Współpraca z RealMadrid.pl
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adekole
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.08.22 17:37    Temat postu: Współpraca z RealMadrid.pl Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czy za newsowanie, prowadzenie relacji live ogólnie za współpracę z portalem dostaje się wynagrodzenie?
Pytam tak z ciekawości.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2009.08.22 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostaję za samo pisanie na forum. Niedawno dostałem np. 2 ostrzeżenia. Warto.

el blanco.
football is my life

PostWysłany: 2009.08.22 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagrodą jest satysfakcja, że jest się częścią madridismo, a tak na poważnie to na pewno jakieś wynagrodzenie jest, nawet w postaci wyjazdu do Madrytu, ale czekaj na odpowiedź, któregoś z redaktorów. ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2009.08.22 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czysto pieniężnie na konto nie, ale są różne inne fajne rzeczy Very Happy. Najlepsza to własna przyjemność.

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2009.08.22 18:30    Temat postu: Re: Współpraca z Realmadryt.pl Odpowiedz z cytatem

adekole napisał:
Witam,
Czy za newsowanie, prowadzenie relacji live ogólnie za współpracę z portalem dostaje się wynagrodzenie?
Pytam tak z ciekawości.
Jedyna odpowiedź jest taka, że nie podejmujemy współpracy z ludźmi, którzy pytają o wynagrodzenie, nawet "tak z ciekawości".

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2009.08.22 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pewnym sensie dostaje się wynagrodzenie. Konkretnie: dostaje się ekwiwalent w postaci szlifowania znajomości języka obcego (lub dwóch) i polskiego. Można to sobie przeliczać na pieniądze, jeśli ktoś chce. Wynagrodzenia w dosłownym sensie tego słowa nie będzie tu jednak ani w najbliższej, ani w dalszej przyszłości.

A temat niech zostanie otwarty. Wielu rekrutów zadaje mi na początku różne pytania. Może dzięki temu wcześniej znajdą odpowiedzi tutaj.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
cypherq
NIE frustratom!

PostWysłany: 2009.08.22 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To go przyklej bo zniknie w czeluściach tego działu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2009.08.22 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda, że każdy nowo przyjęty redaktor będzie dostawał na zachętę płytę Dr. Dre(nthego)?

Powrót do góry
Szpenio
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.08.22 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adekole Musisz nowe konto założyć ;)

Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

PostWysłany: 2009.08.22 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

życzysz mu bana?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2009.08.22 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, jak macie takie durne gadki prowadzić, to znaczy, że temat jednak nadaje się wyłącznie do zamknięcia.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2009.08.22 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym spróbować sił w pisaniu newsów na stronę, do kogo powinienem się w tej sprawie zgłosić? Szukacie w ogóle nowych osób czy trzeba czekać do naboru, tak jak to było w przypadku moderowania komentarzy? Czy muszę znać język hiszpański? Mogę wysłać wam przykładowy news? Jak wygląda i ile czasu trwa rekrutacja?

Zajmuję się grafiką i chciałbym zrobić/zrobiłem skórkę dla rm.pl, czy jest to możliwe? Do kogo powinienem w tej sprawie napisać? Wykonałem też kilka świetnych awatarów/tapet, komu je wysłać, żeby znalazły się w dziale download?

Często bawię się obróbką filmów, może potrzebujecie kogoś do tworzenia kompilacji do działu download lub zgrywania skrótów i bramek ze spotkań Realu? Z kim powinienem się kontaktować?

Bardzo lubię programować i całkiem nieźle mi to wychodzi, nie przydałaby wam się pomoc przy tworzeniu witryny od strony technicznej? Mam świetny pomysł na nową funkcjonalność, komu powinienem o tym napisać?

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2009.08.22 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, to już jest zestaw mądrzejszych pytań, które kogoś mogą nurtować.

ElFilipo napisał:
Chciałbym spróbować sił w pisaniu newsów na stronę, do kogo powinienem się w tej sprawie zgłosić?

Do mnie od razu najlepiej, ewentualnie na maila podanego na stronie w zakładce "rekrutacja".
Cytat:
Szukacie w ogóle nowych osób czy trzeba czekać do naboru, tak jak to było w przypadku moderowania komentarzy?

Nie, nabór newswriterów (przy tej okazji: nie lubię słowa newswriter, ale newsmana lubię jeszcze mniej) trwa bez przerwy i bez przerwy mam kolejkę chętnych. Dlatego też trochę trzeba czekać na odpowiedź, o czym sam dobrze wiesz.
Cytat:
Czy muszę znać język hiszpański?

Nie. Wymagana jest bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego. Oczywiście najbardziej potrzebne są nam angielski i hiszpański, ale właściwie każdy język obcy może się okazać przydatny, po prostu osoba taka będzie mieć mniej pracy, co w przypadku współpracy z nami bynajmniej nie jest najlepszą sytuacją. Niemniej jednak, jestem w stanie sobie wyobrazić wyraźny udział osób tłumaczących z portugalskiego, włoskiego, francuskiego, holenderskiego...
Cytat:
Mogę wysłać wam przykładowy news?

Wszystko można, ale nie trzeba, a może i nie warto. Patrz niżej.
Cytat:
Jak wygląda i ile czasu trwa rekrutacja?

Trwa zależnie od kandydata i jego zdolności. Jak wygląda? Kandydat pracuje - tak jak "normalny" redaktor (a więc pisze newsy), tyle że pod moim czujnym okiem i musi znosić moje nie zawsze delikatne, a często wybitnie upierdliwe uwagi (rekrut tłumaczy sam, ale wspólnie wykonujemy korektę), a także czytać zadane lektury (nie, to NIE jest żart - na szczęście nie są długie; są to głównie różnorakie felietony tłumaczące, jak poprawnie pisać po polsku, ich zbiór jest zasadniczo niezmienny).

Przebieg rekrutacji w przypadku poszczególnych rekrutów uzależniony jest od tego, co już potrafią, a czego muszą się nauczyć, jak i od tego, jakie wykazują postępy.

Cytat:
Zajmuję się grafiką i chciałbym zrobić/zrobiłem skórkę dla rm.pl, czy jest to możliwe? Do kogo powinienem w tej sprawie napisać?

Podobno jest. Adres mailowy dla wszystkich współpracowników tego typu jest ten sam: krolewscy@gmail.com

Cytat:
Wykonałem też kilka świetnych awatarów/tapet, komu je wysłać, żeby znalazły się w dziale download?

Często bawię się obróbką filmów, może potrzebujecie kogoś do tworzenia kompilacji do działu download lub zgrywania skrótów i bramek ze spotkań Realu? Z kim powinienem się kontaktować?

Nie jest to co prawda moja działka, ale zgaduję, że do ludzi, którzy piszą u nas na stronie newsy na ten temat, a więc zgłaszać się należy do KLATUSA.

Cytat:
Bardzo lubię programować i całkiem nieźle mi to wychodzi, nie przydałaby wam się pomoc przy tworzeniu witryny od technicznej? Mam świetny pomysł na nową funkcjonalność, komu powinienem o tym napisać?

Sobek i RinG.

Ostatnio zmieniony przez Airwolf dnia 2009.08.22 22:27, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2009.08.22 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
Wykonałem też kilka świetnych awatarów/tapet, komu je wysłać, żeby znalazły się w dziale download?

Nie jest to co prawda moja działka, ale zgaduję, że do ludzi, którzy piszą u nas na stronie newsy na ten temat, odpowiednio graficy i MatiaS.

To ciekawe biorąc pod uwagę, że do działu download dostęp mam tylko ja, RinG i Sobek. Także Wolf dobrze, że orientujesz się do kogo trzeba się zgłosić w tej sprawie.

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2009.08.22 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś poza tobą pisze newsy "Co nowego w dziale Download"? Ostatnio na pewno nie, kompilacjami (RCC) zajmuje się MatiaS, a no i Toumek zamieszcza newsy ze skrótami, więc co nie tak powiedziałem?

Przecież nie chodzi o to, kto ma DODAĆ coś do działu Download, ale o to, kto jest choć z grubsza kompetentny, by z takim kimś porozmawiać, wytłumaczyć mu, czego oczekujemy etc.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14
Skocz do: