Serie A 2009/2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zostanie mistrzem Włoch?
F.C. Internazionale Milano
56%
 56%  [ 82 ]
Juventus F.C.
21%
 21%  [ 31 ]
A.C. Milan
9%
 9%  [ 13 ]
A.S. Roma
6%
 6%  [ 9 ]
Genoa C.F.C.
2%
 2%  [ 4 ]
ACF Fiorentina
2%
 2%  [ 3 ]
Inna drużyna
1%
 1%  [ 2 ]
Głosowało Użytkowników : 144
Wszystkich Głosów : 144
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.05.16 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i trafiłeś Siena-Inter 0-1

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2010.05.16 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego Jose jest the special one to jest trener który ma wpływ na drużynę a nie .......... czekam na decyzje Jose ale coraz bardziej Jose jest REALny

Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2010.05.16 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alternative napisał:
O 23 Sport + zostaje. :P

Bramek też nie zobaczysz w C+. Nie mają praw do meczów i goli z meczów w Sienie, Veronie i na kilku innych stadionach - które ma Polsat.
Ale jakoś mogli się dogadać, aby można było zobaczyć w ostatniej kolejce zespoły walczące o tytuł zarówno na Polsacie, jak i w C+. Z drugiej strony, to jest Polska...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2010.05.16 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratki dla piłkarzy Interu i Mourinho.

Fiorentina, ja kurwa pierdolę. Jak można tak pięknie przejebać sezon? Jak taki nomen omen dobry skład może zająć jedenaste miejsce, dając się wyprzedzić Bari czy Parmie? Gdzie jest ten wielki geniusz Corvino czy Prandelliego broniony tak zawzięcie przez kogoś tam na tym forum?
Me biało-fioletowe serce miało w tym sezonie wiele powodów do krwawienia.
Mam nadzieję, że zarząd wyciągnie jakieś wnioski z tego żałosnego w wykonaniu Violki sezonu i zatrudni odpowiednie osoby na odpowiednie miejsca.
Ech...

Alternative
Libertarianin
Libertarianin

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.05.16 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don RAUL napisał:
Alternative napisał:
O 23 Sport + zostaje. :P

Bramek też nie zobaczysz w C+. Nie mają praw do meczów i goli z meczów w Sienie, Veronie i na kilku innych stadionach - które ma Polsat.
Ale jakoś mogli się dogadać, aby można było zobaczyć w ostatniej kolejce zespoły walczące o tytuł zarówno na Polsacie, jak i w C+. Z drugiej strony, to jest Polska...

Shocked Nie wiedziałem, że to tak wygląda. Thx, za info, bo o 23 byłby mały szok.

http://mises.pl/blog/2003/12/02/62/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Don RAUL
To wina Iriny jest

PostWysłany: 2010.05.17 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Del Neri opuścił Sampdorię i ma objąć w najbliższych dniach Juventus. Do Turynu przenosi się także dyrektor sportowy Giuseppe Marotta. Ładnie musieli im nakłaść siana :| Mam nadzieję, że Sampa się nie rozleci :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2010.05.17 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie można odetchnąć z ulgą, bo Juve nie będzie mocne tak szybko, jak byłoby z Lippim.

Powrót do góry
Alternative
Libertarianin
Libertarianin

PostWysłany: 2010.05.17 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniemam, że nie widziałeś jak potrafiła grać Sampdoria w tym sezonie? :] Del Neri to bardzo cenione nazwisko w Italii, ma doświadczenie i jest na bieżąco. Osobiście spodziewałem się, że działacze Juve sięgną po absolutny światowy TOP, ale widać mają inną koncepcję, zobaczymy jakie będą kolejne decyzje.

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2010.05.17 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, jak potrafi grać Sampdoria. Stwierdzam po prostu, że będzie to trwało dłużej niż trwałoby z Lippim i to jest prawie pewnik.

Powrót do góry
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2010.05.17 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alternative napisał:
Osobiście spodziewałem się, że działacze Juve sięgną po absolutny światowy TOP, ale widać mają inną koncepcję, zobaczymy jakie będą kolejne decyzje.

A po kogo mieliby sięgnąć? Zresztą - czy "światowy TOP" trenerów chciałby objąć posadę w Turynie? Albo inaczej - czy praca w Juve jest dalej tak atrakcyjna, jak kiedyś? :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Alternative
Libertarianin
Libertarianin

PostWysłany: 2010.05.17 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie licząc Mourinho, to prędzej Juve nakłoniłoby trenera z TOPu niż Real. "
Po kogo mogliby sięgnąć? Myślę, że po tym sezonie do wyjęcia byłby Van Gaal, Lippi, Hiddink, Hitzfeld, Spalletti, może też sam Capello (w przypadku wielkiej klapy na MŚ lub mistrzostwa)... Wybór naprawdę spory, a Juve na każdego z nich stać, jak i na ich zachcianki. I kogoś takiego się spodziewałem, jak widać naiwnie. :]

Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

PostWysłany: 2010.05.18 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alternative napisał:
Myślę, że po tym sezonie do wyjęcia byłby Van Gaal, Lippi, Hiddink*, Hitzfeld, Spalletti**, może też sam Capello

* ile razy trzeba powtarzać? Hiddink od 1 lipca, staje się oficjalnie selekcjonerem Turcji.

** Dla Ciebie, on jest klasowym trenerem? Bo wg mnie, nie poradziłby sobie w pracy z klubem o takiej presji jak Juve. Dobry na takie Romy, Fiorentiny i inne - czyli drużyny próbujące ścigać się z potentatami. Podobnie zresztą Del Neri.

Powrót do góry
Alternative
Libertarianin
Libertarianin

PostWysłany: 2010.05.18 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

* - sorka, przeoczyłem. :]
** - Juve to nie Real, a wg mnie to jest klasowy trener.

Powrót do góry
Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2010.05.18 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alternative napisał:
Myślę, że nie licząc Mourinho, to prędzej Juve nakłoniłoby trenera z TOPu niż Real.
No kurde, bez przesady. Już widzę, jak trenerzy lekką ręką odrzucają ofertę Realu - perspektywa zabawy układanką, gdzie do dyspozycji mamy m.in. CR, Kakę, Xabiego jak dla mnie jest bardziej kusząca niż ogarnianie jednego z najsłabszych Juventusów w historii. Nawet przy braku większego wpływu na politykę transferową. :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2010.05.18 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don RAUL napisał:
** Dla Ciebie, on jest klasowym trenerem? Bo wg mnie, nie poradziłby sobie w pracy z klubem o takiej presji jak Juve. Dobry na takie Romy, Fiorentiny i inne - czyli drużyny próbujące ścigać się z potentatami. Podobnie zresztą Del Neri.

Faktycznie, Roma jest tylko ogonem w stawce o największe trofea, nie to co Juve. W końcu co ona pokazała w tym sezonie w lidze. Albo Fiorentina w lidze mistrzów.

btw. Czy się stoi czy się leży, pierdolić jednak nie należy...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny
Strona 27 z 29
Skocz do: