie nie odzywam Very Happy wazne ze bawicie sie dobrze bo o to tu chodzi

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2009.07.12 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopciniak napisał:
no spoko to, że napisałem Real z małej to już wielka obraza? zrobiłem to niechcący. A moja ortografia to mój problem.

<hahaha> Wybacz, ale kto ty kurde jesteś? "Specjalista od kompilacji"? Masz na to oficjalny certyfikat albo jakiś oficjalny dyplom skoro się tytułujesz specem?

Dwa głosy z drugich kont mancia przeważyły sprawę. Brawo, świetny konkurs, praca nad którą można się co najwyżej wyrzygać w finale.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2009.07.12 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopciniak napisał:
i nie masz co sie kłócić bo nawet nieoficjalny mistrz polski powiedział, że praca miancia jest na zwycięstwo.

rozłożyłeś mnie na łopatki. czy Ty czytasz własne posty? :lol2: z całym szacunkiem do nieoficjalnego mistrza Polski, będę się kłócić i myślę, że każdy ma do tego prawo, o ile własne zdanie potrafi obronić. bo niestety Twoje argumenty typu "nawet ten i tamten powiedział" sugerują, że mocno kierujesz się opinią innych.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.07.12 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdolę, nieźle sobie co poniektórzy w kulki polecieli... Dlaczego 90% ludzi głosujących na miancia nie kojarzę?

RvN91
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.12 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy użytkownik strony ma konto. Sami na głównej zachęcacie do oceniania, a jak do tego dochodzi to lamentujecie. Mnie nie kojarzysz. Co, też mnie Minacio przekupił? A może ja jestem już tym znanym jego wujkiem? Dajcie już sobie spokój z tymi teoriami spiskowymi, bo to jest śmieszne, i tak nic nie zmienicie.

Vesna napisał:
nie wpadłeś na to, że niektórzy zdecydowali się oddać głos na ich zdaniem najlepszą kompilację (czyt. Bodiego), kiedy jej awans do następnej rundy stanął pod znakiem zapytania?

To również może dotyczyć Minacia.

Spinacie się, jakby on wam pół rodziny powybijał. Reasumując - "chill, toż to tylko zabawa."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: