I Liga 2009/2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto awansuje do Ekstraklasy ?
Widzew Łódź
44%
 44%  [ 30 ]
Górnik Zabrze
22%
 22%  [ 15 ]
ktoś inny
13%
 13%  [ 9 ]
Znicz Pruszków
7%
 7%  [ 5 ]
Podbeskidzie B-B
4%
 4%  [ 3 ]
ŁKS Łódź
4%
 4%  [ 3 ]
Wisła Płock
2%
 2%  [ 2 ]
Górnik Łęczna
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowało Użytkowników : 68
Wszystkich Głosów : 68
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2009.11.21 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I teraz pora na ewenement w skali europejskiej (światowej? :> ) czyli... blisko czteromiesięczna przerwa pomiędzy rundami. :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2009.11.21 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W edytorze do FM 2010 nie da się ustawić prawdziwych dla Polski zasad przerwy zimowej, bo wywala komunikat "Przerwa jest za długa" :lol2:

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2009.11.22 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach też jest szansa, że wreszcie sytuacja organizacyjna się ustabilizuje. Już w grudniu tego roku planowane jest powołanie spółki akcyjnej GKS KATOWICA SA. Wtedy też zacznie się nowa era dla katowickiej GieKSy i każdy kibic indywidualny, organizacje gospodarcze czy społecznę będą mogły nabywać akcje, które kosztują 10 zł/za jedną. Oprócz tego podobno prezes Marek Worach jest na najlepszej drodze do nawiązania współpracy z wieloma firmami, chcącymi zainwestować w akcje klubu. Gdyby się to udało to budżet oscylowałby na poziomie 5 milionów złotych, to miałoby sprawić, że GieKSa, być może już na wiosnę włączyła by się w walkę o awans do Ekstraklasy. :-) Oczywiście, Adam Nawałka zostałby na swoim stanowisku, kadra też nie zostałaby osłabiona a być może nawet jeszcze wzmocniona. Osobiście staram się za bardzo nie emocjonować aczkolwiek mam wielką wiarę, że w końcu na Bukowej będzie dobrze. <jupi>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.04.03 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usuńcie "Unibet" z nazwy tematu. ;)

Do Ekstraklasy awansują te kluby, które chcą awansować, czyli Widzew i Górnik. ŁKS nie ma kasy i pod koniec sezonu będą umierać, Pogoń to sam nie wiem. GKS, Warta i Sandecja to chyba jeszcze nie ta para kaloszy. No nic. Bywa i tak. Obecne rozgrywki raczej mnie nie zaskoczą.

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2010.04.03 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem z meczu z Górnikiem, bardzo przyjemne świąteczne popołudnie. :-) Pełen stadion, około 7 tysięcy przy 5 tysiącach miejsc oficjalnie, świetny doping dla obu ekip i zwycięstwo po meczu stojącym na dobrym poziomie. W 1. połowie Górnik prezentował lepszą organizację gry i zasłużenie prowadził, chociaż mecz był bardzo wyrównany. W 2. połowie Sandecja siadła na rywalu tak, że momentami zabrzanie przypominali Arsenal z pierwszej połowy meczu z Barceloną. :] Dwie bramki i świetne, ale zmarnowane okazje na jeszcze trzy kolejne, przy mało konkretnych szansach na gola dla Górnika.

W kwestii awansu to... prawdopodobnie zadecydują władze miasta (czy bić się o niego, czy nie), a im się raczej do awansu klubu do ekstraklasy nie spieszy. Niestety, taka szansa może się już nie powtórzyć. A przecież jeszcze w tym roku obchody stulecia klubu. Kluczowy może być wyjazdowy mecz z ŁKS-em. Jeżeli będzie decyzja w kuluarach, że nie walczymy o awans, to mecze u siebie Sandecja będzie, ku radości kibiców wygrywać, a na wyjazdach odpuszczać, jak tydzień temu.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.04.03 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj meczu Motoru sędziował taki kurwa dureń, ze nie wiem czy w życiu gorszego miałem przyjemność oglądać. No brak słów. Ale Motorek się nie dał <serce> .

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.04.03 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłbyś w Łodzi w zeszły weekend, to byś widział. :]

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2010.04.03 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd wiesz, że nie byłem? :] Zresztą właśnie dowiedziałem się, ze sędzia był z Łodzi. Komentarza oszczędzę, bo i tak mamy trzy punkty. Ale takim ludziom powinni kurwa zabronić wykonywania zawodu, autentycznie.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.04.03 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ale tak założyłem. Skoro po 3:2 z Pogonią dzielisz się szczęściem, to po wyjeździe i 1:1 na Widzewie podzieliłbyś się nim jeszcze bardziej. ;)

No cóż, polskie sędziowanie stoi na podobnym poziomie co ogólnie poziom piłlki. W Łodzi w zeszłą sobotę sędzia naprawdę odpierdalał manianę (lubinianie zresztą też, kładli się co 30 sekund, każdy z jedenastki zaliczył co najmniej paręnaście sekund na murawie; w sumie to zrozumiałe, bo jako jedni z nielicznych mieli niezły wynik na Widzewie). No ale karny z dupy, bo Broź gościa nie dotknął, ogólnie brak kilku kartek dla Motoru i gwizdanie byle czego. Na mecz szedłem z nastawieniem niejechania sędziego za nic, ale sędziował strasznie słabo.

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2010.04.03 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No panowie walka o awans, pomijając Widzew, szykuje się niezwykle emocjonująca. Przed sezonem byłem pewien, że w gronie ścisłych faworytów powinien się znaleźć Górnik, jednak Górnik gra tak nie równo, że nie zdziwię się, że kolejny rok będą kiblować w 1 lidze. Coś się w tym klubie dzieje dziwnego, jest kasa, wydaje się że mają tam wartościowych kopaczy, trenerzy również raczej z wyższej półki a cały czas się męczą.

Ja chciałbym zwrócić uwagę na moją GieKSę. Na prawdę zaskakująco się spisujemy na wiosnę: 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażka i daje to cały czas czołówkę. Tylko żałować, że nie mamy takich warunków finansowo-organizacyjnych jak chociażby wspomniany Górnik, bo byłaby realna i całkiem prawdopodobna szansa na Ekstraklasę. Przecież w zimę skład jesienny praktycznie się rozsypał, odszedł Iwan, Kaliciak, Kamiński, Goncerz czyli zawodnicy pierwszoplanowi a także pożegnaliśmy się z Nawałką. Myślałem, ze te straty mogą się odbić tylko i wyłącznie negatywnie. A tymczasem niespodzianka. :] Walczymy, gromadzimy punkty, nie dajemy się faworyzowanym ekipom.

Co do ŁKS-u to chyba dzisiaj usmiechnął się do nich los?

http://www.sport.pl/pilka/1,65063,7730819,I_liga__Koniec_negocjacji_w_sprawie_kupna_akcji_LKS.html

Jeśli pojawi się tam stabilizacja to może to być poważny kandydat do zajęcia drugiego miejsca a tym samym, do upragnionego awansu. Dla Łodzi byłaby to wielka sprawa, triumfalny powrót obydwu klubów. Zdarzyć się może wszystko, mam nadzieję, że do samego końca w walce o awans liczyć się będzie GKS czy też Górnik. Chociaż z drugiej strony, nie wiem czy nie lepiej by było najpierw zbudować podwaliny sportowe i organizacyjne a dopiero potem starać się szturmować Ekstraklasę.

Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2010.04.26 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sandecja na 2 miejscu. :lol2: Przed sezonem większość kibiców sądeckiego kolejorza obstawiałaby 2 ale od końca. Utrzymanie, czyli plan minimum, został wykonany już dawno, a teraz każdy obawia się głośno powiedzieć, że walczymy o awans. ŁKS został w sobotę ograny bez problemu, gdyby nie strzał Hajty byłaby trójka do zera na wyjeździe. Strach się bać normalnie, zwłaszcza celowego zmarnowania szansy

Powrót do góry
Trade
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.04.26 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qras widzę z NS :-) W jakiej cenie są bilety na Sandecję? Bo w najbliższej przyszłości planuję wybrać się na mecz.

Ostatnio zmieniony przez Trade dnia 2010.04.26 11:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2010.04.26 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewny nie jestem bo wchodzę na karnet, ale jakieś 15 ulgowe, 20 normalne. Gdy przyjeżdża znana firma typu Widzew (15.05), Górnik czy ŁKS piątkę więcej. Ale kupno biletu w dniu meczu jest praktycznie niemożliwe, chyba że na jakieś totalne ogórki.

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.05.16 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielka liga. <hahaha>

E: Pisałem to w momencie 0:3, później jest jeszcze śmieszniej, jeśli chodzi o poziom. Very Happy

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2010.05.16 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratki dla Widzewa, z przytupem podkreślili awans do Ekstraklasy. Pokazali dziś świetną skuteczność i umiejętnie wyprowadzane kontry, po których zdobyli większość, jeśli nie wszystkie bramki. Podczas tych szybkich ofensywnych wypadów Widzewiacy chodzili jak w zegarku.

Ten mecz dość mocno przypominał niesławne GD z maja ubiegłego roku. Sandecja atakowała, ambicji i walki odmówić nie można, grała otwarty, ofensywny futbol do końca, ale rywal umiejętnie i precyzyjnie punktował - różnica pomiędzy Ekstraklasą a pierwszą ligą. Po bramce na 3:1 przewagę mieliśmy sporą i kilka stykowych sytuacji na gola, ale Widzew świetnie rozegrał akcję na 4:1 i było po imprezie. Później to już dobijanie pokonanego.

Pomimo fatalnych warunków atmosferycznych, w Sączu pada non stop od piątku i świetna w normalnej sytuacji murawa szybko zmieniła stan, na poziom meczu narzekać nie można. Tak to przynajmniej wyglądało z trybun, zakładam że w tv mogło wyglądać inaczej.

Szkoda kilkunastu młodocianych idiotów, którzy postanowili poniszczyć sobie ogrodzenie robiąc lekką zadymkę, gdy organizatorzy i obserwator nakazali ściągnąć prześcieradła z napisami. Rzucania racami też szkoda. Na szczęście zdecydowana większość świetnie dopingowała do samego końca, pomimo tak fatalnego wyniku. I za to brawa.

Wynik fatalny, poszedł w świat, trudno. Przez cały ten sezon Sandecja zaskakiwała ogromnie in plus, aż ktoś ukuł nową nazwę - Sensacja Nowy Sącz. Nikt rozsądny tragedii robił nie będzie, pozycja w tabeli przechodzi oczekiwania wszystkich, przecież celem po awansie z 2 ligi było utrzymanie się. A tu na rozkładzie Pogoń, GKS, ŁKS i Górnik pokonani.

Fajnie, że Widzew wraca, gdzie jego miejsce, od czasu kapitalnych pucharowych bojów w latach 80-tych, gdy w tym zespole grali Boniek, Smolarek, Wraga, Surlit, Młynarczyk i cała świetna reszta zawsze miał moją dużą sympatię.

Na koniec dodam, że Widzew to pierwszy zespół, który pokonał Sandecję na jej murawie w tym sezonie. A porażki w takim stosunku, jak chodzę na stadion przy ulicy Kilińskiego z 25 lat, nie pamiętam. Gratki.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: