Zdrowie i uroda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zidanka5

PostWysłany: 2017.12.30 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NokiaX3 napisał:
Mam bardzo suche, krótkie włosy (koło 3-4cm, ale planuję zapuścić do jakichś 7). Szukam czegoś nawilżającego do codziennego stosowania. Niedawno postanowiłem wypróbować Macadamię, o której wiele dobrego się naczytałem. Na początku faktycznie pomogło, ale gdy umyłem włosy bez odżywki, efekt był niemal niezauważalny.
Ktoś coś?

Stosowanie wszelkiej maści odżywek i balsamów, to raczej środki połowiczne. Na Twoim miejscu zbadałabym poziom hormonów tarczycy, czyli tzw. TSH, FT3, FT4 i Anty-TPO. Ponadto rzucasz palenie, redukujesz spożywanie alkoholu do niezbędnego minimum, nie stresujesz się z byle powodu - krótko mówiąc prowadzisz higieniczny tryb życia, a jeśli do tego zastosujesz REGENERUM (szampon i serum) oraz witaminę A+E, Twoje włosy na pewno Ci się odwdzięczą. Powodzenia.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.30 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOW! Brzmi poważnie, więc pewnie znasz się na rzeczy:P Kupuję.
Dzia za odpowiedź.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.24 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem gdzie w sumie napisać.

Brał ktoś kiedyś popularne dziś cateringi pudełkowe?
Miałem dobrą ofertę od znajomego i jestem drugi miesiąc na pudełkach i powiem szczerze, mam już ich dosyć. O ile na początku wydawało mi się to coś naprawdę fajnego i wszystko mi smakowało, tak dzisiaj jestem już tym przeżarty, mimo, że jest bardzo zróżnicowane menu, ale w dalszym ciągu taki sam schemat. Podobny produkt na śniadanie, podobne obiady, podobne kolacje i podobne posiłki między dużymi posiłkami. Dziś wiem, że na luty napewno tego nie wezmę. Mam kilku znajomych, którym też po kilku miesiącach pomysł zbrzydł. Jest tu ktos, kto korzysta z tego na dłuższą metę?

Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2018.05.01 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczy/ćwiczył ktoś kiedyś jogę?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2018.05.01 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, kobiety i pedały.

Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.05.01 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro ćwiczyłeś to podziel się wrażeniami.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.05.01 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bury Zenek napisał:
Ćwiczy/ćwiczył ktoś kiedyś jogę?

Link

Link

Ogarnij sobie jak chcesz się trzymać zdala od stereotypowego zaplatania sobie stóp za głową. Siła, ćwiczenie równowagi i kalistenika bardziej niż sama joga, ale efekty bardzo podobne. M.in. rozluźnia plecy.

Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2018.05.01 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Didi, no to brzmi jak coś co mogłoby mi się spodobać. Chcesz poćwiczyć ze mną? :>

Ostatnio zacząłem sobie próbować jakichś podstaw takich zupełnych i na razie jeszcze niewiele jestem w stanie wykonywać, pewnie jeszcze mniej wykonywać właściwie, ale czuję, że akurat na moje problemy z plecami/łopatką to może być idealne (jak to niektórzy w Świdniku mówią: "Jak raz" xD ).

Jakieś zaplatanie nóg nad głowę raczej mnie nie interesuje, chociaż kto wie jak skończę xD

Na razie joga wydaję mi się fajna, taka lewacka. Mój kolega, z którym mieszkałem przez jakieś dwa lata, mega katol, żalił mi się kiedyś że jego dziewczyna musi się uczyć na jej studiach pielęgniarskich o jodze, a joga to przecież właściwie szatanizm i każda pozycja to tak naprawdę modlitwa do innego demona xD

Także może przy okazji dostanę jeszcze Rolexa.

Co do tego co wrzuciłeś to na pewno sprawdzę i spróbuję, ale ten typek jest jakby zbyt... amerykański. Taki narwany. W jodze jednak fajne jest chyba to wyciszenie, spokojne przemyślenie co się dzieje z twoim ciałem, jak ono pracuje itp.

Nie wiem, może już trochę gadam głupotki xD

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.05.01 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On tak ma. Formę przekazu trzeba ignorować. Taki dynamiczny program, który wymaga tworzenia oporu bez podnoszenia ciężarków więc spinanie pośladów jest takie samo jak na siłce. Ale elementy jogi, balansu, trenowanie elastyczności ciała jest takie samo jak w całej reszcie tych rzekomo pedałkowatych rozkładach ćwiczeń. Po miesiącu ćwiczeń po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy mogłem dotknąć palcami czubków palców u stóp bez zginania nóg w kolanach, gdy wcześniej sięgałem niewiele poniżej kolana.

Didi już pewnie podchodzi pod 30-40kę więc za 10-20 lat jak plecy będą napierdalać od ślęczenia nad klawiaturą i ciągłego wypisywania didipostów to może też się przekona, że warto spróbować.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.05.01 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler napisał:
Skoro ćwiczyłeś to podziel się wrażeniami.

Powrót do góry
twojastara997
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.05.01 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pro tip: wpiszcie sobie na YT "naked yoga" lub "nude yoga"

Miłego ehkm ćwiczenia. <lol>

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.06 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa pytania do tych co ćwiczą.

Jestem w stanie skakać na skakance 25 minut. Mam serie w ten sposób, że 5 minut skaczę, 1 minuta przerwy i tak do 25 minut. Czy powinienem jakoś to rozbić żeby za bardzo nie obciążać nóg w jednej serii? Czyli skakać po 3-4 minuty z krótszymi przerwami czy jakoś w ogóle inaczej sobie to rozłożyć?

Drugie pytanie to od kilku dni przy ~20 minutach czuję z lewej strony na wysokości lewego kolana ból. Czasami jest większy, czasami jest mniejszy. Domyślam się, że to albo łąkotka albo więzadło poboczne. Pewnie warto byłoby sobie zrobić z tydzień albo dwa przerwy od ćwiczeń?

Ostatnio zmieniony przez Neris dnia 2018.08.06 23:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.08.06 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Jak skaczesz? Obunóż, na przemian?

2. Zimne okłady, plus trochę odpoczynku.

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.06 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas obunóż od początku maja, trzy razy w tygodniu. Zaczynałem od 15 minut, później podbiłem do 20 minut. Od tygodnia próbowałem zwiększyć do 25 minut tylko było ciężko przez te upały. Dzisiaj czułem się na siłach i nie było tak upalnie więc po 20 minutach czułem że jeszcze mnie stać na to dodatkowe 5 minut no ale już wolałem nie przeciążać tego lewego kolana.

Jeszcze nie bawiłem się w skakanie na jednej nodze, na przemian itd. Czasami samo wychodziło na przemian gdy brakowało mi wytrzymałości ale teraz jak zachowam prawidłową postawę to wszystko robi się automatycznie.

Teraz przez ten ból planuję tydzień albo 2 tygodnie odpoczynku od wszystkich ćwiczeń bo tam są przysiady i wspięcia na palcach.

Zastanawiam się tylko jak sobie rozbić te serie w skakance na przyszłość żeby tak nie obciążać kolan jednorazowo.

Moja rozgrzewka przed skakanką:

https://www.youtube.com/watch?v=BjofJPZsoSc

Moje rozciąganie po skakance:

https://youtu.be/CelOu1KYvPE?t=7m28s

Oprócz tego jeszcze ćwiczę to co poniżej x 4 serie i 3 minuty przerwy pomiędzy seriami:

0)Rozgrzewka

1a) Napinanie mięśni brzucha leżąc (m. brzucha)20 powtórzeń
2) Wspięcia na palce na jednej nodze (łydki) 25 powtórzeń
3)Przysiady klasyczne bez obciążenia (m. ud) 20 powtórzeń
4)Pompki 15 powtórzeń
6) Wyciskanie hantli siedząc (m. naramienne) 10 powtórzeń
7)Uginanie przedramion z hantlami (m. dwugłowe ramion) 12 powtórzeń
8a)Pompki wąski rozstaw rąk (m. trójgłowe ramion) ~10 powtórzeń
9a) Uginanie nadgarstków z obciążeniem (m. przedramion)

10)Rozciąganie

Czyli na przemian jeden dzień skakanka, drugi dzień te ćwiczenia czyli 6 dni ćwiczeń i 1 dzień na odpoczynek.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.11.01 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tutaj napiszę. Stosował ktoś skarpety/opaski/rękawy kompresyjne podczas biegania/gry w piłkę/treningu? Jeśli tak, to proszę o recenzję. :-) Zastanawiam się nad kupnem takich opasek na razie na łydki, być może z czasem również rękawów.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Strona 28 z 28
Skocz do: